Szkolenia Large Language Models (LLMs)

Szkolenia Large Language Models (LLMs)

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo z zakresu dużych modeli językowych (LLM) online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak korzystać z dużych modeli językowych w różnych zadaniach związanych z językiem naturalnym.

Szkolenie LLMs jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie online na żywo (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Large Language Models (LLMs)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Generatywna sztuczna inteligencja to rodzaj sztucznej inteligencji, która może tworzyć oryginalne treści, takie jak tekst, obrazy, muzyka i kod. Duże modele językowe (LLM) to potężne sieci neuronowe, które mogą przetwarzać i generować język naturalny; To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla średnio zaawansowanych programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak korzystać z generatywnej sztucznej inteligencji z LLM do różnych zadań i domen. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wyjaśnij, czym jest generatywna sztuczna inteligencja i jak działa. Opisać architekturę transformatora, która zasila mechanizmy LLM. Wykorzystanie empirycznych praw skalowania do optymalizacji mechanizmów LLM pod kątem różnych zadań i ograniczeń. Zastosuj najnowocześniejsze narzędzia i metody do trenowania, dostrajania i wdrażania mechanizmów LLM. Omówienie szans i zagrożeń związanych z generatywną sztuczną inteligencją dla społeczeństwa i biznesu.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Duże modele językowe (LLM) to modele głębokich sieci neuronowych, które mogą generować teksty w języku naturalnym na podstawie danych wejściowych lub kontekstu. Są one trenowane na dużych ilościach danych tekstowych z różnych dziedzin i źródeł i mogą uchwycić wzorce składniowe i semantyczne języka naturalnego. Modele LLM osiągnęły imponujące wyniki w różnych zadaniach związanych z językiem naturalnym, takich jak podsumowywanie tekstu, odpowiadanie na pytania, generowanie tekstu i inne. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych programistów, którzy chcą korzystać z dużych modeli językowych do różnych zadań związanych z językiem naturalnym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfigurowanie środowiska programistycznego zawierającego popularny program LLM. Utwórz podstawowy mechanizm LLM i dostosuj go do niestandardowego zestawu danych. Wykorzystanie LLM do różnych zadań związanych z językiem naturalnym, takich jak podsumowywanie tekstu, odpowiadanie na pytania, generowanie tekstu i inne. Debugowanie i ocena LLM przy użyciu narzędzi takich jak TensorBoard, PyTorch Lightning i Hugging Face Datasets.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Large Language Models (LLMs), Large Language Models (LLMs) boot camp, Szkolenia Zdalne Large Language Models (LLMs), szkolenie wieczorowe Large Language Models (LLMs), szkolenie weekendowe Large Language Models (LLMs), Kurs Large Language Models (LLMs),Kursy Large Language Models (LLMs), Trener Large Language Models (LLMs), instruktor Large Language Models (LLMs), kurs zdalny Large Language Models (LLMs), edukacja zdalna Large Language Models (LLMs), nauczanie wirtualne Large Language Models (LLMs), lekcje UML, nauka przez internet Large Language Models (LLMs), e-learning Large Language Models (LLMs), kurs online Large Language Models (LLMs), wykładowca Large Language Models (LLMs)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions