Doradztwo

Dzięki ponad 11-letniemu doświadczeniu NobleProg jest znany z dostarczania usług konsultingowych najwyższego kalibru.

Sprawdzeni i doświadczeni.

Nasze usługi konsultingowe IT koncentrują się na zrozumieniu Twojej firmy: jak pracujesz i co chcesz osiągnąć. Będzie to stanowić podstawę naszych relacji od samego początku.

Nasz zespół będzie Twoim zespołem i będziemy w pełni zaangażowani w Twój sukces.

Obejmując szeroki zakres umiejętności i technologii, mamy możliwość wspierania szerokiej gamy projektów i wdrażania najbardziej opłacalnych rozwiązań spełniających wymagania.

Jakość i wartość.

NobleProg ma doświadczenie we wspieraniu

Krótkoterminowe zaangażowanie: rozwiązywanie pilnych problemów.

Długoterminowych zleceń: angażowanie jednego lub wielu konsultantów, aby pomóc w realizacji projektów od początkowych etapów planowania, aż po wdrożenie i transfer wiedzy.

Możemy również wspierać tymczasowy personel, aby zapewnić, że krytyczne role w organizacji nie pozostaną nieobsadzone przez dłuższy czas, obejmując pełen zakres ról od programisty do CTO.

We wszystkich naszych projektach konsultingowych prowadzimy otwarty i uczciwy dialog z organizacją klienta, aby ocenić zakres i zasugerować najlepszy i najbardziej efektywny sposób postępowania.

Często wiąże się to z zapewnieniem przez zespół konsultingowy kompleksowego transferu wiedzy, dzięki czemu organizacje nie muszą polegać na osobach trzecich w zakresie utrzymania lub aktualizacji rozwiązań w przyszłości. Wykorzystując naszą podstawową działalność szkoleniową, możemy również zapewnić wsparcie konsultingowe w zakresie zarządzanych usług edukacyjnych, ścieżek edukacyjnych i reskillingu.

3 kroki po złożeniu zapytania:

  1. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą tego samego dnia roboczego, aby rozpocząć dyskusję na temat Twoich potrzeb. Dokonamy przeglądu wymagań na wysokim poziomie, aby pomóc Ci określić, czy jesteśmy odpowiednim dostawcą usług doradczych i ustalić najbardziej odpowiedniego konsultanta z naszego zespołu ekspertów.
  2. Następnie zorganizujemy rozmowę telefoniczną z proponowanym konsultantem, który przeprowadzi szczegółową dyskusję na temat kwestii technicznych / istniejącej konfiguracji / planów biznesowych, aby rozpocząć zakres prac i sposób ich realizacji.
  3. Stworzymy indywidualną propozycję obejmującą umowy handlowe, działania do podjęcia i harmonogram. Po uzgodnieniu stworzymy formalny zakres prac.
Promotions Contact Us

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz - wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada i zostaw resztę nam. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie