Szkolenia Lua w lubuskiem

Szkolenia Lua w lubuskie

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy Lua na żywo demonstrują poprzez dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak rozpocząć programowanie w Lua i wykorzystywać wszechstronność Lua do opracowywania rozwiązań, od aplikacji systemowych po gry Trening Lua jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w lubuskiem lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w lubuskiem Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Zielona Góra, ul. Reja 6
Szkolenia Lua w naszym centrum szkoleniowym NobleProg lubuskie. Sale szkoleniowe NobleProg w Zielonej Górze są zlokalizowane przy ulicy Reja 6. Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Lua Szkolenia - lubuskie

Plany szkoleń z technologii Lua w lubuskiem

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 hours
Opis
OpenResty is a full-fledged web platform that integrates Nginx, LuaJIT, and Lua libraries. It allows for the construction of high-performance web applications capable of handling 10K ~ 1000K+ connections in a single box. OpenResty is used by Alibaba, CloudFlare, and Tumblr, among others.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to use OpenResty to build a number of demo solutions, including a web application, web service, and a dynamic web gateway.

By the end of this training, participants will be able to:

- Turn an nginx web server into a web application server
- Use the Lua programming language to script nginx C modules and Lua modules
- Run server-side web applications completely inside the Nginx server
- Integrate OpenResty with remote backends such as MySQL, PostgreSQL, Memcached, and Redis

Audience

- Developers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
21 hours
Opis
Torch jest biblioteką uczenia maszynowego typu open source i naukowym środowiskiem komputerowym opartym na języku programowania Lua . Zapewnia środowisko programistyczne dla liczb, uczenia maszynowego i wizji komputerowej, ze szczególnym naciskiem na głębokie uczenie się i sieci splotowe. Jest to jedna z najszybszych i najbardziej elastycznych platform dla Deep Learning maszynowego i Deep Learning i jest używana przez firmy takie jak Facebook , Go ogle, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel i wiele innych.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo omawiamy zasady Torch , jej unikalne cechy oraz sposób, w jaki można ją stosować w aplikacjach rzeczywistych. Przez cały czas przechodzimy przez wiele praktycznych ćwiczeń, demonstrując i ćwicząc nabyte pojęcia.

Do końca kursu uczestnicy będą dokładnie rozumieć podstawowe cechy i możliwości Torch , a także jej rolę i wkład w przestrzeń sztucznej inteligencji w porównaniu z innymi strukturami i bibliotekami. Uczestnicy otrzymają również praktykę niezbędną do wdrożenia Torch we własnych projektach.

Format kursu

- Przegląd maszyn i Deep Learning
- Ćwiczenia z kodowania i integracji w klasie
- Pytania testowe posypane po drodze, aby sprawdzić zrozumienie
14 hours
Opis
Lua to łatwy w użyciu język skryptowy, który jest używany jako osadzony język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach. Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach.

Lua może być również używany jako samodzielny język. Jest to lekki, wieloparadygmatyczny język programowania, dlatego kurs uczy różnych pojęć, które uczniowie znajdą w innych obszarach inżynierii oprogramowania.

Kurs obejmuje podstawowe konstrukcje programistyczne w Lua i zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki czemu nowi użytkownicy mogą zdobyć biegłość w języku, zaczynając od zera.

Po ukończeniu kursu studenci będą mogli pisać średniej wielkości samodzielne programy Lua i programy skryptowe, w których Lua jest językiem wbudowanym.
14 hours
Opis
Jest to zaawansowany kurs na temat Lua , na którym zakłada się podstawową znajomość języka programowania. Dlatego ten kurs daje uczestnikowi głębsze zrozumienie wewnętrznych elementów Lua i „dlaczego” za użytymi idiomami Lua .

Te zaawansowane tematy zostały przedstawione przez wiele przykładów i ćwiczeń w klasie.
21 hours
Opis
Lua jest łatwym w użyciu językiem skryptowym, który jest używany jako wbudowany język wtyczek / rozszerzeń w różnych produktach Na przykład jest to wbudowany język skryptowy aplikacji sieciowych, takich jak nmap i wireshark, i można go również znaleźć jako język skryptowy w World of Warcraft, Orbiter i innych grach Lua może być również używany jako samodzielny język Jest to lekki, wielodrożny język programowania, dlatego kurs uczy różnych koncepcji, które uczniowie znajdą również w innych dziedzinach inżynierii oprogramowania Ten kurs obejmuje wszystko, co można wiedzieć o Lua Opieramy się na podstawowych konstrukcjach programistycznych, poznajemy zaawansowane techniki i wreszcie rozmawiamy o osadzaniu Lua w innych językach programowania i osadzaniu innych języków programowania w Lua Kurs zawiera wiele ćwiczeń programistycznych, dzięki którym nowicjusze mogą zdobyć biegłość w posługiwaniu się językiem, zaczynając od zera .
Szkolenie Lua w lubuskiem, szkolenie wieczorowe Lua w lubuskiem, szkolenie weekendowe Lua w lubuskiem, Lua boot camp w lubuskiem, kurs zdalny Lua w lubuskiem, Trener Lua w lubuskiem, nauka przez internet Lua w lubuskiem, wykładowca Lua w lubuskiem, kurs online Lua w lubuskiem, nauczanie wirtualne Lua w lubuskiem, Kurs Lua w lubuskiem, instruktor Lua w lubuskiem, lekcje Lua w lubuskiem, edukacja zdalna Lua w lubuskiem, Kursy Lua w lubuskiem

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!