Szkolenia Software Design

Szkolenia Software Design

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe z zakresu projektowania oprogramowania pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z podstawami projektowania oprogramowania Szkolenie z projektowania oprogramowania jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Software Design

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
designpatDesign Patterns14 godz. Istnieje wiele wypróbowanych i przetestowanych wzorów powszechnie dostępnych dla każdego Czasami chodzi o zmianę nazw i wdrożenie wzorca w określonej technologii Może zaoszczędzić setki godzin, które w innym przypadku zostałyby przeznaczone na projektowanie i testowanie Cele treningowe Ten kurs ma dwa cele: po pierwsze, pozwala na ponowne użycie powszechnie znanych wzorów, po drugie, pozwala tworzyć i ponownie używać wzorców specyficznych dla organizacji Pomaga oszacować, w jaki sposób wzorce mogą obniżyć koszty, usystematyzować proces projektowania i wygenerować strukturę kodu opartą na twoich wzorcach Publiczność Projektanci oprogramowania, analitycy biznesowi, menedżerowie projektów, programiści i programiści, a także menedżerowie operacyjni i menedżerowie działu oprogramowania Styl kursu Kurs koncentruje się na przypadkach użycia i ich związku z określonym wzorcem Większość przykładów objaśniono w UML i prostych przykładach Java (język może się zmienić, jeśli kurs jest zarezerwowany jako zamknięty kurs) Prowadzi Cię przez źródła wzorców, a także pokazuje, jak katalogować i opisywać wzorce, które można ponownie wykorzystać w całej organizacji .
dpcsDesign Patterns in C#14 godz.

Grupa docelowa:

Technical Team Leader, Software Developer

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności projektowania zawansowanych struktur programistycznych / projektowych w języku C#.

dddintroIntroduction to Domain Driven Design14 godz. Domain Driven Design (DDD) to podejście do obsługi złożonych zachowań podczas tworzenia oprogramowania .
javawpWzorce projektowe w Java14 godz.

Kurs omawia najpopularniejsze wzorce projektowe opracowane przez grupę Gang of Four (GoF).

dsgpatDesign Patterns - efficient code reusability24 godz. Kurs obejmie wzorce projektowe .
dsgpatphpDesign Patterns in PHP14 godz. Kurs obejmie wzorce projektowe ze szczególnym uwzględnieniem wzorców używanych w PHP .
phppatrefPHP Patterns and Refactoring21 godz. Kurs przeznaczony jest dla doświadczonych programistów, którzy chcą poznać zagadnienia związane z wykorzystaniem wzorców i refaktoryzacji Każdy uczestnik zna właściwości i praktyczne przykłady użycia tych wzorców, co z kolei umożliwi sprawną budowę skorygować kod aplikacji .
jsadvJavaScript - Advanced Programming14 godz. Szkolenie przeznaczone jest dla programistów JavaScript, projektując i wdrażając zaawansowane aplikacje internetowe Tematy omówione podczas szkolenia mają na celu przedstawienie najlepszych praktyk w programowaniu JavaScript i wyróżnienie najczęstszych błędów Ważnym punktem szkolenia jest omówienie dostępnego programowania obiektowego za pomocą składni JavaScript .
wppythWzorce projektowe w Python14 godz.

Grupa docelowa:

Technical Team Leader, Software Developer

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności projektowania zawansowanych struktur programistycznych / projektowych w języku Python.

rubywpWzorce projektowe w Ruby14 godz.

Grupa docelowa:

Technical Team Leader, Software Developer

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności projektowania zawansowanych struktur programistycznych / projektowych w języku Ruby.

soadtbsDesigning SOA using BPM and SoaML21 godz.

Objective:

Helping Business Analysts, architects and designers to understand how to efficiently specify and realize a Service Oriented Architecture on the basis of their business goals and align it to changing business and user requirements.

This 3 day training course aims at helping business analysts, architects and designers to learn how to specify and realize a featured Service Oriented Architecture to better deal with changes on the business and user requirements (changing objectives, strategies, tactics, rules, user interactions,...) while capitalizing on the business capabilities.

softengSoftware Engineering35 godz. Inżynieria oprogramowania zaczyna się tam, gdzie zatrzymuje się programowanie W tym kursie poznasz solidne podstawy inżynierii oprogramowania Buduje most od programowania do solidnych praktyk inżynierskich Kurs daje przegląd podstawowych pojęć i słownictwa zwykle stosowanych w terenie Podczas kursu nauczysz się korzystać z wielu technik do planowania, wdrażania i sprawdzania projektów oprogramowania oraz do oceny i ulepszania procesów rozwojowych Publiczność: Ten kurs jest przeznaczony dla programistów z różnych środowisk, którzy znają co najmniej jeden język programowania .
oobdpObject Oriented Design using Design Patterns14 godz. Cel: Pomagamy analitykom i projektantom technicznym zrozumieć, w jaki sposób przejść przez wdrożenie oprogramowania wymagań, zapewniając identyfikowalność między specyfikacjami biznesowymi a kodem oprogramowania Ten dwudniowy kurs ma pomóc analitykom technicznym i projektantom w projektowaniu specyfikacji opisanych przez analityków biznesowych Po przekształceniu w reprezentacje komponentu oprogramowania wynikowe komponenty systemu śledzą wymagania systemowe w stosunku do struktur komponentów oprogramowania Wreszcie, te specyfikacje techniczne są implementowane w kodzie oprogramowania i testowane na podstawie komponentów Powstałe komponenty oprogramowania zapewniają dobry poziom reaktywności w stosunku do zmian, ponieważ umożliwiają śledzenie osobno w kierunku poziomu implementacji zachowań systemowych warstwa po warstwie (od interfejsów użytkownika do warstwy obiektów biznesowych poprzez składniki aplikacji, w których są wybierane wybory użytkowników do użycia) .
ecadpapEmbedded C Application Design Principles for Automotive Professionals 14 godz. Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie zasady projektowania z przykładami kodu połączonymi z najnowszą technologią przemysłową; bardzo przydatne dla programistów motoryzacyjnych .
userstoriesPraktyczny warsztat tworzenia User Stories7 godz.

Kurs praktyczny (ok. 60% ‐ warsztaty), przeznaczony dla osób, które tworzą, bądź będą tworzyć historyjki użytkownika (User Stories). Szkolenie opiera się przede wszystkim na przykłdach oraz zadaniach zaprojektowanych przez osoby pracujące na co dzień z Agile oraz Scrum.

Celem szkolenia jest nauczenie kursantów jak tworzyć i opisywać User Stories aby usprawnić komunikację w grupie projektowej oraz aby były one zrozumiałe w sposób jednoznaczny dla developerów.

technicalarcTechnical Architecture and Patterns21 godz. Wraz z pojawieniem się bardzo złożonych systemów rozproszonych złożoność pojedynczego systemu przeniosła się do złożoności architektury grupy systemów Kurs dotyczy związku architektury oprogramowania z architekturą techniczną przedsiębiorstwa Te dwa obszary są ze sobą powiązane w sposób, który obecnie nie jest dobrze opisany Na przykład podział złożonego systemu monolitycznego na dwa systemy komunikujące się za pośrednictwem usług internetowych spowoduje istotne zmiany zarówno w nowych systemach, jak iw architekturze między nimi Kurs obejmie kompromisy, obecnie powszechne wzorce i rozwiązania do zarządzania złożonymi systemami i komunikacji w obrębie i między nimi .
ecadpapgeneralEmbedded C Application Design Principles14 godz. Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie zasady projektowania z przykładami kodu połączonymi z najnowszą technologią przemysłową .
mbdModel Based Development for Embedded Systems21 godz. Model Based Development (MBD) to metodologia tworzenia oprogramowania, która umożliwia szybszy, bardziej ekonomiczny rozwój dynamicznych systemów, takich jak systemy sterowania, przetwarzania sygnałów i systemy komunikacji Opiera się na modelowaniu graficznym, a nie na tradycyjnym programowaniu tekstowym W tym instruktażu uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak stosować metodologie MBD w celu obniżenia kosztów rozwoju i przyspieszenia wprowadzania na rynek produktów wbudowanych Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli Wybierz i wykorzystaj odpowiednie narzędzia do implementacji MBD Użyj MBD, aby przeprowadzić szybki rozwój na wczesnych etapach projektu oprogramowania wbudowanego Skróć czas wprowadzenia oprogramowania wbudowanego na rynek Publiczność Inżynierowie systemów wbudowanych Programiści i programiści Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
designthinkingfordevDesign Thinking Workshop for Software Developers14 godz. Design Thinking to metodologia oparta na rozwiązaniach do rozwiązywania złożonych problemów, które są niezdefiniowane lub nieznane Podejście to zostało dostosowane zarówno przez zespoły biznesowe, jak i inżynieryjne do rozwiązywania problemów, począwszy od rozwiązywania konfliktów między zespołami, a skończywszy na opracowywaniu produktów Niektóre metody stosowane w Design Thinking obejmują zrozumienie ludzkich potrzeb, przeformułowanie problemów w sposób humenocentryczny, burza mózgów na temat nowych pomysłów i przyjęcie praktycznego podejścia do prototypowania i testowania W ramach tego instruktażowego szkolenia z warsztatów na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zastosować pięć etapów Design Thinking, aby lepiej zrozumieć problemy doświadczane przez użytkowników końcowych produktu lub usługi, a następnie opracować najlepsze podejście do ich rozwiązywania Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Wykorzystaj kreatywne strategie, aby dopasować potrzeby klientów do rozwiązań, które są możliwe z technologicznego punktu widzenia Sformułować strategię mającą na celu podniesienie wartości dla klienta i ulepszenie oferty produktów i usług Publiczność Deweloperzy Menadżerowie projektu Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
uml2itmprepOCUP2 UML 2.5 Certification - Intermediate Exam Preparation14 godz. Publiczność: Deweloperzy, programiści, analitycy biznesowi, menedżerowie projektów, architekci oprogramowania, testerzy, osoby odpowiedzialne za dokumentację lub wszyscy zaangażowani w proces tworzenia oprogramowania Cele: Przygotowuje cię do pracy z szeroką gamą elementów UML Uczy tworzenia złożonych modeli UML Przygotowuje Cię do zostania wykwalifikowanym starszym członkiem zespołu programistycznego UML .
uml2advprepOCUP2 UML 2.5 Certification - Advanced Exam Preparation14 godz. Publiczność: Deweloperzy, programiści, analitycy biznesowi, menedżerowie projektów, architekci oprogramowania, testerzy, osoby odpowiedzialne za dokumentację lub wszyscy zaangażowani w proces tworzenia oprogramowania Cele: Przygotowuje cię do pracy z szeroką gamą elementów UML Uczy tworzenia złożonych modeli UML Pozwala zostać wykwalifikowanym na starszego członka zespołu programistycznego UML .

