Szkolenia Lua

Szkolenia Lua

Praktyczne szkolenie na żywo Lua.

Lua to przenośny, potężny, szybki i lekki skryptowy język programowania, który można osadzić w aplikacji. Język Lua jest dynamicznie typowany. Kod jest kompilowany do bajtkodu, który następnie jest wykonywany przez maszynę wirtualną. Lua posiada również automatyczne zarządzanie pamięcią. Te cechy powodują, że jest to idealne narzędzie do konfiguracji, pisania skryptów i szybkiego prototypowania. Szkolenia pomagają poznać Lua od podstaw oraz programować na poziomie podstawowym i zaawansowanym - w zależności od potrzeb.

Kurs Lua jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo"

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Lua

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Torch jest biblioteką uczenia maszynowego typu open source i naukowym środowiskiem komputerowym opartym na języku programowania Lua . Zapewnia środowisko programistyczne dla liczb, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głębokie uczenie się i sieci splotowe. Jest to jedna z najszybszych i najbardziej elastycznych platform dla Deep Learning maszynowego i Deep Learning i jest używana przez firmy takie jak Facebook , Go ogle, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo omawiamy zasady Torch , jej unikalne cechy oraz sposób, w jaki można ją stosować w aplikacjach rzeczywistych. Przez cały czas przechodzimy przez wiele praktycznych ćwiczeń, demonstrując i ćwicząc nabyte pojęcia. Do końca kursu uczestnicy będą dokładnie rozumieć podstawowe cechy i możliwości Torch , a także jej rolę i wkład w przestrzeń sztucznej inteligencji w porównaniu z innymi strukturami i bibliotekami. Uczestnicy otrzymają również praktykę niezbędną do wdrożenia Torch we własnych projektach.
  Format kursu
  • Przegląd maszyn i Deep Learning
  • Ćwiczenia z kodowania i integracji w klasie
  • Pytania testowe posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie
  7 godzin
  OpenResty is a full-fledged web platform that integrates Nginx, LuaJIT, and Lua libraries. It allows for the construction of high-performance web applications capable of handling 10K ~ 1000K+ connections in a single box. OpenResty is used by Alibaba, CloudFlare, and Tumblr, among others. In this instructor-led, live training, participants will learn how to use OpenResty to build a number of demo solutions, including a web application, web service, and a dynamic web gateway. By the end of this training, participants will be able to:
  • Turn an nginx web server into a web application server
  • Use the Lua programming language to script nginx C modules and Lua modules
  • Run server-side web applications completely inside the Nginx server
  • Integrate OpenResty with remote backends such as MySQL, PostgreSQL, Memcached, and Redis
  Audience
  • Developers
  Format of the course
  • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
  14 godzin
  Lua to łatwy w użyciu język skryptowy, który jest używany jako osadzony język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach. Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach. Lua może być również używany jako samodzielny język. Jest to lekki, wieloparadygmatyczny język programowania, dlatego kurs uczy różnych pojęć, które uczniowie znajdą w innych obszarach inżynierii oprogramowania. Kurs obejmuje podstawowe konstrukcje programistyczne w Lua i zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki czemu nowi użytkownicy mogą zdobyć biegłość w języku, zaczynając od zera. Po ukończeniu kursu studenci będą mogli pisać średniej wielkości samodzielne programy Lua i programy skryptowe, w których Lua jest językiem wbudowanym.
  14 godzin
  Jest to zaawansowany kurs na temat Lua , na którym zakłada się podstawową znajomość języka programowania. Dlatego ten kurs daje uczestnikowi głębsze zrozumienie wewnętrznych elementów Lua i „dlaczego” za użytymi idiomami Lua . Te zaawansowane tematy zostały przedstawione przez wiele przykładów i ćwiczeń w klasie.
  21 godzin
  Lua jest łatwym w użyciu językiem skryptowym, który jest używany jako wbudowany język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach Lua może być również używany jako samodzielny język Jest to lekki, wielodrożny język programowania, dlatego kurs uczy różnych koncepcji, które uczniowie znajdą również w innych dziedzinach inżynierii oprogramowania Ten kurs obejmuje wszystko, co można wiedzieć o Lua Opieramy się na podstawowych konstrukcjach programistycznych, poznajemy zaawansowane techniki i wreszcie rozmawiamy o osadzaniu Lua w innych językach programowania i osadzaniu innych języków programowania w Lua Kurs zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki którym nowicjusze mogą zdobyć biegłość w posługiwaniu się językiem, zaczynając od zera .

  Last Updated:

  Szkolenie Lua, Lua boot camp, Szkolenia Zdalne Lua, szkolenie wieczorowe Lua, szkolenie weekendowe Lua, Kurs Lua,Kursy Lua, Trener Lua, instruktor Lua, kurs zdalny Lua, edukacja zdalna Lua, nauczanie wirtualne Lua, lekcje UML, nauka przez internet Lua, e-learning Lua, kurs online Lua, wykładowca Lua

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions