Szkolenia Aerial Robotics

Szkolenia Aerial Robotics

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo z robotyki lotniczej online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak projektować, rozwijać i testować pojazdy powietrzne, badając różne koncepcje i narzędzia robotyki lotniczej.

Szkolenie z robotyki lotniczej jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

Robotyka lotnicza jest również znana jako drony, bezzałogowe pojazdy latające (UAV) i quadrotory.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Aerial Robotics

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Aerial Robotics to technologia zajmująca się projektowaniem i modelowaniem dronów, znanych również jako bezzałogowe statki powietrzne (UAV) i quadrotory. Rozwiązuje ona wyzwanie autonomicznego i inteligentnego lotu dla różnych zastosowań przemysłowych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów i programistów, którzy chcą projektować, rozwijać i testować pojazdy powietrzne, badając różne koncepcje i narzędzia robotyki lotniczej. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie podstaw robotyki lotniczej. Modelowanie i projektowanie bezzałogowych statków powietrznych i quadrotorów. Poznanie podstaw sterowania lotem i planowania ruchu. Dowiedz się, jak korzystać z różnych narzędzi symulacyjnych dla robotyki lotniczej.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Drony (znane również jako bezzałogowe statki powietrzne lub UAV) to bezzałogowe urządzenia, które latają autonomicznie, aby wykonywać różne zadania w wielu dziedzinach i branżach. Wydajność i możliwości techniczne dronów sprawiają, że są one przydatne w wielu praktycznych zastosowaniach, takich jak misje ratunkowe i mapowanie terenu dla rolnictwa. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla każdego, kto chce zrozumieć podstawy UAS i zastosować technologię dronów w planowaniu, operacjach, zarządzaniu i analizach dla różnych branż. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zdobądź podstawową wiedzę na temat bezzałogowych statków powietrznych i dronów. Poznaj klasyfikacje i zastosowania dronów, aby znaleźć odpowiednie bezzałogowe statki powietrzne spełniające różne potrzeby. Ocena opcji dostawy i przepisów dotyczących wygodnej obsługi dronów. Zrozumienie ryzyka i etyki korzystania z technologii dronów. Poznanie przyszłych zastosowań i możliwości bezzałogowych statków powietrznych, w tym integracji z innymi technologiami.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne (UAV), stają się coraz popularniejszymi urządzeniami do optymalizacji rolnictwa i metod rolniczych. Technologia dronów zapewnia wydajne rozwiązania dla potrzeb rolnictwa, takie jak skrócenie czasu i kosztów pozyskiwania danych o uprawach oraz lepsze zrównoważenie. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla techników rolnictwa, badaczy i inżynierów, którzy chcą zastosować robotykę lotniczą w optymalizacji gromadzenia i analizy danych dla rolnictwa. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumieć technologię dronów i związane z nią przepisy. Wdrażanie dronów do pozyskiwania, przetwarzania i analizowania danych dotyczących upraw w celu poprawy metod uprawy i rolnictwa.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Aerial Robotics, Aerial Robotics boot camp, Szkolenia Zdalne Aerial Robotics, szkolenie wieczorowe Aerial Robotics, szkolenie weekendowe Aerial Robotics, Kurs Aerial Robotics,Kursy Aerial Robotics, Trener Aerial Robotics, instruktor Aerial Robotics, kurs zdalny Aerial Robotics, edukacja zdalna Aerial Robotics, nauczanie wirtualne Aerial Robotics, lekcje UML, nauka przez internet Aerial Robotics, e-learning Aerial Robotics, kurs online Aerial Robotics, wykładowca Aerial Robotics

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions