Szkolenia Lua

Szkolenia Lua

Praktyczne szkolenie na żywo Lua.

Lua to przenośny, potężny, szybki i lekki skryptowy język programowania, który można osadzić w aplikacji. Język Lua jest dynamicznie typowany. Kod jest kompilowany do bajtkodu, który następnie jest wykonywany przez maszynę wirtualną. Lua posiada również automatyczne zarządzanie pamięcią. Te cechy powodują, że jest to idealne narzędzie do konfiguracji, pisania skryptów i szybkiego prototypowania. Szkolenia pomagają poznać Lua od podstaw oraz programować na poziomie podstawowym i zaawansowanym - w zależności od potrzeb.

Kurs Lua jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo"

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Lua

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Torch to biblioteka uczenia maszynowego typu open source i naukowy framework obliczeniowy oparty na języku programowania Lua. Zapewnia środowisko programistyczne dla numerów, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głębokie uczenie i sieci konwolucyjne. Jest to jeden z najszybszych i najbardziej elastycznych frameworków do uczenia maszynowego i głębokiego i jest używany przez firmy takie jak Facebook, Google, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo omawiamy zasady Torch, jego unikalne cechy i sposób, w jaki można go zastosować w rzeczywistych aplikacjach. Przez cały czas wykonujemy liczne ćwiczenia praktyczne, demonstrując i ćwicząc poznane koncepcje. Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli dogłębne zrozumienie podstawowych funkcji i możliwości Torch, a także jego roli i wkładu w przestrzeń sztucznej inteligencji w porównaniu z innymi frameworkami i bibliotekami. Uczestnicy otrzymają również niezbędną praktykę do wdrożenia Torch we własnych projektach. Format kursu Przegląd maszyn i Deep Learning Kodowanie w klasie i ćwiczenia integracyjne Pytania testowe posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie
7 godzin
OpenResty is a full-fledged web platform that integrates Nginx, LuaJIT, and Lua libraries. It allows for the construction of high-performance web applications capable of handling 10K ~ 1000K+ connections in a single box. OpenResty is used by Alibaba, CloudFlare, and Tumblr, among others. In this instructor-led, live training, participants will learn how to use OpenResty to build a number of demo solutions, including a web application, web service, and a dynamic web gateway. By the end of this training, participants will be able to:
  • Turn an nginx web server into a web application server
  • Use the Lua programming language to script nginx C modules and Lua modules
  • Run server-side web applications completely inside the Nginx server
  • Integrate OpenResty with remote backends such as MySQL, PostgreSQL, Memcached, and Redis
Audience
  • Developers
Format of the course
  • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 godzin
Lua to łatwy w użyciu język skryptowy, który jest używany jako wbudowany język wtyczek/rozszerzeń w różnych produktach. Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, a także można go znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach. Lua może być również używany jako samodzielny język. Jest to lekki, wieloparadygmatowy język programowania, dlatego kurs uczy różnych pojęć, które studenci uznają za przydatne również w innych obszarach inżynierii oprogramowania. Ten kurs obejmuje podstawowe konstrukcje programistyczne w Lua i zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki czemu nowicjusze mogą zdobyć biegłość w języku, zaczynając od zera. Po ukończeniu kursu studenci będą w stanie pisać średniej wielkości samodzielne Lua programy i skrypty, w których Lua jest językiem wbudowanym.
14 godzin
Jest to zaawansowany kurs Lua, w którym zakłada się już podstawową znajomość języka programowania. Dlatego ten kurs daje uczestnikowi głębsze zrozumienie wewnętrznych elementów Lua i "dlaczego" za używanymi idiomami Lua. Te zaawansowane tematy są prezentowane na licznych przykładach i ćwiczeniach w klasie.
21 godzin
Lua to łatwy w użyciu język skryptowy, który jest używany jako wbudowany język wtyczek/rozszerzeń w różnych produktach. Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, a także można go znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach. Lua może być również używany jako samodzielny język. Jest to lekki, wieloparadygmatowy język programowania, dlatego kurs uczy różnych pojęć, które studenci uznają za przydatne również w innych obszarach inżynierii oprogramowania. Ten kurs obejmuje wszystko, co można wiedzieć o Lua. Rozwijamy się od podstawowych konstrukcji programistycznych, poznajemy zaawansowane techniki i wreszcie mówimy o osadzaniu Lua w innych językach programowania i osadzaniu innych języków programowania w Lua. Kurs zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki czemu nowicjusze mogą zdobyć biegłość w języku, zaczynając od zera.

Last Updated:

Szkolenie Lua, Lua boot camp, Szkolenia Zdalne Lua, szkolenie wieczorowe Lua, szkolenie weekendowe Lua, Kurs Lua,Kursy Lua, Trener Lua, instruktor Lua, kurs zdalny Lua, edukacja zdalna Lua, nauczanie wirtualne Lua, lekcje UML, nauka przez internet Lua, e-learning Lua, kurs online Lua, wykładowca Lua

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions