Konsulting

 

 

Dzięki ponad 11-letniemu doświadczeniu, NobleProg jest znany z zapewniania doradztwa najwyższego kalibru.

Sprawdzony i doświadczony.

Nasze usługi konsultingowe IT koncentrują się na zrozumieniu Twojej firmy: jak pracujesz i co chcesz osiągnąć. Stanowi to podstawę naszych relacji od samego początku.

Nasz zespół będzie Twoim zespołem i będziemy w pełni zaangażowani w Twój sukces.

Obejmując szeroki zakres umiejętności i technologii, mamy możliwość wspierania szerokiej gamy projektów i wdrażania najbardziej opłacalnych rozwiązań spełniających wymagania.

Jakość i wartość.

NobleProg ma doświadczenie we wspieraniu:

Krótkoterminowe zaangażowanie: rozwiązywanie pilnych problemów.

Długoterminowe zaangażowanie: zaangażowanie jednego lub wielu konsultantów, aby pomóc w realizacji projektów od początkowych etapów planowania, poprzez wdrożenie i transfer wiedzy.

Możemy również wspierać tymczasowy personel, aby zapewnić, że krytyczne role w organizacji nie pozostaną nieobsadzone przez dłuższy czas, obejmując pełen zakres ról od programisty do CTO.

We wszystkich naszych projektach konsultingowych prowadzimy otwarty i uczciwy dialog z organizacją klienta, aby ocenić zakres i zasugerować najlepszy i najbardziej efektywny sposób postępowania.

Często wiąże się to z zapewnieniem przez zespół konsultingowy kompleksowego transferu wiedzy, dzięki czemu organizacje nie muszą polegać na osobach trzecich w zakresie utrzymania lub aktualizacji rozwiązań w przyszłości. Wykorzystując naszą podstawową działalność szkoleniową, możemy również zapewnić wsparcie konsultingowe w zakresie zarządzanych usług edukacyjnych, ścieżek edukacyjnych i reskillingu.

 

3 kroki po otrzymaniu zapytania:

  1. Jeden z członków naszego zespołu skontaktuje się z Tobą tego samego dnia roboczego, aby rozpocząć dyskusję na temat Twoich potrzeb. Dokonamy szczegółowego przeglądu Twoich wymagań, aby pomóc Ci określić, czy jesteśmy właściwym dostawcą usług doradczych i ustalić najbardziej odpowiedniego konsultanta z naszego zespołu ekspertów.
  2. Następnie zorganizujemy rozmowę telefoniczną z proponowanym konsultantem, który przeprowadzi szczegółową dyskusję na temat kwestii technicznych / istniejącej konfiguracji / planów biznesowych, aby rozpocząć zakres prac i sposób ich realizacji.
  3. Stworzymy indywidualną propozycję obejmującą umowy handlowe, działania do podjęcia i harmonogram. Po uzgodnieniu stworzymy formalny zakres prac.
Promotions Contact Us

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz - wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada i zostaw resztę nam. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie

1