Szkolenia Qt

Szkolenia Qt

Praktyczne szkolenia na żywo z Qt.
Qt to darmowy zestaw narzędzi z widgetami typu open source do tworzenia graficznych interfejsów użytkownika, a także aplikacji wieloplatformowych, które działają na różnych platformach oprogramowania i sprzętu, takich jak Linux, Windows, macOS, Android

Szkolenie z Qt jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Qt

Plany szkoleń z technologii Qt

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
PyQt jest wieloplatformową biblioteką do opracowywania GUI (graficznego interfejsu użytkownika) dla aplikacji Pythona. To interfejsy Python z QT GUI toolkit. ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do osób, które chcą zaprogramować atrakcyjne wizualnie oprogramowanie za pomocą Pythona i frameworka QT UI. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Konfigurowanie środowiska programistycznego zawierającego wszystkie potrzebne biblioteki, pakiety i struktury.
 • Tworzenie aplikacji pulpitu lub serwera, którego interfejs użytkownika funkcjonuje płynnie i jest atrakcyjny wizualnie.
 • zaimplementować różne elementy interfejsu użytkownika i efekty, w tym widgety, wykresy, warstwy, itp., aby osiągnąć maksymalny efekt w użyteczności.
 • wdrożenie dobrego projektu UI i kodu organizacji w fazie projektowania i rozwoju.
 • test i debugowanie aplikacji.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • ten kurs może być oferowany do rozwoju w systemach Windows, Linux i Mac OS.
 • jest używana najnowsza wersja oprogramowania, np.: PyQt 5, jak to pisze, etc.
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce provides in-depth coverage of Qt and its modules. By the end of this training, participants will have the necessary knowledge and practice to develop their own C++ application using Qt.
35 godzin
C++ jest językiem programowania zorientowanym na obiekty opartym na C. Qt jest ramy do opracowania GUI dla aplikacji C++. Dystrybuowane C++ aplikacje często korzystają z biblioteki wiadomości, takich jak ZeroMQ, aby komunikować się asynchronicznie z innymi komponentami, usługami i aplikacjami. Wiadomości są po raz pierwszy serializowane za pomocą protokołu serializacji, takiego jak Protokol Buffers, który umożliwia przesyłanie wiadomości jako kompilowanych bajtów, które są mniejsze i lżejsze niż pliki JSON lub XML. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) zapewnia wstępne pokrycie C++, Qt ram GUI i różnych technologii komunikacji, takich jak ZeroMQ i Protokol Buffers, które mogą być wykorzystywane do pisania rozproszonych aplikacji. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mieli niezbędne wiedzę i praktykę do pisania i sporządzania wniosku za pomocą C++, Qt i gcc na Linux Centos 6/7. Uczestnicy integrują również asynchroniczne możliwości wiadomości za pomocą Zero MQ i Protocol Buffers. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at web designers who wish to build cross platform and dynamic UIs using Qt Quick and QML. By the end of this training, participants will be able to:
 • Design prototypes for application UIs using QML.
 • Create and implement an application's UI elements using QML.
 • Implement animations, transforms, and transitions to create a more responsive experience for users of the application.

Last Updated:

Szkolenie Qt, Qt boot camp, Szkolenia Zdalne Qt, szkolenie wieczorowe Qt, szkolenie weekendowe Qt, Kurs Qt,Kursy Qt, Trener Qt, instruktor Qt, kurs zdalny Qt, edukacja zdalna Qt, nauczanie wirtualne Qt, lekcje UML, nauka przez internet Qt, e-learning Qt, kurs online Qt, wykładowca Qt

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions