Szkolenia Xamarin w kujawsko-pomorskiem

Szkolenia Xamarin w kujawsko-pomorskie

Local, instructor-led live Xamarin training courses demonstrate through interactive hands-on practice key aspects of Xamarin as participants take on the development of their own set of mobile applications for Android, iOS and Windows.

Xamarin training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Xamarin trainings in w kujawsko-pomorskiem can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Xamarin Course Events - kujawsko-pomorskie

W tej chwili nie mamy jeszcze zaplanowanych terminów szkoleń dla tej lokalizacji.
Wybierz inną lokalizację lub Request a Date >>

Plany szkoleń z technologii Xamarin w kujawsko-pomorskiem

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Xamarin jest open source, C# na podstawie zestaw narzędzi do pisania Android, iOS i Windows aplikacje z interfejsami użytkownika macierzystego i udostępnionego kodu bazy na wszystkich platformach. umożliwia deweloperom używać tego samego środowiska IDE, języka i interfejsów API wszędzie--wszystko, co może być Sporządzono w języku Objective-C, Swift lub Java można wykonać w C# za pomocą platformy Xamarin. Xamarin został kupiony przez firmę Microsoft w 2016 i jest dołączony do programu Visual Studio.

w tym prowadzone przez instruktora, na żywo szkolenia, uczestnicy uczą się kluczowych aspektów Xamarin, jak biorą na rozwój własnych zestaw aplikacji mobilnych dla Androida, iOS i Windows.

Format kursu

- Omówienie funkcji i możliwości platformy Xamarin & #39; s wraz z rozwojem krok po kroku aplikacji mobilnej (dla systemu iOS, Android i Windows).
Szkolenie Xamarin w kujawsko-pomorskiem, szkolenie wieczorowe Xamarin w kujawsko-pomorskiem, szkolenie weekendowe Xamarin w kujawsko-pomorskiem, Xamarin boot camp w kujawsko-pomorskiem, kurs zdalny Xamarin w kujawsko-pomorskiem, nauka przez internet Xamarin w kujawsko-pomorskiem, lekcje Xamarin w kujawsko-pomorskiem, Trener Xamarin w kujawsko-pomorskiem, nauczanie wirtualne Xamarin w kujawsko-pomorskiem, wykładowca Xamarin w kujawsko-pomorskiem, edukacja zdalna Xamarin w kujawsko-pomorskiem, Kurs Xamarin w kujawsko-pomorskiem, Kursy Xamarin w kujawsko-pomorskiem, kurs online Xamarin w kujawsko-pomorskiem, instruktor Xamarin w kujawsko-pomorskiem

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!