Szkolenia Boomi

Szkolenia Boomi

Szkolenia z tematu Boomi w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Boomi

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Boomi, znany również jako Dell Boomi, to platforma integracji jako usługa (iPaas), która umożliwia łączenie i przetwarzanie danych między systemami, aplikacjami i innymi źródłami.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów integracji i administratorów systemu na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, którzy chcą nauczyć się zaawansowanych Boomi technik budowania, zarządzania i wdrażania rozwiązań opartych na chmurze na platformach integracyjnych.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Korzystaj z AtomSphere i pracuj z Boomi dokumentami. Twórz i projektuj złożone procesy integracji dla zaawansowanej logiki i przetwarzania danych. Zarządzaj wdrażaniem procesów integracji, rejestrowaniem i raportowaniem. Przechwytywanie i obsługa błędów. Zastosuj najlepsze praktyki i techniki integracji z Boomi.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Boomi, znany również jako Dell Boomi, jest platformą integracji as-a-service (iPaas) do budowania aplikacji, danych, sieci i integracji zarządzania API. Zapewnia bezpieczną, niskokodową i zjednoczoną platformę, wykorzystując technologie chmury do skalowania i przyspieszenia procesów biznesowych i przepływów pracy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) ma na celu integrację deweloperów, sysadminów i integratorów systemów, którzy chcą użyć Boomi do budowania, zarządzania i rozmieszczenia platform integracji dla rozwiązań opartych na chmurze. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko, aby rozpocząć budowę integracji z Boomi. Zrozum Boomi AtomSphere's cechy, architektura i podstawowe pojęcia. Dowiedz się, jak zaprojektować, zbudować i wdrażać procesy integracji z Boomi. Użyj opcji tablicy i raportu Boomi's, aby monitorować aplikacje. Zarządzaj konfiguracjami i dystrybucjami dla atomów, molekularnych i atomowych chmur. Umożliwia integrację i zarządzanie usługami internetowymi oraz API z Boomi.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Boomi, Boomi boot camp, Szkolenia Zdalne Boomi, szkolenie wieczorowe Boomi, szkolenie weekendowe Boomi, Kurs Boomi,Kursy Boomi, Trener Boomi, instruktor Boomi, kurs zdalny Boomi, edukacja zdalna Boomi, nauczanie wirtualne Boomi, lekcje UML, nauka przez internet Boomi, e-learning Boomi, kurs online Boomi, wykładowca Boomi

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions