Szkolenia Xamarin

Szkolenia Xamarin

Xamarin to platforma, która umożliwia programistom szybkie tworzenie aplikacji, umożliwiając im kodowanie w języku C #, które można udostępniać na wielu platformach, takich jak iOS i Android. Dzięki Xamarin jesteśmy w stanie osiągnąć więcej przy mniejszej ilości kodu. Współdzielenie podstawowego kodu między platformami pozwala naszym inżynierom pracować wydajniej, szybciej udostępniając nasze aplikacje bez utraty jakości. Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia Xamarin na żywo demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne kluczowe aspekty Xamarin, podczas gdy uczestnicy podejmują prace nad własnym zestawem aplikacji mobilnych na system Android, iOS i Windows.

Szkolenie z usługi Xamarin jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Xamarin

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Xamarin to open-source'owy, oparty na języku C# zestaw narzędzi do pisania aplikacji na Androida, iOS i Windows z natywnymi interfejsami użytkownika i wspólną bazą kodu na wszystkich platformach. Pozwala programistom na korzystanie z tego samego IDE, języka i interfejsów API wszędzie - wszystko, co można zrobić w Objective-C, Swift lub Java, można zrobić w C# z Xamarin. Xamarin został kupiony przez Microsoft w 2016 roku i jest dołączony do Visual Studio. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy poznają kluczowe aspekty Xamarin, podejmując się opracowania własnego zestawu aplikacji mobilnych dla systemów Android, iOS i Windows. Format kursu Przegląd funkcji i możliwości Xamarin' wraz z tworzeniem krok po kroku aplikacji mobilnej (dla systemów iOS, Android i Windows).
    Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Xamarin, Xamarin boot camp, Szkolenia Zdalne Xamarin, szkolenie wieczorowe Xamarin, szkolenie weekendowe Xamarin, Kurs Xamarin,Kursy Xamarin, Trener Xamarin, instruktor Xamarin, kurs zdalny Xamarin, edukacja zdalna Xamarin, nauczanie wirtualne Xamarin, lekcje UML, nauka przez internet Xamarin, e-learning Xamarin, kurs online Xamarin, wykładowca Xamarin

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions