Szkolenia Mobile Development

Szkolenia Mobile Development

Local, instructor-led live Mobile Development training courses demonstrate through interactive hands-on practice how to develop mobile applications.

Mobile Development training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Mobile Development training can be carried out locally on customer premises in w Polsce or in NobleProg corporate training centers in w Polsce. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Mobile Development

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
28 godziny
Opis
Android to mobilny system operacyjny Google Ten kurs pokazuje praktyczną realizację podstaw Androida .
21 godziny
Opis
RxJava is a Java library for enabling event-based applications (a.k.a. Reactive Programming).

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers who wish to use RxJava to develop and deploy an Android mobile application.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up a development environment that includes needed libraries, packages and frameworks needed for developing a reactive application.
- Understand how data and event streams are emitted and consumed.
- Design applications that model real world (event based) situations in an elegant and concise way.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
- To learn more about RxJava, please visit: https://github.com/ReactiveX/RxJava
21 godziny
Opis
Przewodnik po wszystkich dostępnych technologiach dla rozwoju mobilnego, jako rodzimy rozwój, rozwój hybrydowy i rozwój krzyżowy Wprowadzenie do zagadnień związanych z rozwojem aplikacji mobilnych w postaci bazy danych NoSql, Cloud Computing, sieci społecznościowych i wielu innych Obowiązkowa dla każdego architekta oprogramowania i starszego programisty zaangażowanego w tworzenie aplikacji mobilnych Publiczność: Deweloperzy oprogramowania, architekci oprogramowania .
14 godziny
Opis
Meteor (aka MeteorJS) to otwarta framework JavaScript JavaScript napisany w Nodejs Integruje się z MongoDB i umożliwia szybkie prototypowanie aplikacji na Androida i iOS Ten kurs przedstawia podstawy gry Meteor i prowadzi uczestników przez tworzenie aplikacji internetowych działających w czasie rzeczywistym zarówno na platformy stacjonarne, jak i mobilne Publiczność Twórcy frontendu Każdy zainteresowany nauką Meteor Format kursu Omówienie funkcji i możliwości Meteora wraz z rozwojem stepbystep aplikacji mobilnej na iOS i Androida .
14 godziny
Opis
W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać ze stosu technologii iOS Machine Learning (ML), gdy przechodzą przez proces tworzenia i wdrażania aplikacji mobilnej iOS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Stwórz aplikację mobilną zdolną do przetwarzania obrazu, analizy tekstu i rozpoznawania mowy Uzyskaj dostęp do nieskomplikowanych modeli ML do integracji z aplikacjami na iOS Utwórz niestandardowy model ML Dodaj obsługę Siri Voice do aplikacji na iOS Zrozum i używaj frameworków takich jak coreML, Vision, CoreGraphics i GamePlayKit Używaj języków i narzędzi, takich jak Python, Keras, Caffee, Tensorflow, scikit learn, libsvm, Anaconda i Spyder Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
IBM MobileFirst Platform (previously known as Worklight Foundation) is a suite of tools and services for building enterprise mobile and tablet applications. Its client-side API is available for native iOS (Objective-C), native Android (Java), J2ME, C# native Windows Phone (C#), and JavaScript for cross-platform hybrid OR mobile-web applications. MobileFirst Platform is available on-premise or in the cloud.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up and use MobileFirst Platform to develop and manage hybrid mobile applications based on HTML5, JS, and CSS.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MobileFirst
- Develop, test, and deploy cross-platform hybrid mobile apps.
- Use MobileFirst security mechanisms to secure apps.
- Update apps over-the-air within an organization, bypassing the need for app stores.
- Administer and monitor mobile apps.

Audience

- Developers

Format of the Course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice in a live-lab environment.

Note

- This training is based on Mobile Foundation 8.0. To request a different version or other customization to this course, please contact us to arrange.
7 godziny
Opis
NativeScript to platforma opensource zaprojektowana z myślą o JavaScript, XML i CSS w celu opracowania i wdrożenia aplikacji mobilnych typu crossplatform, a mianowicie w systemach iOS i Android Korzystając z pojedynczej bazy kodu JavaScript, NativeScript może korzystać z natywnych platform API i interfejsów użytkownika, aby zapewnić prawdziwie natywne wrażenia W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawowe komponenty i moduły interfejsu użytkownika języka NativeScript podczas tworzenia i wdrażania prostej, natywnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Implementacja architektury MVVM (Model View View Model) Przeprowadź prosty przepływ pracy za pośrednictwem żądania sieciowego Wykorzystaj natywne API za pomocą kodu JavaScript Uzyskaj dostęp do natywnych stylów interfejsu za pośrednictwem CSS Publiczność Deweloperzy aplikacji mobilnych poszukujący aplikacji na platformy crossplatform dla systemów iOS i Android Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
A progresywna aplikacja internetowa (PWA) to aplikacja sieci Web, która działa jak Natywna aplikacja mobilna. Progresywna aplikacja internetowa może być wdrażana jako zwykła witryna sieci Web, a także aplikacja natywna w sklepie z aplikacjami.

w tym instruktorem, na żywo szkolenia (na miejscu lub zdalnie), Uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać swoje pierwsze Progressive Web App, jak krok po serii Hands-on ćwiczenia zakończone w tworzeniu i wdrażaniu funkcjonalnych PWA.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godziny
Opis
reagować Native jest open-source, wieloplatformowy Framework rozwoju do tworzenia aplikacji mobilnych. Opracowany przez Facebook, pozwala programistom na tworzenie natywnego wyglądu i czuć doświadczenie dla swoich aplikacji na obu Android i iOS. W odróżnieniu od innych wieloplatformowych mobilnych narzędzi programistycznych, takich jak PhoneGap, reaguje Native generuje w pełni natywne aplikacji UIs. Nie HTML5 UIs. Reagowanie natywne zapewnia spójne środowisko deweloperskie oparte na JavaScript i biblioteki reagowania (aka reagują. js lub ReactJS) i umożliwia prawdziwy szybki rozwój mobilnych poprzez skupienie się na wydajności deweloperów na wszystkich platformach-Dowiedz się raz, pisać wszędzie.

w tym prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo, uczestnicy uczą się zasad i podejścia za reagować Native jak biorą na rozwój własnej aplikacji mobilnej dla Androida i iOS.

Format kursu

- Omówienie reagowania natywnych funkcji i możliwości wraz z krok po kroku rozwoju aplikacji mobilnej.
7 godziny
Opis
reagować Native Expo to zestaw narzędzi, bibliotek i usług, które działa jako warstwa abstrakcji na górze Reaguj Native. Upraszcza proces wdrażania, umożliwiając generowanie kompilacji za pomocą jednego kliknięcia lub polecenia bez konieczności tworzenia konta dewelopera w różnych sklepach z aplikacjami. Reagować Native Expo można opisać jako Rails reagować Native.

w tym instruktorem, szkolenia na żywo, uczestnicy uczą się korzystać reagować Native Expo poprzez dyskusję i praktyczne praktyki. Do końca kursu uczestnicy będą wyposażani w tworzenie i wdrażanie własnych Reaguj Native aplikacji za pomocą reagowania Native Expo.

na kurs wprowadzający na Native reagować, zobacz: reagować Native: szybko rozwijać natywne aplikacje iOS i Android z JavaScript

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godziny
Opis
React Native to open source, platforma programistyczna do tworzenia aplikacji mobilnych Opracowany przez Facebooka, umożliwia programistom tworzenie natywnego wyglądu i wrażenia wizualnego w aplikacjach na Androida i IoS React Native for Web sprawia, że ​​komponenty platformy i interfejsy API React Native są dostępne do tworzenia aplikacji internetowych React Native zapewnia spójne doświadczenie programistyczne oparte na JavaScript i React (aka reactjs lub ReactJS) i umożliwia prawdziwy szybki rozwój, skupiając się na wydajności programistów na wszystkich platformach, ucz się raz, pisz w dowolnym miejscu W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy React Native for Web Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj React Native Developer Tools Poznaj podstawy React Native for Web Twórz, testuj, wdrażaj i rozwiązywać problemy z aplikacją zgodną z iOS, Androidem i Internetem, używając React Native for Web Publiczność autorzy strony Deweloperzy aplikacji mobilnych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
7 godziny
Opis
reaktywne rozszerzenia (lub RX) jest wieloplatformowy zestaw bibliotek przeznaczonych do opracowywania aplikacji asynchronicznych i opartych na zdarzeniach przy użyciu obserwowalnych sekwencji i operatory zapytań w stylu LINQ. RxSwift jest biblioteką funkcjonalną przeznaczoną do ułatwienia trudności związanych z SWIFT asynchroniczne i współbieżne kodowanie dla aplikacji iOS.

ten prowadzony przez instruktora, na żywo szkolenia wprowadza uczestników do technik reaktywnych oferowanych przez RxSwift do zarządzania przenoszeniem i połączeniem asynchronicznych strumieni danych, obsługa prostych obserwowalnych sekwencji, a architekturę i rozwój responsywnych, elastycznych i skalowalnych w branży aplikacji dla systemu iOS.

przez tego szkolenia, uczestnicy będą w stanie :

- zrozumieć podstawowe pojęcia za reaktywne programowanie w SWIFT 3.
- włączyć różne elementy, takie jak tablice i zdarzenia do obserwowalnych sekwencji.
- Zastosuj różne filtry do obserwowalnych sekwencji, Przekształcaj i łącz dostrzegalne sekwencje.
- zapis testów jednostkowych dla kodu RX.
- skutecznie wykorzystywać ślepe dane z elementów interfejsu użytkownika.

Format kursu

- część wykład, część dyskusja, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyki
35 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy będą uczyć się programowania Kotlin, gdy będą przechodzić przez tworzenie aplikacji na Androida za pomocą Kotlin Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami programowania w Kotlin Koduj swoją własną aplikację Kotlin Twórz, testuj, wdrażaj i rozwiązywaj problemy z aplikacjami Android i iOS za pomocą Kotlin Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
35 godziny
Opis
Kto powinien uczęszczać? Ten 5-dniowy kurs przeznaczony jest dla programistów, którzy chcą się nauczyć, jak tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 10 Xcode8, Swift3 i iOS 10 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji Kurs jest prowadzony i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od zera przy użyciu języka programowania Swift i Xcode 8 IDE Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od zera za pomocą Swift Ten kurs można uruchomić tylko na sprzęcie Apple opartym na procesorze Intela, takim jak MacBook lub Mac Mini Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID, który jest wymagany do pobierania oprogramowania Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhonie lub iPadzie za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode .
35 godziny
Opis
Ten pięciodniowy kurs przeznaczony jest dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 11 Xcode 9, Swift 4 i iOS 11 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od zera przy użyciu języka programowania Swift i Xcode 9 IDE Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od zera za pomocą Swift Ten kurs można uruchomić tylko na sprzęcie firmy Apple, takim jak MacBook Pro lub Mac Mini Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID, który jest wymagany do pobrania oprogramowania Xcode Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhonie lub iPadzie za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode Delegat musi być w stanie zrozumieć wszystkie podstawy Swift po tym i oczywiście i powinien być w stanie wykonać dowolną aplikację w iOS i zagłębić się w bardziej złożone aplikacje na iOS .
7 godziny
Opis
Appcelerator Titanium to platforma programistyczna open source, która umożliwia tworzenie natywnych aplikacji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone z pojedynczej bazy kodu JavaScript Szkolenie przedstawia podstawy Titanium i prowadzi uczestników przez stworzenie mobilnej aplikacji Titanium Publiczność Twórcy aplikacji internetowych Format kursu Duży nacisk na praktyczne ćwiczenia Większość pojęć zdobywa się dzięki próbkom, ćwiczeniom i rozwojowi rąk .
7 godziny
Opis
WeChat Marketing is an online marketing method that rises along with the popularity of WeChat.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at entrepreneurs, marketing managers and sales representatives who wish to do digital marketing on WeChat.

By the end of this training, participants will be able to:

- Deliver a message to over multiple recipients at once on WeChat.
- Market (to strangers) on WeChat free of charge.
- Open WeChat Wallet and use WeChat Pay.
- Advertise using a WeChat Official Account.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Case studies.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 godziny
Opis
WeChat mini gra jest klientem WeChat gra, która doesn & #39; t trzeba pobrać lub zainstalować. Użytkownik puszka metalowa wzdrygnąć się ten przeżycie rezygnować jeden trzaskać, i grać rezygnować ich przyjaciele u WeChat.

to prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą rozwijać WeChat mini gamess na platformie WeChat.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- zainstalować i skonfigurować Cocos i IDE do tworzenia WeChat Mini Games.
- Użyj TypeScript i JavaScript do tworzenia gier.
- wdrażanie aplikacji, które można uruchamiać na urządzeniach przenośnych i stacjonarnych z uruchomionym WeChat.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
14 godziny
Opis
WeChat mini program jest wbudowany w WeChat aplikacji, która nie wymaga pobierania lub instalacji. Struktura tworzenia WeChat mini Programs została stworzona przez Tencent i zawiera prosty język znaczników, potężne interfejsy API, zintegrowane środowisko programistyczne oraz platformę do zarządzania aplikacjami.

to prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą rozwijać WeChat mini programy na platformie WeChat.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- zainstalować i skonfigurować narzędzia programistyczne do tworzenia WeChat mini Programs.
- pisać WXML i WXSS zamiast tradycyjnych HTML i CSS do tworzenia programów.
- wdrażanie aplikacji, które można uruchamiać na urządzeniach przenośnych i komputerach z systemem WeChat.
- Tworzenie aplikacji mobilnej generowania przychodów ukierunkowanych na klientów w Chinach.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
14 godziny
Opis
WeChat Open Platform is an open application platform for online and offline interactive marketing based on WeChat. It provides an interface for third-party mobile programs, allowing their users to share their content with friends or in Moments on WeChat. The third-party content gains wider spread through WeChat Open Platform, forming a popular marketing approach for online and offline interaction.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers who wish to develop on the WeChat platform.

By the end of this training, participants will be able to:

- Enable their mobile apps to support features such as sharing to WeChat, adding to WeChat Favorites, and paying with WeChat Pay.
- Enable their websites to support using WeChat accounts to log in.
- Provide a lightweight service for billions of WeChat users through Official Accounts.
- Become a third-party platform to provide operational services and industry solutions for Official Accounts.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
7 godziny
Opis
WeChat Work (also known as WeChat Enterprise) is an enterprise-grade office management platform for business. Enterprise users can use this app to seperate work from personal life.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at entrepreneurs and enterprise administrators who wish to use WeChat Work to manage office comminucation and collaboration efficiently.

By the end of this training, participants will be able to:

- Use the rich OA applications of WeChat Work efficiently.
- Manage enterprise files using the 100GB File Disk for free.
- Use Company Payment to send red packets to employees and receive/make payments from/to employees.
- Customize red packet cover with enterprise brands to promote brand culture.
- Set up corporate logos and promotional images on the mobile phone startup page to create a corporate culture.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają programowanie Kotlina podczas tworzenia aplikacji na Androida na podstawie istniejącej aplikacji na iOS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawowymi koncepcjami programowania Kotlin, wykorzystując wiedzę Swift i iOS Zbuduj interfejs użytkownika Androida za pomocą Kotlin Publiczność Twórcy iOS i Swift zainteresowani przenoszeniem swoich aplikacji na Androida za pomocą Kotlin Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godziny
Opis
kivy jest open-source wieloplatformowy graficzny interfejs użytkownika biblioteki napisane w Pythonie, który pozwala Multi-Touch rozwoju aplikacji dla szerokiego wyboru urządzeń.

w tym instruktorem, na żywo uczestnicy szkolenia będą uczyć się jak zainstalować i wdrożyć kivy na różnych platformach, dostosować i manipulować widgety, harmonogram, wyzwalacz i reagować na zdarzenia, modyfikować grafikę z Multi-dotykając, zmiana rozmiaru ekranu, pakiet aplikacji dla systemu Android i innych.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli

- odnoszą się do kodu Python i język kivy.
- mają solidną wiedzę jak kivy działa i korzysta z jego najważniejszych elementów, takich jak, widgety, wydarzenia, właściwości, grafiki, etc.
- bezproblemowo rozwijać i wdrażać aplikacje na Androida w oparciu o różne wymagania biznesowe i projektowe.

Format kursu

- część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
21 godziny
Opis
The objective of cross-platform frameworks is to allow you to write applications once and have it run on multiple platforms. Want to build an iPhone app that will also run on Android? Have a customer turn round and want their Android app to run on Windows Phone? No problem.

On this three-day PhoneGap/Apache Cordova course you will look at two different yet complimentary technologies for cross-platform mobile development. (Apache Cordova is the new name for PhoneGap. Adobe acquired PhoneGap from the original developers and gifted it to the Apache Software Foundation.)

Upon completion of this PhoneGap/Apache Cordova course, you will be able to build fully-functioning mobile Web applications using the framework, manage source code and handle platform tweaks, create “native like” experiences from a web application -- and much more!
7 godziny
Opis
Tworzenie Reaguj natywnej aplikacji jest narzędziem, które upraszcza tworzenie projektu natywnego reagowania. Inspiracją jest projektowanie aplikacji Stwórz reakcję i jest efektem współpracy pomiędzy Facebookiem a Expo.

Tworzenie Reaguj natywnej aplikacji umożliwia tworzenie aplikacji systemu iOS przy użyciu systemu Linux lub Windows, bez konieczności używania Xcode lub Android Studio. Jest to realizowane za pomocą aplikacji Expo, która ładuje i uruchamia projekty CRNA napisane w czystym JavaScript bez kompilowania kodu macierzystego.

W tym instruktorem, szkolenia na żywo, uczestnicy uczą się korzystać z Create reagować Native aplikacji poprzez dyskusję i praktyczne praktyce. Do końca kursu uczestnicy będą wyposażani w tworzenie i wdrażanie własnych aplikacji reaguj na natywną aplikację przy użyciu aplikacji Utwórz reakcję natywną.

Dla kursu wprowadzającego na Native reagować, patrz: [reagować Native: szybko rozwijać natywne aplikacje iOS i Android z JavaScript](https://hr.nobleprog.com/node/201604)

Format kursu

- Interaktywny wykład i dyskusja.
- Wiele ćwiczeń i praktyki.
- Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
21 godziny
Opis
Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem aplikacji na Androida.

Podczas tego kursu poznasz podstawowe umiejętności wymagane od budowania aplikacji na Androida od zera, korzystając z interesujących funkcji dodanych do platformy Android, takich jak przetwarzanie w tle, dostęp do baz danych i usługi oparte na lokalizacji.
28 godziny
Opis
Cele: Po zakończeniu tego szkolenia delegat będzie mógł: Zbuduj własną aplikację Android i prześlij ją na rynek Android Opracuj symulatory i prawdziwe urządzenia Poznaj wszystkie podstawy rozwoju Androida .
56 godziny
Opis
Android to platforma typu open source opracowana przez Google dla rozwoju urządzeń przenośnych.

Aplikacje na platformę Android zostały opracowane w Javie.

W tym kursie omówiono podstawowe tematy Androida.
28 godziny
Opis
Android to platforma typu open source opracowana przez Google dla rozwoju urządzeń przenośnych Aplikacje na platformę Android zostały opracowane w Javie W tym kursie omówiono podstawowe tematy Androida To jest szybki program, który idzie na pierwotne szkolenie .

Nadchodzące szkolenia z technologii Mobile Development

Szkolenie Mobile Development, Mobile Development boot camp, Szkolenia Zdalne Mobile Development, szkolenie wieczorowe Mobile Development, szkolenie weekendowe Mobile Development, Kurs Mobile Development,Kursy Mobile Development, Trener Mobile Development, instruktor Mobile Development, kurs zdalny Mobile Development, edukacja zdalna Mobile Development, nauczanie wirtualne Mobile Development, lekcje UML, nauka przez internet Mobile Development, e-learning Mobile Development, kurs online Mobile Development, wykładowca Mobile Development

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!