Szkolenia Robotics

Szkolenia Robotics

Robotyka to dziedzina inżynierii, która obejmuje koncepcję, projektowanie, produkcję i obsługę robotów. Dziedzina ta pokrywa się z elektroniką, informatyką, sztuczną inteligencją, mechatroniką, nanotechnologią i bioinżynierią. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo w robotyce pokazują podstawy i zaawansowane koncepcje robotyki.

Szkolenie z robotyki jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Robotics

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ten kurs wprowadza metody uczenia maszynowego w aplikacjach robotyki. Jest to szeroki przegląd istniejących metod, motywacji i głównych pomysłów w kontekście rozpoznawania wzorców. Po krótkim tle teoretycznym uczestnicy wykonają proste ćwiczenia z wykorzystaniem open source (zazwyczaj R) lub dowolnego innego popularnego oprogramowania.
28 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować robota za pomocą sprzętu Arduino i języka Arduino (C / C++ ). Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zbuduj i obsługuj robotyczny system, który zawiera zarówno składniki oprogramowania, jak i sprzętu
 • Zrozumienie kluczowych pojęć stosowanych w robotycznych technologiach
 • Zamontuj silniki, czujniki i mikrokontrolery w działającym robocie
 • Zaprojektuj strukturę mechaniczną robota
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Inżynierowie
 • Hobbyści
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Zestawy sprzętowe zostaną określone przez instruktora przed szkoleniem, ale z grubsza będą zawierać następujące elementy:
 • Płyta Arduino
 • Sterownik silnika
 • Czujnik odległości
 • Slave Bluetooth
 • Płyta prototypowa i kable
 • Kabel USB
 • Zestaw samochodowy
 • Uczestnicy będą musieli zakupić własny sprzęt.
 • Jeśli chcesz dostosować to szkolenie, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
Ta sesja szkoleniowa oparta na klasie będzie analizować techniki NLP w połączeniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji i robotyki w biznesie Delegaci wykonają przykłady komputerowe i ćwiczenia rozwiązywania problemów z wykorzystaniem Pythona .
14 godzin
Ta sesja szkoleniowa oparta na klasie będzie badać Robotics i Robotic Process Automation (RPA). Przedstawiciele podejmą egzaminy oparte na komputerach i badaniach przypadków.
14 godzin
ROS -Industrial ( ROS -I) to projekt open-source, który bazuje na ROS . Rozszerza możliwości ROS na automatyzację produkcji i robotykę. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć pracę z ROS Industrial. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj ROS Przemysł
 • Zaimplementuj planowanie ruchu i ścieżki w ROS -I za pomocą narzędzi takich jak MoveIt! i Kartezjusz
 • Twórz proste aplikacje ROS -I
 • Buduj, testuj, wdrażaj i rozwiązuj problemy z nowym robotem za pomocą ROS -I
Publiczność
 • Programiści
 • Deweloperzy
 • Inżynierowie
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
Inteligentna automatyzacja procesów (IPA) odnosi się do wykorzystania Artificial Intelligence (AI) , robotyki i integracji z usługami stron trzecich w celu rozszerzenia mocy RPA. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest skierowane do osób technicznych, które chcą skonfigurować lub rozszerzyć system RPA o bardziej inteligentnych możliwościach. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj UiPath IPA.
 • Włącz roboty do zarządzania innymi robotami.
 • Zastosuj widzenie komputerowe, aby dokładnie zlokalizować obiekty ekranowe.
 • Włącz roboty, które potrafią wykrywać wzorce językowe i przeprowadzać analizę sentymentów na treści nieustrukturyzowane.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o UiPath IPA, odwiedź: https: // www. UiPath .com / rpa / intelligent-process-automation
21 godzin
Robotics jest obszarem w sztucznej inteligencji (AI), który zajmuje się programowaniem i projektowaniem inteligentnych i wydajnych maszyn. To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą programować i tworzyć roboty za pomocą podstawowych metod AI. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wdrażanie filtrów (Kalman i cząstki), aby umożliwić robotowi lokalizację ruchomych obiektów w jego otoczeniu. Wdrożenie algorytmów wyszukiwania i planowania ruchu. Wdrożenie kontrol PID reguluje ruch robota w środowisku. Wdrożenie algorytmów SLAM, aby umożliwić robotowi mapowanie nieznanego środowiska.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
80 godzin
Robotics i Artificial Intelligence (AI) są potężnymi narzędziami do rozwoju systemów bezpieczeństwa w instalacjach jądrowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy będą uczyć się różnych technologii, ram i technik programowania różnych rodzajów robotów do wykorzystania w dziedzinie technologii jądrowej i systemów środowiskowych. Kurs 4 tygodni odbywa się 5 dni w tygodniu. Każdego dnia trwa 4 godziny i składa się z wykładów, dyskusji i praktycznego rozwoju robotów w żywym środowisku laboratoryjnym. Uczestnicy zakończą różne projekty w świecie rzeczywistym, które mają zastosowanie do ich pracy, aby praktykować zdobyte wiedzę. Materiał docelowy dla tego kursu będzie symulowany w 3D za pośrednictwem oprogramowania symulacyjnego. Kod zostanie następnie załadowany na sprzęt fizyczny (Arduino lub inny) do ostatecznego testowania rozmieszczenia. ROS (Robot Operating System) open-source framework, C++ i Python będą wykorzystywane do programowania robotów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum kluczowe pojęcia wykorzystywane w technologiach robotycznych. Zrozum i zarządzanie interakcją oprogramowania i sprzętu w systemie robotowym. Zrozum i wdrażanie komponentów oprogramowania, które wspierają robotykę. Budować i obsługiwać symulowany mechaniczny robot, który może widzieć, odczuwać, przetwarzać, nawigować i interakcji z ludźmi przez głos. Zrozumienie niezbędnych elementów sztucznej inteligencji (nauka maszyn, głębokie uczenie się itp.) Wystarczy stworzyć inteligentny robot. Wdrażanie filtrów (Kalman i cząstki), aby umożliwić robotowi lokalizację ruchomych obiektów w jego otoczeniu. Wdrożenie algorytmów wyszukiwania i planowania ruchu. Wdrożenie kontrol PID reguluje ruch robota w środowisku. Wdrożenie algorytmów SLAM, aby umożliwić robotowi mapowanie nieznanego środowiska. Test i rozwiązywanie problemów z robotem w realistycznych scenariuszach.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
O sprzęcie
  Zestawy sprzętowe zostaną potwierdzone przez instruktora przed szkoleniem. Zestaw będzie zawierał więcej lub mniej następujących składników: Arduino Zarząd sterownik silnika Dystansowy czujnik Bluetooth niewolnik Prototyp tablicy i kable Kabel USB samochód kit
 • Uczestnicy będą musieli dostarczyć własny sprzęt.
 • Opcje dostosowania kursu
   Do dostosowania jakiejkolwiek części tego kursu (język programowania, model robotowy, mikrokontroler itp.) Proszę skontaktować się z nami w celu zorganizowania.
  120 godzin
  Robotics i Artificial Intelligence (AI) są potężnymi narzędziami do rozwoju systemów bezpieczeństwa w instalacjach jądrowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy będą uczyć się różnych technologii, ram i technik programowania różnych rodzajów robotów do wykorzystania w dziedzinie technologii jądrowej i systemów środowiskowych. Kurs 6 tygodni odbywa się 5 dni w tygodniu. Każdego dnia trwa 4 godziny i składa się z wykładów, dyskusji i praktycznego rozwoju robotów w żywym środowisku laboratoryjnym. Uczestnicy zakończą różne projekty w świecie rzeczywistym, które mają zastosowanie do ich pracy, aby praktykować zdobyte wiedzę. Materiał docelowy dla tego kursu będzie symulowany w 3D za pośrednictwem oprogramowania symulacyjnego. ROS (Robot Operating System) open-source framework, C++ i Python będą wykorzystywane do programowania robotów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Zrozum kluczowe pojęcia wykorzystywane w technologiach robotycznych. Zrozum i zarządzanie interakcją oprogramowania i sprzętu w systemie robotowym. Zrozum i wdrażanie komponentów oprogramowania, które wspierają robotykę. Budować i obsługiwać symulowany mechaniczny robot, który może widzieć, odczuwać, przetwarzać, nawigować i interakcji z ludźmi przez głos. Zrozumienie niezbędnych elementów sztucznej inteligencji (nauka maszyn, głębokie uczenie się itp.) Wystarczy stworzyć inteligentny robot. Wdrażanie filtrów (Kalman i cząstki), aby umożliwić robotowi lokalizację ruchomych obiektów w jego otoczeniu. Wdrożenie algorytmów wyszukiwania i planowania ruchu. Wdrożenie kontrol PID reguluje ruch robota w środowisku. Wdrożenie algorytmów SLAM, aby umożliwić robotowi mapowanie nieznanego środowiska. Rozszerz zdolność robota do wykonywania złożonych zadań poprzez Deep Learning. Test i rozwiązywanie problemów z robotem w realistycznych scenariuszach.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Do dostosowania jakiejkolwiek części tego kursu (język programowania, model robotowy itp.) Proszę skontaktować się z nami w celu zorganizowania.
  21 godzin
  This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to install, configure, and manage AWS RoboMaker capabilities to create, simulate, and deploy applications for robots and autonomous vehicles and devices. By the end of this training, participants will be able to use AWS RoboMaker to build, simulate, deploy, manage, test, and monitor robot applications.
  84 godzin
  Smart Robot to system sztucznej inteligencji (AI), który może uczyć się na podstawie swojego otoczenia i doświadczenia oraz wykorzystywać jego możliwości w oparciu o tę wiedzę Inteligentne roboty mogą współpracować z ludźmi, pracować razem z nimi i uczyć się na ich zachowaniu Ponadto mają one zdolność nie tylko do pracy fizycznej, ale także do zadań poznawczych Oprócz robotów fizycznych, inteligentne roboty mogą być oparte wyłącznie na oprogramowaniu, rezydując w komputerze jako aplikacja bez ruchomych części lub fizycznej interakcji ze światem W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają różne technologie, ramy i techniki programowania różnych typów mechanicznych robotów inteligentnych, a następnie zastosują tę wiedzę, aby ukończyć własne projekty Smart Robot Kurs podzielony jest na 4 sekcje, z których każda składa się z trzech dni wykładów, dyskusji i rozwoju robotów w żywym środowisku laboratoryjnym Każda sekcja zakończy się praktycznym projektem, który pozwoli uczestnikom ćwiczyć i demonstrować zdobytą wiedzę Docelowy sprzęt do tego kursu będzie symulowany w 3D za pomocą oprogramowania symulacyjnego Platforma opensource ROS (Robot Operating System), C ++ i Python będą używane do programowania robotów Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z kluczowymi pojęciami używanymi w robotycznych technologiach Zrozum i zarządzaj interakcją pomiędzy oprogramowaniem i sprzętem w systemie zrobotyzowanym Zrozum i wdrażaj komponenty oprogramowania, które stanowią podstawę inteligentnych robotów Zbuduj i używaj symulowanego mechanicznego inteligentnego robota, który może widzieć, wyczuwać, przetwarzać, chwytać, nawigować i wchodzić w interakcje z ludźmi za pomocą głosu Zwiększenie możliwości inteligentnego robota do wykonywania skomplikowanych zadań za pomocą Deep Learning Testowanie i rozwiązywanie problemów z inteligentnym robotem w realistycznych scenariuszach Publiczność Deweloperzy Inżynierowie Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby spersonalizować dowolną część tego kursu (język programowania, model robota itp), Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów .
  14 godzin
  Usługa Bot Azure łączy w sobie moc Microsoft Bot Framework i funkcje Azure aby umożliwić szybki rozwój inteligentnych botów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łatwo stworzyć inteligentnego bota za pomocą Microsoft Azure Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Poznaj podstawy inteligentnych botów
  • Dowiedz się, jak tworzyć inteligentne boty za pomocą aplikacji w chmurze
  • Dowiedz się, jak korzystać z Microsoft Bot Framework, Bot Builder SDK i Azure Bot Service
  • Zrozum, jak projektować boty za pomocą wzorów botów
  • Opracuj swój pierwszy inteligentny bot za pomocą Microsoft Azure
  Publiczność
  • Deweloperzy
  • Hobbyści
  • Inżynierowie
  • Specjaliści IT
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  14 godzin
  Bot lub chatbot jest jak asystent komputerowy, który służy do automatyzacji interakcji użytkownika na różnych platformach komunikacyjnych i przyspiesza pracę bez konieczności rozmawiania z innymi ludźmi. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć tworzenie bota, przechodząc przez tworzenie przykładowych chatbotów przy użyciu narzędzi do tworzenia botów i frameworków. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zrozum różne zastosowania i zastosowania botów
  • Zrozum kompletny proces tworzenia botów
  • Poznaj różne narzędzia i platformy używane w budowaniu botów
  • Zbuduj przykładowy chatbot dla Facebook Messenger
  • Zbuduj przykładowy chatbot przy użyciu Microsoft Bot Framework
  Publiczność
  • Deweloperzy zainteresowani stworzeniem własnego bota
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  21 godzin
  Mechatronika (aka inżynieria mechatroniczna) to połączenie mechaniki, elektroniki i informatyki. Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do inżynierów, którzy chcą poznać możliwości zastosowania sztucznej inteligencji w systemach mechatronicznych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Uzyskaj przegląd sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i inteligencji obliczeniowej.
  • Zrozum pojęcia sieci neuronowych i różnych metod uczenia się.
  • Wybierz metody sztucznej inteligencji efektywnie w rzeczywistych problemach.
  • Wdrożenie aplikacji AI w inżynierii mechatronicznej.
  Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
  21 godzin
  ROS oznacza Robot Operating System Jest to framework open source, który służy do pomocy w rozwoju zaawansowanych robotów Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć korzystanie z ROS w swoich projektach robotyki za pomocą narzędzi do wizualizacji i symulacji robotyki Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami ROS Dowiedz się, jak stworzyć podstawowy projekt robotyki za pomocą ROS Dowiedz się, jak używać różnych narzędzi do robotyki, w tym narzędzi do symulacji i wizualizacji Publiczność Hobbiści Entuzjaści robotyki Inżynierowie i technicy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
  14 godzin
  ArduPilot jest otwartym, bezzałogowym pojazdem Autopilot Software Suite do sterowania dronami. To szkolenie prowadzone przez instruktora, na żywo (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów i osób technicznych, którzy chcą zaprojektować i rozwijać bezzałogowy dron. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Tworzenie odpowiedniego środowiska rozwoju. Wybierz i zastosować odpowiednie narzędzia do programowania drona. Zrozum i konfiguruj firmware, middleware i API stack. Testuj i debiutuj swój kod za pomocą oprogramowania do symulacji dronów.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Ten trening opiera się na otwartym oprogramowaniu autopilotowym: ArduPilot. Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  21 godzin
  Aerial Robotics to technologia zajmująca się projektowaniem i modelowaniem dronów, znanych również jako bezzałogowe pojazdy lotnicze (UAV) i ławki. Rozwiązuje wyzwanie autonomicznego i inteligentnego lotu dla różnych zastosowań przemysłowych. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów i deweloperów, którzy chcą zaprojektować, opracować i przetestować pojazdy lotnicze poprzez odkrywanie różnych koncepcji i narzędzi robotyki lotniczej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Poznaj podstawę robotyki lotniczej. Model i projektowanie UAV i quadrotorów. Dowiedz się o podstawach kontroli lotu i planowania ruchu. Dowiedz się, jak używać różnych narzędzi symulacyjnych do robotyki lotniczej.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  7 godzin
  Drony (znane również jako bezzałogowe pojazdy lotnicze lub UAV) to bezzałogowe urządzenia, które samodzielnie latają, aby wykonać różne zadania w wielu dziedzinach i branżach. Efektywność i zdolności techniczne technologii dronów sprawiają, że jest ona przydatna w wielu praktycznych zastosowaniach, takich jak misje ratunkowe i mapowanie terenu dla rolnictwa. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do każdego, kto chce zrozumieć podstawy UAS i zastosować technologię dronów w planowaniu, operacjach, zarządzaniu i analizie dla różnych branż. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Zdobądź podstawową wiedzę na temat UAV i dronów. Dowiedz się o klasyfikacjach dronów i ich zastosowaniach, aby znaleźć odpowiednie UAV, które spełniają różne potrzeby. Ocenić opcje dostawy i przepisy dotyczące wygodnego funkcjonowania dronów. Zrozum ryzyko i etykę korzystania z technologii dronów. Odkryj przyszłe zastosowania i możliwości UAV, w tym integrację z innymi technologiami.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  21 godzin
  Drony, lub bezzałogowe pojazdy lotnicze (UAV), stają się wiodącymi narzędziami do optymalizacji metod rolnych i rolniczych. Technologia dronów zapewnia efektywne rozwiązania dla potrzeb rolnych, takie jak zmniejszenie czasu i kosztów uzyskania danych z uprawy oraz lepsze zrównoważony rozwój. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do techników rolnych, badaczy i inżynierów, którzy chcą zastosować robotikę lotniczą w optymalizacji gromadzenia danych i analizy dla rolnictwa. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Zrozum technologii dronów i przepisów związanych z nimi. Rozpoczęcie dronów w celu nabycia, przetwarzania i analizy danych z uprawy w celu poprawy metod rolniczych i rolniczych.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Robotics

  Szkolenie Robotics, Robotics boot camp, Szkolenia Zdalne Robotics, szkolenie wieczorowe Robotics, szkolenie weekendowe Robotics, Kurs Robotics,Kursy Robotics, Trener Robotics, instruktor Robotics, kurs zdalny Robotics, edukacja zdalna Robotics, nauczanie wirtualne Robotics, lekcje UML, nauka przez internet Robotics, e-learning Robotics, kurs online Robotics, wykładowca Robotics

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions