Szkolenia Wzorce projektowe | Szkolenia Design Patterns

Szkolenia Wzorce projektowe

Praktyczne szkolenia na żywo Design Patterns, pokazują, jak ponownie wykorzystać powszechnie znane wzorce oraz tworzyć i wykorzystywać wzorce specyficzne dla Twojej organizacji

Kurs Design Patterns jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych biura NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Wzorce projektowe

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ewolucja mikrousług i kontenerów w ostatnich latach znacząco zmieniła sposób, w jaki projektujemy, rozwijamy, wdrażamy i uruchamiamy oprogramowanie. Nowoczesne aplikacje muszą być zoptymalizowane pod kątem skalowalności, elastyczności, awarii i zmian. Kierując się tymi nowymi wymaganiami, nowoczesne architektury wymagają innego zestawu wzorców i praktyk. W tym szkoleniu badamy sposoby identyfikacji, zrozumienia i dostosowania się do tych nowych wymagań. Publiczność
To szkolenie jest przeznaczone dla osób, które są nieco obeznane z technologią kontenerową i koncepcjami Kubernetes , ale być może brakuje im doświadczenia w prawdziwym świecie. Opiera się na przypadkach użycia i wnioskach wyciągniętych z rzeczywistych projektów, aby zachęcić ludzi do tworzenia i zarządzania jeszcze lepszymi aplikacjami natywnymi w chmurze.
 • Deweloperzy
 • Operacje
 • DevOps
 • Inżynierowie ds. Kontroli jakości
 • Kierownicy projektów IT
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń
 • Implementacja Handson w środowisku live-lab
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Dostępnych jest wiele wypróbowanych i przetestowanych wzorców dla wszystkich. Czasami jest to kwestia zmiany nazw i wdrożenia wzoru w określonej technologii. Może zaoszczędzić setki godzin, które w przeciwnym razie zostałyby przeznaczone na projektowanie i testowanie. Szkolenie Go als Kurs ten ma dwa cele: po pierwsze, pozwala na ponowne wykorzystanie powszechnie znanych wzorów, po drugie, pozwala na tworzenie i wzorców ponownego wykorzystania specyficznych dla danej organizacji. Pomaga oszacować, w jaki sposób wzorce mogą obniżyć koszty, usystematyzować proces projektowania i wygenerować strukturę kodu opartą na wzorcach. Odbiorcy Projektanci oprogramowania, analitycy biznesowi, kierownicy projektów, programiści i programiści, a także menedżerowie operacyjni i menedżerowie działu oprogramowania. Styl kursu Kurs koncentruje się na przypadkach użycia i ich związku z określonym wzorem. Większość przykładów wyjaśniono w UML i w prostych przykładach Java (język może się zmienić, jeśli kurs jest zarezerwowany jako kurs zamknięty). Prowadzi Cię przez źródła wzorców, a także pokazuje, jak katalogować i opisywać wzorce, które można ponownie wykorzystać w całej organizacji.
14 godzin
Grupa docelowa: Technical Team Leader, Software Developer Cel szkolenia: Celem szkolenia jest nabycie umiejętności projektowania zawansowanych struktur programistycznych / projektowych w języku C#.
14 godzin
Grupa docelowa Software Developer, Technical Team Leader, Business Analyst, System Analyst Charakterystyka i cel kursu Celem szkolenia jest zapoznanie się z praktycznym zastosowaniem wzorców projektowych Gang of Four. Uczestnicząc w szkoleniu poznasz obszary w których wybrane wzorce mają zastosowanie. Podczas warsztatów w których będziesz samemu opracowywał rozwiązania prostych problemów lub prowadził refaktoryzację fragmentów kodu zdobędziesz podstawy praktyki w stosowaniu najpopularniejszych wzorców.
14 godzin
Celem szkolenia jest zapoznanie się z praktycznym zastosowaniem wzorców projektowych Gang of Four. Uczestnicząc w szkoleniu poznasz obszary w których wybrane wzorce mają zastosowanie. Podczas warsztatów w których będziesz samemu opracowywał rozwiązania prostych problemów lub prowadził refaktoryzację fragmentów kodu zdobędziesz podstawy praktyki w stosowaniu najpopularniejszych wzorców.
21 godzin
Szkolenie skierowane do doświadczonych programistów pragnących zgłębić zagadnienia z zakresu użycia wzorców oraz refaktoryzacji kodu. Każdy z uczestników pozna właściwości oraz praktyczne przykłady użycia omawianych wzorców, co w rezultacie pozwoli na efektywne budowanie poprawnego kodu aplikacji.
14 godzin
Szkolenie przeznaczony jest dla developerów JavaScript, projektujących oraz wdrażających zaawansowane aplikacje internetowe. Tematy omawiane podczas szkolenia mają na celu przybliżenie najlepszych wzorców programowania w języku JavaScript jak i zwrócenie uwagi na najczęściej popełniane błędy. Istotnym punktem szkolenia jest omówienie programowania obiektowego dostępnego za pomocą składni JavaScriptu.
14 godzin
Grupa docelowa: Software Developer, Technical Team Leader, Business Analyst, System Analyst Charakterystyka i cel szkolenia: Celem szkolenia jest zapoznanie się z praktycznym zastosowaniem wzorców projektowych Gang of Four. Uczestnicząc w szkoleniu poznasz obszary w których wybrane wzorce mają zastosowanie. Podczas warsztatów w których będziesz samemu opracowywał rozwiązania prostych problemów lub prowadził refaktoryzację fragmentów kodu zdobędziesz podstawy praktyki w stosowaniu najpopularniejszych wzorców.
14 godzin
Cel: Pomoc analitykom technicznym i projektantom w zrozumieniu, jak przejść przez implementację wymagań oprogramowania, zapewniając identyfikowalność między specyfikacjami biznesowymi a kodem oprogramowania. Ten dwudniowy kurs szkoleniowy ma na celu pomoc analitykom technicznym i projektantom w projektowaniu specyfikacji opisanych przez analityków biznesowych. Po przekształceniu w reprezentacje komponentów oprogramowania powstałe komponenty systemu śledzą wymagania systemowe w stosunku do struktur komponentów oprogramowania. Wreszcie te specyfikacje techniczne są implementowane w kodzie oprogramowania i testowane na podstawie komponentów. Uzyskane komponenty oprogramowania zapewniają dobry poziom reaktywności na zmiany, ponieważ umożliwiają śledzenie osobno w kierunku poziomu implementacji zachowań systemowych warstwa po warstwie (od interfejsów użytkownika do warstwy obiektów biznesowych poprzez komponenty aplikacji, w których przechowywane są wybory aktorów).
21 godzin
Wraz z pojawieniem się bardzo złożonych dystrybuowanych systemów złożoność jednego systemu przeniosła się do złożoności architektury grupy systemów. Ten kurs obejmuje związek Software Architecture z Technical Enterprise Architecture. Te dwa obszary są ze sobą powiązane w sposób, który obecnie nie jest dobrze opisany. Na przykład dzielenie złożonego monolitycznego systemu na dwa systemy komunikujące się za pośrednictwem usług internetowych spowoduje istotne zmiany zarówno w nowych systemach, jak i w architekturze między nimi. Ten kurs będzie obejmować transakcje, obecnie wspólne wzorce i rozwiązania do zarządzania złożonymi systemami i komunikacji wewnątrz i między nimi.
14 godzin
Architektura Microservice to podejście do opracowania aplikacji oprogramowania jako zestawu małych, niezależnych usług, z których każdy działa w swoim własnym procesie i komunikuje się z lekkimi mechanizmami, takimi jak API zasobów HTTP. Usługi te mogą być skutecznie rozmieszczone przy użyciu ciągłych systemów automatyzacji i przezwyciężają potrzebę skoncentrowanego zarządzania. Microservices może być napisany w różnych językach programowania i zintegrowany z różnymi systemami przechowywania danych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo jest skierowane do twórców przedsiębiorstw i architektów. Wprowadza architekturę mikroservice z perspektywy.NET, przedstawia strategie migracji z monolitycznego systemu, a uczestnicy przechodzą przez tworzenie i uruchomienie aplikacji opartej na mikroservice w próbce. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum, kiedy używać i kiedy nie używać architektury mikroservice Tworzenie i wdrażanie strategii testowania dla mikroserwizji Rozmieszczenie aplikacji na bazie mikroservice w środowisku produkcyjnym Refactor monolitycznej aplikacji do usług
publiczność
  Twórcy Architektów
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
14 godzin
Kubernetes jest platformą open-source do automatyzacji wszystkich etapów rozwoju aplikacji z kontenerami. Wzory projektowe są niewłaściwym rozwiązaniem problemów z rozwojem oprogramowania, które są istotne dla projektowania oprogramowania. Kubernetes rozszerzenia są wykorzystywane do konfiguracji i wspierania Kubernetes klastrów. Dzięki Kubernetes wzorcom projektowania i rozszerzeniom użytkownicy platformy mogą osiągnąć podejścia CI/CD przy jednoczesnym utrzymaniu skalowalności i elastyczności aplikacji oprogramowania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów i DevOps inżynierów, którzy chcą wykorzystać Kubernetes wzory projektowe i rozszerzenia do tworzenia aplikacji biznesowych na Kubernetes klastry. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw grupę Kubernetes i skonfigurować niezbędne DevOps narzędzia. Zrozum podstawowe wzorce projektowania oprogramowania i Kubernetes rozszerzenia. Wykorzystaj Kubernetes rozszerzenia i wzory projektowe podczas interakcji z Kubernetes API. Rozwijanie dostosowanych zasobów Kubernetes i zastosowanie dynamicznych kontrolerów do klastru. Zarządzaj i zabezpiecz każdą Kubernetes środowisko za pomocą Kubernetes wtyczek. Integracja DevOps modeli sieciowych do istniejących i przyszłych projektów Kubernetes.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Wzorce projektowe, Wzorce projektowe boot camp, Szkolenia Zdalne Wzorce projektowe, szkolenie wieczorowe Wzorce projektowe, szkolenie weekendowe Wzorce projektowe, Kurs Wzorce projektowe,Kursy Wzorce projektowe, Trener Wzorce projektowe, instruktor Wzorce projektowe, kurs zdalny Wzorce projektowe, edukacja zdalna Wzorce projektowe, nauczanie wirtualne Wzorce projektowe, lekcje UML, nauka przez internet Wzorce projektowe, e-learning Wzorce projektowe, kurs online Wzorce projektowe, wykładowca Wzorce projektoweSzkolenie Design Patterns, Design Patterns boot camp, Szkolenia Zdalne Design Patterns, szkolenie wieczorowe Design Patterns, szkolenie weekendowe Design Patterns, Kurs Design Patterns,Kursy Design Patterns, Trener Design Patterns, instruktor Design Patterns, kurs zdalny Design Patterns, edukacja zdalna Design Patterns, nauczanie wirtualne Design Patterns, lekcje UML, nauka przez internet Design Patterns, e-learning Design Patterns, kurs online Design Patterns, wykładowca Design Patterns

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions