Szkolenia Cross Platform Development

Szkolenia Cross Platform Development

Local, instructor-led live Cross Platform Development training courses demonstrate through hands-on practice how to develop applications that can run on multiple computer platforms.

Cross Platform Development training is available as "onsite live training" or "remote live training". W Polsce onsite live Cross Platform Development trainings can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Cross Platform Development

Plany szkoleń z technologii Cross Platform Development

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Dwudniowy kurs składający się z około 60% pracowni ręcznych koncentrujących się na wbudowanych jądrach systemu Linux, architekturze, rozwoju i badaniu sposobów pisania i integrowania kilku typów sterowników urządzeń Kto powinien uczęszczać? Inżynierowie zainteresowani rozwojem jądra Linuksa w zakresie systemów wbudowanych i matryc .
14 godziny
Opis
Flutter is an open-source UI framework created by Google for creating high-quality iOS and Android apps.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to use Flutter to rapidly develop a mobile app that runs on both iOS and Android devices.

By the end of this training, participants will be able to:

- Quickly install the framework, IDE and other tooling to start developing
- Understand and use Google's Dart language to quickly prototype a mobile app
- Test and deploy mobile apps that run on both iOS and Android using a single code base
- Customize the app using a rich set of widgets, layouts and animations

Audience

- Developers
- UX prototyper who wants to create app prototypes

Format of the Course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice in a live-lab environment.

Note

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
- To learn more about Flutter, please visit: https://flutter.io/
14 godziny
Opis
Ionic to zestaw SDK frontonu do tworzenia wieloplatformowych aplikacji mobilnych. Służy jako ramy, nie w przeciwieństwie do Bootstrap lub Fundacji, ale dla aplikacji mobilnych.

w tym instruktorem, uczestnicy szkoleń na żywo nauczą się jak stworzyć aplikację mobilną za pomocą Ionic Framework, kątowe, Cordova i PhoneGap App.

do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli

- Tworzenie i wdrażanie aplikacji mobilnej na Androida i iOS.
- Użyj aplikacji PhoneGap zamiast zestawów SDK platformy do kierowania na różne platformy.

Format kursu

- część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne

Uwaga

- ten trening obejmuje Ionic 1,0 i kątowe 1,0 (vel AngularJS, kątowo. js) do szkolenia na Ionic 2,0 i kątowe 2,0, patrz: TBD
14 godziny
Opis
Ten kurs wprowadził Ionic .
14 godziny
Opis
Ionic to frontend SDK do budowania rodzimych aplikacji mobilnych na wielu platformach Służy jako framework, podobnie jak Bootstrap lub Foundation, ale w aplikacjach mobilnych W tym instruktażu uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak stworzyć crossplatform, natywną aplikację mobilną, wykorzystującą framework Ionic Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli Twórz i wdrażaj aplikacje mobilne na Androida i iOS Zrozum i stosuj składnię jonową i typografię Angulara Rozszerz funkcjonalność i funkcjonalność aplikacji za pomocą Ionic Native Publiczność Programiści JavaScript (JS) Twórcy frontendu Twórcy AnguarJS Deweloperzy aplikacji mobilnych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Szkolenie obejmuje Ionic 20 i Angular 20 Szkolenia na temat Ionic 40 i Angular 40 można znaleźć na stronie: TBD .
7 godziny
Opis
Ionic to frontend SDK do budowania rodzimych aplikacji mobilnych na wielu platformach Służy jako framework, podobnie jak Bootstrap lub Foundation, ale w aplikacjach mobilnych Podczas tego szkolenia uczestnicy zbudują i wdrożą szereg aplikacji do wdrożenia niektórych nowych funkcji w Ionic 3 i Angular 4 Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli Uaktualnij z Ionic2 i Angular2 do Ionic3 i Angular4 Zbuduj aplikację mobilną Ionic 3 i Angular 4 z leniwym ładowaniem Zintegruj usługi lokalizacyjne z aplikacją mobilną Ionic3 i Angular4 Stwórz wielopoziomowe menu akordeonowe z dynamicznymi danymi Skonfiguruj usługę uwierzytelniania dla aplikacji mobilnej Ionic3 i Angular4 Zażyj interfejs REST API przy użyciu nowego klienta HttpClient 43 Publiczność Programiści JavaScript (JS) Twórcy frontendu Twórcy AnguarJS Deweloperzy aplikacji mobilnych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
Meteor (aka MeteorJS) to otwarta framework JavaScript JavaScript napisany w Nodejs Integruje się z MongoDB i umożliwia szybkie prototypowanie aplikacji na Androida i iOS Ten kurs przedstawia podstawy gry Meteor i prowadzi uczestników przez tworzenie aplikacji internetowych działających w czasie rzeczywistym zarówno na platformy stacjonarne, jak i mobilne Publiczność Twórcy frontendu Każdy zainteresowany nauką Meteor Format kursu Omówienie funkcji i możliwości Meteora wraz z rozwojem stepbystep aplikacji mobilnej na iOS i Androida .
21 godziny
Opis
IBM MobileFirst Platform (previously known as Worklight Foundation) is a suite of tools and services for building enterprise mobile and tablet applications. Its client-side API is available for native iOS (Objective-C), native Android (Java), J2ME, C# native Windows Phone (C#), and JavaScript for cross-platform hybrid OR mobile-web applications. MobileFirst Platform is available on-premise or in the cloud.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up and use MobileFirst Platform to develop and manage hybrid mobile applications based on HTML5, JS, and CSS.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MobileFirst
- Develop, test, and deploy cross-platform hybrid mobile apps.
- Use MobileFirst security mechanisms to secure apps.
- Update apps over-the-air within an organization, bypassing the need for app stores.
- Administer and monitor mobile apps.

Audience

- Developers

Format of the Course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice in a live-lab environment.

Note

- This training is based on Mobile Foundation 8.0. To request a different version or other customization to this course, please contact us to arrange.
7 godziny
Opis
NativeScript to platforma opensource zaprojektowana z myślą o JavaScript, XML i CSS w celu opracowania i wdrożenia aplikacji mobilnych typu crossplatform, a mianowicie w systemach iOS i Android Korzystając z pojedynczej bazy kodu JavaScript, NativeScript może korzystać z natywnych platform API i interfejsów użytkownika, aby zapewnić prawdziwie natywne wrażenia W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawowe komponenty i moduły interfejsu użytkownika języka NativeScript podczas tworzenia i wdrażania prostej, natywnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Implementacja architektury MVVM (Model View View Model) Przeprowadź prosty przepływ pracy za pośrednictwem żądania sieciowego Wykorzystaj natywne API za pomocą kodu JavaScript Uzyskaj dostęp do natywnych stylów interfejsu za pośrednictwem CSS Publiczność Deweloperzy aplikacji mobilnych poszukujący aplikacji na platformy crossplatform dla systemów iOS i Android Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
reagować Native jest open-source, wieloplatformowy Framework rozwoju do tworzenia aplikacji mobilnych. Opracowany przez Facebook, pozwala programistom na tworzenie natywnego wyglądu i czuć doświadczenie dla swoich aplikacji na obu Android i iOS. W odróżnieniu od innych wieloplatformowych mobilnych narzędzi programistycznych, takich jak PhoneGap, reaguje Native generuje w pełni natywne aplikacji UIs. Nie HTML5 UIs. Reagowanie natywne zapewnia spójne środowisko deweloperskie oparte na JavaScript i biblioteki reagowania (aka reagują. js lub ReactJS) i umożliwia prawdziwy szybki rozwój mobilnych poprzez skupienie się na wydajności deweloperów na wszystkich platformach-Dowiedz się raz, pisać wszędzie.

w tym prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo, uczestnicy uczą się zasad i podejścia za reagować Native jak biorą na rozwój własnej aplikacji mobilnej dla Androida i iOS.

Format kursu

- Omówienie reagowania natywnych funkcji i możliwości wraz z krok po kroku rozwoju aplikacji mobilnej.
7 godziny
Opis
Appcelerator Titanium to platforma programistyczna open source, która umożliwia tworzenie natywnych aplikacji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone z pojedynczej bazy kodu JavaScript Szkolenie przedstawia podstawy Titanium i prowadzi uczestników przez stworzenie mobilnej aplikacji Titanium Publiczność Twórcy aplikacji internetowych Format kursu Duży nacisk na praktyczne ćwiczenia Większość pojęć zdobywa się dzięki próbkom, ćwiczeniom i rozwojowi rąk .
21 godziny
Opis
Xamarin jest open source, C# na podstawie zestaw narzędzi do pisania Android, iOS i Windows aplikacje z interfejsami użytkownika macierzystego i udostępnionego kodu bazy na wszystkich platformach. umożliwia deweloperom używać tego samego środowiska IDE, języka i interfejsów API wszędzie--wszystko, co może być Sporządzono w języku Objective-C, Swift lub Java można wykonać w C# za pomocą platformy Xamarin. Xamarin został kupiony przez firmę Microsoft w 2016 i jest dołączony do programu Visual Studio.

w tym prowadzone przez instruktora, na żywo szkolenia, uczestnicy uczą się kluczowych aspektów Xamarin, jak biorą na rozwój własnych zestaw aplikacji mobilnych dla Androida, iOS i Windows.

Format kursu

- Omówienie funkcji i możliwości platformy Xamarin & #39; s wraz z rozwojem krok po kroku aplikacji mobilnej (dla systemu iOS, Android i Windows).
Szkolenie Cross Platform Development, Cross Platform Development boot camp, Szkolenia Zdalne Cross Platform Development, szkolenie wieczorowe Cross Platform Development, szkolenie weekendowe Cross Platform Development, Kurs Cross Platform Development,Kursy Cross Platform Development, Trener Cross Platform Development, instruktor Cross Platform Development, kurs zdalny Cross Platform Development, edukacja zdalna Cross Platform Development, nauczanie wirtualne Cross Platform Development, lekcje UML, nauka przez internet Cross Platform Development, e-learning Cross Platform Development, kurs online Cross Platform Development, wykładowca Cross Platform Development

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!