Szkolenia Boomi

Szkolenia Boomi

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Boomi na żywo online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Boomi do tworzenia, zarządzania i wdrażania platform integracyjnych dla rozwiązań opartych na chmurze.

Szkolenie Boomi jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

Boomi jest również znane jako Dell Boomi.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Boomi

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Boomi, znane również jako Dell Boomi, to platforma integracyjna jako usługa (iPaas), która umożliwia łączenie i przetwarzanie danych między systemami, aplikacjami i innymi źródłami. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych programistów integracji i administratorów systemów, którzy chcą nauczyć się zaawansowanych Boomi technik tworzenia, zarządzania i wdrażania rozwiązań opartych na chmurze na platformach integracyjnych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Korzystanie z AtomSphere i praca z dokumentami Boomi. Tworzenie i projektowanie złożonych procesów integracyjnych dla zaawansowanej logiki i przetwarzania danych. Zarządzanie wdrażaniem procesów integracji, rejestrowaniem i raportowaniem. Przechwytywanie i obsługa błędów. Stosować najlepsze praktyki i techniki integracji z Boomi.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Boomi, znane również jako Dell Boomi, to platforma integracyjna jako usługa (iPaas) do tworzenia integracji aplikacji, danych, sieci i zarządzania interfejsami API. Zapewnia bezpieczną, niskokodową i ujednoliconą platformę, wykorzystującą technologie chmury do skalowania i przyspieszania procesów biznesowych i przepływów pracy. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów integracji, administratorów systemów i integratorów systemów, którzy chcą używać Boomi do tworzenia, zarządzania i wdrażania platform integracyjnych dla rozwiązań opartych na chmurze. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko, aby rozpocząć tworzenie integracji z Boomi. Zrozumienie funkcji, architektury i podstawowych koncepcji Boomi AtomSphere. Dowiedz się, jak projektować, budować i wdrażać procesy integracji za pomocą Boomi. Korzystanie z pulpitu nawigacyjnego i opcji raportowania do monitorowania aplikacji. Zarządzaj konfiguracjami i wdrożeniami Atom, Molecule i Atom Cloud. Włącz usługi sieciowe oraz integrację i zarządzanie API za pomocą Boomi.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Boomi, Boomi boot camp, Szkolenia Zdalne Boomi, szkolenie wieczorowe Boomi, szkolenie weekendowe Boomi, Kurs Boomi,Kursy Boomi, Trener Boomi, instruktor Boomi, kurs zdalny Boomi, edukacja zdalna Boomi, nauczanie wirtualne Boomi, lekcje UML, nauka przez internet Boomi, e-learning Boomi, kurs online Boomi, wykładowca Boomi

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions