Szkolenia Cloud Computing

Szkolenia Cloud Computing

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe w zakresie przetwarzania w chmurze na żywo pokazują, jak opanować podstawy chmury obliczeniowej i jak korzystać z chmury obliczeniowej. Szkolenie w zakresie przetwarzania w chmurze jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

Plany szkoleń z technologii Cloud Computing

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
awsarch1AWS Architect Certification21 godzinyOn demand AWS Architect Certification training course is designed to help professionals to become cloud-enabled using Amazon Web Services. This course is taught with real life examples, helps participants understand the practical application of concepts such as fundamentals of cloud computing, Amazon Web services (AWS), Infrastructure as a Service (IaaS), Platform as a Service (PaaS), Software as a Service (SaaS), Private Clouds and Cloud programming. After this course participants will be able to have their own implementations on cloud using EC2 instances, S3 buckets etc.
dpcloudDeploying Cloud Foundry 35 godzinyCloud Foundry jest standardową platformą typu open source jako usługa (PaaS), która zapewnia szeroki wybór chmur, platform programistycznych i usług aplikacji Publiczność Ten kurs jest skierowany do inżynierów, architektów i programistów zainteresowanych wdrażaniem i utrzymywaniem Cloud Foundry jako infrastruktury chmury dla ich aplikacji .
opstadminexpOpenStack Administration - Expert14 godzinyKurs przeznaczony jest dla inżynierów i architektów, którzy szukają rozwiązania do obsługi chmury prywatnej lub publicznej IaaS (Infrastructure as a Service).

Cel kursu:

- zdobycie specjalistycznej wiedzy na temat instalacji i administracji OpenStack.
opstadminadvOpenStack Administration - Advanced14 godzinyKurs przeznaczony jest dla inżynierów i architektów, którzy szukają rozwiązania do obsługi chmury prywatnej lub publicznej IaaS (Infrastructure as a Service).

Cel kursu:

- zdobywanie zaawansowanej wiedzy na temat instalacji i administracji OpenStack
oabicsaOpenStack Administration - Basic + Intermediate (Certified System Administrator for OpenStack)21 godzinyKurs przeznaczony jest dla inżynierów i architektów, którzy szukają rozwiązania do obsługi chmury prywatnej lub publicznej IaaS (Infrastructure as a Service).

Cel kursu:

- zdobycie podstawowej wiedzy na temat projektowania, instalacji i administracji OpenStack,
- przygotowanie do egzaminu EX210 (Red Hat Certified System Administrator w Red Hat OpenStack),
- automatyczna i ręczna instalacja i konfiguracja klastra OpenStack.
morpheusMulticloud Computing with Morpheus21 godzinyMulticloud (multicloud) Obliczanie odnosi się do korzystania z usług chmurowych od wielu dostawców, na przykład za pomocą usług infrastruktury (Iaas) od różnych dostawców jednocześnie, za pośrednictwem jednej konsoli zarządzania Morpheus to platforma do zarządzania aplikacjami w chmurze do zarządzania aplikacjami w wielu chmurach oraz do aranżowania zasobów w chmurze W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się konfigurować i zarządzać Morpheusem Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Morpheus Zapewnienie zasobów chmurowych w różnych infrastrukturach Organizuj i zarządzaj chmurami, w tym rejestrowaniem, monitorowaniem i kopiami zapasowymi Migracja aplikacji z onpremise do chmur prywatnych lub publicznych Zintegruj Morpheusa z narzędziami innych firm, takimi jak Ansible, Chef, Consul i inne Publiczność Administratorzy Deweloperzy DevOps Engineers Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
lcsmcentosLinux Cluster and Storage Management on CentOS 6 & 735 godziny- Utworzono administratorów systemu Linux i programistów, którzy są zainteresowani angażowaniem się w tworzenie klastrów lub wymagają wiedzy na temat klastrowania opartego na systemie Linux.
- Nawet początkujący, którzy mają podstawowe umiejętności i wiedzę na temat Linuksa, mogą dogonić ten kurs, tylko jeśli podążysz za laboratorium instruktora i wyjaśnienia w szczegółach.
- Ten kurs jest przeznaczony do praktykowania wystarczającej technologii klastrowania i pokazania, że ​​bardzo łatwo jest zrozumieć technologię klastrowania w systemie Linux.
- Ten kurs zostanie przekazany odbiorcom z 40% wykładami, 50% laboratoriami i 10% pytaniami i odpowiedziami. Ten pięciodniowy kurs kładzie duży nacisk na ćwiczenia w laboratorium.
- Dowiesz się, jak wdrożyć współdzielone pamięci masowe i klastry serwerów, które zapewniają wysoce dostępne usługi sieciowe i zarządzać nimi w krytycznym dla firmy środowisku biznesowym.
- Może być dostarczany w dowolnej dystrybucji (powszechnie używane są CentOS i Ubuntu).
kubernetesazureKubernetes on Azure (AKS)14 godzinyAzure Kubernetes Service (AKS) is a hosted Kubernetes service that simplifies the deployment and management of a Kubernetes cluster in Azure.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up and manage a production-scale container environment using Kubernetes on AKS.

By the end of this training, participants will be able to:

- Configure and manage Kubernetes on AKS
- Deploy, manage and scale a Kubernetes cluster
- Deploy containerized (Docker) applications on Azure
- Migrate an existing Kubernetes environment from on-premise to AKS cloud
- Integrate Kubernetes with third-party continuous integration (CI) software
- Ensure high availability and disaster recovery in Kubernetes

Audience

- Developers
- System Administrators
- DevOps Engineers

Format of the Course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice in a live-lab environment.

Note

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
kubernetesawsKubernetes on AWS14 godzinyEKS is a self-managed Kubernetes-as-a-service offering from AWS. EKS is fully scalable and customizable and allows a Kubernetes deployment to mimic and/or integrate with an existing on-premise Kubernetes setup.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up and manage a production-scale container environment using Kubernetes on EKS.

By the end of this training, participants will be able to:

- Configure and manage Kubernetes on EKS
- Migrate an existing Kubernetes environment from on-premise to AWS cloud
- Integrate Kubernetes with third-party continuous integration (CI) software
- Ensure high availability and disaster recovery in Kubernetes
- Understand and adopt the tools available to efficiently manage EKS

Audience

- Developers
- System Administrators
- DevOps Engineers

Format of the Course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice in a live-lab environment.

Note

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
iotemiIoT (Internet of Things) for Entrepreneurs, Managers and Investors21 godzinySzacunki dotyczące wartości Internetu przedmiotów lub wartości rynkowej Internetu przedmiotów są ogromne, ponieważ z definicji IoT jest zintegrowaną i rozproszoną warstwą urządzeń, czujników i mocy obliczeniowej, która pokrywa cały sektor konsumencki, biznes-przedsiębiorstwo i sektor rządowy. Internet Rzeczy będzie odpowiadał za coraz większą liczbę połączeń: 1,9 miliarda urządzeń w chwili obecnej i 9 miliardów w 2018 roku. W tym roku będzie to w przybliżeniu równa liczbie smartfonów, inteligentnych telewizorów, tabletów, komputerów przenośnych i komputerów połączonych. & Nbsp ; W przestrzeni konsumenckiej wiele produktów i usług już znalazło się w IoT, w tym w urządzeniach kuchennych i AGD, parkingach, urządzeniach RFID, oświetleniowych i grzewczych oraz wielu aplikacjach w przemysłowym Internecie. & nbsp; Jednak podstawowe technologie Internetu rzeczy nie są niczym nowym, ponieważ komunikacja M2M istniała od urodzenia Internetu. Jednak to, co zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat, to pojawienie się szeregu niedrogich technologii bezprzewodowych dodanych przez przytłaczającą adaptację smartfonów i tabletów w każdym domu. Wybuchowy rozwój urządzeń mobilnych doprowadził do obecnego popytu na IoT. & Nbsp; Ze względu na nieograniczone możliwości w branży IoT, wielu małych i średnich przedsiębiorców wskoczyło na fali gorączki złota IoT. Również ze względu na pojawienie się elektroniki open source i platformy IoT, koszt rozwoju systemu IoT i dalszego zarządzania jego znaczną produkcją jest coraz bardziej przystępny. Obecni właściciele produktów elektronicznych odczuwają presję, aby zintegrować swoje urządzenie z aplikacją internetową lub mobilną. & Nbsp; Szkolenie to jest przeznaczone do przeglądu technologii i biznesu rozwijającego się przemysłu, aby entuzjaści Internetu przedmiotów / przedsiębiorcy mogli zrozumieć podstawy technologii IoT i biznesu. Cele kursu & nbsp; Głównym celem kursu jest przedstawienie pojawiających się opcji technologicznych, platform i studiów przypadków implementacji Internetu Rzeczy w domu i szkole. automatyzacja miasta (inteligentne domy i miasta), Internet przemysłowy, służba zdrowia, Govt., Mobile Cellular i inne. & nbsp; Podstawowe wprowadzenie do wszystkich elementów IoT-Mechanical, elektroniki / platformy czujników, protokołów bezprzewodowych i przewodowych, integracji urządzeń mobilnych z elektroniką, integracji urządzeń mobilnych z przedsiębiorstwami, analityki danych i całkowitej płaszczyzny sterowania. & nbsp; Bezprzewodowe protokoły M2M dla IoT-WiFi, Zigbee / Zwave, Bluetooth, ANT +: Kiedy i gdzie używać? & nbsp; Aplikacja mobilna / komputerowa / internetowa - do rejestracji, gromadzenia danych i kontroli. Dostępna & nbsp; platforma pozyskiwania danych M2M dla IoT - & ndash; Xively, Omega i NovoTech itd. Problemy bezpieczeństwa i rozwiązania bezpieczeństwa dla IoT Platforma Open Source / Commercial Electronics dla IoT-Rasberry Pi, Adruino, ArmMbedLPC etc & nbsp; Platforma chmurowa typu open source / komercyjna dla IoT-Ayla, iO Bridge, Libellium, Axeda, chmury Cisco frog Badania biznesowe i technologiczne niektórych popularnych urządzeń IoT, takich jak automatyzacja domu, alarmy dymne, pojazdy wojskowe, zdrowie domowe itp. Docelowi odbiorcy & nbsp; Inwestorzy i przedsiębiorcy IoT & nbsp; Menedżerowie i inżynierowie, których firma wchodzi w przestrzeń IoT & nbsp; Analitycy biznesowi & amp; Inwestorzy
iotazureProgramming for IoT with Azure14 godzinyInternet of Things (IoT) to infrastruktura sieciowa, która bezprzewodowo łączy obiekty fizyczne i aplikacje, umożliwiając komunikację między nimi i wymianę danych za pośrednictwem komunikacji sieciowej, przetwarzania w chmurze i przechwytywania danych Azure to kompleksowy zestaw usług w chmurze, który oferuje pakiet IoT składający się ze wstępnie skonfigurowanych rozwiązań, które pomagają programistom przyspieszyć rozwój projektów IoT W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć aplikacje IoT przy użyciu platformy Azure Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami architektury IoT Zainstaluj i skonfiguruj pakiet Azure IoT Suite Poznaj zalety korzystania z platformy Azure w programowaniu systemów IoT Zaimplementuj różne usługi IoT Azure (IoT Hub, Funkcje, Stream Analytics, Power BI, Cosmos DB, DocumentDB, Zarządzanie urządzeniami IoT) Twórz, testuj, wdrażaj i rozwiązywaj problemy z systemem IoT przy użyciu platformy Azure Publiczność Deweloperzy Inżynierowie Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
introazureIntroduction to Azure7 godzinyAzure to kompleksowy zestaw usług w chmurze, który umożliwia programistom, specjalistom IT i organizacjom tworzenie, wdrażanie i obsługę aplikacji i usług infrastrukturalnych W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawowe pojęcia, komponenty i usługi oferowane przez platformę Microsoft Azure, gdy będą przechodzić przez proces tworzenia przykładowej aplikacji w chmurze Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Poznaj podstawy Microsoft Azure Poznaj różne narzędzia i usługi Azure Dowiedz się, jak zacząć korzystać z platformy Azure podczas tworzenia aplikacji w chmurze Publiczność Deweloperzy Specjaliści IT Inżynierowie Business Managers Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
hyperledgerbluemixHyperledger Fabric for Beginners7 godzinyTen kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej sieci blockchain za pomocą IBM Bluemix Uwaga: z powodu ograniczonych możliwości uczenia się i wszystkiego, co już jest ustawione na Bluemixie, jest ono używane tylko w przypadku studentów, aw przypadkach korporacyjnych będziemy używać instancji AWS lub wirtualnych maszyn, aby skonfigurować kompletną konfigurację tkanin hiperżerowych od zera, aby przyspieszyć praktyczna i praktyczna absorpcja wiedzy przez uczestników .
glusterfsGlusterFS for System Administrators21 godzinyGlusterFS to rozproszony system przechowywania plików rozproszonych, który może skalować się do petabajtów pojemności GlusterFS został zaprojektowany w celu zapewnienia dodatkowej przestrzeni w zależności od wymagań użytkownika dotyczących pamięci masowej Powszechną aplikacją dla GlusterFS są systemy pamięci masowej typu cloud computing W ramach tego instruktażowego szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z normalnego sprzętu z półki, aby stworzyć i wdrożyć system pamięci masowej, który jest skalowalny i zawsze dostępny Pod koniec kursu uczestnicy będą mogli: Zainstaluj, skonfiguruj i utrzymuj pełny system GlusterFS Wdrażaj wielkoskalowe systemy pamięci masowej w różnych środowiskach Publiczność Administratorzy systemu Administratorzy pamięci masowej Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
dclfd1Developing for Cloud Foundry35 godzinyCloud Foundry jest standardową platformą typu open source jako usługa (PaaS), która zapewnia szeroki wybór chmur, platform programistycznych i usług aplikacji Publiczność Ten kurs jest skierowany do inżynierów i programistów, którzy chcą opracowywać aplikacje, które będą wdrażane przez Cloud Foundry .
awsdevAWS DevOps Engineers21 godzinyPubliczność: Inżynierowie chmur, architekci rozwiązań, zespół centrów doskonałości, administratorzy serwerów okien, administratorzy systemów Unix / Linux, administratorzy pamięci masowej, administratorzy sieci, administratorzy wirtualizacji Cele kursu: Ten kurs ma na celu nauczyć Cię: Użyj podstawowych pojęć i praktyk stojących za metodologią DevOps Zaprojektuj i zaimplementuj infrastrukturę AWS, która obsługuje jeden lub więcej projektów deweloperskich DevOps Używaj AWS CloudFormation i AWS OpsWorks do wdrażania infrastruktury niezbędnej do tworzenia środowisk programistycznych, testowych i produkcyjnych dla projektu programistycznego Użyj AWS CodeCommit i zapoznaj się z szeroką gamą opcji włączania środowiska Continuous Integration w AWS Użyj programu AWS CodePipeline do zaprojektowania i wdrożenia ciągłego procesu integracji i dostarczania w AWS Wdrożyć kilka typowych przypadków użycia ciągłego wdrażania przy użyciu technologii AWS, w tym testowania niebiesko-zielonego i testów A / B Rozróżnienie między szeroką gamą technologii wdrażania aplikacji dostępnych w AWS (w tym AWS CodeDeploy, AWS Opsworks, AWS Elastic Beanstalk, Amazon EC2 Container Service, a Amazon Container Rejestru EC2) i zdecydować, która technologia najlepiej pasuje do danego scenariusza Dostrajanie aplikacji dostarczanych w AWS w celu uzyskania wysokiej wydajności i używanie narzędzi i technologii AWS do monitorowania aplikacji i środowiska w poszukiwaniu potencjalnych problemów .
consulConsul: Setting Up Service Discovery, Distributed Failure Detection and Key/Value Storage over Multiple Data Centers7 godzinyHashiCorp jest firmą produkującą oprogramowanie typu open source, która zapewnia narzędzia do zapewniania, zabezpieczenia i zarządzania infrastrukturą dla aplikacji rozproszonych Ich pakiet DevOps obejmuje: Vault do zabezpieczania rozproszonych aplikacji Terraform do udostępniania infrastruktury i zasobów aplikacji w chmurze publicznej, prywatnej chmurze i usługach zewnętrznych Nomad to rozproszony, wysoce dostępny menedżer klastrów z datacenterau i harmonogramem do wdrażania aplikacji w dowolnej infrastrukturze, w dowolnej skali Konsul do odkrywania i konfigurowania usług w twojej infrastrukturze Kurs koncentruje się na konsulach Przechodzimy przez architekturę i funkcje Konsula oraz przeprowadzamy na żywo implementację i wdrożenie serwera Consul Publiczność Deweloperzy Operatorzy Format Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka handson i implementacja, okazjonalne quizowanie do pomiaru postępu .
cloudsaasiaasCloud, SaaS, IaaS - Practical Overview of Available Options35 godzinyTen kurs jest stworzony dla osób, które mają wybór, które rozwiązanie wybrać dla konkretnego problemu. Menedżerowie IT, architekci rozwiązań, menedżerowie testów, administratorzy systemów i programiści mogą skorzystać z tego kursu, poznając zalety i koszty dostępnych rozwiązań Cloud / SaaS / Iaas.
CloudInfrastructureCloud Infrastructure and Services35 godzinyPubliczność Architekci IT, konsultanci IT Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia praktyczne .
cloudcptIt is all about Cloud: Key Concepts, Players, and Technologies21 godzinyPubliczność

Architekci IT, średniozaawansowani menedżerowie IT, konsultanci IT

Format kursu

Obecnie 100% wykładów.
cloudcompCloud Computing Overview7 godzinyTen kurs został stworzony dla osób, które chcą zrozumieć, jak korzystać z przetwarzania w chmurze Wykorzystuje przykład Amazon EC2, ale może być dostosowany do innych dostawców .
cloudarchCloud Architect35 godzinyDzień 1 - zapewnia kompleksowe omówienie podstawowych zagadnień związanych z chmurą obliczeniową, ponieważ dotyczą one zarówno technologii, jak i biznesu. Moduł podzielony jest na serię sekcji, z których każda jest połączona z ćwiczeniem praktycznym.

Dzień 2 - bada zagadnienia związane z technologią, które dotyczą platform przetwarzania w chmurze. Nie wchodzi w szczegóły implementacji ani programowania, ale zamiast tego utrzymuje relację na poziomie koncepcyjnym, koncentrując się na tematach dotyczących architektury usług w chmurze, zagrożeń i technologii związanych z bezpieczeństwem w chmurze, wirtualizacji i przetwarzania danych.

Dzień 3 - zapewnia wgląd techniczny w podstawowe platformy chmury obliczeniowej. Infrastructure-as-a-Service (IaaS), Platform-as-a-Service (PaaS) i Software-as-a-Service (SaaS) są badane w postaci złożonych wzorów, składających się z unikalnych i współużytkowanych bloków konstrukcyjnych. Moduł ten jest zorganizowany jako przewodnik po tych warstwach architektonicznych, opisujący podstawowe komponenty, podkreślający wspólne komponenty i wyjaśniający, jak można budować bloki i wdrażać je za pomocą mechanizmów i praktyk cloud computing

Dzień 4 - Opiera się na dniu 3, aby zapewnić głębokie nurkowanie w elastycznych, odpornych i wielozadaniowych architekturach technologii, a także wyspecjalizowanych architekturach rozwiązań, takich jak rozbijanie chmury i równoważenie chmury. Poprzez badanie mechanizmów architektonicznych, technologii przemysłowych i wzorców projektowych opisano zarówno podstawowe, jak i rozbudowane komponenty, które łączą w sobie elastyczność, elastyczność i wielowarstwowość jako podstawowe cechy platform chmurowych. Korzystając z tych natywnych i rozszerzonych funkcji skalowalności i funkcji związanych z przełączaniem awaryjnym, opisano wyspecjalizowane architektury rozwiązań, które umożliwiają przechodzenie między chmurami a środowiskami lokalnymi i chmurowymi, a także równoważenie obciążeń środowiska wykonawczego w chmurach w celu zapewnienia wydajności i przełączania awaryjnego.

Dzień 5 - prezentuje uczestnikom szereg ćwiczeń i problemów, które mają na celu sprawdzenie ich umiejętności zastosowania wiedzy na tematy poruszane wcześniej.
CCEMSECloud computing essentials for managers / software engineers 24 godzinyPubliczność Inżynier oprogramowania / informatyków z odpowiednimi koncepcjami algorytmów i znajomość co najmniej jednego języka programowania / skryptowania, ale bez doświadczenia w chmurze Przetwarzanie danych Trwanie 3 dni: 6 modułów, 4 godziny na każdy moduł Cel: .
botsazureDeveloping Intelligent Bots with Azure14 godzinyUsługa Azure Bot Service łączy moc funkcji Microsoft Bot Framework i Azure, umożliwiając szybki rozwój inteligentnych botów Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łatwo stworzyć inteligentnego bota przy użyciu Microsoft Azure Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Poznaj podstawy inteligentnych botów Dowiedz się, jak tworzyć inteligentne boty przy użyciu aplikacji w chmurze Dowiedz się, jak korzystać z Microsoft Bot Framework, SD Builder Bota i usługi Azure Bot Dowiedz się, jak projektować boty za pomocą wzorców botów Opracuj swojego pierwszego inteligentnego bota za pomocą Microsoft Azure Publiczność Deweloperzy Hobbiści Inżynierowie Specjaliści IT Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
azureserviceframeworkBuilding Microservices with Microsoft Azure Service Fabric (ASF)21 godzinyMicrosoft Azure Service Fabric (ASF) to platforma jako usługa (PaaS) używana do wdrażania skalowalnych aplikacji chmurowych opartych na mikroserwisach.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć mikrousługi w usłudze Microsoft Azure Service Fabric (ASF).

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Użyj ASF jako platformy do budowy i zarządzania mikroserwisami
- Zapoznaj się z kluczowymi koncepcjami i modelami programowania mikroserwisów.
- Utwórz klaster na platformie Azure
- Wdrażaj mikrousługi w siedzibie lub w chmurze
- Debuguj i rozwiązuj problemy z aplikacją microservice na żywo

Publiczność

- Deweloperzy

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna w środowisku live-labour.

Uwaga

- Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
azurecliAzure CLI: Getting Started7 godzinyAzure to kompleksowy zestaw usług w chmurze, który umożliwia programistom, specjalistom IT i organizacjom tworzenie, wdrażanie i obsługę aplikacji i usług infrastrukturalnych Interfejs wiersza poleceń platformy Azure (CLI) to otwarte narzędzie wiersza poleceń, które ułatwia tworzenie zasobów Azure i zarządzanie nimi W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć korzystanie z interfejsu wiersza polecenia platformy Azure Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami korzystania z interfejsu CLI platformy Azure Poznaj techniki zarządzania zasobami przy użyciu interfejsu wiersza polecenia platformy Azure Zastosuj swoje nauczanie do praktycznych problemów związanych z rzeczywistością, w tym maszyn wirtualnych, zarządzania zasobami, kont magazynowych, aplikacji internetowych i baz danych SQL Zautomatyzuj swoje API za pomocą podmiotów usługowych Azure Publiczność Deweloperzy Specjaliści IT Technicy DevOps E Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
azurearchitecturesArchitecting Microsoft Azure Solutions14 godzinySzkolenie to pozwala uczestnikom na doskonalenie umiejętności projektowania rozwiązań Microsoft Azure Po tym szkoleniu uczestnik zapozna się z funkcjami i możliwościami usług Azure, aby móc zidentyfikować kompromisy i podejmować decyzje dotyczące projektowania publicznych i hybrydowych rozwiązań chmurowych Podczas szkolenia zostanie określona odpowiednia infrastruktura i rozwiązania platformowe w celu spełnienia wymagań funkcjonalnych, operacyjnych i wdrożeniowych w całym cyklu życia rozwiązania.
awspaasAWS: A Hands-on Introduction to Cloud Computing7 godzinySzkolenie to zawiera przegląd produktów, usług i rozwiązań AWS Jest skierowany do osób i zespołów, które są: ewaluacja / przygotowanie do wstępnego wdrożenia swojej infrastruktury IT na AWS ocena / przygotowanie do migracji istniejącej infrastruktury IT do chmury publicznej AWS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli jasne zrozumienie głównych składników, które składają się na ofertę chmurową Amazon Ćwiczenia z ćwiczeniami, dyskusje i wdrożenia w trybie "zassane" dostarczą uczestnikom praktyki i informacji zwrotnych, których potrzebują, aby czuć się komfortowo i przygotowani do wykonywania własnych wdrożeń na żywo do AWS Publiczność Inżynierowie, administratorzy systemów, administratorzy baz danych, DevOps Format kursu Szkolenie będzie interaktywne i obejmuje praktyczne ćwiczenia i wdrożenie na żywo .
awsdevasAWS Developer Associate28 godzinyTen 4-dniowy kurs zapewni: Znajomość podstawowych usług, zastosowań i podstawowych praktyk architektury AWS Biegłość w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu rozwiązań opartych na chmurze przy użyciu AWS Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji napisanych dla Amazon Simple Storage Service, Amazon DynamamoDB, Amazon Simple Queue Service, Amazon Simple Notification Service, Amazon Simple Workflow Service, AWS Elastic Beanstalk i AWS CloudFormation Publiczność: Inżynierowie chmur, zespół Centrum Doskonałości, administratorzy serwerów Windows, administrator Unix / Linux, administratorzy pamięci masowej, administratorzy sieci, administratorzy wirtualizacji Po ukończeniu tego programu szkoleniowego uczestnicy powinni mieć możliwość wdrażania i korzystania z usług AWS z punktu widzenia programisty .
opstcloudTworzenie infrastruktury chmury OpenStack14 godzinyKurs pozwala zrozumieć i wdrożyć infrastrukturę chmury w oparciu o OpenStack. Uczestnik pozna architekturę i możliwości OpenStack oraz różne scenariusze instalacji.

Nadchodzące szkolenia z technologii Cloud Computing

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Architecting Microsoft Azure Solutions - Białystok, ul. Malmeda 1pon., 2018-12-03 09:001990PLN / 2740PLN
Architecting Microsoft Azure Solutions - Kraków, ul. Rzemieślnicza 1czw., 2018-12-06 09:001990PLN / 2740PLN
Architecting Microsoft Azure Solutions - Gdańsk, ul. Grodzka 19czw., 2018-12-06 09:001990PLN / 2740PLN
Architecting Microsoft Azure Solutions - Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego 117/121pon., 2018-12-10 09:001990PLN / 2740PLN
Architecting Microsoft Azure Solutions - Zakopane, ul. Jagiellońska 30 wt., 2018-12-11 09:001990PLN / 2740PLN
Szkolenie Cloud Computing, Cloud Computing boot camp, Szkolenia Zdalne Cloud Computing, szkolenie wieczorowe Cloud Computing, szkolenie weekendowe Cloud Computing, Kurs Cloud Computing,Kursy Cloud Computing, Trener Cloud Computing, instruktor Cloud Computing, kurs zdalny Cloud Computing, edukacja zdalna Cloud Computing, nauczanie wirtualne Cloud Computing, lekcje UML, nauka przez internet Cloud Computing, e-learning Cloud Computing, kurs online Cloud Computing, wykładowca Cloud Computing

Kursy w promocyjnej cenie

SzkolenieMiejscowośćData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Drupal 8 for DevelopersGdańsk, ul. Grodzka 19czw., 2018-11-15 09:001970PLN / 2720PLN
MicroStrategy Business Intelligence (BI)Warszawa, ul. Złota 3/11czw., 2018-11-15 09:001970PLN / 2720PLN
CISM - Certified Information Security ManagerWarszawa, ul. Złota 3pon., 2018-11-19 09:00N/A / 5000PLN
Techniki DTP (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)Szczecin, ul. Sienna 9pon., 2018-11-19 09:002130PLN / 3630PLN
Docker and KubernetesWarszawa, ul. Złota 3wt., 2018-11-20 09:002960PLN / 3810PLN
Kubernetes on AWSOpole, Władysława Reymonta 29wt., 2018-11-20 09:001970PLN / 2720PLN
Microservice Patterns: Migrating from a Monolithic to a Microservice Architecture with .NetKraków, ul. Rzemieślnicza 1czw., 2018-11-22 09:001970PLN / 2720PLN
Strategic ThinkingKraków, ul. Rzemieślnicza 1pon., 2018-11-26 09:002960PLN / 3960PLN
Techniki DTP (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)Katowice ul. Opolska 22pon., 2018-11-26 09:002130PLN / 3630PLN
Docker and KubernetesGdynia, ul. Ejsmonda 2pon., 2018-11-26 09:002960PLN / 3960PLN
Develop Web Applications with PHP and Yii 2Kraków, ul. Rzemieślnicza 1wt., 2018-11-27 09:003290PLN / 4040PLN
SoapUI: Introduction to API Testing with SoapUIWarszawa, ul. Złota 3śr., 2018-11-28 09:002960PLN / 3810PLN
Adobe InDesignKatowice ul. Opolska 22czw., 2018-11-29 09:00850PLN / 1600PLN
Analiza i projektowanie obiektowe za pomocą języka UMLKraków, ul. Rzemieślnicza 1pon., 2018-12-03 09:003950PLN / 4950PLN
Zapewnienie jakości oprogramowania – przegląd metodykWrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22pon., 2018-12-03 09:001970PLN / 2720PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

contact us right away!