Szkolenia Automotive

Szkolenia Automotive

Praktyczne szkolenia na żywo z tematyki Automotive. Kursy pozwolą nabyć wiedzę oraz umiejętności z dziedziny motoryzacji. Szkolenie prowadzimy w formie praktycznych warsztatów na poziomie podstawowym i zaawansowanych z technologii Automotive .

Przemysł motoryzacyjny to szeroka gama firm i organizacji zajmujących się projektowaniem, rozwojem, produkcją, sprzedażą i sprzedażą pojazdów mechanicznych. Proponowane szkolenia Automotive bazują na normach wprowadzanych m.in. przez duże koncerny samochodowe oraz najnowsze technologie. Uczestnicy kursów zdobędę wiedzę jak w prawidłowy sposób interpretować wymagania, normy oraz poprawiać umiejętności w branży Automotive.

Szkolenia z Automotive jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Automotive

Plany szkoleń z technologii Automotive

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
AUTOSAR RTE (AUTomotive Open System Architecture Run-Time Environment) to warstwa oprogramowania, która działa jako interfejs między różnymi komponentami oprogramowania elektronicznych jednostek sterujących pojazdu a bazowym sprzętem. Zapewnia znormalizowany mechanizm komunikacji, umożliwiający wydajną i bezproblemową interakcję między tymi komponentami.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców oprogramowania na poziomie zaawansowanym, którzy chcą zdobyć głębszą wiedzę i zrozumienie systemów AUTOSAR RTE oraz opanować umiejętności wymagane do opracowywania i wdrażania złożonych systemów AUTOSAR RTE w ich organizacji. Obejmie zaawansowane tematy, takie jak wzorce projektowe RTE, konfiguracja, generowanie, testowanie i techniki debugowania oraz różne komponenty AUTOSAR RTE.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Analizuj wymagania RTE i projektuj wydajne rozwiązania RTE dla złożonych zastosowań motoryzacyjnych. Opracuj i zintegruj komponenty AUTOSAR RTE, takie jak komponenty oprogramowania, interfejsy komunikacyjne i interfejsy usług. Zoptymalizuj wydajność RTE, konfigurując parametry RTE, wdrażając niestandardowe rozszerzenia RTE i stosując najlepsze praktyki. Rozwiązywanie typowych problemów RTE i wdrażanie skutecznych technik debugowania. Wykorzystaj zaawansowane funkcje RTE, takie jak obsługa wielu rdzeni, mechanizmy bezpieczeństwa i systemy rozproszone.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
7 godzin
AUTOSAR (Automotive Open System Architecture) to architektura oprogramowania samochodowego, która wykorzystuje model projektowania oprogramowania oparty na komponentach do projektowania systemów samochodowych i komponentów samochodowych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów motoryzacyjnych, którzy chcą używać AUTOSAR do projektowania sterowników silników samochodowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie architektury i metodologii AUTOSAR. Dowiedz się, jak projektować sterowniki silników przy użyciu AUTOSAR.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie zasady projektowania z przykładami kodu połączonymi z najnowszą technologią przemysłową; bardzo przydatne dla twórców oprogramowania samochodowego
14 godzin
Jest to specjalistyczny kurs rozwoju interfejsu HMI przeznaczony dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, którzy są zaangażowani w rozwój zaawansowanego samochodowego systemu informacyjno-rozrywkowego
14 godzin
Ten kurs obejmuje AI (emphasizing Machine Learning i Deep Learning) w Automotive Przemysłu. Pomaga określić, która technologia może być (potencjalnie) wykorzystywana w wielu sytuacjach w samochodzie: od prostej automatyzacji, rozpoznawania obrazu do autonomicznego podejmowania decyzji.
21 godzin
IATF 16949 lub International Automotive Task Force 16949, jest jednym z najczęściej używanych samochodowych standardów QMS (Quality Management System) w branży.   to prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do profesjonalistów w przemyśle motoryzacyjnym, którzy chcą tworzyć i zarządzać QMS w przestrzeganie standardów IATF 16949. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zrozumieć wymagania IATF 16949.
 • Tworzenie systemu zarządzania jakością, który pomaga zapewnić zadowolenie klienta w produkcie końcowym lub usłudze.
 • osiągnąć najlepsze praktyki w projektowaniu, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisowaniu produktów motoryzacyjnych.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • ten kurs ma na celu zapewnienie praktycznej wiedzy, która może być zastosowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów, a nie jako Kurs przygotowawczy do certyfikacji.
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
28 godzin
ISO 26262 określa wymagania dotyczące bezpieczeństwa funkcjonalnego w sektorze motoryzacyjnym. ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do profesjonalistów samochodowych, którzy chcą wdrożyć normę ISO 26262 w ramach swojej organizacji. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zrozumieć Bezpieczeństwo funkcjonalne, ponieważ odnosi się do rozwoju sprzętu i oprogramowania samochodowego.
 • zrozumienie obowiązków prawnych i zgodności z wymaganiami normy ISO 26262.
 • wdrożyć procesy bezpieczeństwa określone w normie ISO 26262.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
Automotive odnosi się do zabezpieczenia systemów elektronicznych samochodów, sieci komunikacyjnych, algorytmów kontroli, oprogramowania, użytkowników i podstawowych danych od złośliwych ataków, uszkodzeń, nieautoryzowanego dostępu lub manipulacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą chronić połączone pojazdy przed atakiem cybernetycznym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wdrażanie cyberbezpieczeństwa w systemach motoryzacyjnych. Wybierz najbardziej odpowiednie technologie, narzędzia i podejścia.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Podczas warsztatu nabędziesz kompetencji niezbędnych do zrozumienia modelu oceny procesu Automotive SPICE®, jego struktury i klasyfikacji. Poznasz podstawowe struktury wytycznych interpretacyjnych dla ocen zgodnie ze standardami. Dowiedz się jak wygląda proces oceny z punktu widzenia kierowników projektów i interesariuszy.
 
14 godzin
Automotive Stopnia Linux (AGL) jest projektem współpracy z otwartym źródłem, który celem budowania ram i systemu operacyjnego dla usług automobilnych i aplikacji. AGL przyjmuje wspólną platformę i bazę kody w celu zachęcania innowacji i szybkiego rozwoju nowego produktu w całej przemysłu automobilnego.Ten instruktor, szkolenia żywy (na linii lub na miejscu) jest celem rozwojaczami, którzy chcą instalować, ustalować i rozpoczęć platformę AGL w celu rozwoju projektów i aplikacji automobilnych.Do końca tej szkolenii uczestników będą mogły twórczyć, rozwoju i dostosować usług automobilnych i aplikacji używający otwartej platformy AGL i ram rozwoju.Format kursu
  Interaktywna przedstawienie i dyskusja. Dużo użytkowników i praktyki. Wdrożenie ręce w środowiskach żywych laboratorium.
Opcje zastosowania kursu
  Aby zaprosić dodatkowe szkolenia dla tego kursu, proszę kontaktować się z nami, aby zorganizować.
7 godzin
ISO 26262 jest międzynarodowym standardem bezpieczeństwa funkcjonalnego systemów elektrycznych i elektronicznych w sektorze motoryzacyjnym. Część 6 koncentruje się na aspektach oprogramowania projektowania i wdrażania systemów. To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, którzy chcą wdrożyć standard ISO 26262 w swojej organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustanowienie kompletnych i spójnych wymogów bezpieczeństwa oprogramowania. Analiza architektury oprogramowania dla bezpieczeństwa, w tym analiza wolności od niepodległości (FFI). Tworzenie procesów, które wykorzystują narzędzia dokumentacyjne w celu poprawy jakości oprogramowania. Planowanie i realizacja strategii testów integracji dla oprogramowania i systemów. Wdrażanie i testowanie jednostek oprogramowania do aplikacji bezpieczeństwa.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
VDA (Verband der Automobilindustrie) 6.3 jest standardem audytu opartym na procesach do oceny procesów rozwoju produktu i produkcji. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do profesjonalistów jakości i produkcji, którzy chcą wdrożyć standardy VDA 6.3 w swojej organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumienie wymagań i procesów niemieckiej metodologii audytu motoryzacyjnego. Dowiedz się, jak zaplanować, przeprowadzić i zgłaszać audyty wewnętrzne i oceny na podstawie wymogów VDA 6.3. spełnienie wymogów dotyczących standardów audytu niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego. Zastosuj kwestionariusz VDA 6.3 i ocenę audytu. Poznaj kluczowe procesy skutecznego, wydajnego i zgodnego z VDA 6.3 rozwoju produktu.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie zasady związane z AUTOMotiveOpen System Architecture RunTime Environment, najbardziej znanym standardem przemysłowym w zakresie rozwoju oprogramowania samochodowego; Kurs zawiera zarówno podstawowe tematy, jak i zaawansowane tematy, które są bardzo przydatne dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej
7 godzin
AUTOSAR (AUTomotiveOpen System ARchitecture) to architektura oprogramowania samochodowego do zastosowań w pojazdach budowlanych. Zapewnia funkcje systemowe, interfejsy, sterowniki i wytyczne, które umożliwiają oddzielenie oprogramowania i sprzętu, a także prowadzą do opłacalności i możliwości ponownego wykorzystania. Architektura AUTOSAR zapewnia system diagnostyczny, którego DEM (Diagnostic Event Manager) jest jednym z modułów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się konfigurować DEM podczas tworzenia i dostosowywania przykładowej aplikacji AUTOSTAR (AUTomotiveOpen System ARchitecture).
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  14 godzin
  Autosar (AUTomotive Open System ARchitecture) jest globalnym partnerstwem rozwoju producentów pojazdów, dostawców, dostawców usług i firm z branży elektroniki motoryzacyjnej, półprzewodników i oprogramowania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane głównie do inżynierów, którzy chcą używać Autosar do projektowania komponentów motoryzacyjnych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Instalacja i konfiguracja Autosar Tworzenie przepływu pracy. Ścieżka nawigacyjna w środowisku Autosar Pracować efektywnie.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o Autosar, proszę odwiedzić: https://www.autosar.org/about/
  Nie dostarczamy licencji oprogramowania dla tego szkolenia. 

  Last Updated:

  Szkolenie Automotive, Automotive boot camp, Szkolenia Zdalne Automotive, szkolenie wieczorowe Automotive, szkolenie weekendowe Automotive, Kurs Automotive,Kursy Automotive, Trener Automotive, instruktor Automotive, kurs zdalny Automotive, edukacja zdalna Automotive, nauczanie wirtualne Automotive, lekcje UML, nauka przez internet Automotive, e-learning Automotive, kurs online Automotive, wykładowca Automotive

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions