Szkolenia Citrix Hypervisor

Szkolenia Citrix Hypervisor

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Citrix Hypervisor na żywo w trybie online lub stacjonarnym pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Citrix Hypervisor do wdrażania, zarządzania i optymalizacji wirtualizacji centrum danych na komputerach stacjonarnych, serwerach i chmurze.

Szkolenie Citrix Hypervisor jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

Citrix Hypervisor jest wcześniej znany jako Citrix XenServer.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Citrix Hypervisor

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Citrix Hypervisor (dawniej XenServer) to platforma zarządzania wirtualizacją typu open source dla komputerów stacjonarnych, serwerów i chmury. Pomaga zapewnić stały czas pracy centrum danych i wysoką dostępność poprzez optymalizację zasobów obliczeniowych i obciążeń serwerów wirtualnych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów systemów lub administratorów IT, którzy chcą używać Citrix Hypervisor do wdrażania, zarządzania i optymalizacji wirtualizacji centrum danych na komputerach stacjonarnych, serwerach i chmurze. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Skonfiguruj środowisko niezbędne do rozpoczęcia zarządzania wirtualizacją desktopów, serwerów i chmury za pomocą Citrix Hypervisor. Uprość zarządzanie wirtualizacją i operacjami, wykorzystując wszystkie funkcje i architekturę Citrix Hypervisor. Konfiguracja i zarządzanie środowiskiem Citrix Hypervisor przy użyciu XenCenter i poleceń CLI. Dowiedz się, jak instalować, konfigurować i zarządzać maszynami wirtualnymi, GPU i repozytoriami pamięci masowej. Optymalizacja ogólnej wydajności pul Citrix Hypervisor poprzez wdrożenie wysokiej dostępności i równoważenia obciążenia.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Citrix Hypervisor, Citrix Hypervisor boot camp, Szkolenia Zdalne Citrix Hypervisor, szkolenie wieczorowe Citrix Hypervisor, szkolenie weekendowe Citrix Hypervisor, Kurs Citrix Hypervisor,Kursy Citrix Hypervisor, Trener Citrix Hypervisor, instruktor Citrix Hypervisor, kurs zdalny Citrix Hypervisor, edukacja zdalna Citrix Hypervisor, nauczanie wirtualne Citrix Hypervisor, lekcje UML, nauka przez internet Citrix Hypervisor, e-learning Citrix Hypervisor, kurs online Citrix Hypervisor, wykładowca Citrix Hypervisor

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions