Szkolenia Bazel

Szkolenia Bazel

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Bazel na żywo online lub na miejscu demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Bazel do automatyzacji tworzenia i testowania oprogramowania.

Szkolenie Bazel jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii Bazel

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Bazel to narzędzie do budowania i testowania o otwartym kodzie źródłowym opracowane przez Google. Zapewnia narzędzia, które automatyzują wykonywanie zadań kompilacji i testowania. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak Bazel działa w automatyzacji kompilacji i testowania oprogramowania. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie podstawowych koncepcji Bazel i dowiedzenie się, jak to działa. Dowiedz się, jak używać Bazel podczas budowania i testowania. Używanie Bazel w wykonywaniu automatyzacji kompilacji i testowania.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Bazel, Bazel boot camp, Szkolenia Zdalne Bazel, szkolenie wieczorowe Bazel, szkolenie weekendowe Bazel, Kurs Bazel,Kursy Bazel, Trener Bazel, instruktor Bazel, kurs zdalny Bazel, edukacja zdalna Bazel, nauczanie wirtualne Bazel, lekcje UML, nauka przez internet Bazel, e-learning Bazel, kurs online Bazel, wykładowca Bazel

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions