Szkolenia Lua

Szkolenia Lua

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy Lua na żywo demonstrują poprzez dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak rozpocząć programowanie w Lua i wykorzystywać wszechstronność Lua do opracowywania rozwiązań, od aplikacji systemowych po gry Trening Lua jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Lua

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
7 godziny
Opis
OpenResty is a full-fledged web platform that integrates Nginx, LuaJIT, and Lua libraries. It allows for the construction of high-performance web applications capable of handling 10K ~ 1000K+ connections in a single box. OpenResty is used by Alibaba, CloudFlare, and Tumblr, among others.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to use OpenResty to build a number of demo solutions, including a web application, web service, and a dynamic web gateway.

By the end of this training, participants will be able to:

- Turn an nginx web server into a web application server
- Use the Lua programming language to script nginx C modules and Lua modules
- Run server-side web applications completely inside the Nginx server
- Integrate OpenResty with remote backends such as MySQL, PostgreSQL, Memcached, and Redis

Audience

- Developers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
21 godziny
Opis
Torch to biblioteka do nauki maszyn open source i naukowa platforma obliczeniowa oparta na języku programowania Lua . Zapewnia środowisko programistyczne do numerowania, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głębokie uczenie się i sieci splotowe. Jest to jedna z najszybszych i najbardziej elastycznych ram dla Machine and Deep Learning i jest używana przez takie firmy jak Facebook , Go ogle, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo omawiamy zasady Torch , jej unikalne funkcje i sposób jej zastosowania w rzeczywistych aplikacjach. Cały czas wykonujemy wiele praktycznych ćwiczeń, demonstrując i ćwicząc poznane koncepcje.

Pod koniec kursu uczestnicy będą posiadać gruntowną wiedzę na temat Torch „s bazowego funkcje i możliwości, jak również jego rolę i wkład w przestrzeni AI w porównaniu do innych ram i bibliotek. Uczestnicy otrzymają również niezbędną praktykę, aby wdrożyć Torch we własnych projektach.

Format kursu

- Przegląd maszyn i Deep Learning
- Ćwiczenia kodowania i integracji w klasie
- Testuj pytania posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie
14 godziny
Opis
Lua to łatwy w użyciu język skryptowy, który jest używany jako osadzony język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach. Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach.

Lua może być również używany jako samodzielny język. Jest to lekki, wieloparadygmatyczny język programowania, dlatego kurs uczy różnych pojęć, które uczniowie znajdą w innych obszarach inżynierii oprogramowania.

Kurs obejmuje podstawowe konstrukcje programistyczne w Lua i zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki czemu nowi użytkownicy mogą zdobyć biegłość w języku, zaczynając od zera.

Po ukończeniu kursu studenci będą mogli pisać średniej wielkości samodzielne programy Lua i programy skryptowe, w których Lua jest językiem wbudowanym.
14 godziny
Opis
Jest to zaawansowany kurs na Lua , gdzie założono już podstawową znajomość języka programowania. Dlatego ten kurs daje uczestnikowi głębsze zrozumienie wewnętrznych elementów Lua i „dlaczego” za używanymi idiomami Lua .

Te zaawansowane tematy demonstrują liczne przykłady i ćwiczenia w klasie.
21 godziny
Opis
Lua jest łatwym w użyciu językiem skryptowym, który jest używany jako wbudowany język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach Lua może być również używany jako samodzielny język Jest to lekki, wielodrożny język programowania, dlatego kurs uczy różnych koncepcji, które uczniowie znajdą również w innych dziedzinach inżynierii oprogramowania Ten kurs obejmuje wszystko, co można wiedzieć o Lua Opieramy się na podstawowych konstrukcjach programistycznych, poznajemy zaawansowane techniki i wreszcie rozmawiamy o osadzaniu Lua w innych językach programowania i osadzaniu innych języków programowania w Lua Kurs zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki którym nowicjusze mogą zdobyć biegłość w posługiwaniu się językiem, zaczynając od zera .

Nadchodzące szkolenia z technologii Lua

Szkolenie Lua, Lua boot camp, Szkolenia Zdalne Lua, szkolenie wieczorowe Lua, szkolenie weekendowe Lua, Kurs Lua,Kursy Lua, Trener Lua, instruktor Lua, kurs zdalny Lua, edukacja zdalna Lua, nauczanie wirtualne Lua, lekcje UML, nauka przez internet Lua, e-learning Lua, kurs online Lua, wykładowca Lua

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!