Szkolenia C#

Szkolenia C#

Lokalne, prowadzone przez instruktaże kursy szkoleniowe na żywo C # (Csharp lub Cis) demonstrują w praktyce handson jak tworzyć aplikacje za pomocą C # Trening C # jest dostępny jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii C#

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
pcvs2012Programming in C# 5.0 with Visual Studio 201228 godz.Grupa docelowa:

Kierownik zespołu technicznego, programista

Cel uczenia się:

Celem szkolenia jest zrozumienie składni języka C # i zagadnień związanych z programowaniem obiektowym w języku C #.

W trakcie kursu studenci zapoznają się z zasobami MSDN i narzędziami wspomagającymi proces programowania, takimi jak Microsoft Visual Studio.
dpcsDesign Patterns in C#14 godz.Grupa docelowa:

Technical Team Leader, Software Developer

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności projektowania zawansowanych struktur programistycznych / projektowych w języku C#.
pamvc5Programming in ASP.NET MVC 521 godz.Grupa docelowa:

Kierownik zespołu technicznego, programista

Cel uczenia się:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia biznesowych aplikacji internetowych w technologii ASP.NET MVC 4 oraz w języku C #.

W trakcie kursu studenci zapoznają się z zasobami MSDN i narzędziami wspomagającymi proces programowania, takimi jak Microsoft Visual Studio.
vsvbVisual Studio with VB.Net21 godz.Microsoft Visual Studio to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) VBNET (Visual BasicNET) to wielowariantowy, zorientowany obiektowo język programowania, który jest implementowany wNET Framework .
pjcsProgramming in C#14 godz.Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą uczyć się języka programowania w oparciu o C # i poznają podstawowe możliwości platformy .NET. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób jest wbudowany w C #, jak skonfigurować środowisko do pisania podstawowych programów, korzystać ze standardowych bibliotek.
psl5Programming in Silverlight 521 godz.Grupa docelowa:

Kierownik zespołu technicznego, programista

Cel uczenia się:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia biznesowych aplikacji RIA w technologii Silverlight 5 oraz w języku C #.

W trakcie kursu studenci zapoznają się z zasobami MSDN i narzędziami wspomagającymi proces programowania, takimi jak Microsoft Visual Studio.
advcfndAdvanced Core Foundations of .NET 2.0 Development14 godz.MicrosoftNET to platforma programowa działająca głównie w systemie Microsoft Windows .
winstore Essentials of Developing Windows® Store Apps Using C# 35 godz.Podczas tego kursu uczestnicy poznają podstawowe umiejętności i techniki programowania wymagane do tworzenia aplikacji Sklepu Windows.
pwpf45Programming in WPF 4.521 godz.Grupa docelowa:

Kierownik zespołu technicznego, programista

Cel uczenia się:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia biznesowych aplikacji komputerowych w technologii WPF 4.5 oraz w języku C #.

W trakcie kursu studenci zapoznają się z zasobami MSDN i narzędziami wspomagającymi proces programowania, takimi jak Microsoft Visual Studio.
asp4ASP.Net 4.035 godz.Delegaci zostaną wprowadzeni do środowiskaNet i nauczą się tworzyć aplikacje internetowe przy użyciu C # 40 Po zakończeniu kursu uczestnicy powinni znać ramy, doświadczenie w tworzeniu podstawowej aplikacji internetowej i znajomość dostępu do baz danych za pomocą LINQ Aplikacje będą tworzone przy użyciu programowania zorientowanego obiektowo Po ukończeniu tego kursu uczestnicy będą mogli: Skutecznie wykorzystaj Visual Studio 2010 Naucz się C # 40 Twórz komercyjne aplikacje sieciowe ASPNET Zapoznaj się z programowaniem, klasami i obiektami OO Debuguj aplikacje Opracuj interfejsy użytkownika za pomocą stron wzorcowych, nawigacji i motywów witryny Użyj ADONet i LINQ do odczytu i zapisu w bazach danych Rozwijaj bogate aplikacje internetowe za pomocą ASPNET AJAX Twórz i wywołuj usługi WCF .
wfcsnWindows Forms with C#.Net35 godz.Cele Ten kurs umożliwi uczestnikom tworzenie aplikacji systemu Windows przy użyciu programu Visual Studio 2005 Obejmuje to tworzenie niestandardowych formularzy i elementów sterujących Obejmuje również język programowania C #, z wykorzystaniem zasad programowania obiektowego Delegaci będą mogli uzyskać dostęp do danych z bazy danych i zaktualizować je za pomocą formularza systemu Windows Publiczność Ten warsztat jest przeznaczony dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o konkretnych obszarach technologii w rozwoju aplikacji Windows .
pwin8xamlcProgramming in Windows 8 with XAML and C#21 godz.Grupa docelowa:

Kierownik zespołu technicznego, programista

Cel uczenia się:

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia biznesowych aplikacji komputerowych w systemie Windows 8 za pomocą XAML i C #.

W trakcie kursu studenci zapoznają się z zasobami MSDN i narzędziami wspomagającymi proces programowania, takimi jak Microsoft Visual Studio.
advancedcsharpAdvanced Programming in C#35 godz.C # to wydajny, zorientowany obiektowo język do tworzenia aplikacji na platformie MicrosoftNET Ten kurs wprowadza zaawansowane funkcje języka C #, analizuje jego użycie jako języka programowania aplikacji desktopowej oraz języka programowania internetowego do rozwiązywania problemów związanych z rzeczywistością Techniki programowania i zleceniodawcy są zademonstrowane i ćwiczone poprzez ćwiczenia z instruktorem, ćwiczenia praktyczne i instruktaże Publiczność Deweloperzy / programiści Format kursu Zaawansowane zasady C # są omawiane jako uczestnicy krok po kroku przez stworzenie aplikacji realworld .
seleniumCsharpSelenium WebDriver in C#: Introduction to Web Testing Automation in C#14 godz.Ten kurs wprowadza uczestników do automatycznego testowania z Selenium WebDriver i C # w Visual Studio Jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu w C # lub chcesz odświeżyć C #, sprawdź kurs: C # dla inżynierów automatyki Publiczność Programiści i testerzy ze znajomością języka C #, którzy chcą skonfigurować automatyzację testowania za pomocą Selenium Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka handson, okazjonalne testy sprawdzające zrozumienie .
CsharpfortestersC# for Automation Test Engineers21 godz.Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języka C # w celu testowania automatyzacji Jest to usprawniony, intensywny kurs z licznymi ćwiczeniami, dzięki którym uczestnicy szybko się rozwijają dzięki umiejętnościom programowania niezbędnym do zastosowania w testowaniu automatyzacji oprogramowania Koncentruje się na podstawach C #, które można bezpośrednio i natychmiast zastosować do automatyzacji testów Ten kurs nie obejmuje głębszych struktur automatyzacji testów, takich jak Selenium Jeśli jesteś już zorientowany w C # i chcesz przejść od razu do testowania z Selenium, sprawdź: Selenium WebDriver w C #: Wprowadzenie do automatyzacji testów internetowych w C # Publiczność Początkujący testerzy, którzy chcą nauczyć się C # w testowaniu automatyki Profesjonalni testerzy z doświadczeniem w innych językach programowania, takich jak Java lub Javascript, którzy chcą przenieść swój zestaw umiejętności testowych do C # Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka handson, okazjonalne testy sprawdzające zrozumienie .
unityUnity: Developing 3D Games with C# and Javascript28 godz.Unity to crossplatformowy silnik do gier wideo na komputery PC, konsole, urządzenia mobilne i strony internetowe Szkolenie obejmuje podstawy rozwoju gry z Unity podczas spaceru uczestników stepbystep poprzez stworzenie własnej gry Publiczność Początkujący twórcy gier Format kursu Dyskusja, handsons projektowania i rozwoju i quizy .
unittestingwithcsharpUnit Testing with C#14 godz.Testowanie jednostkowe to podejście testowe, które testuje poszczególne jednostki kodu źródłowego poprzez modyfikowanie jego właściwości lub wyzwalanie zdarzenia w celu potwierdzenia, czy wynik jest zgodny z oczekiwaniami W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się pisać i wykonywać testy jednostkowe wobec przykładowej aplikacjiNet przy użyciu C # i Visual Studio Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj szkieletów testowych, takich jak NUnit i xUnitnet, aby utworzyć kod testowy jednostki i zarządzać nią Zdefiniuj i zastosuj szersze, oparte na testach, podejście programistyczne do testowania Dostosuj strukturę testowania, aby rozszerzyć pokrycie testowe dla aplikacji Publiczność Inżynierowie testowi oprogramowania Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Nadchodzące szkolenia z technologii C#

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
C# for Automation Test Engineers - Kielce, ul. Warszawska 19pon., 2018-09-03 09:004990PLN / 5990PLN
Advanced Programming in C# - Bydgoszcz, ul. Dworcowa 94pon., 2018-09-03 09:004980PLN / 6480PLN
Programowanie w ASP.NET MVC 5 - Zakopane, ul. Jagiellońska 30 wt., 2018-09-04 09:002990PLN / 3990PLN
Selenium WebDriver in C#: Introduction to Web Testing Automation in C# - Gdynia, ul. Ejsmonda 2wt., 2018-09-04 09:001990PLN / 2740PLN
Essentials of Developing Windows® Store Apps Using C# - Szczecin, ul. Sienna 9pon., 2018-09-10 09:004980PLN / 6480PLN
Szkolenie C#, C# boot camp, Szkolenia Zdalne C#, szkolenie wieczorowe C#, szkolenie weekendowe C#, Kurs C#,Kursy C#, Trener C#, instruktor C#, kurs zdalny C#, edukacja zdalna C#, nauczanie wirtualne C#, lekcje UML, nauka przez internet C#, e-learning C#, kurs online C#, wykładowca C#

Kursy w promocyjnej cenie

Szkolenie Miejscowość Data Kursu Cena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Wprowadzenie do pakietu Microsoft Office - programy Word i Excel Gdynia, ul. Ejsmonda 2 pon., 2018-08-20 09:00 1280PLN / 2280PLN
Business Process Management Szczecin, ul. Sienna 9 pon., 2018-08-20 09:00 8230PLN / 9730PLN
Rola testera w Agile Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-08-22 09:00 990PLN / 1490PLN
Distributed Messaging with Apache Kafka Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-08-27 09:00 1970PLN / 2720PLN
Automatyzacja testów za pomocą Selenium i Jenkins Warszawa, ul. Złota 3 pon., 2018-08-27 09:00 4940PLN / 5790PLN
Advanced Python Gdynia, ul. Ejsmonda 2 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Building Interactive Applications with React, Redux and GraphQL Katowice ul. Opolska 22 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Customer Relationship Management (CRM) Gdynia, ul. Ejsmonda 2 czw., 2018-08-30 09:00 990PLN / 1490PLN
Certyfikacja OCUP2 UML 2.5 - Przygotowanie do egzaminu OCUP2 Foundation Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-09-10 09:00 4940PLN / 5940PLN
Wzorce projektowe w języku PHP Szczecin, ul. Sienna 9 wt., 2018-09-25 09:00 1970PLN / 2720PLN
Modelowanie BPMN 2.0 dla Analityków Biznesowych Katowice ul. Opolska 22 śr., 2018-09-26 09:00 1970PLN / 2720PLN
Efektywna komunikacja interpersonalna i rozwiązywanie konfliktów Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-10-03 09:00 1970PLN / 2720PLN
Business Analysis Gliwice ul. Zwycięstwa 36 śr., 2018-10-10 09:00 2960PLN / 3960PLN
Visual Basic for Applications (VBA) w Microsoft Office Access i Excel Gdańsk, ul. Grodzka 19 pon., 2018-10-15 09:00 1280PLN / 2280PLN
Strategic Thinking Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-11-26 09:00 2960PLN / 3960PLN
Analiza i projektowanie obiektowe za pomocą języka UML Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 wt., 2018-12-04 09:00 3950PLN / 4950PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam