Szkolenia ROS

Szkolenia ROS

Praktyczne szkolenia na żywo z ROS.
Robot Operating System (ROS) to zestaw bibliotek oprogramowania i narzędzi, które pomagają w tworzeniu aplikacji dla robotów.

Szkolenie z ROS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Robot Operating System

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
ROS oznacza Robot Operating System Jest to framework open source, który służy do pomocy w rozwoju zaawansowanych robotów Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć korzystanie z ROS w swoich projektach robotyki za pomocą narzędzi do wizualizacji i symulacji robotyki Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z podstawami ROS Dowiedz się, jak stworzyć podstawowy projekt robotyki za pomocą ROS Dowiedz się, jak używać różnych narzędzi do robotyki, w tym narzędzi do symulacji i wizualizacji Publiczność Hobbiści Entuzjaści robotyki Inżynierowie i technicy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii ROS

Szkolenie ROS (Robot Operating System), Robot Operating System (ROS) boot camp, Szkolenia Zdalne ROS, szkolenie wieczorowe ROS, szkolenie weekendowe Robot Operating System, Kurs ROS (Robot Operating System),Kursy Robot Operating System, Trener Robot Operating System, instruktor Robot Operating System, kurs zdalny Robot Operating System (ROS), edukacja zdalna Robot Operating System, nauczanie wirtualne Robot Operating System, lekcje UML, nauka przez internet ROS, e-learning ROS, kurs online Robot Operating System (ROS), wykładowca ROS

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions