Nasze podejście

 

 

Zaangażowanie - ściśle współpracujemy z firmami, aby określić ich dokładne wymagania w oparciu o profile zaangażowanych pracowników oraz wyzwania i plany biznesowe.

Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb - każdy klient jest inny i każdy ma swoją specyfikę pracy, dlatego też w NobleProg tworzymy indywidualne ścieżki kształcenia, które mogą obejmować nie tylko elementy techniczne, ale także bardziej ogólne umiejętności, takie jak Agile lub rozwój umiejętności miękkich.

Wsparcie procesu uczenia - nasze szkolenia to nie tylko sesje prowadzone przez trenera na żywo. Realizujemy projekty szkoleniowe wspierając się mieszanymi metodami nauczania aby zapewnić jak największe przyswajanie wiedzy przez uczestnikó naszych szkoleń.

Współpraca - kładziemy duży nacisk na współpracę z biznesem na każdym etapie projektu przekwalifikowania - od koncepcji, przez realizację, aż po ostateczne wdrożenie do nowych ról. Gwarantujemy to, że materiały szkoleniowe i działania praktyczne odzwierciedlają praktyki podejmowane w firmie, zapewniając, że zdobyte umiejętności i wiedza są odpowiednie i można je natychmiast przenieść do zastosowania w nowych rolach.

Promotions Contact Us

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz - wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada i zostaw resztę nam. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie