Nasze doświadczenie

 

Studium przypadku (case study):

NobleProg posiada ponad 11 lat doświadczenia we współpracy z organizacjami partnerskimi w celu dostarczania szkoleń w szerokiej gamie sektorów, od prywatnych firm z 1 pracownikiem po duże organizacje globalne, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Posiadamy dedykowany zespół, który ściśle współpracuje z organizacją, aby zapewnić, że podróż od planowania po dostarczenie szkoleń jest płynnie koordynowana. Nasi trenerzy są ekspertami w swoich dziedzinach i są wybierani nie tylko ze względu na swoją wiedzę specjalistyczną, ale również za umiejętność współpracy z klientami w celu zapewnienia najwyższego standardu szkolenia i komunikacji.

NobleProg niedawno opracowało i dostarczyło dedykowaną ścieżkę przekwalifikowania dla dużej międzynarodowej grupy bankowej.
 

Zlecenie:

Przekwalifikowanie grupy obecnych pracowników z różnych działów na Inżynierów Testów.

Stanowiska objęte przekwalifikowaniem:


Nasze rozwiązanie:

Projektowanie programu reskilingowego dla pracowników objętych wypowiedzeniem rzuca wyzwanie zespołowi pod wieloma względami. Kluczowe jest stworzenie planu, który nie tylko odpowiada na potrzeby rynku pracy (w tym konkretnym przypadku - specyfice pracy w danej Organizacji), ale również jest dostosowany do różnorodnych poziomów wiedzy i doświadczenia uczestników. Ponadto, zespół musi zbalansować intensywność szkolenia z możliwościami adaptacyjnymi uczestników, co wymaga precyzyjnego planowania i elastyczności w podejściu. 

Zespół naszych specjalistów opracował następującą ścieżkę nauczania, która miała przygotować uczestników do ich nowej roli.

Tydzień 1 - Wprowadzenie do Agile, Wprowadzenie do Inżynierii Jakości
Tydzień 2 - Wprowadzenie do BDD Gherkin, Zrozumienie ram jakości, Pisanie podejścia do testów, Narzędzia zarządzania testami
Tydzień 3 - Backlogi JIRA/Confluence (z praktycznym ustawieniem projektu), Praca z projektem - typy testów. Dane testowe i środowiska testowe
Tydzień 4 - Podsumowanie narzędzi zarządzania testami, Wykonywanie przypadków testowych i zarządzanie defektami/błędami, Pisanie raportu końcowego z testów
Tydzień 5 - Podstawy IT, Refleksja nad kursem, przejście do automatyzacji, Wprowadzenie do automatyzacji testów, Narzędzia automatyzacji
Tydzień 6 - Powrót i podsumowanie & Wizja na przyszłość, Szkolenie z Javy, Skrypty automatyzacji
Tydzień 7- Automatyzacja w akcji, Przekształcanie teorii w praktykę.
Tydzień 8 - Samodzielna nauka pod kierunkiem i mentoring
Tydzień 9 - Wprowadzenie do Cloud i DevOps, Refleksja i zebranie obszarów wymagających przeglądu

Wynik:

Wszyscy uczestnicy NobleProg Reskilling Bootcamp rozpoczęli pracę na nowym stanowisku - Inżyniera testów w ramach tej samej organizacji. 

Feedback od uczestników NobleProg Reskilling Bootcamp: 

Byłeś wyjątkowym trenerem, a ja odniosłem wrażenie, że przyswoiłem ogromną wiedzę w niewiarygodnie krótkim czasie. Zajęliśmy się szerokim spektrum aplikacji i oprogramowania, a nawet podstawami, takimi jak pobieranie i uruchamianie programów - dziedzinami, z którymi nie miałem styczności przed rozpoczęciem szkolenia. Wyobrażam sobie, że to wyzwanie musiało być dla Ciebie nie lada próbą, jednak zdołałeś sprawić, że przez całe 9 tygodni cała grupa szkoleniowa podążała za Tobą zgodnie i spójnie.

Chciałem tylko powiedzieć: ogromne DZIĘKUJĘ ode mnie.

Promotions Contact Us

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz - wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada i zostaw resztę nam. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie

1