Nadchodzące szkolenia z technologii Software Design

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Wzorce projektowe w Java - Olsztyn, ul. Gietkowska 6aśr., 2018-08-29 09:001990PLN / 2740PLN
Object Oriented Design using Design Patterns - Gdańsk, ul. Grodzka 19czw., 2018-08-30 09:001990PLN / 2740PLN
Designing SOA using BPM and SoaML - Gdynia, ul. Ejsmonda 2pon., 2018-09-03 09:002990PLN / 3990PLN
Software Engineering - Toruń, ul. Żeglarska 10/14pon., 2018-09-03 09:004980PLN / 6480PLN
Technical Architecture and Patterns - Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego 117/121pon., 2018-09-03 09:002990PLN / 3990PLN
Szkolenie Software Design, Software Design boot camp, Szkolenia Zdalne Software Design, szkolenie wieczorowe Software Design, szkolenie weekendowe Software Design, Kurs Software Design,Kursy Software Design, Trener Software Design, instruktor Software Design, kurs zdalny Software Design, edukacja zdalna Software Design, nauczanie wirtualne Software Design, lekcje UML, nauka przez internet Software Design, e-learning Software Design, kurs online Software Design, wykładowca Software Design

Kursy w promocyjnej cenie

Szkolenie Miejscowość Data Kursu Cena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Adobe InDesign Katowice ul. Opolska 22 czw., 2018-08-16 09:00 850PLN / 1600PLN
Wprowadzenie do pakietu Microsoft Office - programy Word i Excel Gdynia, ul. Ejsmonda 2 pon., 2018-08-20 09:00 1280PLN / 2280PLN
Business Process Management Szczecin, ul. Sienna 9 pon., 2018-08-20 09:00 8230PLN / 9730PLN
Rola testera w Agile Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-08-22 09:00 990PLN / 1490PLN
Distributed Messaging with Apache Kafka Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-08-27 09:00 1970PLN / 2720PLN
Automatyzacja testów za pomocą Selenium i Jenkins Warszawa, ul. Złota 3 pon., 2018-08-27 09:00 4940PLN / 5790PLN
Advanced Python Gdynia, ul. Ejsmonda 2 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Building Interactive Applications with React, Redux and GraphQL Katowice ul. Opolska 22 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Customer Relationship Management (CRM) Gdynia, ul. Ejsmonda 2 czw., 2018-08-30 09:00 990PLN / 1490PLN
Certyfikacja OCUP2 UML 2.5 - Przygotowanie do egzaminu OCUP2 Foundation Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-09-10 09:00 4940PLN / 5940PLN
Wzorce projektowe w języku PHP Szczecin, ul. Sienna 9 wt., 2018-09-25 09:00 1970PLN / 2720PLN
Modelowanie BPMN 2.0 dla Analityków Biznesowych Katowice ul. Opolska 22 śr., 2018-09-26 09:00 1970PLN / 2720PLN
Efektywna komunikacja interpersonalna i rozwiązywanie konfliktów Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-10-03 09:00 1970PLN / 2720PLN
Visual Basic for Applications (VBA) w Microsoft Office Access i Excel Gdańsk, ul. Grodzka 19 pon., 2018-10-15 09:00 1280PLN / 2280PLN
Strategic Thinking Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-11-26 09:00 2960PLN / 3960PLN
Analiza i projektowanie obiektowe za pomocą języka UML Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 wt., 2018-12-04 09:00 3950PLN / 4950PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam