Szkolenia Mobile Development

Szkolenia Mobile Development

Praktyczne szkolenia, prowadzone na żywo dotyczące rozwoju mobilnych aplikacji pokazują jak poprzez interaktywne ćwiczenia tworzyć je. Tworzenie aplikacji mobilnych to czynność lub proces, w ramach którego opracowuje się aplikację mobilną na urządzenia mobilne, takie jak asystenci cyfrowi, asystenci cyfrowi dla przedsiębiorstw lub telefony komórkowe. Spróbuj na szkoleniu z nami stworzyć swoją własną autorską aplikację mobilną.

Szkolenie z mobilnego rozwoju aplikacji jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Mobile Development

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ionic to framework sieciowy z zestawem komponentów używanych do nowoczesnych internetowych interfejsów API. Zapewnia bibliotekę narzędzi, gestów i komponentów interfejsu użytkownika, które pomagają tworzyć szybkie i interaktywne aplikacje.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą stworzyć nowoczesną aplikację mobilną za pomocą Ionic 6.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zintegruj natywne funkcje urządzenia z nowoczesną hybrydową aplikacją mobilną. Poznaj podstawy Ionic. Dowiedz się, jak wdrażać Ionic aplikacji w środowisku produkcyjnym. Uruchom nowoczesną aplikację hybrydową na emulatorze urządzenia mobilnego.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Business Logic Component (BLoC) to wzorzec projektowy opracowany przez Google, który umożliwia oddzielenie logiki biznesowej od warstwy prezentacji.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą nauczyć się używać BLoC Pattern do zarządzania stanem w różnych aplikacjach.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumienie podstawowych koncepcji i architektury BLoC. Twórz, testuj i debuguj bloki BLoC. Dowiedz się więcej o kontekście kompilacji BLoC.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
21 godzin
Ionic to platforma internetowa do tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych. Ionic 4 wprowadza nowe innowacje na platformę Ionic , takie jak zreorganizowany interfejs CLI, zmiany w nawigacji, routing Angular i inne. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą stworzyć hybrydową aplikację mobilną z Ionic 4. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zintegruj natywne funkcje urządzenia z hybrydową aplikacją mobilną.
 • Użyj Angular i Ionic 4, aby zbudować hybrydową aplikację mobilną.
 • Uruchom aplikację hybrydową na emulatorze urządzenia mobilnego.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
35 godzin
Wszystkie umiejętności i wiedza potrzebne do zrobienia pierwszej aplikacji na iPhone'a / iPada przy użyciu najnowszego zestawu narzędzi iOS SDK .
21 godzin
Celem cross-platform frameworks jest umożliwienie pisania aplikacji raz i uruchamiania na wielu platformach. Chcesz zbudować aplikację iPhone, która będzie również działać na Android? Czy klient odwraca się i chce, aby ich aplikacja Android była uruchomiona w systemie Windows Phone? Nie ma problemu. W tym trzydniowym kursie PhoneGap/Apache Cordova zobaczysz dwie różne, ale komplementarne technologie dla cross-platformowego rozwoju mobilnego. (Apache Cordova jest nową nazwą dla PhoneGap. Adobe nabył PhoneGap od oryginalnych deweloperów i przekazał go Fundacji oprogramowania Apache.) Po zakończeniu tego kursu PhoneGap/Apache Cordova, będziesz w stanie zbudować w pełni funkcjonujące aplikacje mobilne za pomocą ramki, zarządzać kodem źródłowym i obsługiwać tweaks platformy, tworzyć “native jak” doświadczenia z aplikacji internetowej - i wiele więcej!
21 godzin
Przewodnik po wszystkich dostępnych technologiach do tworzenia aplikacji mobilnych, takich jak programowanie natywne, hybrydowe i rozwój natywny. Wprowadzenie do tematów związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych, takich jak baza danych NoSql, Cloud Computing , sieci społecznościowe i wiele innych. Obowiązkowa pozycja dla każdego architekta oprogramowania i starszego programisty zaangażowanych w tworzenie aplikacji mobilnych. Publiczność:
 • Twórcy oprogramowania, architekci oprogramowania
35 godzin
Kto powinien uczęszczać? Ten 5-dniowy kurs jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą nauczyć się tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 10. Xcode8, Swift 3 i iOS 10 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji. Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od podstaw przy użyciu języka programowania Swift i IDE Xcode 8. Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od podstaw przy użyciu Swift . Kurs ten można uruchomić tylko na sprzęcie Apple firmy Intel, takim jak MacBook lub Mac Mini. Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID wymagany do pobrania oprogramowania. Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhone lub iPad za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode.
7 godzin
Appcelerator Titanium to platforma programistyczna typu open source, która umożliwia tworzenie natywnych aplikacji mobilnych na iOS , Android i Windows Phone z jednej bazy kodu Java Script. To szkolenie wprowadza podstawy Titanium i prowadzi uczestników przez proces tworzenia aplikacji mobilnej Titanium. Publiczność
 • Twórcy aplikacji internetowych
Format kursu
 • Duży nacisk na praktyczne ćwiczenia.
 • Większość pojęć poznaje się na podstawie próbek, ćwiczeń i praktycznego rozwoju.
7 godzin
React Native Expo is a set of tools, libraries and services that acts as an abstraction layer on top of React Native. It simplifies the deployment process, allowing you to generate a build with one click or command without having to create a developer account on various app stores. React Native Expo can be described as Rails for React Native. In this instructor-led, live training, participants learn to use React Native Expo through discussion and hands-on practice. By the end of the course, participants will be equipped to create and deploy their own React Native application using React Native Expo. For an introductory course on React Native, please see: React Native: Rapidly develop native iOS and Android apps with Javascript
Format of the course
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
Course Customization Options
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
7 godzin
Artoolkit to otwarta biblioteka śledzenia do tworzenia aplikacji Augmented Reality (AR) Obsługuje systemy Windows, Linux, Mac, Android i iOS W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć aplikację mobilną z rozszerzoną rzeczywistością za pomocą programu Artoolkit Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Opracuj aplikację mobilną, która nakłada wirtualne obrazy na rzeczywisty świat Przetwórz wideo, aby dostosować oświetlenie i rozwiązać problemy Zintegruj pakiet ARToolkit z narzędziami i funkcjami stron trzecich, w tym OpenCV, Unity, OpenSceneGraph i narzędziami do kalibracji GPS, kompasu i kalibracji urządzenia mobilnego Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aplikacja mobilna opracowana na tym kursie może być przeznaczona dla systemu Android i / lub iOS Aby poprosić o swoje preferencje, skontaktuj się z nami, aby umówić się .
7 godzin
ARKit to nowa platforma do tworzenia aplikacji Augmented Reality (AR) na iPhone'a i iPada W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak opracować aplikację rozszerzonej rzeczywistości (AR) na iPhone'a i iPada Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Łącz obiekty cyfrowe i informacje 2D i 3D ze środowiskiem realworld Rób aplikacje poza ekranem, pozwalając im na interakcję z prawdziwym światem Wykorzystaj możliwości ARKit do śledzenia pozycji i zrozumienia scen Zintegruj ARKit ze SceneKit i SpriteKit Kontrola renderowania za pomocą Metal 2 Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godzin
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i obiektowy język programowania oparty na Java . W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają programowanie Kotlin , przechodząc przez proces tworzenia aplikacji dla systemu Android opartej na istniejącej aplikacji na system iOS . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Poznaj podstawowe koncepcje programowania Kotlin , wykorzystując wiedzę Swift i iOS .
 • Skonstruuj interfejs użytkownika Android za pomocą Kotlin .
Publiczność
 • Programiści iOS i Swift zainteresowani przeniesieniem swoich aplikacji na Android za pomocą Kotlin
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godzin
React Native to wieloplatformowa platforma programistyczna typu open source do tworzenia aplikacji mobilnych. Opracowany przez Facebook umożliwia programistom tworzenie natywnego wyglądu aplikacji na Android i IoS. React Native dla sieci udostępnia niezależne od platformy komponenty i interfejsy API React Native do tworzenia aplikacji internetowych. React Native zapewnia spójne środowisko programistyczne w oparciu o Java Script i bibliotekę React (aka React .js lub React JS) i umożliwia prawdziwy szybki rozwój, koncentrując się na wydajności programistów na wszystkich platformach - ucz się raz, pisz gdziekolwiek. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy programu React Native dla sieci. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj narzędzia programistyczne React Native
 • Poznaj podstawy React Native dla sieci
 • Twórz, testuj, wdrażaj i rozwiązuj problemy z aplikacjami kompatybilnymi z iOS , Android i Internetem za pomocą React Native for Web
Publiczność
 • autorzy strony
 • Twórcy aplikacji mobilnych
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
7 godzin
HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act of 1996) jest ustawą w Stanach Zjednoczonych, która przewiduje przepisy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych do przetwarzania i przechowywania informacji medycznych. Niniejsze wytyczne są dobrym standardem do przestrzegania w rozwoju aplikacji zdrowotnych, niezależnie od terytorium. Aplikacje zgodne z HIPAA są uznawane i bardziej wiarygodne na całym świecie. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na odległość), uczestnicy uczą się podstaw HIPAA, gdy przechodzą przez serię praktycznych ćwiczeń na żywo w laboratorium. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Poznaj podstawę HIPAA Rozwijanie aplikacji zdrowotnych zgodnych z HIPAA Użyj narzędzi deweloperów do zgodności z HIPAA
publiczność
  Twórcy menedżerów produktów Urzędnicy Prywatności Danych
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki.
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Wysłannik Mobile jest usługa serwera proxy i klienta biblioteki sieciowej, które mogą być realizowane w aplikacjach mobilnych klienta, zapewniając routingu, telemetrii i więcej. Ostatecznym celem Envoy Mobile jest ułatwienie pracy z siecią. Ten prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą wdrożyć Envoy Mobile jako usługa zaplecza do aplikacji mobilnej sieci Web. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie usługi Envoy Mobile.
 • Implementowanie odnajdywania usług dla mobilnej aplikacji sieci Web
 • Przekształcanie żądań i odpowiedzi
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Core ML to ramy specyficzne dla domeny iOS 11 i integracji uczenia się maszynowego w systemie macOS High Sierra. Dzięki Core ML użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia i szkolenia modeli do klasyfikacji obrazów, NLP (Natural Language for Processing) i więcej. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów sieci Web, którzy chcą stworzyć modele uczenia się maszynowego z Core ML dla rozwoju iOS 11 i macOS High Sierra. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Budować aplikacje napędzane AI, które wykorzystują uczenie się maszynowe. Wdrożenie modeli uczenia się maszynowego, które klasyfikują obrazy. Korzystaj z API Core ML w celu wsparcia dostosowanych przepływów pracy i zaawansowanych przypadków użytkowania. Analiza naturalnego tekstu językowego za pomocą modeli uczenia się maszynowego.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Celem tego kursu jest dostarczenie testerom oprogramowania wymaganej wiedzy i umiejętności w celu przeprowadzenia testów zapewnienia jakości dla aplikacji programowych opracowanych dla platformy Android. Ten kurs omawia możliwości platformy Android i zapewnia aktualne praktyki przeprowadzania testów.
56 godzin
Android to platforma typu open source opracowana przez Google dla rozwoju urządzeń przenośnych. Aplikacje na platformę Android zostały opracowane w Javie. W tym kursie omówiono podstawowe tematy Androida.
14 godzin
Aplikacje na platformę Android zostały opracowane przede wszystkim w Javie. Kurs ten został opracowany dla programistów z silnym zapleczem OOP (czy to w PHP, Scala, C ++, C # czy Objective C), którzy planują dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje Java na platformę Android. Kurs obejmuje gramatykę języka programowania Java i koncentruje się na tych konkretnych zdolnościach Java, z których platforma Android korzysta częściej niż inne.
28 godzin
Cele: Po zakończeniu tego szkolenia delegat będzie mógł:
 • Zbuduj własną aplikację na Android i prześlij ją do Android Market.
 • Opracuj dla symulatorów i prawdziwych urządzeń.
 • Poznaj wszystkie podstawy Android Development.
21 godzin
Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem aplikacji na Android . Podczas tego kursu nauczysz się podstawowych umiejętności niezbędnych do budowania aplikacji na Android od podstaw przy użyciu interesujących funkcji dodanych do platformy Android , takich jak przetwarzanie w tle, dostęp do bazy danych i usługi oparte na lokalizacji.
28 godzin
Mobilny system operacyjny Android to Go ogle. Ten kurs demonstruje poprzez praktyczne ćwiczenia podstawy Android .
28 godzin
Android is an open source platform developed by Google for mobile development. Applications for the Android platform are developed in Java. This course overviews Android's fundamental topics. This is the fast track program that paces up the original training
7 godzin
Kivy jest open-source cross-platform graficzny interfejs użytkownika biblioteki napisane w Python, który umożliwia rozwój aplikacji multi-touch dla szerokiego wyboru urządzeń. W tym instruktorem prowadzonym, uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak zainstalować i rozmieszczać Kivy na różnych platformach, dostosowywać i manipulować widgetami, harmonogramem, uruchamianiem i reagowaniem na wydarzenia, modyfikować grafiki z multi-touching, resize ekran, pakowanie aplikacji dla Android, i więcej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli
  Znajdują się one w języku Python i kodzie Kivy. Posiada solidne zrozumienie sposobu, w jaki Kivy działa i wykorzystuje jego najważniejsze elementy, takie jak widżety, wydarzenia, właściwości, grafiki itp. Bezproblemowo rozwijać i rozwijać aplikacje oparte na różnych wymaganiach biznesowych i projektowania.
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
35 godzin
Kotlin jest nowoczesnym, funkcjonalnym i obiektowo zorientowanym językiem programowania opartym na Java. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się Kotlin programowania, gdy przechodzą przez tworzenie aplikacji Android i iOS używając Kotlin. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum podstaw programowania w Kotlin Kod własnej aplikacji Kotlin Tworzenie, testowanie, rozmieszczanie i rozwiązywanie problemów Android i iOS aplikacji za pomocą Kotlin
publiczność
  Twórcy
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
RxJava jest Java biblioteką umożliwiającą aplikacje oparte na wydarzeniach (np. [Dzień 2 ] » Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą korzystać z RxJava do opracowania i rozwijania aplikacji mobilnej Android. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie środowiska rozwojowego, które obejmuje niezbędne biblioteki, pakiety i ramy niezbędne do opracowania reaktywnej aplikacji. Zrozum, w jaki sposób dane i strumienia wydarzeń są emitowane i zużywane. Projektowanie aplikacji, które modelują rzeczywiste (oparte na wydarzeniach) sytuacje w elegancki i skromny sposób.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o RxJava, proszę odwiedzić: https://github.com/ReactiveX/RxJava
21 godzin
Android HAL (Hardware Abstraction Layer) to jedna z niższych warstw w stosie oprogramowania systemu operacyjnego Android (tuż nad jądrem Linux ). Jest to implementacja specyficzna dla sprzętu, która zapewnia interfejs między usługami systemowymi (np. Oprogramowanie aparatu) a sterownikami sprzętowymi dla tej usługi (np. Sterownik aparatu). Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą napisać interfejsy HAL, aby umożliwić aplikacjom na Android komunikację z podstawowym sprzętem. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj środowisko programistyczne potrzebne do uruchomienia programowania HAL dla Android .
 • Zaimplementuj interfejs HAL, aby umożliwić usługom Android komunikację ze sterownikami urządzeń sprzętowych.
 • Dowiedz się, jak moduł HAL jest ładowany przez system Android .
 • Twórz, testuj i debuguj iteracyjnie kod HAL za pomocą emulatora Android .
 • Załaduj i wdrażaj moduły HAL na fizycznym urządzeniu z Android do testowania w świecie rzeczywistym
 • Poznaj i zaimplementuj ponownie skonfigurowaną przez HAL HIDL na Android z Android 8.0.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
28 godzin
Programowanie systemu Android dotyczy programowania obejmującego zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą zrozumieć, dostosować i rozszerzyć system Android na różne urządzenia i platformy. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj środowisko programistyczne potrzebne do rozpoczęcia opracowywania systemu dla Android .
 • Dowiedz się, jak sprzęt łączy się z usługami systemowymi (aplikacjami)
 • Twórz, testuj i debuguj kod systemu iteracyjnie za pomocą emulatora Android .
 • Załaduj i wdrażaj dostosowanego Android na różnych wbudowanych systemach sprzętowych (używając symulacji / emulacji)
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Dagger 2 to ramy wstrzyknięcia dla aplikacji Android. Korzystając z programu Dagger, użytkownicy mogą wdrożyć czyste wstrzyknięcie uzależnienia bez zaangażowania jakichkolwiek ram osób trzecich, jednocześnie poprawiając strukturę architektury i długoterminową trwałość. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do architektów oprogramowania, którzy chcą użyć Dagger 2 do wstrzyknięcia uzależnienia w aplikacjach Android. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie projektu z zastrzykiem uzależnienia z Dagger 2. Integruj Dagger 2 w aplikację Android. Wdrożenie zastrzyku uzależnienia bez użycia ram osób trzecich.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Mobile Development, Mobile Development boot camp, Szkolenia Zdalne Mobile Development, szkolenie wieczorowe Mobile Development, szkolenie weekendowe Mobile Development, Kurs Mobile Development,Kursy Mobile Development, Trener Mobile Development, instruktor Mobile Development, kurs zdalny Mobile Development, edukacja zdalna Mobile Development, nauczanie wirtualne Mobile Development, lekcje UML, nauka przez internet Mobile Development, e-learning Mobile Development, kurs online Mobile Development, wykładowca Mobile Development

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions