Szkolenia Go

Szkolenia Go

Go, czyli Golang, to język programowania typu open source. Jest wpisywany statycznie i tworzy skompilowane pliki binarne kodu maszynowego. Lokalne, prowadzone przez instruktora szkolenia na żywo Go demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia programowanie z Go.

Szkolenie z usługi Go jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Go

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Solidne wprowadzenie do języka Go dla osób znających inne języki programowania. Koncentruje się na praktycznym aspekcie języka, a nie na teorii.
28 godzin
Go ( Go lang) jest otwartym językiem, statycznie napisanym językiem programowania stworzonym przez Go ogle. Rosnący ekosystem, stabilna architektura i silne biblioteki sprawiają, że Go jest popularnym rozwiązaniem do tworzenia skalowalnych, wysokowydajnych usług i aplikacji internetowych. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy nauczą się podstawowych elementów, składni i struktur sterujących Go ( Go lang), przechodząc przez proces projektowania i wdrażania przykładowej aplikacji internetowej. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj optymalne środowisko programistyczne Go .
 • Kod Struktury Go dla maksymalnej czytelności.
 • Zoptymalizuj wydajność aplikacji Go .
 • Przetestuj i debuguj aplikację Go .
 • Wdrażaj przykładową aplikację internetową.
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
Go to język programowania open source opracowany w Go ogle. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji Go . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj środowisko programistyczne Go .
 • Poznaj podstawy języka programowania Go .
 • Poznaj i użyj zaawansowanych i zaawansowanych funkcji Go .
 • Twórz wysoce wydajne programy za pomocą Go .
 • Rozpocznij tworzenie stron internetowych za pomocą Go .
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
35 godzin
Go (Golang)  jest językiem programowania open source opracowanym w Google. Jednym z popularnych przypadków użycia jest programowanie systemów Unix. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy uczą się podstaw programowania systemów z Go, gdy przechodzą praktyczne ćwiczenia badające różne cechy Go. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumienie podstaw Go programowania systemów Tworzenie środowiska rozwoju Go Wyświetlanie programów w Go Użyj zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych funkcji Go dla programowania systemów Unix i Linux Zrozum i używanie Go rutynowych Wpisz szybki i lekki kod z Go Wpisz kod sieciowy niskiego poziomu z Go
publiczność
  programistów Twórcy
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
28 godzin
Go (Golang) jest doskonałym językiem do budowy mikroserwizji ze względu na jego mały odcisk pamięci. Spring Cloud jest otwartym źródłem mikro-serwisów o lekkiej masie. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować usługi mikro wykorzystując Go (Golang) i Spring Cloud. Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
14 godzin
Go to udoskonalony język programowania C, który obejmuje bezpieczeństwo pamięci, pisanie strukturalne i wiele innych. gRPC to system zdalnego wywoływania procedur. Dzięki gRPC użytkownicy mogą budować API i łączyć usługi poprzez architekturę w stylu mikrousług. Korzystanie z Go i gRPC umożliwia tworzenie systemów routingu do automatycznej kontroli ruchu. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą tworzyć mikrousługi i interfejs API za pomocą Go . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Wygeneruj kod klienta i serwera za pomocą wtyczek gRPC.
 • Zapewnij bezpieczeństwo SSL dla aplikacji gRPC.
 • Zaimplementuj zaawansowane przesyłanie strumieniowe za pomocą niestandardowego interfejsu API.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Go

Szkolenie Go, Go boot camp, Szkolenia Zdalne Go, szkolenie wieczorowe Go, szkolenie weekendowe Go, Kurs Go,Kursy Go, Trener Go, instruktor Go, kurs zdalny Go, edukacja zdalna Go, nauczanie wirtualne Go, lekcje UML, nauka przez internet Go, e-learning Go, kurs online Go, wykładowca Go

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions