Szkolenia Kotlin

Szkolenia Kotlin

Local, instructor-led live Kotlin training courses demonstrate through discussion and hands-on practice how to create professional applications using Kotlin.

Kotlin training is available as "onsite live training" or "remote live training". W Polsce onsite live Kotlin trainings can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Kotlin

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji oferowanych przez język programowania Kotlin Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Dowiedz się, co sprawia, że ​​Kotlin jest wysoce rozszerzalny i unikalny w porównaniu z innymi językami JVM Zbadaj zaawansowane tematy i funkcje w Kotlin, w tym funkcje, klasy, delegowanie, generyczne, metaprogramowanie i programowanie asynchroniczne Publiczność Deweloperzy zainteresowani zdobyciem głębszej wiedzy na temat programowania Kotlin Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
Kotlin to statycznie napisany język programowania dla JVM, Androida i przeglądarki Publiczność Kurs skierowany jest do programistów i inżynierów zainteresowanych programowaniem w Kotlin .
21 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak kodować za pomocą Kotlina podczas przechodzenia przez aplikację na Androida z Java do Kotlin Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami programowania w Kotlin Koduj swoją własną aplikację Kotlin Konwertuj aplikację na Androida z Java na Kotlin Użyj Java z Kotlin i na odwrót Publiczność Programiści Androida zainteresowani Kotlin Programiści Java zainteresowani Kotlinem Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Kotlin do tworzenia profesjonalnych aplikacji Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami programowania obiektowego Rozumieć koncepcje Kotlina Przeczytaj kod Kotlina Koduj swoją własną aplikację Kotlin Publiczność Początkujący programujący Doświadczeni programiści Java zainteresowani Kotlin Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie. Jest popularny dla aplikacji na Androida i rozwoju po stronie serwera.

to prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do programistów Java, którzy chcą używać Kotlin do tworzenia aplikacji internetowych po stronie serwera.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- kod Kotlin aplikacje przy użyciu istniejących Java struktur, bibliotek i oprzyrządowania.
- pisanie aplikacji zaplecza z minimalnym kodem identyfikacyjnego.
- skompilować kod Kotlin do JVM kodu bajtowego, JavaScript i Kotlin Native.
- debugowanie i optymalizacja kodu Kotlin.
- Przetestuj i Wdróż aplikację Kotlin.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
- Aby dowiedzieć się więcej o Kotlin, odwiedź stronę: https://kotlinlang.org/
35 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy będą uczyć się programowania Kotlin, gdy będą przechodzić przez tworzenie aplikacji na Androida za pomocą Kotlin Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami programowania w Kotlin Koduj swoją własną aplikację Kotlin Twórz, testuj, wdrażaj i rozwiązywaj problemy z aplikacjami Android i iOS za pomocą Kotlin Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
21 godziny
Opis
Kotlin to nowoczesny, funkcjonalny i zorientowany obiektowo język programowania oparty na Javie W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają programowanie Kotlina podczas tworzenia aplikacji na Androida na podstawie istniejącej aplikacji na iOS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawowymi koncepcjami programowania Kotlin, wykorzystując wiedzę Swift i iOS Zbuduj interfejs użytkownika Androida za pomocą Kotlin Publiczność Twórcy iOS i Swift zainteresowani przenoszeniem swoich aplikacji na Androida za pomocą Kotlin Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godziny
Opis
Kotlin Native to technologia do kompilowania Kotlin do rodzimych plików binarnych, które działają bez żadnej maszyny wirtualnej.

to prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą korzystać z Kotlin do opracowania aplikacji, która działa natywnie na Android, iOS, Mac, Linux, Windows, rasberry Pi, etc.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- skonfigurować odpowiednie środowisko dla Kotlin Native rozwoju.
- Tworzenie aplikacji, która jest przeznaczona dla najpopularniejszych komputerowych systemów operacyjnych, urządzeń przenośnych i urządzeń osadzonych (np. Raspberry Pi).
- Użyj interfejsu API Kotlin do wywoływania różnych struktur, w tym kakao Touch dla iOS.
- debugowanie i optymalizacja kodu Kotlin.
- Przetestuj i Wdróż aplikację Kotlin.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby dowiedzieć się więcej o Kotlin Native, odwiedź stronę: https://kotlinlang.org/docs/reference/native-overview.html

Nadchodzące szkolenia z technologii Kotlin

Szkolenie Kotlin, Kotlin boot camp, Szkolenia Zdalne Kotlin, szkolenie wieczorowe Kotlin, szkolenie weekendowe Kotlin, Kurs Kotlin,Kursy Kotlin, Trener Kotlin, instruktor Kotlin, kurs zdalny Kotlin, edukacja zdalna Kotlin, nauczanie wirtualne Kotlin, lekcje UML, nauka przez internet Kotlin, e-learning Kotlin, kurs online Kotlin, wykładowca Kotlin

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!