Szkolenia Cloud based integration

Szkolenia Cloud based integration

Na najbardziej podstawowym poziomie, Cloud integration oznacza połączenie wielu środowisk chmurowych, zarówno we wdrożeniu hybrydowym, jak i jako wiele chmur publicznych, tak aby mogły działać jako pojedyncza, spójna infrastruktura IT dla przedsiębiorstwa.

Szkolenie z usługi Cloud integration jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Cloud based integration

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Infrastruktura chmury to wirtualna infrastruktura, która jest dostarczana lub dostępna za pośrednictwem sieci lub Internetu dla usług i produktów na żądanie. Usługi w chmurze to usługi świadczone za pośrednictwem sieci lub Internetu. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla architektów IT i konsultantów IT, którzy chcą stosować najlepsze praktyki w zakresie infrastruktury i usług w chmurze. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Wykorzystanie infrastruktury i usług w chmurze do wdrożenia biznesowego. Stosowanie zaawansowanych zabezpieczeń chmury z wykorzystaniem standardów Cloud Security Alliance. Migracja starszych systemów do chmury z wykorzystaniem synergii SOA i Paas. Automatyzacja dostarczania zasobów na żądanie dla asynchronicznych usług w chmurze.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Cloud based integration, Cloud based integration boot camp, Szkolenia Zdalne Cloud based integration, szkolenie wieczorowe Cloud based integration, szkolenie weekendowe Cloud based integration, Kurs Cloud based integration,Kursy Cloud based integration, Trener Cloud based integration, instruktor Cloud based integration, kurs zdalny Cloud based integration, edukacja zdalna Cloud based integration, nauczanie wirtualne Cloud based integration, lekcje UML, nauka przez internet Cloud based integration, e-learning Cloud based integration, kurs online Cloud based integration, wykładowca Cloud based integration

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions