Szkolenia Lua

Szkolenia Lua

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy Lua na żywo demonstrują poprzez dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak rozpocząć programowanie w Lua i wykorzystywać wszechstronność Lua do opracowywania rozwiązań, od aplikacji systemowych po gry Trening Lua jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Lua

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
OpenResty is a full-fledged web platform that integrates Nginx, LuaJIT, and Lua libraries. It allows for the construction of high-performance web applications capable of handling 10K ~ 1000K+ connections in a single box. OpenResty is used by Alibaba, CloudFlare, and Tumblr, among others.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to use OpenResty to build a number of demo solutions, including a web application, web service, and a dynamic web gateway.

By the end of this training, participants will be able to:

- Turn an nginx web server into a web application server
- Use the Lua programming language to script nginx C modules and Lua modules
- Run server-side web applications completely inside the Nginx server
- Integrate OpenResty with remote backends such as MySQL, PostgreSQL, Memcached, and Redis

Audience

- Developers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
21 godziny
Opis
Torch jest biblioteka uczenia maszynowego Open Source i naukowe ramy obliczeniowe oparte na języku programowania lua. Zapewnia środowisko programistyczne dla liczenia, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głęboką naukę i sieci konwolucyjne. Jest to jeden z najszybszych i najbardziej elastycznych ram dla Machine i Deep Learning i jest używany przez firmy takie jak Facebook, Google, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych.

w tym instruktorem, na żywo szkolenia, możemy obejmować zasady Torch, jego unikalne cechy, i jak można go stosować w rzeczywistych zastosowaniach. Przechodzimy przez liczne praktyczne ćwiczenia w całym, demonstrując i ćwicząc koncepcje nauczyłem.

pod koniec kursu, uczestnicy będą mieli dogłębną wiedzę na temat palnika & #39; s podstawowych funkcji i możliwości, jak również jego roli i wkładu w przestrzeni AI w porównaniu do innych struktur i bibliotek. Uczestnicy otrzymają również niezbędną praktykę w celu wdrożenia Torch we własnych projektach.

Format kursu

- Przegląd maszyny i Deep Learning
- w klasie kodowania i integracji ćwiczenia
- test pytania posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie
14 godziny
Opis
Lua jest łatwym w użyciu językiem skryptowym, który jest używany jako wbudowany język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach. Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach.

Lua może być również używany jako samodzielny język. Jest to lekki, wielodyscyplinarny język programowania, dlatego kurs uczy różnych pojęć, które uczniowie znajdą również w innych dziedzinach inżynierii oprogramowania.

Kurs obejmuje podstawowe konstrukcje programistyczne w Lua i zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki którym nowicjusze mogą zdobyć biegłość w posługiwaniu się językiem, zaczynając od zera.

Po ukończeniu kursu studenci będą mogli pisać średnie samodzielne programy Lua i oprogramowanie skryptowe, w których Lua jest językiem osadzonym.
14 godziny
Opis
Jest to zaawansowany kurs na temat Lua, gdzie założono już podstawową znajomość języka programowania. Dlatego kurs ten daje uczestnikowi głębsze zrozumienie wewnętrznych elementów Lua i "dlaczego" kryje się za używanymi idiomami Lua.

Te zaawansowane tematy są demonstrowane przez liczne przykłady i ćwiczenia w klasie.
21 godziny
Opis
Lua jest łatwym w użyciu językiem skryptowym, który jest używany jako wbudowany język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach Lua może być również używany jako samodzielny język Jest to lekki, wielodrożny język programowania, dlatego kurs uczy różnych koncepcji, które uczniowie znajdą również w innych dziedzinach inżynierii oprogramowania Ten kurs obejmuje wszystko, co można wiedzieć o Lua Opieramy się na podstawowych konstrukcjach programistycznych, poznajemy zaawansowane techniki i wreszcie rozmawiamy o osadzaniu Lua w innych językach programowania i osadzaniu innych języków programowania w Lua Kurs zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki którym nowicjusze mogą zdobyć biegłość w posługiwaniu się językiem, zaczynając od zera .

Nadchodzące szkolenia z technologii Lua

Szkolenie Lua, Lua boot camp, Szkolenia Zdalne Lua, szkolenie wieczorowe Lua, szkolenie weekendowe Lua, Kurs Lua,Kursy Lua, Trener Lua, instruktor Lua, kurs zdalny Lua, edukacja zdalna Lua, nauczanie wirtualne Lua, lekcje UML, nauka przez internet Lua, e-learning Lua, kurs online Lua, wykładowca Lua

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!