Szkolenia R Language

Szkolenia R Language

Pakiet R jest wszechstronnym narzędziem do analizy statystycznej. Do najczęściej spotykanych zastosowań R należy standardowa analiza statystyczna, analiza ekonometryczna symulacje stochastyczne czy data mining. Oprogramowanie R oparte jest na licencji GPL co oznacza że jest całkowicie darmowy. Wśród zalet tego narzędzia należy wskazać ponadto dynamiczny i nieustanny rozwój. Nowe osiągnięcia w dziedzinie nauki z zakresu analizy danych są w R najszybciej na rynku upowszechniane za pomocą ogólnodostępnych pakietów. Pakiet R umożliwia nie tylko analizę danych ale również profesjonalne sposoby prezentacji wyników. Oferowane szkolenia są dla osób które dopiero zaczynają swoją pracę z R jak i osób znających to środowisko i chcących poszerzyć swoje umiejętności z wybranego obszaru analizy danych.

Szkolenia z tematu R mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpitu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie R Language

Plany szkoleń z technologii R Language

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Analityka danych to nauka zajmująca się analizowaniem nieprzetworzonych danych w celu uzyskania wglądu i trendów. Tableau to wiodące narzędzie do analizy biznesowej i wizualizacji danych, podczas gdy SQL jest najczęściej używanym językiem do wysyłania zapytań do baz danych. Wraz z dwoma najpopularniejszymi językami programowania do nauki o danych, Python i R, Tableau i SQL, zapewniają solidne, kompleksowe rozwiązanie, które może pomóc w efektywnej wizualizacji i analizie danych.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i każdego, kto jest zainteresowany nauczeniem się używania i integrowania Tableau, Python, R i SQL do wizualizacji i analizy danych.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wykonaj analizę danych za pomocą Python, R i SQL. Twórz spostrzeżenia za pomocą wizualizacji danych za pomocą Tableau. Podejmuj decyzje w oparciu o dane dotyczące operacji biznesowych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
21 godzin
R is a very popular, open source environment for statistical computing, data analytics and graphics. This course introduces R programming language to students.  It covers language fundamentals, libraries and advanced concepts.  Advanced data analytics and graphing with real world data. Audience Developers / data analytics Duration 3 days Format Lectures and Hands-on
42 godzin
Data analytics is a crucial tool in business today. We will focus throughout on developing skills for practical hands on data analysis. The aim is to help delegates to give evidence-based answers to questions:  What has happened?
 • processing and analyzing data
 • producing informative data visualizations
What will happen?
 • forecasting future performance
 • evaluating forecasts
What should happen?
 • turning data into evidence-based business decisions
 • optimizing processes
The course itself can be delivered either as a 6 day classroom course or remotely over a period of weeks if preferred. We can work with you to deliver the course to best suit your needs.
21 godzin
szacuje się, że dane nieustrukturyzowane stanowią ponad 90 procent wszystkich danych, większość z nich w postaci tekstu. Posty na blogu, Tweety, Media społecznościowe i inne publikacje cyfrowe nieustannie dodają do tego rosnącego ciała danych. to prowadzony przez instruktora, na żywo centra kursów wokół wydobycia spostrzeżeń i znaczenie z tych danych. Wykorzystując biblioteki języka R i przetwarzania języka naturalnego (NLP), łączymy koncepcje i techniki z informatyki, sztucznej inteligencji i językoznawstwa obliczeniowego, aby algorytmicznie rozumieć znaczenie danych tekstowych. Próbki danych są dostępne w różnych językach na potrzeby klienta. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli przygotować zbiory danych (duże i małe) z różnych źródeł, a następnie zastosować odpowiednie algorytmy do analizowania i raportowania o jego znaczeniu.
Format kursu
 • część wykładu, dyskusja część, ciężka praktyka praktyczne, sporadyczne testy, aby ocenić zrozumienie
28 godzin
R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej. Jest on stosowany w aplikacjach finansowych od podstawowych programów handlowych do systemów zarządzania ryzykiem. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać R do opracowania praktycznych aplikacji w celu rozwiązania szeregu konkretnych problemów związanych z finansami. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumienie podstaw języka programowania R Wybierz i użyj pakietów i technik R do organizacji, wizualizacji i analizy danych finansowych z różnych źródeł (CSV, [0), baz danych, sieci itp.) Budować aplikacje, które rozwiążą problemy związane z przydzieleniem aktywów, analizą ryzyka, wydajnością inwestycyjną i więcej Rozwiązywanie problemów, integracja wdrażania i optymalizacja aplikacji R
publiczność
  Twórcy Analitycy Ile
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Celem tego szkolenia jest zapewnienie rozwiązań dla niektórych problemów zasady, z którymi borykają się profesjonaliści finansowi. Jednakże, jeśli masz konkretny temat, narzędzie lub techniki, które chcesz uzupełnić lub opracować dalej, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
R jest językiem programowania i środowiskiem oprogramowania dla komputerów statystycznych. Wraz z R i Excel, użytkownicy są w stanie wdrożyć standardy R Tidyverse i bardziej potężne funkcje R w celu poprawy analizy danych w Excel. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do analityków danych, którzy chcą zaplanować w R dla Excel. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Łączyć i przenieść dane między Excel i R. Użyj funkcji R Tidyverse i R dla rozwiązań analitycznych danych w Excel. Aktualizuj swoje umiejętności w dziedzinie nauk danych poprzez naukę R.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Publiczność Business właściciele (menedżerów marketingu, menedżerów produktu, menedżerów bazy klientów) i ich zespoły; profesjonaliści w zakresie wiedzy o klientach. Przegląd Kurs śledzi cykl życia klienta, począwszy od pozyskiwania nowych klientów, zarządzania istniejącymi klientami w celu uzyskania rentowności, utrzymywania dobrych klientów i wreszcie zrozumienia, którzy klienci nas opuszczają i dlaczego. Będziemy pracować z prawdziwymi (jeśli anonimowymi) danymi z różnych branż, w tym telekomunikacji, ubezpieczeń, mediów i zaawansowanych technologii. Format Szkolenie prowadzone przez instruktorów w ciągu pięciu półdniowych sesji z ćwiczeniami w klasie i pracami domowymi. Może być dostarczony jako kurs w klasie lub na odległość (online).
14 godzin
Szkolenie jest wprowadzeniem do wdrożenia sieci neuronowych w życiu codziennym wykorzystując oprogramowanie R-project.
7 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla naukowców zajmujących się danymi i statystyków, którzy mają już podstawowe umiejętności kodowania R & C++ oraz kod R i potrzebują zaawansowanych umiejętności kodowania R. Celem jest zapewnienie praktycznego zaawansowanego kursu programowania R uczestnikom zainteresowanym zastosowaniem metod w pracy. Przykłady specyficzne dla danego sektora są wykorzystywane do szkolenia odpowiedniego dla odbiorców
14 godzin
R to darmowy język programowania open source do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez coraz większą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R ma szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
21 godzin
Big Data to termin odnoszący się do rozwiązań przeznaczonych do przechowywania i przetwarzania dużych zbiorów danych. Opracowany przez Go ogle początkowo te Big Data rozwiązań ewoluowały i inspiracją dla innych podobnych projektów, z których wiele jest dostępna jako open-source. R to popularny język programowania w branży finansowej.
14 godzin
Celem tego kursu jest zapewnienie podstawowej biegłości w stosowaniu metod Machine Learning w praktyce. Dzięki wykorzystaniu platformy programistycznej R i jej różnych bibliotek oraz w oparciu o wiele praktycznych przykładów ten kurs uczy, jak korzystać z najważniejszych elementów składowych Machine Learning , jak podejmować decyzje dotyczące modelowania danych, interpretować wyniki algorytmów i sprawdź wyniki. Naszym celem jest zapewnienie umiejętności rozumienia i korzystania z najbardziej podstawowych narzędzi z zestawu narzędzi Machine Learning oraz unikania typowych pułapek związanych z aplikacjami Data Science .
21 godzin
R to darmowy język programowania open source do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez coraz większą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R znalazł również zwolenników wśród statystyków, inżynierów i naukowców bez umiejętności programowania komputerowego, którzy uważają go za łatwy w użyciu. Jego popularność wynika z coraz częstszego wykorzystywania eksploracji danych do różnych celów, takich jak ustalanie cen reklam, szybsze znajdowanie nowych leków lub dostosowywanie modeli finansowych. R ma szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
7 godzin
Opis: Ten kurs ma na celu nauczyć użytkowników R, jak tworzyć aplikacje internetowe bez konieczności uczenia się HTML , skryptu Java i CSS . Cel: Obejmuje podstawy działania błyszczących aplikacji. Obejmuje wszystkie powszechnie używane funkcje wejścia / wyjścia / renderowania / paneli z biblioteki Shiny.
28 godzin
R is an open-source free programming language for statistical computing, data analysis, and graphics. R is used by a growing number of managers and data analysts inside corporations and academia. R has also found followers among statisticians, engineers and scientists without computer programming skills who find it easy to use. Its popularity is due to the increasing use of data mining for various goals such as set ad prices, find new drugs more quickly or fine-tune financial models. R has a wide variety of packages for data mining.
14 godzin
Ten kurs jest częścią zestawu umiejętności Data Scientist (Domain: Data and Technology)
14 godzin
R  jest językiem programowania open-source dla komputerów statystycznych, analizy danych i grafiki. Badania są wykorzystywane przez rosnącą liczbę menedżerów i analityków danych wewnątrz korporacji i akademii. R ma szeroką gamę pakietów do wydobywania danych.
14 godzin
R to darmowy język programowania open source do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez coraz większą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R ma szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
21 godzin
R to darmowy język programowania open source do obliczeń statystycznych, analizy danych i grafiki. R jest używany przez coraz większą liczbę menedżerów i analityków danych w korporacjach i środowiskach akademickich. R ma szeroką gamę pakietów do eksploracji danych.
7 godzin
Kurs obejmuje zaawansowane tematy w programowaniu R.
21 godzin
Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają zaawansowane techniki uczenia maszynowego z R, gdy będą przechodzić przez tworzenie aplikacji realworld Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj technik jako strojenia hiperparametrowego i głębokiego uczenia się Zrozum i wdrażaj nienadzorowane techniki uczenia się Wprowadź model do produkcji do użycia w większej aplikacji Publiczność Deweloperzy Analitycy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
28 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stosować techniki uczenia maszynowego i narzędzia do rozwiązywania rzeczywistych problemów w branży bankowej. R będzie używany jako język programowania. Uczestnicy najpierw uczą się kluczowych zasad, a następnie wykorzystują swoją wiedzę w praktyce, budując własne modele uczenia maszynowego i wykorzystując je do realizacji wielu projektów na żywo. Publiczność
 • Deweloperzy
 • Dane naukowców
 • Specjaliści bankowi z zapleczem technicznym
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest wykorzystywany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy programowania R, przechodząc przez kodowanie w R, używając przykładów finansowych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumienie podstaw programowania R
 • Użyj R, aby manipulować swoimi danymi w celu wykonywania podstawowych operacji finansowych
Publiczność
 • Programiści
 • Specjaliści Finance
 • Specjaliści IT
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
R jest popularnym językiem programowania w branży finansowej. Jest on stosowany w aplikacjach finansowych od podstawowych programów handlowych do systemów zarządzania ryzykiem. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się podstaw handlu finansowego, gdy przechodzą przez budowę i wdrażanie podstawowych strategii handlowych i działań w R za pomocą quantstrat. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum podstawowe pojęcia w handlu Tworzenie i wdrażanie swojej pierwszej strategii handlowej za pomocą R Analiza wydajności ich strategii przy użyciu R
publiczność
  programistów [ 0 ] Profesjonaliści IT profesjonalistów
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
21 godzin
R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest wykorzystywany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się zaawansowanych koncepcji programowania w R, przechodząc przez kodowanie w R, używając przykładów finansowych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Wdrożenie zaawansowanych technik programowania R
 • Użyj R, aby manipulować swoimi danymi, aby wykonywać bardziej zaawansowane operacje finansowe
Publiczność
 • Programiści
 • Specjaliści Finance
 • Specjaliści IT
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godzin
Machine learning is a branch of Artificial Intelligence wherein computers have the ability to learn without being explicitly programmed. R is a popular programming language in the financial industry. It is used in financial applications ranging from core trading programs to risk management systems. In this instructor-led, live training, participants will learn how to apply machine learning techniques and tools for solving real-world problems in the finance industry. R will be used as the programming language. Participants first learn the key principles, then put their knowledge into practice by building their own machine learning models and using them to complete a number of team projects. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the fundamental concepts in machine learning
 • Learn the applications and uses of machine learning in finance
 • Develop their own algorithmic trading strategy using machine learning with R
Audience
 • Developers
 • Data scientists
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
28 godzin
Uczenie maszynowe to gałąź sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. Głębokie uczenie się jest dziedziną uczenia maszynowego, która wykorzystuje metody oparte na uczeniu się reprezentacji danych i struktur, takich jak sieci neuronowe. R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest wykorzystywany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrażać modele głębokiego uczenia się w zakresie finansowania za pomocą R, gdy przechodzą przez proces tworzenia modelu przewidywania cen akcji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozum podstawowe pojęcia głębokiego uczenia się
 • Poznaj aplikacje i zastosowania głębokiego uczenia się w finansach
 • Użyj R, aby stworzyć modele głębokiego uczenia się dla finansów
 • Zbuduj swój własny model przewidywania ceny akcji dogłębnej nauki za pomocą R
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Dane naukowców
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godzin
Uczenie maszynowe to gałąź sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. Głębokie uczenie się jest dziedziną uczenia maszynowego, która wykorzystuje metody oparte na uczeniu się reprezentacji danych i struktur, takich jak sieci neuronowe. R to popularny język programowania w branży finansowej. Jest wykorzystywany w aplikacjach finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć modele głębokiego uczenia się w bankowości, korzystając z R, poprzez stworzenie modelu głębokiego uczenia się ryzyka kredytowego. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozum podstawowe pojęcia głębokiego uczenia się
 • Poznaj aplikacje i zastosowania głębokiego uczenia się w bankowości
 • Użyj R, aby stworzyć głębokie modele uczenia się dla bankowości
 • Zbuduj swój własny model ryzyka kredytowego do głębokiego uczenia się przy użyciu R
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Dane naukowców
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
Shiny to pakiet R o otwartym kodzie źródłowym, który zapewnia szkielet WWW do tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych przy użyciu R. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć naukę danych i tworzenie stron internetowych za pomocą Shiny, R i HTML . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Twórz interaktywne aplikacje internetowe za pomocą R za pomocą Shiny
Publiczność
 • Dane naukowców
 • autorzy strony
 • Statystycy
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom opanowania podstaw R i pracy z danymi.

Last Updated:

Szkolenie R Language, R Language boot camp, Szkolenia Zdalne R Language, szkolenie wieczorowe R Language, szkolenie weekendowe R Language, Kurs R Language,Kursy R Language, Trener R Language, instruktor R Language, kurs zdalny R Language, edukacja zdalna R Language, nauczanie wirtualne R Language, lekcje UML, nauka przez internet R Language, e-learning R Language, kurs online R Language, wykładowca R Language

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions