Szkolenia Cross Platform Development

Szkolenia Cross Platform Development

Programowanie międzyplatformowe zapewnia elastyczność tworzenia aplikacji przy użyciu uniwersalnego języka, takiego jak Javascript, który można następnie eksportować na różne platformy smartfonów. Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia na żywo z kursów Cross Platform Development demonstrują poprzez praktyczne ćwiczenia jak tworzyć aplikacje, które mogą działać na wielu platformach komputerowych.

Szkolenie z usługi Cross Platform Development jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Cross Platform Development

Plany szkoleń z technologii Cross Platform Development

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to master the advanced features and techniques of .NET MAUI to build mobile and desktop applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Master advanced MVVM techniques, dependency injection, and architectural patterns.
 • Customize and extend the .NET MAUI framework.
 • Build reusable components, libraries, and understand advanced debugging and profiling techniques.
 • Address challenges in large-scale applications such as synchronization, caching, and security.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to learn intermediate-level skills for using .NET MAUI to build mobile and desktop applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Explore advanced data manipulation techniques.
 • Understand platform-specific code and customization using custom renderers.
 • Learn performance optimization, memory management, and internationalization support.
 • Develop skills in continuous integration and deployment pipelines for .NET MAUI.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to learn the fundamentals of .NET MAUI to build basic applications. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the fundamentals of .NET MAUI and cross-platform development.
 • Create basic .NET MAUI applications with layouts, controls, and navigation.
 • Test, debug, and deploy .NET MAUI applications.
14 godzin
Ionic jest frameworkiem webowym z zestawem komponentów wykorzystywanych w nowoczesnych web API. Zapewnia bibliotekę narzędzi, gestów i komponentów interfejsu użytkownika, które pomagają tworzyć szybkie i interaktywne aplikacje. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą stworzyć nowoczesną aplikację mobilną z Ionic 6. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zintegruj natywne funkcje urządzenia z nowoczesną hybrydową aplikacją mobilną. Poznaj podstawy Ionic. Naucz się wdrażać aplikacje Ionic w środowisku produkcyjnym. Uruchom nowoczesną aplikację hybrydową na emulatorze urządzenia mobilnego.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Business Logic Component (BLoC) to wzorzec projektowy opracowany przez Google, który umożliwia oddzielenie logiki biznesowej od warstwy prezentacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak używać BLoC Pattern do zarządzania stanem w różnych aplikacjach. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstawowych koncepcji i architektury BLoC. Tworzenie, testowanie i debugowanie układów BLoC. Poznaj kontekst kompilacji BLoC.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Ionic to platforma internetowa do tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych. Ionic 4 wprowadza nowe innowacje do platformy Ionic, takie jak refaktoryzowany CLI, zmiany w nawigacji, routing Angular i wiele innych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą stworzyć hybrydową aplikację mobilną z Ionic 4. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Integracja natywnych funkcji urządzenia z hybrydową aplikacją mobilną. Wykorzystanie Angular i Ionic 4 do stworzenia hybrydowej aplikacji mobilnej. Uruchomienie aplikacji hybrydowej na emulatorze urządzenia mobilnego.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Dwudniowy kurs składający się z około 60% praktycznych laboratoriów koncentrujących się na wewnętrznych elementach jądra Embedded Linux, architekturze, rozwoju i badaniu, jak pisać i integrować kilka typów sterowników urządzeń. Kto powinien wziąć udział? Inżynierowie zainteresowani Linux rozwojem jądra w systemach wbudowanych i platformach.
21 godzin
React Native to open-source'owy, wieloplatformowy framework programistyczny do tworzenia aplikacji mobilnych. Opracowany przez Facebooka, umożliwia deweloperom tworzenie natywnego wyglądu aplikacji na Androida i iOS. W przeciwieństwie do innych wieloplatformowych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych, takich jak PhoneGap, React Native generuje w pełni natywne interfejsy użytkownika aplikacji. Brak interfejsów HTML5. React Native zapewnia spójne środowisko programistyczne oparte na JavaScript i bibliotece React (znanej również jako React.js lub ReactJS) i umożliwia naprawdę szybkie tworzenie aplikacji mobilnych, koncentrując się na wydajności programistów na wszystkich platformach - ucz się raz, pisz wszędzie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zasady i podejście stojące za React Native, podejmując się opracowania własnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Format kursu Przegląd funkcji i możliwości React Native wraz z tworzeniem aplikacji mobilnej krok po kroku.
7 godzin
Appcelerator Titanium to framework programistyczny typu open source, który umożliwia tworzenie natywnych aplikacji mobilnych na iOS, Androida i Windows Phone z jednej JavaScript bazy kodu. Szkolenie to wprowadza w podstawy Titanium i przeprowadza uczestników przez proces tworzenia aplikacji mobilnej Titanium. Publiczność
  Deweloperzy aplikacji internetowych
Format kursu
  Duży nacisk na praktykę. Większość pojęć jest przyswajana poprzez przykłady, ćwiczenia i praktyczny rozwój.
35 godzin
Cele kursu Zapewnienie zrozumienia podstaw wbudowanego GNU/Linux, jak poszczególne elementy pasują do siebie. Jakie komponenty są potrzebne do zbudowania wbudowanego systemu GNU/Linux, skąd je wziąć i jak je skonfigurować/zbudować/zainstalować? Skąd uzyskać pomoc? Co z licencjami na oprogramowanie? Ćwiczenia praktyczne zapewnią ci niezbędne doświadczenie praktyczne, aby po pomyślnym ukończeniu tego szkolenia rozwijać własne wbudowane systemy GNU/Linux. Opis Ten pięciodniowy kurs szkoleniowy wykorzystuje praktyczne ćwiczenia połączone z instrukcjami, aby zilustrować koncepcje wbudowanego GNU/Linux. Został on zaprojektowany, aby szybko doprowadzić cię do prędkości. Filozofia, koncepcje i polecenia niezbędne do efektywnego korzystania z GNU/Linux są opisane poprzez połączenie teorii i szkolenia w miejscu pracy. Nie wymyślaj koła na nowo, ale ucz się od doświadczonego trenera i zabierz do domu praktyczną wiedzę na temat GNU/Linux oraz umiejętność efektywnego wykorzystania go we własnym projekcie rozwoju wbudowanego. Kto powinien wziąć udział? Menedżerowie, kierownicy projektów, inżynierowie oprogramowania, sprzętu, rozwoju, systemów, testerzy, administratorzy, technicy i inne osoby zainteresowane technologią, które chcą jak najszybciej zrozumieć, jak działa Embedded GNU/Linux. Musisz korzystać z GNU/Linux lub musisz pozwolić sobie na luksus, aby zdecydować, czy ma to sens, czy nie. Być może próbowałeś już używać Embedded GNU/Linux, ale nie jesteś pewien, czy wszystko zrobiłeś we właściwy sposób. Obecnie używasz innego systemu operacyjnego i chcesz dowiedzieć się, czy GNU/Linux może być lepszy i/lub tańszy. Opcje dostawy Wszystkie materiały szkoleniowe są w języku angielskim, ale ich prezentacja może odbywać się w języku angielskim lub niemieckim, zgodnie z życzeniem, na całym świecie.
  na miejscu - prowadzony przez instruktora on-line - prowadzony przez instruktora połączenie na miejscu/on-line - prowadzone przez instruktora
 
35 godzin
Opis Ta 5-dniowa klasa szkoleniowa wykorzystuje praktyczne ćwiczenia połączone z instrukcjami, aby zilustrować koncepcje wewnętrznych elementów jądra GNU / Linux i rozwoju sterowników urządzeń. Został zaprojektowany tak, aby szybko przyspieszyć pracę. Opisujemy procesy, koncepcje i polecenia niezbędne do pisania sterowników urządzeń GNU / Linux poprzez połączenie teorii i szkolenia w miejscu pracy. Nie wymyślaj koła na nowo, ale ucz się od doświadczonego trenera i zabierz do domu praktyczną wiedzę i umiejętność efektywnego wykorzystania jej we własnym projekcie rozwoju wbudowanego. Kto powinien wziąć udział? Osoby zainteresowane rozwojem lub oceną sterowników urządzeń GNU/Linux, takie jak inżynierowie oprogramowania, inżynierowie terenowi, kierownicy (projektów), inżynierowie sprzętu.
7 godzin
NativeScript to framework typu open-source, zaprojektowany z myślą o JavaScript, XML i CSS do tworzenia i wdrażania wieloplatformowych, natywnych aplikacji mobilnych, a mianowicie na iOS i Androida. Korzystając z pojedynczej bazy kodu JavaScript, NativeScript może korzystać z natywnych interfejsów API platformy i interfejsów użytkownika, aby zapewnić prawdziwie natywne wrażenia     W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawowe komponenty i moduły interfejsu użytkownika NativeScript, przechodząc przez proces tworzenia i wdrażania prostej, natywnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS.   Do końca tego szkolenia uczestnicy będą potrafili:
  Wdrożenie architektury MVVM (Model View View Model) Wdrożenie prostego przepływu pracy za pośrednictwem żądania sieciowego Wykorzystanie natywnych interfejsów API za pośrednictwem kodu JavaScript Dostęp do natywnych stylów interfejsu użytkownika za pośrednictwem CSS
Publiczność
  Deweloperzy aplikacji mobilnych pragnący tworzyć wieloplatformowe aplikacje dla iOS lub Androida
Format i przebieg kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczeń i ciężka praktyczna praktyka
35 godzin
Wraz z wzrostem popularności urządzeń mobilnych, coraz ważniejsze staje się zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przeznaczonych na nie aplikacji. Jakie wyzwania stawia przed twórcami aplikacji system Android? Jak skutecznie analizować aplikacje Androidowe w poszukiwaniu podatności?
14 godzin
Ionic to mobilny framework programistyczny do tworzenia hybrydowo-mobilnych aplikacji internetowych. WordPress to system zarządzania treścią napisany w PHP. Korzystając z Ionic 4, użytkownicy mogą używać WordPress Rest API do tworzenia aplikacji zaplecza dla mobilnej aplikacji internetowej. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą korzystać z WordPress i Ionic 4 do tworzenia pełnego stosu. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie aplikacji internetowych z WordPress jako backendem. Konfiguracja Ionic 4 z interfejsem API WorPress Rest. Uruchamianie operacji CRUD przy użyciu Ionic 4. Zabezpieczanie aplikacji internetowej za pomocą uwierzytelniania JWT.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Xamarin to open-source'owy, oparty na języku C# zestaw narzędzi do pisania aplikacji na Androida, iOS i Windows z natywnymi interfejsami użytkownika i wspólną bazą kodu na wszystkich platformach. Pozwala programistom na korzystanie z tego samego IDE, języka i interfejsów API wszędzie - wszystko, co można zrobić w Objective-C, Swift lub Java, można zrobić w C# z Xamarin. Xamarin został kupiony przez Microsoft w 2016 roku i jest dołączony do Visual Studio. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy poznają kluczowe aspekty Xamarin, podejmując się opracowania własnego zestawu aplikacji mobilnych dla systemów Android, iOS i Windows. Format kursu Przegląd funkcji i możliwości Xamarin' wraz z tworzeniem krok po kroku aplikacji mobilnej (dla systemów iOS, Android i Windows).
  Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
IBM MobileFirst Platform (wcześniej znana jako Worklight Foundation) to pakiet narzędzi i usług do tworzenia aplikacji mobilnych i tabletów dla przedsiębiorstw. Jego API po stronie klienta jest dostępne dla natywnego systemu iOS (Objective-C), natywnego systemu Android (Java), J2ME, natywnego systemu Windows Phone (C#) oraz JavaScript dla wieloplatformowych aplikacji hybrydowych LUB mobilno-webowych. Platforma MobileFirst jest dostępna lokalnie lub w chmurze. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować i używać platformy MobileFirst do tworzenia i zarządzania hybrydowymi aplikacjami mobilnymi opartymi na HTML5, JS i CSS. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalacja i konfiguracja MobileFirst Twórz, testuj i wdrażaj wieloplatformowe hybrydowe aplikacje mobilne; Używaj mechanizmów bezpieczeństwa MobileFirst do zabezpieczania aplikacji. Aktualizuj aplikacje bezprzewodowo w organizacji, omijając potrzebę korzystania ze sklepów z aplikacjami. Administrowanie i monitorowanie aplikacji mobilnych.
Publiczność
  Deweloperzy
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna w środowisku live-lab.
Uwaga
  To szkolenie jest oparte na Mobile Foundation 8.0. Aby poprosić o inną wersję lub inne dostosowanie tego kursu, skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) introduces the fundamentals of Meteor and walks participants through the creation of a real-time web applications for both desktop and mobile platforms.
14 godzin
Meteor to framework JavaScript oparty na Node.js. React to biblioteka JavaScript do tworzenia frontendów. Korzystając z Meteor and React, użytkownicy mogą tworzyć i prototypować aplikacje internetowe. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą korzystać z Meteor and React do pełnego rozwoju stosu. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie i prototypowanie aplikacji internetowych. Struktura interfejsu użytkownika aplikacji z komponentów wielokrotnego użytku. Zarządzanie danymi między klientami i serwerami za pomocą Meteor.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Flutter to open-source'owy framework UI stworzony przez Google do tworzenia wysokiej jakości iOS aplikacji na Androida. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak używać Flutter do szybkiego tworzenia aplikacji mobilnych, które działają zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android; Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Szybko zainstaluj framework, IDE i inne narzędzia, aby rozpocząć programowanie. Zrozumieć i używać języka Google Dart do szybkiego prototypowania aplikacji mobilnej. Testowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych działających zarówno na platformie iOS, jak i Android przy użyciu jednej bazy kodu. Dostosowywanie aplikacji przy użyciu bogatego zestawu widżetów, układów i animacji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami. Aby dowiedzieć się więcej o Flutter, odwiedź stronę: https://flutter.io/
35 godzin
Flutter to zestaw narzędzi UI typu open source stworzony przez Google do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida, iOS, sieć i inne platformy z jednej bazy kodu. Jako wieloplatformowy framework, zmniejsza koszty i złożoność tworzenia, projektowania i utrzymywania aplikacji. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Flutter do tworzenia i budowania wysokiej jakości aplikacji mobilnych na Androida, iOS i inne platformy ze wspólnej bazy kodu. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie aplikacji Flutter. Użyj języka programowania Dart, aby opracować kod do tworzenia aplikacji. Używanie Flutter widżetów do projektowania i tworzenia estetycznego i łatwego w użyciu interfejsu użytkownika. Wdrażanie i testowanie aplikacji na różnych platformach (mobilnych, stacjonarnych, internetowych itp.).
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Flutter to framework interfejsu użytkownika typu open source stworzony przez Google, który umożliwia tworzenie wieloplatformowych aplikacji dla systemów operacyjnych Android, iOS, sieci i komputerów stacjonarnych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Flutter do tworzenia aplikacji wieloplatformowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Migracja aplikacji z Java do Flutter. Integracja usług zaplecza Firebase, takich jak baza danych, uwierzytelnianie i przechowywanie. Tworzenie animacji i zaawansowanych funkcji interfejsu użytkownika dla aplikacji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami. Aby dowiedzieć się więcej o Flutter, odwiedź stronę: https://flutter.io/
14 godzin
Ionic to front-endowy SDK do tworzenia natywnych aplikacji mobilnych na wiele platform. Służy jako framework, podobnie jak Bootstrap lub Foundation, ale dla aplikacji mobilnych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć wieloplatformową, natywną aplikację mobilną przy użyciu frameworka Ionic. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie i wdrażanie gotowych aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS Zrozumienie i wykorzystanie składni Ionic i Angular' Typescript Rozszerzanie wyglądu i funkcjonalności aplikacji za pomocą Ionic Native
Publiczność
  Programiści skryptów (JS) Java Programiści front-end Programiści AnguarJS Programiści aplikacji mobilnych
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  To szkolenie obejmuje Ionic 2.0 i Angular 2.0. Aby uzyskać szkolenie na temat Ionic 4.0 i Angular 4.0, zobacz: TBD
7 godzin
Ionic is a front-end SDK for building native-like mobile applications across multiple platforms. It serves as a framework, not unlike Bootstrap or Foundation, but for mobile applications. In this training, participants will build and deploy a number of applications to implement some of the new features in Ionic 3 and Angular 4. By the end of this training, participants will be able to
 • Upgrade from Ionic2 and Angular2 to Ionic3 and Angular4
 • Build an Ionic 3 and Angular 4 mobile app with lazy loading
 • Integrate location services into an Ionic3 and Angular4 mobile app
 • Create a multi-level accordion menu with dynamic data
 • Set up an authentication service for an Ionic3 and Angular4 mobile app
 • Consume a REST API using the new Angular 4.3 HttpClient
Audience
 • Javascript (JS) developers
 • Front-end developers
 • AnguarJS developers
 • Mobile application developers
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 godzin
Ionic to front-endowy SDK do tworzenia wieloplatformowych aplikacji mobilnych. Służy jako framework, podobnie jak Bootstrap lub Foundation, ale dla aplikacji mobilnych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć aplikacje mobilne przy użyciu frameworka Ionic, Angular, Cordova i PhoneGap App. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie i wdrażanie aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS. Używanie aplikacji Phonegap zamiast pakietów SDK dla różnych platform.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  To szkolenie obejmuje Ionic 1.0 i Angular 1.0 (a.k.a. AngularJS, Angular.js), aby uzyskać szkolenie na temat Ionic 2.0 i Angular 2.0, zobacz: TBD
14 godzin
This course introduces Ionic.

Last Updated:

Szkolenie Cross Platform Development, Cross Platform Development boot camp, Szkolenia Zdalne Cross Platform Development, szkolenie wieczorowe Cross Platform Development, szkolenie weekendowe Cross Platform Development, Kurs Cross Platform Development,Kursy Cross Platform Development, Trener Cross Platform Development, instruktor Cross Platform Development, kurs zdalny Cross Platform Development, edukacja zdalna Cross Platform Development, nauczanie wirtualne Cross Platform Development, lekcje UML, nauka przez internet Cross Platform Development, e-learning Cross Platform Development, kurs online Cross Platform Development, wykładowca Cross Platform Development

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions