Szkolenia C++

Szkolenia C++

Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe na żywo w języku C ++ pokazują poprzez praktyczne ćwiczenia, jak tworzyć aplikacje w C ++ Trening w C ++ jest dostępny jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii C++

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
49 hours
Opis
Głębokie szkolenie C++ obejmujące modelowanie metod ilościowych i wprowadzenie ogromnego projektu dla uczestników, którzy będą mieli praktyczne doświadczenie z C++ dla Quants
21 hours
Opis
Ten trzydniowy kurs obejmuje podstawy zabezpieczania kodu C / C++ przed złośliwymi użytkownikami, którzy mogą wykorzystać wiele luk w kodzie za pomocą zarządzania pamięcią i obsługi danych wejściowych. Kurs obejmuje zasady pisania bezpiecznego kodu.
21 hours
Opis
Czy C++ odpowiedni dla systemów wbudowanych, takich jak mikrokontrolery i systemy operacyjne czasu rzeczywistego?

Czy w mikrokontrolerach należy stosować programowanie obiektowe?

Czy C++ zbyt daleko od sprzętu, aby był wydajny?

Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora rozwiązuje te pytania i pokazuje w drodze dyskusji i praktyki, w jaki sposób można używać C++ do tworzenia systemów osadzonych z kodem, który jest dokładny, czytelny i wydajny. Uczestnicy wprowadzają teorię w praktyce, tworząc przykładową aplikację osadzoną w C++ .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Poznaj zasady modelowania obiektowego, programowania wbudowanego i programowania w czasie rzeczywistym
- Utwórz kod dla systemów wbudowanych, który jest mały, szybki i bezpieczny
- Unikaj wzdęcia kodu z szablonów, wyjątków i innych funkcji językowych
- Zrozumienie problemów związanych z używaniem C++ w systemach krytycznych dla bezpieczeństwa i w czasie rzeczywistym
- Debuguj program C++ na urządzeniu docelowym

Publiczność

- Deweloperzy
- Projektanci

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 hours
Opis
Jest to 2-dniowy kurs skierowany do programistów C++ którzy są zainteresowani zastosowaniem nowego standardu C++ 11 w swojej branży. Jest to szczególnie przydatne dla programistów aplikacji finansowych obejmujących wszystkie nowe funkcje z przykładami kodowania do wykonania w laboratorium
28 hours
Opis
Szkolenie przeznaczone jest dla programistów, którzy w swojej codziennej pracy posługują się językiem C++ na poziomie zaawansowanym i średnio zaawansowanym. Zajęcia skupiają się na prezentowaniu zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym oraz budowaniem architektury aplikacji począwszy od jej struktury a zakończywszy na aspektach technicznych procesów wytwórczych (testowanie, debugowanie). Kurs obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne których znajomość umożliwia oszacowanie wydajności przyszłej aplikacji oraz stabilności. Prezentowany jest także zakres zastosowań wzorców projektowych wielowątkowości oraz problemy synchronizacji w klasycznych wzorcach GoF. Jako standard podstawowy, przyjęto standard języka C++14. Niemniej jednak zagadnienia obejmują także nowsze standardy języka (do C++2a). Dodatkowo poruszane są także zagadnienia związane ze współpracą z systemem operacyjnym GNU/Linux oraz różnice implementacji biblioteki standardowej i biblioteki Boost.

Stosowane środki dydaktyczne:

- Wykład wraz z quizem sprawdzającym wiedzę
- Ćwiczenia interaktywne
- Uzupełnianie powierzonego kodu
- Proste samodzielne tworzenie kodu (od podstaw)
- Mikro-projekt
7 hours
Opis
C++ 17 ( C++ 17) to najnowsza wersja C++ programowania C++ . Dodaje kilka nowych „dużych” funkcji językowych w celu pomocy programistom w pisaniu prostszego, czystszego i bardziej ekspresyjnego kodu.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się o najważniejszych nowych funkcjach C++ 17 podczas tworzenia przykładowej aplikacji C++ . Studia przypadków i interaktywne dyskusje zostaną połączone z praktyczną praktyką, aby zademonstrować, jak uzyskać maksymalne korzyści z C++ 17. Pod koniec tego kursu uczestnicy będą mieli wiedzę i praktykę, aby jak najlepiej wykorzystać C++ 17 do pisania jaśniejszy, prostszy, wyższej jakości kod C++ .

Publiczność

- Pośredni programiści C++

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 hours
Opis
This training intends to introduce C++ as the common extension of C when applying object-oriented embedded system development. Since C++ encloses C, this training takes us from C to C++ in a natural way, and looks under the hood of how C++ is implemented. This is especially valuable to comprehend when applying C++ in an embedded resource limited environment. The C++ standard has recently been undergoing a major revision, a.k.a. as C++11, and a new one is on its way, C++14. This course addresses subjects brought in with these revisions that are especially useful like high performance memory management, concurrency making use of a multicore environment, and bare-metal close to the hardware programming.

GOAL/BENEFITS

The major objective of this class is that you shall be able to use C++ in a “correct way”.

- Introduce C++ as an object oriented language alternative in an embedded system context
- Show the similarities ‑ and differences ‑ with the C language
- Comprehend different memory management strategies – especially the move semantics introduced with C++11
- Look under the hood and understand what different paradigms in C++ leads to in machine code
- Use templates to achieve type safe high order abstractions for bare-metal close to the hardware programming – memory mapped I/O as well as interrupts – especially the variadic templates introduced with C++11
- Provide some useful design patterns especially applicable in an embedded context
- A few exercises in order to practice some concepts

AUDIENCE/PARTICIPANTS

This training is aimed C++- programmers who intend to start using C++ in an embedded system context.

PREVIOUS KNOWLEDGE

The course requires basic knowledge in C++ programming, corresponding to our trainings ”C++ – Level 1” and ”C++ Level 2 – Introducing C++11”.

PRACTICAL EXERCISES

During the training you will practice the presented concepts in a number of exercises. We will use the open and free integrated development environment from Eclipse
14 hours
Opis
Jest to specjalistyczny kurs rozwoju interfejsu HMI przeznaczony dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, którzy są zaangażowani w rozwój zaawansowanego samochodowego systemu informacyjno-rozrywkowego
35 hours
Opis
Jest to zaawansowany kurs szkoleniowy C++ skupiający się na programowaniu obiektowym (OO) i projektowaniu w C++ programowania C++ .
7 hours
Opis
Podczas tego kursu uczestnicy nauczą się pojęć C++ i umiejętności programowania.
35 hours
Opis
Kurs omawia kompleksowo język obiektowy C++ oraz jego wykorzystanie na prostych przykładach. Omawiane są także standardowe mechanizmy oraz biblioteki.
21 hours
Opis
Unreal Engine to wiodący w branży zestaw narzędzi do tworzenia gier do tworzenia gier 3D. Został wykorzystany do opracowania wielu dzisiejszych gier i serii, w tym Borderlands, Gears of War, Bio Shock i Mass Effect.

Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo obejmuje podstawy tworzenia gier w Unreal Engine 4, dając jednocześnie uczestnikom szansę na stworzenie własnej gry próbnej.

Format kursu

- Dyskusja + silny nacisk na praktyczne projektowanie i rozwój. Okazjonalne quizy do pomiaru postępu i zrozumienia. Wiele informacji zwrotnych od instruktora i zaangażowania.
Szkolenie C++, C++ boot camp, Szkolenia Zdalne C++, szkolenie wieczorowe C++, szkolenie weekendowe C++, Kurs C++,Kursy C++, Trener C++, instruktor C++, kurs zdalny C++, edukacja zdalna C++, nauczanie wirtualne C++, lekcje UML, nauka przez internet C++, e-learning C++, kurs online C++, wykładowca C++

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!