Szkolenia R Language

Szkolenia R Language

Pakiet R jest wszechstronnym narzędziem do analizy statystycznej. Do najczęściej spotykanych zastosowań R należy standardowa analiza statystyczna, analiza ekonometryczna symulacje stochastyczne czy data mining. Oprogramowanie R oparte jest na licencji GPL co oznacza że jest całkowicie darmowy. Wśród zalet tego narzędzia należy wskazać ponadto dynamiczny i nieustanny rozwój. Nowe osiągnięcia w dziedzinie nauki z zakresu analizy danych są w R najszybciej na rynku upowszechniane za pomocą ogólnodostępnych pakietów. Pakiet R umożliwia nie tylko analizę danych ale również profesjonalne sposoby prezentacji wyników. Oferowane szkolenia są dla osób które dopiero zaczynają swoją pracę z R jak i osób znających to środowisko i chcących poszerzyć swoje umiejętności z wybranego obszaru analizy danych.

Szkolenia z tematu R mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpitu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie R Language

Plany szkoleń z technologii R Language

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Analityka danych to nauka o analizowaniu surowych danych w celu uzyskania wglądu i trendów. Tableau jest wiodącym narzędziem do analizy biznesowej i wizualizacji danych, podczas gdy SQL jest najczęściej używanym językiem do tworzenia zapytań do baz danych. Wraz z dwoma najpopularniejszymi językami programowania do nauki o danych, Python i R, Tableau i SQL zapewniają solidne, kompleksowe rozwiązanie, które może pomóc w wizualizacji i efektywnej analizie danych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą dowiedzieć się, jak używać i integrować Tableau, Python, R i SQL do wizualizacji i analizy danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Przeprowadzanie analizy danych przy użyciu Python, R i SQL. Twórz spostrzeżenia poprzez wizualizację danych za pomocą Tableau. Podejmowanie decyzji opartych na danych dla operacji biznesowych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
R to bardzo popularne środowisko open source do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. Ten kurs wprowadza studentów w język programowania R. Obejmuje podstawy języka, biblioteki i zaawansowane koncepcje.   Zaawansowana analiza danych i wykresy z rzeczywistymi danymi. Publiczność Programiści / analityka danych Czas trwania 3 dni Format Wykłady i ćwiczenia praktyczne
42 godzin
Analityka danych jest dziś kluczowym narzędziem w biznesie. Skoncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności praktycznej analizy danych. Celem jest pomoc delegatom w udzielaniu opartych na dowodach odpowiedzi na pytania:  Co się stało?
  przetwarzanie i analizowanie danych tworzenie informacyjnych wizualizacji danych
Co się stanie?
  Prognozowanie przyszłych wyników ocena prognoz
Co powinno się stać?
  przekształcanie danych w decyzje biznesowe oparte na dowodach optymalizacja procesów
Sam kurs może być prowadzony jako 6-dniowy kurs stacjonarny lub zdalnie przez okres kilku tygodni, jeśli wolisz. Możemy współpracować z Tobą, aby zapewnić kurs najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.
21 godzin
Szacuje się, że nieustrukturyzowane dane stanowią ponad 90 procent wszystkich danych, z których większość ma postać tekstu. Wpisy na blogach, tweety, media społecznościowe i inne publikacje cyfrowe stale dodają do tego rosnącego zbioru danych. Ten prowadzony przez instruktora kurs na żywo koncentruje się na wydobywaniu spostrzeżeń i znaczenia z tych danych. Wykorzystując biblioteki R Language i Natural Language Processing (NLP), łączymy koncepcje i techniki z informatyki, sztucznej inteligencji i lingwistyki obliczeniowej, aby algorytmicznie zrozumieć znaczenie danych tekstowych. Próbki danych są dostępne w różnych językach zgodnie z wymaganiami klienta. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą w stanie przygotować zestawy danych (duże i małe) z różnych źródeł, a następnie zastosować odpowiednie algorytmy do analizy i raportowania ich znaczenia. Format kursu Część wykładu, część dyskusji, intensywne ćwiczenia praktyczne, okazjonalne testy sprawdzające zrozumienie tematu.
21 godzin
R to język programowania i środowisko programistyczne do obliczeń statystycznych. Wraz z R i Excelem użytkownicy są w stanie wdrożyć standardy R Tidyverse i bardziej zaawansowane funkcje R w celu ulepszenia analizy danych w Excelu. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą programować w R dla Excel. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Przełączanie i przenoszenie danych między programami Excel i R. Używanie R Tidyverse i funkcji R do rozwiązań analizy danych w programie Excel. Zaktualizuj swoje umiejętności w zakresie nauki o danych, ucząc się języka R.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
28 godzin
R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać R do tworzenia praktycznych aplikacji do rozwiązywania szeregu konkretnych problemów związanych z finansami. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstaw języka programowania R. Wybieranie i wykorzystywanie pakietów i technik R do organizowania, wizualizowania i analizowania danych finansowych z różnych źródeł (CSV, Excel, bazy danych, sieć itp.). Tworzenie aplikacji rozwiązujących problemy związane z alokacją aktywów, analizą ryzyka, wynikami inwestycyjnymi i nie tylko Rozwiązywanie problemów, integracja, wdrażanie i optymalizacja aplikacji R.
Publiczność
  Deweloperzy Analitycy Kwanty
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  Szkolenie to ma na celu dostarczenie rozwiązań dla niektórych głównych problemów, z którymi borykają się specjaliści ds. finansów. Jeśli jednak masz konkretny temat, narzędzie lub technikę, którą chciałbyś uzupełnić lub rozwinąć, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
7 godzin
Kurs obejmuje zaawansowane tematy programowania w języku R.
14 godzin
Handel algorytmiczny to praktyka wdrażania wstępnie zaprogramowanych instrukcji dotyczących zawierania transakcji. W teorii, dzięki handlowi algorytmicznemu użytkownicy będą w stanie osiągać zyski z częstotliwością nieosiągalną dla ludzkiego tradera. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla analityków biznesowych, którzy chcą zautomatyzować handel za pomocą handlu algorytmicznego, Python i R. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystanie algorytmów do szybkiego kupowania i sprzedawania papierów wartościowych w wyspecjalizowanych przyrostach. Zmniejszenie kosztów związanych z handlem przy użyciu handlu algorytmicznego. Automatyczne monitorowanie cen akcji i zawieranie transakcji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Wykrywanie anomalii to identyfikacja wartości ekstremalnych, które odbiegają od ogólnego wzorca w zbiorze danych. Korzystając z Pythona i R w SAS, użytkownicy mogą implementować algorytmy wykrywania anomalii w celu identyfikacji anomalii w dużych zbiorach danych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i analityków danych, którzy chcą programować w językach R i Python w SAS w celu wykrywania anomalii. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Określanie, czy dane są anomalią, czy wartością oczekiwaną. Wdrażanie algorytmów wykrywania anomalii. Używanie różnych technik i metod do wykrywania anomalii.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Big Data to termin odnoszący się do rozwiązań przeznaczonych do przechowywania i przetwarzania dużych zbiorów danych. Opracowane początkowo przez Google rozwiązania Big Data ewoluowały i zainspirowały inne podobne projekty, z których wiele jest dostępnych jako open-source. R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej.
14 godzin
R to język programowania i środowisko programistyczne do obliczeń statystycznych. SAS to platforma oprogramowania statystycznego do analizy predykcyjnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analityki i nie tylko. Dzięki R w SAS użytkownicy mogą znaleźć naturalne grupy danych do analizy skupień, które są niezbędne do eksploracji danych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą programować z R w SAS do analizy skupień. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystanie analizy skupień do eksploracji danych Opanuj składnię R dla rozwiązań klastrowania. Wdrażanie hierarchicznego i niehierarchicznego klastrowania. Podejmowanie decyzji opartych na danych w celu usprawnienia operacji biznesowych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
R to darmowy język programowania o otwartym kodzie źródłowym do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R posiada szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
28 godzin
Uczenie maszynowe to gałąź sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. Uczenie głębokie to poddziedzina uczenia maszynowego, która wykorzystuje metody oparte na uczeniu się reprezentacji danych i struktur, takich jak sieci neuronowe. R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrażać modele głębokiego uczenia się dla finansów przy użyciu R, przechodząc przez proces tworzenia modelu przewidywania cen akcji opartego na głębokim uczeniu się. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstawowych koncepcji uczenia głębokiego Poznanie aplikacji i zastosowań uczenia głębokiego w finansach Wykorzystanie R do tworzenia modeli głębokiego uczenia dla finansów Zbudują własny model przewidywania cen akcji oparty na głębokim uczeniu przy użyciu R
Publiczność
  Programiści Naukowcy zajmujący się danymi
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godzin
Uczenie maszynowe to gałąź sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. Uczenie głębokie to poddziedzina uczenia maszynowego, która wykorzystuje metody oparte na uczeniu się reprezentacji danych i struktur, takich jak sieci neuronowe. R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć modele głębokiego uczenia się dla bankowości przy użyciu R, przechodząc przez proces tworzenia modelu ryzyka kredytowego głębokiego uczenia się. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstawowych koncepcji uczenia głębokiego Poznanie aplikacji i zastosowań uczenia głębokiego w bankowości Wykorzystanie R do tworzenia modeli głębokiego uczenia dla bankowości Zbudują własny model ryzyka kredytowego oparty na głębokim uczeniu przy użyciu R
Publiczność
  Programiści Naukowcy zajmujący się danymi
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
R to darmowy język programowania o otwartym kodzie źródłowym do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R posiada szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
7 godzin
Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom opanowania podstaw języka R i pracy z danymi.
21 godzin
R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zaawansowane koncepcje programowania w R, przechodząc przez kodowanie w R na przykładach finansowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wdrażanie zaawansowanych technik programowania w R Wykorzystanie R do manipulowania danymi w celu wykonywania bardziej zaawansowanych operacji finansowych
Publiczność
  Programiści Profesjonaliści Finance Specjaliści IT
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
R to darmowy język programowania o otwartym kodzie źródłowym do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R posiada szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
14 godzin
KNIME to oprogramowanie do analizy danych typu open source do integracji uczenia maszynowego i eksploracji danych za pomocą potoków danych. Dzięki Python i R użytkownicy mogą rozszerzyć możliwości KNIME w zakresie analizy danych i uczenia maszynowego. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą programować w Python i R dla KNIME. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Planowanie, tworzenie i wdrażanie modeli uczenia maszynowego w KNIME. Wdrażanie kompleksowych projektów data science. Podejmowanie decyzji operacyjnych w oparciu o dane.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
28 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stosować techniki i narzędzia uczenia maszynowego do rozwiązywania rzeczywistych problemów w branży bankowej. Językiem programowania będzie R. Uczestnicy najpierw poznają kluczowe zasady, a następnie wykorzystują swoją wiedzę w praktyce, budując własne modele uczenia maszynowego i wykorzystując je do realizacji szeregu projektów na żywo. Publiczność
  Programiści Naukowcy zajmujący się danymi Specjaliści bankowi z wykształceniem technicznym
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godzin
Uczenie maszynowe to gałąź sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stosować techniki i narzędzia uczenia maszynowego do rozwiązywania rzeczywistych problemów w branży finansowej. Językiem programowania będzie R. Uczestnicy najpierw poznają kluczowe zasady, a następnie wykorzystują swoją wiedzę w praktyce, budując własne modele uczenia maszynowego i wykorzystując je do realizacji szeregu projektów zespołowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstawowych koncepcji uczenia maszynowego Poznanie aplikacji i zastosowań uczenia maszynowego w finansach Opracowanie własnej algorytmicznej strategii handlowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego w R
Publiczność
  Programiści Naukowcy zajmujący się danymi
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Celem tego kursu jest zapewnienie podstawowej biegłości w stosowaniu metod Machine Learning w praktyce. Dzięki wykorzystaniu platformy programistycznej R i jej różnych bibliotek oraz na podstawie wielu praktycznych przykładów kurs ten uczy, jak korzystać z najważniejszych elementów składowych Machine Learning, jak podejmować decyzje dotyczące modelowania danych, interpretować wyniki algorytmów i weryfikować wyniki. Naszym celem jest zapewnienie umiejętności rozumienia i korzystania z najbardziej podstawowych narzędzi z zestawu narzędzi Machine Learning oraz unikania typowych pułapek aplikacji Data Sciences.
21 godzin
Publiczność Business właściciele (kierownicy ds. marketingu, kierownicy ds. produktu, kierownicy ds. bazy klientów) i ich zespoły; specjaliści ds. analizy klientów. Przegląd Kurs śledzi cykl życia klienta od pozyskiwania nowych klientów, zarządzania istniejącymi klientami w celu uzyskania rentowności, utrzymania dobrych klientów i wreszcie zrozumienia, którzy klienci nas opuszczają i dlaczego. Będziemy pracować z prawdziwymi (jeśli anonimowymi) danymi z różnych branż, w tym telekomunikacji, ubezpieczeń, mediów i zaawansowanych technologii. Format Szkolenie prowadzone przez instruktora w trakcie pięciu półdniowych sesji z ćwiczeniami w klasie oraz zadaniami domowymi. Szkolenie może być prowadzone w klasie lub na odległość (online).
14 godzin
R to darmowy język programowania o otwartym kodzie źródłowym do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R posiada szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
21 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zaawansowane techniki Machine Learning z R, przechodząc przez proces tworzenia rzeczywistej aplikacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie i wdrożenie technik uczenia się bez nadzoru Stosowanie klastrowania i klasyfikacji w celu tworzenia prognoz na podstawie rzeczywistych danych. Wizualizacja danych w celu szybkiego uzyskania wglądu, podejmowania decyzji i dalszego udoskonalania analizy. Poprawa wydajności modelu uczenia maszynowego przy użyciu dostrajania hiper-parametrów. Wdrożenie modelu do produkcji w celu wykorzystania go w większej aplikacji. Zastosuj zaawansowane techniki uczenia maszynowego, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące danych sieci społecznościowych, dużych zbiorów danych i nie tylko.
Publiczność
  Deweloperzy Analitycy Naukowcy zajmujący się danymi
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy handlu finansowego, przechodząc przez tworzenie i wdrażanie podstawowych strategii handlowych i działań w R przy użyciu quantstrat. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstawowych pojęć w handlu Stworzy i wdroży swoją pierwszą strategię handlową przy użyciu R Przeanalizuje wydajność swojej strategii przy użyciu R
Publiczność
  Programiści Profesjonaliści Finance Specjaliści IT
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godzin
R to darmowy język programowania o otwartym kodzie źródłowym do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R znalazł również zwolenników wśród statystyków, inżynierów i naukowców bez umiejętności programowania komputerowego, którzy uważają go za łatwy w użyciu. Jego popularność wynika z rosnącego wykorzystania eksploracji danych do różnych celów, takich jak ustalanie cen reklam, szybsze znajdowanie nowych leków lub dostrajanie modeli finansowych. R posiada szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
21 godzin
R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest używany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy programowania R, przechodząc przez kodowanie w R na przykładach finansowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstaw programowania w języku R Wykorzystanie R do manipulowania danymi w celu wykonywania podstawowych operacji finansowych
Publiczność
  Programiści Profesjonaliści Finance Specjaliści IT
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
R to darmowy język programowania o otwartym kodzie źródłowym do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R znalazł również zwolenników wśród statystyków, inżynierów i naukowców bez umiejętności programowania komputerowego, którzy uważają go za łatwy w użyciu. Jego popularność wynika z rosnącego wykorzystania eksploracji danych do różnych celów, takich jak ustalanie cen reklam, szybsze znajdowanie nowych leków lub dostrajanie modeli finansowych. R posiada szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
14 godzin
Kurs ten jest wprowadzeniem do stosowania sieci neuronowych w rzeczywistych problemach przy użyciu oprogramowania R-project.

Last Updated:

Szkolenie R Language, R Language boot camp, Szkolenia Zdalne R Language, szkolenie wieczorowe R Language, szkolenie weekendowe R Language, Kurs R Language,Kursy R Language, Trener R Language, instruktor R Language, kurs zdalny R Language, edukacja zdalna R Language, nauczanie wirtualne R Language, lekcje UML, nauka przez internet R Language, e-learning R Language, kurs online R Language, wykładowca R Language

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions