Szkolenia Programowanie

Szkolenia Programowanie

Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe z informatyki na żywo demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne podstawy i zaawansowane tematy programowania Trening programistyczny jest dostępny jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Programowanie

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
28 godziny
Opis
Kurs obejmuje podstawy programowania Java .

Wprowadza studentów w technologię Java i uczy ich podstawowej składni i pojęć Java , co prowadzi do stworzenia prostego programu. Szkolenie obejmuje podstawowe pojęcia i funkcje Java Programming Java , koncentrując się na wyjątkach, podstawowych wejściach / wyjściach, współbieżności, wyrażeniach regularnych, frameworku kolekcji Java i środowisku platformy. Kurs kończy się, gdy wszystkie podstawowe funkcje Java zostaną wyjaśnione i przeszkolone.
14 godziny
Opis
The Apache OpenNLP library is a machine learning based toolkit for processing natural language text. It supports the most common NLP tasks, such as language detection, tokenization, sentence segmentation, part-of-speech tagging, named entity extraction, chunking, parsing and coreference resolution.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to create models for processing text based data using OpenNLP. Sample training data as well customized data sets will be used as the basis for the lab exercises.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure OpenNLP
- Download existing models as well as create their own
- Train the models on various sets of sample data
- Integrate OpenNLP with existing Java applications

Audience

- Developers
- Data scientists

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
7 godziny
Opis
Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) najczęściej używane do programowania Java .

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z środowiska Eclipse IDE for Java .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozum różne funkcje środowiska IDE Eclipse
- Dowiedz się, jak skonfigurować środowisko Eclipse IDE do programowania Java
- Utwórz i uruchom pierwszą aplikację Java w Eclipse
- Dowiedz się różnych porad i wskazówek, jak efektywnie korzystać z środowiska IDE Eclipse

Publiczność

- Deweloperzy Java zainteresowani użyciem środowiska Eclipse IDE

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
35 godziny
Opis
Ten pięciodniowy kurs przeznaczony jest dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem iOS 11 Xcode 9, Swift 4 i iOS 11 wprowadziły znaczące zmiany w sposobie pisania aplikacji Kurs jest praktyczny i pokazuje, jak tworzyć aplikacje od zera przy użyciu języka programowania Swift i Xcode 9 IDE Podczas kursu w pełni funkcjonalna aplikacja będzie rozwijana od zera za pomocą Swift Ten kurs można uruchomić tylko na sprzęcie firmy Apple, takim jak MacBook Pro lub Mac Mini Delegaci muszą zarejestrować się w Apple i posiadać Apple ID, który jest wymagany do pobrania oprogramowania Xcode Delegaci, którzy chcą uruchomić aplikacje opracowane podczas kursu na iPhonie lub iPadzie za pomocą kabla USB, będą musieli zarejestrować swoje urządzenie za pomocą Xcode Delegat musi być w stanie zrozumieć wszystkie podstawy Swift po tym i oczywiście i powinien być w stanie wykonać dowolną aplikację w iOS i zagłębić się w bardziej złożone aplikacje na iOS .
28 godziny
Opis
Angular 5 to nowoczesna struktura JavaScript MVW (ModelViewWhatever) do tworzenia aplikacji mobilnych, stacjonarnych i internetowych Jedną z ważniejszych funkcji w Angular 5, w porównaniu do poprzednich wersji, jest szybsze ładowanie i czas wykonania Angular został stworzony przez Google i jest używany w Google Adwords, Google Fibre, AdSense i innych usługach W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy gry Angular 5 podczas tworzenia i wdrażania przykładowej aplikacji Angular Publiczność Początkujący w tworzeniu stron internetowych Doświadczeni twórcy frontendów Każdy zainteresowany nauką tworzenia aplikacji przy użyciu Angular Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
W uczeniu maszynowym w języku Python funkcja podsumowania tekstu jest w stanie odczytać tekst wejściowy i wygenerować podsumowanie tekstowe Ta funkcja jest dostępna z poziomu wiersza poleceń lub jako API / biblioteka w języku Python Jedną z pasjonujących aplikacji jest szybkie tworzenie podsumowań wykonawczych; Jest to szczególnie przydatne dla organizacji, które muszą dokonać przeglądu dużych ilości danych tekstowych przed wygenerowaniem raportów i prezentacji W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się korzystać z Pythona, aby stworzyć prostą aplikację, która automatycznie generuje podsumowanie tekstu wejściowego Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj narzędzia wiersza poleceń, które podsumowuje tekst Zaprojektuj i utwórz kod podsumowania tekstu za pomocą bibliotek Python Oceniaj trzy biblioteki podsumowujące Pythona: sumy 070, pysummaryzacja 104, odczyt 1017 Publiczność Deweloperzy Data Scientists Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
35 godziny
Opis
Python to język programowania, który zyskał ogromną popularność w branży finansowej. Przyjęty przez największe banki inwestycyjne i fundusze hedgingowe, służy do budowy szerokiej gamy aplikacji finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Python do opracowywania praktycznych aplikacji do rozwiązywania szeregu konkretnych problemów związanych z finansami.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstaw języka programowania Python
- Pobierz, zainstaluj i utrzymuj najlepsze narzędzia programistyczne do tworzenia aplikacji finansowych w Python
- Wybierz i wykorzystaj najbardziej odpowiednie pakiety Python i techniki programowania do organizowania, wizualizacji i analizy danych finansowych z różnych źródeł (CSV, Excel , bazy danych, sieć Web itp.)
- Twórz aplikacje, które rozwiązują problemy związane z alokacją aktywów, analizą ryzyka, wydajnością inwestycji i nie tylko
- Rozwiązywanie problemów, integracja, wdrażanie i optymalizacja aplikacji Python

Publiczność

- Deweloperzy
- Analitycy
- Kwanty

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka

Uwaga

- Szkolenie ma na celu zapewnienie rozwiązania niektórych podstawowych problemów, przed którymi stoją specjaliści ds. Finansów. Jeśli jednak masz konkretny temat, narzędzie lub technikę, którą chcesz dołączyć lub rozwinąć, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
7 godziny
Opis
Highcharts is an open-source JavaScript library for creating interactive graphical charts on the Web. It is commonly used to represent data in a more user-readable and interactive fashion.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to create high-quality data visualizations for web applications using Highcharts.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up interactive charts on the Web using only HTML and JavaScript
- Represent large datasets in visually interesting and interactive ways
- Export charts to JPEG, PNG, SVG, or PDF
- Integrate Highcharts with jQuery Mobile for cross-platform compatibility

Audience

- Developers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
28 godziny
Opis
Symfony 4 to framework do tworzenia oprogramowania dla PHP . Zawiera biblioteki PHP wielokrotnego użytku, aby ułatwić tworzenie i testowanie nowych aplikacji napisanych w PHP (aplikacje internetowe lub API). Symfony 4 jest strukturą oprogramowania wiersza poleceń z wbudowanymi poleceniami, które usprawniają tworzenie kodu PHP .

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się korzystać z frameworka Symfony i języka PHP podczas tworzenia aplikacji PHP .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Użyj Symfony 4, aby utworzyć i przetestować kod napisany w PHP
- Utwórz prosty kod dla PHP który odczytuje i zapisuje do bazy danych

Publiczność

- Programiści i programiści z praktyczną znajomością PHP i HTML
- Zaawansowani programiści, którzy szukają bardziej wydajnych narzędzi programistycznych do szybszego zamykania
- Projektanci oprogramowania, którzy muszą zaktualizować swoje zrozumienie aktualnych narzędzi programistycznych, które odpowiadają potrzebom użytkowników

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
420 godziny
Opis
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy tworzenia stron internetowych podczas tworzenia i wdrażania przykładowej aplikacji.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Projektuj i wdrażaj nowe funkcje skierowane do użytkownika
- Optymalizuj aplikacje internetowe, aby zmaksymalizować szybkość i skalę
- Napisz kod po stronie klienta dla aplikacji internetowych
- Twórz szybkie, łatwe w użyciu, wielkoseryjne aplikacje produkcyjne i szybko twórz prototypy

Publiczność

- Początkujący twórcy stron internetowych

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godziny
Opis
Uczenie maszynowe to gałąź sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. Python to język programowania słynący z jasnej składni i czytelności. Oferuje doskonałą kolekcję sprawdzonych bibliotek i technik opracowywania aplikacji do uczenia maszynowego.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stosować techniki uczenia maszynowego i narzędzia do rozwiązywania rzeczywistych problemów w branży finansowej.

Uczestnicy najpierw uczą się kluczowych zasad, a następnie wykorzystują swoją wiedzę w praktyce, budując własne modele uczenia maszynowego i wykorzystując je do realizacji wielu projektów zespołowych.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstawowych pojęć w uczeniu maszynowym
- Poznaj aplikacje i zastosowania uczenia maszynowego w finansach
- Opracuj własną algorytmiczną strategię handlową z wykorzystaniem uczenia maszynowego z Python

Publiczność

- Deweloperzy
- Dane naukowców

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godziny
Opis
Dlaczego potrzebujemy Clean Code? Programy ewoluują, dlatego kod jest ciągle aktualizowany, może być bardzo, bardzo trudno wrócić przez nieczysty kod, aby znaleźć i zaktualizować kod źródłowy średnio, koszt napisania oryginalnego kodu wynosi tylko 40% całkowitego kosztu systemu ; Średnio 60% kosztów wydawane jest na utrzymywanie i aktualizację kodu Zły kod dramatycznie zwiększa ten stosunek 40/60, w najgorszych przypadkach na granicy 20/80; im bardziej nieczysty jest kod, tym więcej czasu poświęcamy na jego aktualizację .
21 godziny
Opis
Machine Learning to dziedzina sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego programowania. Python to język programowania słynący z jasnej składni i czytelności. Oferuje doskonałą kolekcję sprawdzonych bibliotek i technik opracowywania aplikacji do uczenia maszynowego.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stosować techniki uczenia maszynowego i narzędzia do rozwiązywania rzeczywistych problemów w branży bankowej.

Uczestnicy najpierw uczą się kluczowych zasad, a następnie wykorzystują swoją wiedzę w praktyce, budując własne modele uczenia maszynowego i wykorzystując je do realizacji wielu projektów zespołowych.

Publiczność

- Deweloperzy
- Dane naukowców

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godziny
Opis
Angular 2 to nowa platforma programistyczna do budowy aplikacji mobilnych i desktopowych .
21 godziny
Opis
Jenkins jest narzędziem do ciągłej integracji (CI) open source napisanym w Javie Maven to narzędzie do automatyzacji kompilacji dla projektów Java Razem mogą być używane do uruchamiania ciągłych kompilacji, które obejmują na przykład: wykonywanie testów JUnit za każdym razem, gdy nowy kod zostanie zatwierdzony, wdrażanie tych buildów do produkcji i planowanie tych zadań w strategicznych porach dnia, na przykład północy Te narzędzia i procesy składają się na podejście DevOps do opracowywania i wdrażania oprogramowania i są popularne w rozwoju Agile W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy rozpoczną od wprowadzenia do DevOps, kontroli wersji i skryptów automatyzacji, a następnie przejdą do praktyki handson, ucząc się jak zainstalować, skonfigurować i wdrożyć Jenkinsa i Mavena w środowisku z żywym laboratorium Publiczność Deweloperzy Administratorzy systemu Inżynierowie DevOps Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
35 godziny
Opis
Pod koniec szkolenia oczekuje się, że delegaci będą odpowiednio wyposażeni w podstawowe koncepcje Pythona i powinni być w stanie wystarczająco wykorzystać NLTK do wdrożenia większości operacji opartych na NLP i ML. Szkolenie ma na celu nie tylko przekazanie wiedzy egzekucyjnej, ale także logicznej i operacyjnej wiedzy o technologii w niej zawartej.
7 godziny
Opis
TypeScript jest językiem typu open source służącym do tworzenia aplikacji Javascript dla przedsiębiorstw Jest to ścisły nadzbiór JavaScript, który kompiluje się do zwykłego Javascriptu i wprowadza do języka statyczne pisanie i rozwój obiektowy Ten kurs wprowadza zaawansowane funkcje TypeScript i prowadzi uczestników przez budowę reallife aplikacji JavaScript Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Wykorzystaj pełne możliwości Typescript, aby pisać lepszy kod przy mniejszej ilości błędów Rozszerz istniejące typy o typy związków, przecięć i krotek Twórz i używaj dekoratorów Zarządzaj asynchronicznym kodem przy użyciu obietnic, asynchronizuj i czekaj na słowa kluczowe Napisz czysty, ekspresyjny kod Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
Behat to framework testowy BDD (Behavior Driven Development) napisany w PHP Ułatwia komunikację między programistami, testerami, interesariuszami biznesowymi i klientami podczas procesu tworzenia oprogramowania Dzięki temu osoby nietechniczne mogą pisać jasne opisy zamierzonego zachowania aplikacji, a następnie uruchamiają te "scenariusze" jako testy funkcjonalne względem aplikacji W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i wykonywać testy przypadków BDD przy użyciu Behat i PHP Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Przeprowadź automatyczne testy napisane w ludzkim języku "Given, When, Then" Gherkin Użyj przypadków testowych opartych na Behat, aby poprawić współpracę między zespołami technicznymi i nietechnicznymi Zintegruj Behat z Selenium, Mink, Goutte i innymi emulatorami przeglądarki, aby prowadzić testy i generować raporty Rozszerz funkcjonalność Behat poprzez swój system rozszerzeń Przetestuj wiele scenariuszy użycia za pomocą poleceń terminalowych, interfejsów REST API i innych Publiczność Inżynierowie testowi Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godziny
Opis
Programming obiektowe (OOP) to paradygmat programowania oparty na koncepcji obiektów. OOP jest bardziej skoncentrowany na danych niż na logice. Python to język programowania wysokiego poziomu, znany ze swojej jasnej składni i czytelności kodu.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zacząć korzystać z Programming obiektowego za pomocą Python .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstawowych pojęć Programming obiektowego
- Zrozum składnię OOP w Python
- Napisz własny program zorientowany obiektowo w Python

Publiczność

- Początkujący, którzy chcieliby poznać Programming obiektowe
- Deweloperzy zainteresowani nauką OOP w Python
- Programiści Python zainteresowani nauką OOP

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godziny
Opis
Python to język programowania wysokiego poziomu, znany ze swojej jasnej składni i czytelności kodu. Spark to mechanizm przetwarzania danych wykorzystywany do kwerend, analizowania i przekształcania dużych danych. PySpark pozwala użytkownikom na interfejs Sparka z Python .

Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Python i Sparka do analizowania dużych zbiorów danych podczas pracy nad ćwiczeniami praktycznymi.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Dowiedz się, jak używać Sparka z Python do analizowania Big Data .
- Pracuj nad ćwiczeniami, które naśladują rzeczywiste okoliczności.
- Użyj różnych narzędzi i technik do analizy dużych danych za pomocą PySpark .

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godziny
Opis
OpenResty is a full-fledged web platform that integrates Nginx, LuaJIT, and Lua libraries. It allows for the construction of high-performance web applications capable of handling 10K ~ 1000K+ connections in a single box. OpenResty is used by Alibaba, CloudFlare, and Tumblr, among others.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to use OpenResty to build a number of demo solutions, including a web application, web service, and a dynamic web gateway.

By the end of this training, participants will be able to:

- Turn an nginx web server into a web application server
- Use the Lua programming language to script nginx C modules and Lua modules
- Run server-side web applications completely inside the Nginx server
- Integrate OpenResty with remote backends such as MySQL, PostgreSQL, Memcached, and Redis

Audience

- Developers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
28 godziny
Opis
Uczenie maszynowe jest gałęzią sztucznej inteligencji, w której komputery mają zdolność uczenia się bez wyraźnego zaprogramowania Głębokie uczenie się jest poddziedziną uczenia maszynowego, które wykorzystuje metody oparte na reprezentacji danych uczenia się i strukturach, takich jak sieci neuronowe Python to język programowania wysokiego poziomu znany ze swojej czytelnej składni i czytelności kodu Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrażać modele głębokiego uczenia się dla finansów za pomocą Pythona, gdy przechodzą przez tworzenie modelu prognozowania cen akcji Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Rozumieć podstawowe pojęcia głębokiego uczenia się Poznaj aplikacje i zastosowania głębokiego uczenia się w finansach Używaj Pythona, Keras i TensorFlow do tworzenia modeli głębokiego uczenia się dla finansów Zbuduj własny model prognozowania cen akcji za pomocą Pythona Publiczność Deweloperzy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godziny
Opis
System informacji geograficznej ( GIS ) to system zaprojektowany do rejestrowania, przechowywania, manipulowania, analizowania, zarządzania i prezentacji danych przestrzennych lub geograficznych. Akronim GIS jest czasami używany do nauki informacji geograficznej ( GIS cience) w odniesieniu do dyscypliny akademickiej, która bada systemy informacji geograficznej i jest dużą dziedziną w szerszej dyscyplinie akademickiej geoinformatyki.

Wykorzystanie Python z GIS znacznie wzrosło w ciągu ostatnich dwóch dekad, szczególnie dzięki wprowadzeniu serii Python 2.0 w 2000 r., Która obejmowała wiele nowych funkcji programistycznych, które znacznie ułatwiły wdrożenie języka. Od tego czasu Python był nie tylko wykorzystywany w komercyjnych GIS takich jak produkty Esri, ale także platformy open source, w tym jako część Q GIS i GRASS. W rzeczywistości dzisiaj Python jest najczęściej używanym językiem przez użytkowników i programistów GIS .

Ten program obejmuje użycie Python i jego zaawansowanych bibliotek, takich jak geopandas, pysal, bokeh i osmnx, aby zaimplementować własne funkcje GIS . Program obejmuje również moduły wprowadzające do interfejsu API Arc GIS i toolboox Q GIS .
21 godziny
Opis
Apache Groovy to dynamiczny język programowania JVM ( Java Virtual Machine). Niektóre z jego funkcji obejmują funkcje skryptowe, tworzenie języka specyficznego dla domeny, meta-programowanie w czasie wykonywania i kompilacji oraz programowanie funkcjonalne. Groovy jest często używany jako komplement dla Java .

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak programować w Groovy gdy przechodzą przez tworzenie przykładowej aplikacji.

Publiczność

- Deweloperzy

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godziny
Opis
Microservices odnoszą się do stylu architektury aplikacji, który promuje korzystanie z niezależnych, niezależnych programów. Python to dynamiczny język programowania wysokiego poziomu, który idealnie nadaje się zarówno do tworzenia skryptów, jak i tworzenia aplikacji. Rozbudowana biblioteka narzędzi i frameworków Python sprawia, że jest to praktyczny wybór do budowania mikroserwisów.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy mikroserwisów, gdy przejdą przez tworzenie mikroserwisów przy użyciu Python .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstaw budowy mikroserwisów
- Dowiedz się, jak używać Python do tworzenia mikroserwisów
- Dowiedz się, jak używać Docker do wdrażania mikroserwisów opartych na Python

Publiczność

- Deweloperzy
- Programiści

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godziny
Opis
Go to język programowania open source opracowany w Go ogle.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji Go .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Skonfiguruj środowisko programistyczne Go .
- Poznaj podstawy języka programowania Go .
- Poznaj i użyj zaawansowanych i zaawansowanych funkcji Go .
- Twórz wysoce wydajne programy za pomocą Go .
- Rozpocznij tworzenie stron internetowych za pomocą Go .

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 godziny
Opis
Seneca to framework microservices dla Node.js

Podczas tego prowadzonego przez instruktorów szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawy działania Seneki, zapoznając się z praktycznymi przykładami budowania mikrosystemów z Seneca.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Poznaj podstawy Seneki
- Użyj Seneca do budowania usług mikro

Publiczność

- Deweloperzy
- Programiści

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godziny
Opis
C++ 17 ( C++ 17) to najnowsza wersja C++ programowania C++ . Dodaje kilka nowych „dużych” funkcji językowych w celu pomocy programistom w pisaniu prostszego, czystszego i bardziej ekspresyjnego kodu.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się o najważniejszych nowych funkcjach C++ 17 podczas tworzenia przykładowej aplikacji C++ . Studia przypadków i interaktywne dyskusje zostaną połączone z praktyczną praktyką, aby zademonstrować, jak uzyskać maksymalne korzyści z C++ 17. Pod koniec tego kursu uczestnicy będą mieli wiedzę i praktykę, aby jak najlepiej wykorzystać C++ 17 do pisania jaśniejszy, prostszy, wyższej jakości kod C++ .

Publiczność

- Pośredni programiści C++

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godziny
Opis
Continuous Integration (CI) jest praktyką rozwojową, w której programiści łączą zmiany w swoim kodzie tak często, jak to możliwe, w celu szybkiego wykrywania i lokalizowania błędów.

Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawy Continuous Integration for Java Script, przygotowując proces ciągłej integracji dla projektu Java Script.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstaw ciągłej integracji
- Zbuduj własny system Continuous Integration dla swoich projektów Java Script

Publiczność

- Deweloperzy
- Specjaliści IT
- Inżynierowie DevOps
- Menedżerowie Business

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godziny
Opis
Uczenie maszynowe to dziedzina sztucznej inteligencji, w której komputery mogą się uczyć bez wyraźnego programowania. Głębokie uczenie się jest dziedziną uczenia maszynowego, która wykorzystuje metody oparte na uczeniu się reprezentacji danych i struktur, takich jak sieci neuronowe. Python jest językiem programowania wysokiego poziomu znanym z jasnej składni i czytelności kodu.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć modele głębokiego uczenia się w bankowości za pomocą Python , przechodząc przez proces tworzenia modelu ryzyka kredytowego dogłębnego uczenia się.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozum podstawowe zasady głębokiego uczenia się
- Poznaj zastosowania i zastosowania głębokiego uczenia się w bankowości
- Użyj Python , Keras i TensorFlow aby stworzyć modele głębokiego uczenia się dla bankowości
- Zbuduj własny model głębokiego uczenia się ryzyka kredytowego za pomocą Python

Publiczność

- Deweloperzy
- Badacze danych

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
Szkolenie Programowanie, Programowanie boot camp, Szkolenia Zdalne Programowanie, szkolenie wieczorowe Programowanie, szkolenie weekendowe Programowanie, Kurs Programowanie,Kursy Programowanie, Trener Programowanie, instruktor Programowanie, kurs zdalny Programowanie, edukacja zdalna Programowanie, nauczanie wirtualne Programowanie, lekcje UML, nauka przez internet Programowanie, e-learning Programowanie, kurs online Programowanie, wykładowca Programowanie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!