Szkolenia ArduPilot

Szkolenia ArduPilot

Praktyczne szkolenia na żywo z ArduPilot.
ArduPilot to oprogramowanie typu open source do bezzałogowego pojazdu Autopilot Software Suite. które umożliwia autonomiczne sterowanie modelami samolotów, łazików Szkolenie z ArduPilot jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii ArduPilot

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
ArduPilot jest otwartym, bezzałogowym pojazdem Autopilot Software Suite do sterowania dronami. To szkolenie prowadzone przez instruktora, na żywo (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów i osób technicznych, którzy chcą zaprojektować i rozwijać bezzałogowy dron. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Tworzenie odpowiedniego środowiska rozwoju. Wybierz i zastosować odpowiednie narzędzia do programowania drona. Zrozum i konfiguruj firmware, middleware i API stack. Testuj i debiutuj swój kod za pomocą oprogramowania do symulacji dronów.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Ten trening opiera się na otwartym oprogramowaniu autopilotowym: ArduPilot. Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii ArduPilot

Szkolenie ArduPilot, ArduPilot boot camp, Szkolenia Zdalne ArduPilot, szkolenie wieczorowe ArduPilot, szkolenie weekendowe ArduPilot, Kurs ArduPilot,Kursy ArduPilot, Trener ArduPilot, instruktor ArduPilot, kurs zdalny ArduPilot, edukacja zdalna ArduPilot, nauczanie wirtualne ArduPilot, lekcje UML, nauka przez internet ArduPilot, e-learning ArduPilot, kurs online ArduPilot, wykładowca ArduPilot

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions