Szkolenia ArduPilot

Szkolenia ArduPilot

Praktyczne szkolenia na żywo z ArduPilot.
ArduPilot to oprogramowanie typu open source do bezzałogowego pojazdu Autopilot Software Suite. które umożliwia autonomiczne sterowanie modelami samolotów, łazików Szkolenie z ArduPilot jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii ArduPilot

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
ArduPilot to oprogramowanie typu open source do autopilota pojazdów bezzałogowych, służące do sterowania dronami. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów i osób technicznych, które chcą zaprojektować i opracować bezzałogowego drona. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Konfiguracja odpowiedniego środowiska programistycznego. Wybór i zastosowanie odpowiednich narzędzi do programowania dronów. Zrozumieć i skonfigurować oprogramowanie układowe, oprogramowanie pośredniczące i stos API. Testowanie i debugowanie kodu przy użyciu oprogramowania do symulacji dronów.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    To szkolenie jest oparte na oprogramowaniu autopilota typu open source: ArduPilot. Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie ArduPilot, ArduPilot boot camp, Szkolenia Zdalne ArduPilot, szkolenie wieczorowe ArduPilot, szkolenie weekendowe ArduPilot, Kurs ArduPilot,Kursy ArduPilot, Trener ArduPilot, instruktor ArduPilot, kurs zdalny ArduPilot, edukacja zdalna ArduPilot, nauczanie wirtualne ArduPilot, lekcje UML, nauka przez internet ArduPilot, e-learning ArduPilot, kurs online ArduPilot, wykładowca ArduPilot

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions