Szkolenia Flutter

Szkolenia Flutter

Praktyczne szkolenia na żywo z Fluttera. Flutter to rozwiązanie multiplatformowe (obsługuje systemy Android i iOS), które pozwala na budowanie aplikacji. Część kursów odbywa się na poziomie podstawowym, jednak ze względu na prostotę Fluttera, zazwyczaj pozwala to na rozpoczęcie pracy z tym frameworkiem i tworzenie aplikacji samodzielnie. Szkolenia ukierunkowane są na praktyczne tworzenie aplikacji z wykorzystaniem najpopularniejszych bibliotek i dodatków. Dzięki szkoleniu nauczysz się nie tylko tworzyć aplikacje w Flutterze, ale także dowiesz się o niezbędnych elementach samych Androida i iOSa oraz wdrażaniu aplikacji na Google Play i App Store. Dodatkowo, każde szkolenie ukierunkowane jest na tworzenie aplikacji zgodnej z przyszłymi potrzebami osób szkolonych.

Szkolenie z Fluttera jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Flutter

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Business Logic Component (BLoC) to wzorzec projektowy opracowany przez Google, który umożliwia oddzielenie logiki biznesowej od warstwy prezentacji.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą nauczyć się używać BLoC Pattern do zarządzania stanem w różnych aplikacjach.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumienie podstawowych koncepcji i architektury BLoC. Twórz, testuj i debuguj bloki BLoC. Dowiedz się więcej o kontekście kompilacji BLoC.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Flutter to platforma interfejsu użytkownika typu open source stworzona przez Go ogle do tworzenia wysokiej jakości aplikacji na iOS i Android . W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z Flutter aby szybko opracować aplikację mobilną działającą zarówno na iOS Android iOS jak i Android . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Szybko zainstaluj framework, IDE i inne narzędzia, aby rozpocząć tworzenie
 • Zapoznaj się z językiem Dart firmy Go ogle i szybko prototypuj aplikację mobilną
 • Testuj i wdrażaj aplikacje mobilne działające zarówno na iOS jak i Android korzystając z jednej bazy kodu
 • Dostosuj aplikację za pomocą bogatego zestawu widżetów, układów i animacji
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Prototypper UX, który chce tworzyć prototypy aplikacji
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka w środowisku na żywo w laboratorium.
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o Flutter , odwiedź: https://flutter.io/
35 godzin
Flutter to open source UI toolkit stworzony przez Google do budowania aplikacji mobilnych dla Android, iOS, sieci Web i innych platform z jednej bazy kodowej. Jako ramy cross-platformowe zmniejsza koszty i złożoność tworzenia, projektowania i utrzymania aplikacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Flutter do tworzenia i budowania wysokiej jakości aplikacji mobilnych dla Android, iOS i innych platform z wspólnej bazy kodów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwoju, aby rozpocząć tworzenie Flutter aplikacji. Użyj języka programowania Dart, aby opracować kod do tworzenia aplikacji. Użyj widgów Flutter do projektowania i tworzenia estetycznie przyjemnego i łatwego w użyciu interfejsu internetowego. Rozmieszczanie i testowanie aplikacji na różnych platformach (mobile, desktop, web, itp.)
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Flutter jest open-source ramą UI stworzoną przez Google, która umożliwia tworzenie aplikacji cross-platform dla Android, iOS, sieci Web i systemów operacyjnych na pulpicie. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą użyć Flutter do tworzenia aplikacji cross-platform. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Aplikacje migrujące od Java do Flutter. Integruj Firebase usługi backendowe, takie jak bazy danych, autentyczność i przechowywanie. Tworzenie animacji i zaawansowanych funkcji UI dla aplikacji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej Flutter, proszę odwiedzić: https://flutter.io/

Last Updated:

Szkolenie Flutter, Flutter boot camp, Szkolenia Zdalne Flutter, szkolenie wieczorowe Flutter, szkolenie weekendowe Flutter, Kurs Flutter,Kursy Flutter, Trener Flutter, instruktor Flutter, kurs zdalny Flutter, edukacja zdalna Flutter, nauczanie wirtualne Flutter, lekcje UML, nauka przez internet Flutter, e-learning Flutter, kurs online Flutter, wykładowca Flutter

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions