Szkolenia Automotive

Szkolenia Automotive

Praktyczne szkolenia na żywo z tematyki Automotive. Kursy pozwolą nabyć wiedzę oraz umiejętności z dziedziny motoryzacji. Szkolenie prowadzimy w formie praktycznych warsztatów na poziomie podstawowym i zaawansowanych z technologii Automotive .

Przemysł motoryzacyjny to szeroka gama firm i organizacji zajmujących się projektowaniem, rozwojem, produkcją, sprzedażą i sprzedażą pojazdów mechanicznych. Proponowane szkolenia Automotive bazują na normach wprowadzanych m.in. przez duże koncerny samochodowe oraz najnowsze technologie. Uczestnicy kursów zdobędę wiedzę jak w prawidłowy sposób interpretować wymagania, normy oraz poprawiać umiejętności w branży Automotive.

Szkolenia z Automotive jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Automotive

Plany szkoleń z technologii Automotive

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at automotive engineers who wish to use AUTOSAR to design automotive motor controllers. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand AUTOSAR architecture and methodology.
 • Learn how to design motor controllers using AUTOSAR.
14 godzin
Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie zasady projektowania z przykładami kodu połączonymi z najnowszą technologią przemysłową; bardzo przydatne dla twórców oprogramowania samochodowego
14 godzin
Jest to specjalistyczny kurs rozwoju interfejsu HMI przeznaczony dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, którzy są zaangażowani w rozwój zaawansowanego samochodowego systemu informacyjno-rozrywkowego
14 godzin
Ten kurs obejmuje AI (emphasizing Machine Learning i Deep Learning) w Automotive Przemysłu. Pomaga określić, która technologia może być (potencjalnie) wykorzystywana w wielu sytuacjach w samochodzie: od prostej automatyzacji, rozpoznawania obrazu do autonomicznego podejmowania decyzji.
21 godzin
IATF 16949 lub International Automotive Task Force 16949, jest jednym z najczęściej używanych samochodowych standardów QMS (Quality Management System) w branży.   to prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do profesjonalistów w przemyśle motoryzacyjnym, którzy chcą tworzyć i zarządzać QMS w przestrzeganie standardów IATF 16949. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zrozumieć wymagania IATF 16949.
 • Tworzenie systemu zarządzania jakością, który pomaga zapewnić zadowolenie klienta w produkcie końcowym lub usłudze.
 • osiągnąć najlepsze praktyki w projektowaniu, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisowaniu produktów motoryzacyjnych.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • ten kurs ma na celu zapewnienie praktycznej wiedzy, która może być zastosowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów, a nie jako Kurs przygotowawczy do certyfikacji.
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
28 godzin
ISO 26262 określa wymagania dotyczące bezpieczeństwa funkcjonalnego w sektorze motoryzacyjnym. ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do profesjonalistów samochodowych, którzy chcą wdrożyć normę ISO 26262 w ramach swojej organizacji. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zrozumieć Bezpieczeństwo funkcjonalne, ponieważ odnosi się do rozwoju sprzętu i oprogramowania samochodowego.
 • zrozumienie obowiązków prawnych i zgodności z wymaganiami normy ISO 26262.
 • wdrożyć procesy bezpieczeństwa określone w normie ISO 26262.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
Automotive odnosi się do zabezpieczenia systemów elektronicznych samochodów, sieci komunikacyjnych, algorytmów kontroli, oprogramowania, użytkowników i podstawowych danych od złośliwych ataków, uszkodzeń, nieautoryzowanego dostępu lub manipulacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą chronić połączone pojazdy przed atakiem cybernetycznym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wdrażanie cyberbezpieczeństwa w systemach motoryzacyjnych. Wybierz najbardziej odpowiednie technologie, narzędzia i podejścia.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Podczas warsztatu nabędziesz kompetencji niezbędnych do zrozumienia modelu oceny procesu Automotive SPICE®, jego struktury i klasyfikacji. Poznasz podstawowe struktury wytycznych interpretacyjnych dla ocen zgodnie ze standardami. Dowiedz się jak wygląda proces oceny z punktu widzenia kierowników projektów i interesariuszy.
 
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to install, set up, and deploy the AGL platform to develop automotive projects and applications. By the end of this training, participants will be able to create, develop, and customize automotive services and applications using the AGL open platform and development framework.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at automotive professionals who wish to implement the ISO 26262 standard within their organization. By the end of this training, participants will be able to:
 • Establish complete and consistent software safety requirements.
 • Analyze software architectures for safety, including freedom from independence (FFI) analysis.
 • Build processes that use documentation tools to improve software quality.
 • Plan and execute an integration test strategy for software and systems.
 • Implement and test software units for safety applications.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at quality and manufacturing professionals who wish to implement VDA 6.3 standards in their organization. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the requirements and processes of the German automotive audit methodology.
 • Learn how to plan, conduct, and report internal audits and evaluation based on the VDA 6.3 requirements.
 • Meet the requirements for German automotive industry audit standards.
 • Apply the VDA 6.3 questionnaire and audit scoring.
 • Know the key processes for effective, efficient, and VDA 6.3 compliant product development.
14 godzin
Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie zasady związane z AUTOMotiveOpen System Architecture RunTime Environment, najbardziej znanym standardem przemysłowym w zakresie rozwoju oprogramowania samochodowego; Kurs zawiera zarówno podstawowe tematy, jak i zaawansowane tematy, które są bardzo przydatne dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej
7 godzin
AUTOSAR (AUTomotiveOpen System ARchitecture) to architektura oprogramowania samochodowego do zastosowań w pojazdach budowlanych. Zapewnia funkcje systemowe, interfejsy, sterowniki i wytyczne, które umożliwiają oddzielenie oprogramowania i sprzętu, a także prowadzą do opłacalności i możliwości ponownego wykorzystania. Architektura AUTOSAR zapewnia system diagnostyczny, którego DEM (Diagnostic Event Manager) jest jednym z modułów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się konfigurować DEM podczas tworzenia i dostosowywania przykładowej aplikacji AUTOSTAR (AUTomotiveOpen System ARchitecture).
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  14 godzin
  Autosar (AUTomotive Open System ARchitecture) jest globalnym partnerstwem rozwoju producentów pojazdów, dostawców, dostawców usług i firm z branży elektroniki motoryzacyjnej, półprzewodników i oprogramowania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane głównie do inżynierów, którzy chcą używać Autosar do projektowania komponentów motoryzacyjnych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Instalacja i konfiguracja Autosar Tworzenie przepływu pracy. Ścieżka nawigacyjna w środowisku Autosar Pracować efektywnie.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o Autosar, proszę odwiedzić: https://www.autosar.org/about/
  Nie dostarczamy licencji oprogramowania dla tego szkolenia. 

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Automotive

  Szkolenie Automotive, Automotive boot camp, Szkolenia Zdalne Automotive, szkolenie wieczorowe Automotive, szkolenie weekendowe Automotive, Kurs Automotive,Kursy Automotive, Trener Automotive, instruktor Automotive, kurs zdalny Automotive, edukacja zdalna Automotive, nauczanie wirtualne Automotive, lekcje UML, nauka przez internet Automotive, e-learning Automotive, kurs online Automotive, wykładowca Automotive

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions