Szkolenia IBM MobileFirst

Szkolenia IBM MobileFirst

IBM MobileFirst (dawniej IBM WorkLight) to zestaw narzędzi klasy korporacyjnej, które ułatwiają tworzenie aplikacji mobilnych. Lokalne, prowadzone przez instruktorów praktyczne kursy szkoleniowe na żywo z platformy IBM MobileFirst przedstawiają za pośrednictwem interaktywnej praktyki, jak skonfigurować i używać platformy MobileFirst do opracowywania i zarządzania hybrydowymi aplikacjami mobilnymi opartymi na HTML5, JS i CSS.

Szkolenie z usługi IBM MobileFirst jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii IBM MobileFirst

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
IBM MobileFirst Platforma (dawniej znana jako Worklight Foundation) to zbiór narzędzi i usług do budowania aplikacji mobilnych i tabletowych dla przedsiębiorstw. Jego klient-side API jest dostępny dla native iOS (Objective-C), native Android (Java), J2ME, C# native Windows Phone (C#), i JavaScript dla cross-platform hybrydowych lub mobilnych aplikacji internetowych. Platforma MobileFirst jest dostępna zarówno w chmurze, jak i na żywo. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować i korzystać z platformy MobileFirst w celu opracowania i zarządzania aplikacjami mobilnymi hybrydowymi opartymi na HTML5, JS i CSS. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instalacja i konfiguracja MobileFirst Rozwijanie, testowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych hybrydowych cross-platform.  Użyj mechanizmów zabezpieczeń MobileFirst, aby zabezpieczyć aplikacje. Aktualizacja aplikacji poza powietrzem w organizacji, przekraczając potrzebę sklepów aplikacji. Zarządzanie i monitorowanie aplikacji mobilnych.
publiczność
    Twórcy
Format kursu
    Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki w środowisku na żywo.
Uwaga
    Program oparty jest na Fundacji Mobile 8.0. Aby poprosić o inną wersję lub inną dostosowanie do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii IBM MobileFirst

Szkolenie IBM MobileFirst, IBM MobileFirst boot camp, Szkolenia Zdalne IBM MobileFirst, szkolenie wieczorowe IBM MobileFirst, szkolenie weekendowe IBM MobileFirst, Kurs IBM MobileFirst,Kursy IBM MobileFirst, Trener IBM MobileFirst, instruktor IBM MobileFirst, kurs zdalny IBM MobileFirst, edukacja zdalna IBM MobileFirst, nauczanie wirtualne IBM MobileFirst, lekcje UML, nauka przez internet IBM MobileFirst, e-learning IBM MobileFirst, kurs online IBM MobileFirst, wykładowca IBM MobileFirst

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions