Szkolenia Xamarin

Szkolenia Xamarin

Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia Xamarin na żywo demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne kluczowe aspekty Xamarin, podczas gdy uczestnicy podejmują prace nad własnym zestawem aplikacji mobilnych na system Android, iOS i Windows. Trening Xamarin jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Xamarin

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Xamarin jest open source, C# na podstawie zestaw narzędzi do pisania Android, iOS i Windows aplikacje z interfejsami użytkownika macierzystego i udostępnionego kodu bazy na wszystkich platformach. umożliwia deweloperom używać tego samego środowiska IDE, języka i interfejsów API wszędzie--wszystko, co może być Sporządzono w języku Objective-C, Swift lub Java można wykonać w C# za pomocą platformy Xamarin. Xamarin został kupiony przez firmę Microsoft w 2016 i jest dołączony do programu Visual Studio.

w tym prowadzone przez instruktora, na żywo szkolenia, uczestnicy uczą się kluczowych aspektów Xamarin, jak biorą na rozwój własnych zestaw aplikacji mobilnych dla Androida, iOS i Windows.

Format kursu

- Omówienie funkcji i możliwości platformy Xamarin & #39; s wraz z rozwojem krok po kroku aplikacji mobilnej (dla systemu iOS, Android i Windows).
Szkolenie Xamarin, Xamarin boot camp, Szkolenia Zdalne Xamarin, szkolenie wieczorowe Xamarin, szkolenie weekendowe Xamarin, Kurs Xamarin,Kursy Xamarin, Trener Xamarin, instruktor Xamarin, kurs zdalny Xamarin, edukacja zdalna Xamarin, nauczanie wirtualne Xamarin, lekcje UML, nauka przez internet Xamarin, e-learning Xamarin, kurs online Xamarin, wykładowca Xamarin

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!