Szkolenia Design Thinking

Szkolenia Design Thinking

Praktyczne szkolenia na żywo z Design Thinking to kursy pokazujące jak zastosować pięć etapów Design Thinking, aby lepiej zrozumieć problemy doświadczane przez użytkowników końcowych produktu lub usługi, a następnie opracować najlepsze podejście do ich rozwiązywania.

Szkolenie Design Thinking jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Design Thinking

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Design Thinking to oparta na rozwiązaniach metodologia rozwiązywania złożonych problemów, które są źle zdefiniowane lub nieznane. Podejście to zostało zaadaptowane zarówno przez zespoły biznesowe, jak i inżynieryjne do rozwiązywania wyzwań, począwszy od rozwiązywania konfliktów w zespole wewnętrznym, a skończywszy na rozwoju produktu. Niektóre z metod stosowanych w Design Thinking obejmują zrozumienie ludzkich potrzeb, przeformułowanie problemów w sposób skoncentrowany na człowieku, burzę mózgów i przyjęcie praktycznego podejścia do prototypowania i testowania. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu warsztatowym na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak zastosować pięć etapów Design Thinking, aby lepiej zrozumieć problemy napotykane przez użytkowników końcowych produktu lub usługi, a następnie opracować najlepsze podejście do ich rozwiązania. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Wykorzystanie kreatywnych strategii w celu dopasowania potrzeb klientów do technologicznie wykonalnych rozwiązań. Sformułowanie strategii mającej na celu zwiększenie wartości dla klienta i ulepszenie oferty produktów i usług.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
W coraz bardziej złożonym świecie mamy do czynienia z problemami, które mogą wymagać specjalnego podejścia. Design Thinking pomaga radzić sobie ze złożonymi problemami. Opanowanie myślenia projektowego pomaga skutecznie radzić sobie ze złożonymi problemami, lepiej komunikować się, skutecznie przekonywać, poprawiać wyniki biznesowe oraz zwiększać organizacyjne i osobiste zachowanie i wydajność. Cele programu:
    Wprowadzenie do Design Thinking i jego wykorzystanie w różnych branżach Określenie korzyści płynących z Design Thinking i jego znaczenia w rozwiązaniach Zrozumienie znaczenia klienta dla Design Thinking. Zrozumienie narzędzi wykorzystywanych w Design Thinking i sposobu ich stosowania
14 godzin
Design Thinking jest uznaną na świecie metodą tworzenia innowacyjnych usług, procesów i produktów. W centrum Design Thinking jest człowiek. Istotą metody jest właściwie zdefiniowany problem oraz skoncentrowanie na realnych potrzebach końcowego użytkownika, Świadomość tej istotnej różnicy ogranicza ryzyko porażki. Celem głównym szkolenia jest poznanie praktycznego wymiaru metody w codziennej pracy.

Last Updated:

Szkolenie Design Thinking, Design Thinking boot camp, Szkolenia Zdalne Design Thinking, szkolenie wieczorowe Design Thinking, szkolenie weekendowe Design Thinking, Kurs Design Thinking,Kursy Design Thinking, Trener Design Thinking, instruktor Design Thinking, kurs zdalny Design Thinking, edukacja zdalna Design Thinking, nauczanie wirtualne Design Thinking, lekcje UML, nauka przez internet Design Thinking, e-learning Design Thinking, kurs online Design Thinking, wykładowca Design Thinking

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions