Szkolenia Smart Robots

Szkolenia Smart Robots

Praktyczne szkolenia na żywo ze Smart Robots. Kursy przedstawiają technologie, ramy i techniki programowania różnych rodzajów Smart Robots. Uczestnicy, zdobytą wiedzę mogą później zastosować do stworzenia własnego projektu Smart Robot.

Szkolenie Smart Robots jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Smart Robots

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
84 godzin
Smart Robot to system sztucznej inteligencji (AI), który może uczyć się na podstawie swojego otoczenia i doświadczenia oraz wykorzystywać jego możliwości w oparciu o tę wiedzę Inteligentne roboty mogą współpracować z ludźmi, pracować razem z nimi i uczyć się na ich zachowaniu Ponadto mają one zdolność nie tylko do pracy fizycznej, ale także do zadań poznawczych Oprócz robotów fizycznych, inteligentne roboty mogą być oparte wyłącznie na oprogramowaniu, rezydując w komputerze jako aplikacja bez ruchomych części lub fizycznej interakcji ze światem W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają różne technologie, ramy i techniki programowania różnych typów mechanicznych robotów inteligentnych, a następnie zastosują tę wiedzę, aby ukończyć własne projekty Smart Robot Kurs podzielony jest na 4 sekcje, z których każda składa się z trzech dni wykładów, dyskusji i rozwoju robotów w żywym środowisku laboratoryjnym Każda sekcja zakończy się praktycznym projektem, który pozwoli uczestnikom ćwiczyć i demonstrować zdobytą wiedzę Docelowy sprzęt do tego kursu będzie symulowany w 3D za pomocą oprogramowania symulacyjnego Platforma opensource ROS (Robot Operating System), C ++ i Python będą używane do programowania robotów Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z kluczowymi pojęciami używanymi w robotycznych technologiach Zrozum i zarządzaj interakcją pomiędzy oprogramowaniem i sprzętem w systemie zrobotyzowanym Zrozum i wdrażaj komponenty oprogramowania, które stanowią podstawę inteligentnych robotów Zbuduj i używaj symulowanego mechanicznego inteligentnego robota, który może widzieć, wyczuwać, przetwarzać, chwytać, nawigować i wchodzić w interakcje z ludźmi za pomocą głosu Zwiększenie możliwości inteligentnego robota do wykonywania skomplikowanych zadań za pomocą Deep Learning Testowanie i rozwiązywanie problemów z inteligentnym robotem w realistycznych scenariuszach Publiczność Deweloperzy Inżynierowie Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby spersonalizować dowolną część tego kursu (język programowania, model robota itp), Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów .
14 godzin
Usługa Bot Azure łączy w sobie moc Microsoft Bot Framework i funkcje Azure aby umożliwić szybki rozwój inteligentnych botów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łatwo stworzyć inteligentnego bota za pomocą Microsoft Azure Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Poznaj podstawy inteligentnych botów
 • Dowiedz się, jak tworzyć inteligentne boty za pomocą aplikacji w chmurze
 • Dowiedz się, jak korzystać z Microsoft Bot Framework, Bot Builder SDK i Azure Bot Service
 • Zrozum, jak projektować boty za pomocą wzorów botów
 • Opracuj swój pierwszy inteligentny bot za pomocą Microsoft Azure
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Hobbyści
 • Inżynierowie
 • Specjaliści IT
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Bot lub chatbot jest jak asystent komputerowy, który służy do automatyzacji interakcji użytkownika na różnych platformach komunikacyjnych i przyspiesza pracę bez konieczności rozmawiania z innymi ludźmi. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć tworzenie bota, przechodząc przez tworzenie przykładowych chatbotów przy użyciu narzędzi do tworzenia botów i frameworków. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozum różne zastosowania i zastosowania botów
 • Zrozum kompletny proces tworzenia botów
 • Poznaj różne narzędzia i platformy używane w budowaniu botów
 • Zbuduj przykładowy chatbot dla Facebook Messenger
 • Zbuduj przykładowy chatbot przy użyciu Microsoft Bot Framework
Publiczność
 • Deweloperzy zainteresowani stworzeniem własnego bota
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
Mechatronika (aka inżynieria mechatroniczna) to połączenie mechaniki, elektroniki i informatyki. Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do inżynierów, którzy chcą poznać możliwości zastosowania sztucznej inteligencji w systemach mechatronicznych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Uzyskaj przegląd sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i inteligencji obliczeniowej.
 • Zrozum pojęcia sieci neuronowych i różnych metod uczenia się.
 • Wybierz metody sztucznej inteligencji efektywnie w rzeczywistych problemach.
 • Wdrożenie aplikacji AI w inżynierii mechatronicznej.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.

Last Updated:

Szkolenie Smart Robots, Smart Robots boot camp, Szkolenia Zdalne Smart Robots, szkolenie wieczorowe Smart Robots, szkolenie weekendowe Smart Robots, Kurs Smart Robots,Kursy Smart Robots, Trener Smart Robots, instruktor Smart Robots, kurs zdalny Smart Robots, edukacja zdalna Smart Robots, nauczanie wirtualne Smart Robots, lekcje UML, nauka przez internet Smart Robots, e-learning Smart Robots, kurs online Smart Robots, wykładowca Smart Robots

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions