Szkolenia Android

Szkolenia Android

Praktyczne szkolenia na żywo z kategorii Android demonstrują, jak stworzyć aplikacje w systemie operacyjnym Android.

System operacyjny z rodziny Linux dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety. Obecnie (2015) najpopularniejszy system mobilny na świecie. Wspierany przez Open Handset Alliance. Platforma Android zawiera zintegrowany zestaw oprogramowania dla urządzeń mobilnych. Pozwala tworzyć aplikacje w Javie, używając bibliotek dostarczonych przez firmę w Google oraz przechowywać dane w bazie SQLite. W skład Platformy wchodzi system operacyjny, oprogramowanie pośrednie (middleware), interfejs i aplikacje. Platforma Android nie jest związana z jakimikolwiek ograniczeniami praw autorskich – jest dostępna na licencji Apache Liecense. Kursy NobleProg oferują wstęp do programowania w Androidzie, praktyczne wskazówki oparte o doświadczenie developerów oraz kompleksowe szkolenia pomagające napisać zaawansowane aplikacje na ten system.

Trening w systemie Android jest dostępny jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo"

Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Android

Plany szkoleń z technologii Android

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Celem tego kursu jest dostarczenie testerom oprogramowania wymaganej wiedzy i umiejętności w celu przeprowadzenia testów zapewnienia jakości dla aplikacji programowych opracowanych dla platformy Android. Ten kurs omawia możliwości platformy Android i zapewnia aktualne praktyki przeprowadzania testów.
56 godzin
Android to platforma typu open source opracowana przez Google dla rozwoju urządzeń przenośnych. Aplikacje na platformę Android zostały opracowane w Javie. W tym kursie omówiono podstawowe tematy Androida.
14 godzin
Aplikacje na platformę Android zostały opracowane przede wszystkim w Javie. Kurs ten został opracowany dla programistów z silnym zapleczem OOP (czy to w PHP, Scala, C ++, C # czy Objective C), którzy planują dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje Java na platformę Android. Kurs obejmuje gramatykę języka programowania Java i koncentruje się na tych konkretnych zdolnościach Java, z których platforma Android korzysta częściej niż inne.
21 godzin
Celem cross-platform frameworks jest umożliwienie pisania aplikacji raz i uruchamiania na wielu platformach. Chcesz zbudować aplikację iPhone, która będzie również działać na Android? Czy klient odwraca się i chce, aby ich aplikacja Android była uruchomiona w systemie Windows Phone? Nie ma problemu. W tym trzydniowym kursie PhoneGap/Apache Cordova zobaczysz dwie różne, ale komplementarne technologie dla cross-platformowego rozwoju mobilnego. (Apache Cordova jest nową nazwą dla PhoneGap. Adobe nabył PhoneGap od oryginalnych deweloperów i przekazał go Fundacji oprogramowania Apache.) Po zakończeniu tego kursu PhoneGap/Apache Cordova, będziesz w stanie zbudować w pełni funkcjonujące aplikacje mobilne za pomocą ramki, zarządzać kodem źródłowym i obsługiwać tweaks platformy, tworzyć “native jak” doświadczenia z aplikacji internetowej - i wiele więcej!
28 godzin
Cele: Po zakończeniu tego szkolenia delegat będzie mógł:
 • Zbuduj własną aplikację na Android i prześlij ją do Android Market.
 • Opracuj dla symulatorów i prawdziwych urządzeń.
 • Poznaj wszystkie podstawy Android Development.
21 godzin
Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem aplikacji na Android . Podczas tego kursu nauczysz się podstawowych umiejętności niezbędnych do budowania aplikacji na Android od podstaw przy użyciu interesujących funkcji dodanych do platformy Android , takich jak przetwarzanie w tle, dostęp do bazy danych i usługi oparte na lokalizacji.
28 godzin
Mobilny system operacyjny Android to Go ogle. Ten kurs demonstruje poprzez praktyczne ćwiczenia podstawy Android .
28 godzin
Android is an open source platform developed by Google for mobile development. Applications for the Android platform are developed in Java. This course overviews Android's fundamental topics. This is the fast track program that paces up the original training
7 godzin
Kivy jest open-source cross-platform graficzny interfejs użytkownika biblioteki napisane w Python, który umożliwia rozwój aplikacji multi-touch dla szerokiego wyboru urządzeń. W tym instruktorem prowadzonym, uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak zainstalować i rozmieszczać Kivy na różnych platformach, dostosowywać i manipulować widgetami, harmonogramem, uruchamianiem i reagowaniem na wydarzenia, modyfikować grafiki z multi-touching, resize ekran, pakowanie aplikacji dla Android, i więcej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli
  Znajdują się one w języku Python i kodzie Kivy. Posiada solidne zrozumienie sposobu, w jaki Kivy działa i wykorzystuje jego najważniejsze elementy, takie jak widżety, wydarzenia, właściwości, grafiki itp. Bezproblemowo rozwijać i rozwijać aplikacje oparte na różnych wymaganiach biznesowych i projektowania.
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
35 godzin
Kotlin jest nowoczesnym, funkcjonalnym i obiektowo zorientowanym językiem programowania opartym na Java. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się Kotlin programowania, gdy przechodzą przez tworzenie aplikacji Android i iOS używając Kotlin. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum podstaw programowania w Kotlin Kod własnej aplikacji Kotlin Tworzenie, testowanie, rozmieszczanie i rozwiązywanie problemów Android i iOS aplikacji za pomocą Kotlin
publiczność
  Twórcy
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
RxJava jest Java biblioteką umożliwiającą aplikacje oparte na wydarzeniach (np. [Dzień 2 ] » Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą korzystać z RxJava do opracowania i rozwijania aplikacji mobilnej Android. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie środowiska rozwojowego, które obejmuje niezbędne biblioteki, pakiety i ramy niezbędne do opracowania reaktywnej aplikacji. Zrozum, w jaki sposób dane i strumienia wydarzeń są emitowane i zużywane. Projektowanie aplikacji, które modelują rzeczywiste (oparte na wydarzeniach) sytuacje w elegancki i skromny sposób.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o RxJava, proszę odwiedzić: https://github.com/ReactiveX/RxJava
21 godzin
Android HAL (Hardware Abstraction Layer) to jedna z niższych warstw w stosie oprogramowania systemu operacyjnego Android (tuż nad jądrem Linux ). Jest to implementacja specyficzna dla sprzętu, która zapewnia interfejs między usługami systemowymi (np. Oprogramowanie aparatu) a sterownikami sprzętowymi dla tej usługi (np. Sterownik aparatu). Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą napisać interfejsy HAL, aby umożliwić aplikacjom na Android komunikację z podstawowym sprzętem. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj środowisko programistyczne potrzebne do uruchomienia programowania HAL dla Android .
 • Zaimplementuj interfejs HAL, aby umożliwić usługom Android komunikację ze sterownikami urządzeń sprzętowych.
 • Dowiedz się, jak moduł HAL jest ładowany przez system Android .
 • Twórz, testuj i debuguj iteracyjnie kod HAL za pomocą emulatora Android .
 • Załaduj i wdrażaj moduły HAL na fizycznym urządzeniu z Android do testowania w świecie rzeczywistym
 • Poznaj i zaimplementuj ponownie skonfigurowaną przez HAL HIDL na Android z Android 8.0.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
28 godzin
Programowanie systemu Android dotyczy programowania obejmującego zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą zrozumieć, dostosować i rozszerzyć system Android na różne urządzenia i platformy. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj środowisko programistyczne potrzebne do rozpoczęcia opracowywania systemu dla Android .
 • Dowiedz się, jak sprzęt łączy się z usługami systemowymi (aplikacjami)
 • Twórz, testuj i debuguj kod systemu iteracyjnie za pomocą emulatora Android .
 • Załaduj i wdrażaj dostosowanego Android na różnych wbudowanych systemach sprzętowych (używając symulacji / emulacji)
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Dagger 2 to ramy wstrzyknięcia dla aplikacji Android. Korzystając z programu Dagger, użytkownicy mogą wdrożyć czyste wstrzyknięcie uzależnienia bez zaangażowania jakichkolwiek ram osób trzecich, jednocześnie poprawiając strukturę architektury i długoterminową trwałość. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do architektów oprogramowania, którzy chcą użyć Dagger 2 do wstrzyknięcia uzależnienia w aplikacjach Android. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie projektu z zastrzykiem uzależnienia z Dagger 2. Integruj Dagger 2 w aplikację Android. Wdrożenie zastrzyku uzależnienia bez użycia ram osób trzecich.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
TensorFlow Lite to open source deep learning framework dla urządzeń mobilnych i wbudowanych systemów. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć TensorFlow Lite do opracowania aplikacji mobilnych z zdolnościami głębokiego uczenia się. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja TensorFlow Lite. Zrozum zasady TensorFlow, uczenia się maszynowego i głębokiego uczenia się. Przesyłanie TensorFlow Modele do urządzenia Android Umożliwia głębokie uczenie się i funkcje uczenia się maszynowego, takie jak wizja komputera i rozpoznawanie języka naturalnego w aplikacji mobilnej.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o TensorFlow, proszę odwiedzić: https://www.tensorflow.org/lite/
28 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to install, set up, manage the Tizen platform to build various application types and profiles. By the end of this training, participants will be able to build, develop, deploy, and design .NET, web, and native applications using Tizen.v
21 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to install, set up, and customize Wear OS development using Android Studio to build apps for smartwatches and wearables. By the end of this training, participants will be able to:
 • Create a Wear OS project to build powerful and interactive apps for wearables.
 • Configure notifications, user input, and overlays to create efficient and optimized apps.
 • Learn Wear OS design principles to create smooth running and visually stunning apps.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to design and build new Android TV apps. They can also extend their existing apps to run on TV devices for boosting app engagement and revenue. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the necessary development environment to start developing Android TV apps.
 • Understand the requirements for qualifying an app as a TV app.
 • Create and test apps on an Android TV emulator for a first-hand user experience.
 • Make the TV app searchable and integrate it with Google Assistant to optimize the user experience.
35 godzin
Wraz z wzrostem popularności urządzeń mobilnych, coraz ważniejsze staje się zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przeznaczonych na nie aplikacji. Jakie wyzwania stawia przed twórcami aplikacji system Android? Jak skutecznie analizować aplikacje Androidowe w poszukiwaniu podatności?
14 godzin
Android – system operacyjny z jądrem Linux dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety (tablety PC) i netbooki. W 2013 roku był najpopularniejszym systemem mobilnym na świecie. Wspomniane jądro oraz niektóre inne komponenty, które zaadaptowano do Androida opublikowane są na licencji GNU GPL. Android nie zawiera natomiast kodu pochodzącego z projektu GNU. Cecha ta odróżnia Androida od wielu innych istniejących obecnie dystrybucji Linuksa. Początkowo był rozwijany przez firmę Android Inc. (kupioną później przez Google), następnie przeszedł pod skrzydła Open Handset Alliance.
21 godzin
Android Nougat jest 7 wersja systemu operacyjnego Android. Dzięki Android Nougat użytkownicy mogą tworzyć Android aplikacje z funkcjami, takimi jak wielozadaniowość, obsługa podzielonego ekranu i wiele innych.
Ten prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów Android, którzy chcą budować, aktualizować i zarządzać aplikacją mobilną Android z Android Nougat. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Wdróż aplikację mobilną Android w sklepie internetowym GoOGLE Play.
 • Programowanie zorientowane obiektowo za pomocą Java na Android.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Android

Szkolenie Android, Android boot camp, Szkolenia Zdalne Android, szkolenie wieczorowe Android, szkolenie weekendowe Android, Kurs Android,Kursy Android, Trener Android, instruktor Android, kurs zdalny Android, edukacja zdalna Android, nauczanie wirtualne Android, lekcje UML, nauka przez internet Android, e-learning Android, kurs online Android, wykładowca Android

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions