Szkolenia Flutter

Szkolenia Flutter

Praktyczne szkolenia na żywo z Fluttera. Flutter to rozwiązanie multiplatformowe (obsługuje systemy Android i iOS), które pozwala na budowanie aplikacji. Część kursów odbywa się na poziomie podstawowym, jednak ze względu na prostotę Fluttera, zazwyczaj pozwala to na rozpoczęcie pracy z tym frameworkiem i tworzenie aplikacji samodzielnie. Szkolenia ukierunkowane są na praktyczne tworzenie aplikacji z wykorzystaniem najpopularniejszych bibliotek i dodatków. Dzięki szkoleniu nauczysz się nie tylko tworzyć aplikacje w Flutterze, ale także dowiesz się o niezbędnych elementach samych Androida i iOSa oraz wdrażaniu aplikacji na Google Play i App Store. Dodatkowo, każde szkolenie ukierunkowane jest na tworzenie aplikacji zgodnej z przyszłymi potrzebami osób szkolonych.

Szkolenie z Fluttera jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Flutter

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Opis
In this instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite), participants will learn how to use Flutter to rapidly develop a mobile app that runs on both iOS and Android devices.

By the end of this training, participants will be able to:

- Quickly install the framework, IDE and other tooling to start developing.
- Understand and use Google's Dart language to quickly prototype a mobile app.
- Test and deploy mobile apps that run on both iOS and Android using a single code base.
- Customize the app using a rich set of widgets, layouts and animations.

Nadchodzące szkolenia z technologii Flutter

Szkolenie Flutter, Flutter boot camp, Szkolenia Zdalne Flutter, szkolenie wieczorowe Flutter, szkolenie weekendowe Flutter, Kurs Flutter,Kursy Flutter, Trener Flutter, instruktor Flutter, kurs zdalny Flutter, edukacja zdalna Flutter, nauczanie wirtualne Flutter, lekcje UML, nauka przez internet Flutter, e-learning Flutter, kurs online Flutter, wykładowca Flutter

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions