Szkolenia Sieci Neuronowe | Szkolenia Neural Networks

Szkolenia Sieci Neuronowe

Praktyczne szkolenia na żywo z sieci neuronowej pokazują budowy sieci neuronowych przy użyciu wielu narzędzi i bibliotek opartych na otwartym oprogramowaniu. Nasze kursy oparte są na popularnych językach programowania, takich jak język Python, Java, R i potężne biblioteki, w tym TensorFlow, Latarka, Caffe, Theano i inne.

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Sieci Neuronowe

Plany szkoleń z technologii Sieci Neuronowe

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Jest to 4-dniowy kurs wprowadzający AI i jego zastosowanie za pomocą języka programowania Python. Istnieje możliwość, aby mieć dodatkowy dzień, aby podjąć projekt AI na zakończenie tego kursu. 
21 godzin
Głębokie Reinforcement Learning odnosi się do zdolności „sztucznego agenta” do uczenia się metodą prób i błędów oraz nagród i kar. Sztuczny agent ma na celu naśladowanie zdolności człowieka do samodzielnego pozyskiwania i konstruowania wiedzy, bezpośrednio z surowych danych wejściowych, takich jak wizja. Do realizacji uczenia się przez wzmacnianie stosuje się głębokie uczenie i sieci neuronowe. Uczenie ze wzmocnieniem różni się od uczenia maszynowego i nie opiera się na metodach uczenia nadzorowanego i nienadzorowanego.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i naukowców zajmujących się danymi, którzy chcą poznać podstawy Deep Reinforcement Learning podczas tworzenia agenta Deep Learning.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum kluczowe koncepcje stojące za Deep Reinforcement Learning i umiej odróżnić je od Machine Learning. Zastosuj zaawansowane Reinforcement Learning algorytmy do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Zbuduj Deep Learning agenta.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
7 godzin
This course has been created for managers, solutions architects, innovation officers, CTOs, software architects and anyone who is interested in an overview of applied artificial intelligence and the nearest forecast for its development.
7 godzin
Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zapoznać się z podstawami sieci neuronowych oraz ich zastosowań.
14 godzin
Szkolenie jest wprowadzeniem do wdrożenia sieci neuronowych w życiu codziennym wykorzystując oprogramowanie R-project.
14 godzin
To szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby zastosować Machine Learning w praktycznych zastosowaniach. Publiczność Ten kurs jest przeznaczony dla naukowców zajmujących się danymi i statystyków, którzy znają statystyki i wiedzą, jak programować R (lub Python lub inny wybrany język). Kurs kładzie nacisk na praktyczne aspekty przygotowania danych / modelu, wykonania, analizy post hoc i wizualizacji. Celem jest praktyczne zastosowanie Machine Learning dla uczestników zainteresowanych zastosowaniem metod w pracy. Przykłady specyficzne dla danego sektora są wykorzystywane do szkolenia odpowiedniego dla odbiorców.
21 godzin
Sztuczna sieć neuronowa jest obliczeniowym modelem danych wykorzystywanym w rozwoju systemów Artificial Intelligence (AI) zdolnych do wykonywania „inteligentnych” zadań. Neural Networks są powszechnie stosowane w aplikacjach Machine Learning (ML), które same są implementacją AI. Deep Learning jest podzbiorem ML.
35 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które nie mają wcześniejszego doświadczenia w zakresie prawdopodobieństwa i statystyki.
14 godzin
Ten kurs obejmuje AI (emphasizing Machine Learning i Deep Learning) w Automotive Przemysłu. Pomaga określić, która technologia może być (potencjalnie) wykorzystywana w wielu sytuacjach w samochodzie: od prostej automatyzacji, rozpoznawania obrazu do autonomicznego podejmowania decyzji.
28 godzin
Ten kurs daje wiedzę na temat sieci neuronowych i ogólnie algorytmu uczenia maszynowego, głębokiego uczenia się (algorytmy i aplikacje). To szkolenie bardziej koncentruje się na podstawach, ale pomoże ci wybrać odpowiednią technologię: TensorFlow , Caffe , Teano, DeepDrive, Keras itp. Przykłady zostały wykonane w TensorFlow .
21 godzin
Ten prowadzony przez instruktora kurs na żywo stanowi wprowadzenie do dziedziny rozpoznawania wzorów i uczenia maszynowego. Dotyczy praktycznych zastosowań w statystyce, informatyce, przetwarzaniu sygnałów, wizji komputerowej, eksploracji danych i bioinformatyce. Kurs jest interaktywny i obejmuje wiele ćwiczeń praktycznych, informacje zwrotne od instruktora oraz testowanie zdobytej wiedzy i umiejętności.
21 godzin
Typ: Szkolenie teoretyczne z aplikacjami podjętymi przez studentów na Lasagne lub Keras według grupy pedagogicznej Metoda nauczania: prezentacja, wymiany i studia przypadków Sztuczna inteligencja, po zakłóceniu wielu dziedzin nauki, zaczęła zrewolucjonizować wiele sektorów gospodarki (przemysł, medycyna, komunikacja itp.). Niemniej jednak jego prezentacja w dużych mediach jest często fantazją, bardzo daleką od tego, co naprawdę jest dziedziną Machine Learning lub Deep Learning . Celem tego szkolenia jest zapewnienie inżynierom, którzy już opanowali narzędzia komputerowe (w tym bazę programistyczną) wprowadzenia do Deep Learning i jego różnych obszarów specjalizacji, a tym samym do głównych istniejących architektur sieciowych dziś. Jeśli podstawy matematyczne zostaną przywołane w trakcie kursu, poziom matematyki typu BAC + 2 jest zalecany dla większego komfortu. Absolutnie możliwe jest pominięcie osi matematycznej, aby zachować tylko wizję „systemową”, ale to podejście ogromnie ograniczy zrozumienie tematu.
7 godzin
The Tensor Processing Unit (TPU) is the architecture which Google has used internally for several years, and is just now becoming available for use by the general public. It includes several optimizations specifically for use in neural networks, including streamlined matrix multiplication, and 8-bit integers instead of 16-bit in order to return appropriate levels of precision. In this instructor-led, live training, participants will learn how to take advantage of the innovations in TPU processors to maximize the performance of their own AI applications. By the end of the training, participants will be able to:
 • Train various types of neural networks on large amounts of data.
 • Use TPUs to speed up the inference process by up to two orders of magnitude.
 • Utilize TPUs to process intensive applications such as image search, cloud vision and photos.
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
21 godzin
Microsoft Cognitive Toolkit 2x (wcześniej CNTK) to zestaw narzędzi opensource, commercialgrade, który trenuje algorytmy głębokiego uczenia się, aby nauczyć się jak ludzki mózg Według Microsoftu, CNTK może być 510x szybszy niż TensorFlow na sieciach powtarzalnych i 2 do 3 razy szybszy niż TensorFlow dla zadań powiązanych z obrazem W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się korzystać z Microsoft Cognitive Toolkit w celu tworzenia, szkolenia i oceny algorytmów uczenia głębokiego w celu wykorzystania w komercyjnych aplikacjach AI obejmujących wiele rodzajów danych, takich jak dane, mowa, tekst i obrazy Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Uzyskaj dostęp do biblioteki CNTK jako biblioteki z poziomu programu Python, C # lub C ++ Użyj CNTK jako samodzielnego narzędzia do nauki maszyn poprzez własny język opisu modelu (BrainScript) Użyj funkcji oceny modelu CNTK z programu Java Połącz feedforward DNN, splotowe sieci (CNN) i sieci powtarzalne (RNN / LSTM) Skaluj moc obliczeniową na procesorach, GPU i wielu komputerach Uzyskaj dostęp do ogromnych zestawów danych przy użyciu istniejących języków programowania i algorytmów Publiczność Deweloperzy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Jeśli chcesz dostosować dowolną część tego szkolenia, w tym wybrany język programowania, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
21 godzin
PaddlePaddle (PArallel Distributed Deep Learning) to skalowalna platforma do głębokiego uczenia się opracowana przez Baidu W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z PaddlePaddle, aby umożliwić głębokie uczenie się w swoich produktach i usługach Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Skonfiguruj i skonfiguruj PaddlePaddle Stwórz Convolutional Neural Network (CNN) do rozpoznawania obrazów i wykrywania obiektów Skonfiguruj powtarzalną sieć neuronową (RNN) do analizy sentymentów Skonfiguruj głęboką naukę w systemach rekomendacji, aby pomóc użytkownikom znaleźć odpowiedzi Przewidzieć współczynniki klikalności (CTR), klasyfikować zbiory obrazów wielkoskalowych, wykonywać optyczne rozpoznawanie znaków (OCR), wyszukiwać w rankingu, wykrywać wirusy komputerowe i wdrażać system rekomendacji Publiczność Deweloperzy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
Snorkel to system do szybkiego tworzenia, modelowania i zarządzania danymi treningowymi Koncentruje się na przyspieszeniu rozwoju strukturalnych lub "ciemnych" aplikacji do ekstrakcji danych w domenach, w których duże zestawy szkoleniowe nie są dostępne lub łatwe do zdobycia W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają techniki uzyskiwania wartości z niestrukturalnych danych, takich jak tekst, tabele, rysunki i obrazy, poprzez modelowanie danych treningowych za pomocą Snorkel Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Programowo tworzyć zestawy szkoleniowe, aby umożliwić oznaczanie olbrzymich zestawów szkoleniowych Trenuj modele końca wysokiej jakości, modelując najpierw głośne zestawy treningowe Użyj Snorkela do implementacji słabych technik nadzoru i zastosowania programowania danych do słabo nadzorowanych systemów uczenia maszynowego Publiczność Deweloperzy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Encog to otwarta platforma uczenia maszynowego dla języków Java iNet W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają zaawansowane techniki uczenia maszynowego do budowania dokładnych modeli predykcyjnych sieci neuronowych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zaimplementuj różne techniki optymalizacji sieci neuronowych, aby rozwiązać problem niedostosowania i przeuczenia Zrozum i wybierz jedną z wielu architektur sieci neuronowych Zaimplementuj nadzorowane sieci przesyłu danych i opinie Publiczność Deweloperzy Analitycy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Encog to otwarta platforma uczenia maszynowego dla języków Java iNet W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się, jak tworzyć różne elementy sieci neuronowej za pomocą ENCOG Omówione zostaną studia przypadków Realworld i zostaną zbadane rozwiązania oparte na języku maszynowym na te problemy Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Przygotuj dane dla sieci neuronowych za pomocą procesu normalizacji Zaimplementuj sieci przekazywania danych i metody szkolenia propagowania Wykonaj zadania klasyfikacji i regresji Modeluj i trenuj sieci neuronowe za pomocą środowiska graficznego opartego na GUI Zintegruj obsługę sieci neuronowej z aplikacjami realworld Publiczność Deweloperzy Analitycy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
35 godzin
Kurs rozpoczyna się od przekazania wiedzy pojęciowej w sieciach neuronowych i ogólnie w algorytmie uczenia maszynowego, głębokiego uczenia się (algorytmy i aplikacje). Część 1 (40%) tego szkolenia skupia się bardziej na podstawach, ale pomoże ci wybrać odpowiednią technologię: TensorFlow , Caffe , Theano, DeepDrive, Keras itp. Część 2 (20%) tego szkolenia przedstawia Theano - bibliotekę Pythona, która ułatwia pisanie modeli głębokiego uczenia. Część 3 (40%) szkolenia byłaby w dużej mierze oparta na Tensorflow - API drugiej generacji biblioteki oprogramowania open source Go ogle dla Deep Learning . Wszystkie przykłady i wskazówki powstałyby w TensorFlow . Publiczność Ten kurs jest przeznaczony dla inżynierów, którzy chcą korzystać z TensorFlow w swoich projektach Deep Learning Po ukończeniu tego kursu uczestnicy:
 • dobrze rozumie głębokie sieci neuronowe (DNN), CNN i RNN
 • zrozumieć strukturę i mechanizmy wdrażania TensorFlow
 • być w stanie wykonywać zadania związane z instalacją / produkcją / architekturą / konfiguracją
 • być w stanie ocenić jakość kodu, przeprowadzić debugowanie, monitorowanie
 • być w stanie wdrożyć zaawansowaną produkcję, taką jak modele szkoleniowe, tworzenie wykresów i rejestrowanie
14 godzin
Ta sesja szkoleniowa oparta na zajęciach będzie zawierać prezentacje i przykłady oparte na komputerach oraz ćwiczenia studium przypadku, które należy przeprowadzić z odpowiednimi bibliotekami sieci neuronowych i głębokich
28 godzin
Jest to 4-dniowy kurs przedstawiający sztuczną inteligencję i jej zastosowanie. Istnieje opcja dodatkowego dnia na podjęcie projektu AI po ukończeniu tego kursu.
21 godzin
Mechatronika (aka inżynieria mechatroniczna) to połączenie mechaniki, elektroniki i informatyki. Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do inżynierów, którzy chcą poznać możliwości zastosowania sztucznej inteligencji w systemach mechatronicznych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Uzyskaj przegląd sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i inteligencji obliczeniowej.
 • Zrozum pojęcia sieci neuronowych i różnych metod uczenia się.
 • Wybierz metody sztucznej inteligencji efektywnie w rzeczywistych problemach.
 • Wdrożenie aplikacji AI w inżynierii mechatronicznej.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
System polecający to proces filtracji informacji, który przewiduje preferencje użytkownika. Python może być używany do programowania systemów głębokiego uczenia się, uczenia się maszynowego i sieci nerwowej, aby pomóc użytkownikom odkrywać nowe produkty i treści. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do naukowców danych, którzy chcą użyć Python do budowania systemów zalecanych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie systemów zalecanych na skalę. Zastosuj filtrację współpracującą, aby zbudować systemy rekomendacyjne. Użyj Apache Spark do obliczania systemów zalecanych na klastrach. Stwórz ramy do testowania algorytmów zaleceń z Python.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at researchers and developers who wish to use Chainer to build and train neural networks in Python while making the code easy to debug. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the necessary development environment to start developing neural network models.
 • Define and implement neural network models using a comprehensible source code.
 • Execute examples and modify existing algorithms to optimize deep learning training models while leveraging GPUs for high performance.
14 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo omawiamy zasady sieci neuronowych i używamy OpenNN do wdrożenia przykładowej aplikacji.Formuła kursu
  Wykład i dyskusja połączona z ćwiczeniami praktycznymi.

Last Updated:

Szkolenie Sieci Neuronowe, Sieci Neuronowe boot camp, Szkolenia Zdalne Sieci Neuronowe, szkolenie wieczorowe Sieci Neuronowe, szkolenie weekendowe Sieci Neuronowe, Kurs Sieci Neuronowe,Kursy Sieci Neuronowe, Trener Sieci Neuronowe, instruktor Sieci Neuronowe, kurs zdalny Sieci Neuronowe, edukacja zdalna Sieci Neuronowe, nauczanie wirtualne Sieci Neuronowe, lekcje UML, nauka przez internet Sieci Neuronowe, e-learning Sieci Neuronowe, kurs online Sieci Neuronowe, wykładowca Sieci NeuronoweSzkolenie Neural Networks, Neural Networks boot camp, Szkolenia Zdalne Neural Networks, szkolenie wieczorowe Neural Networks, szkolenie weekendowe Neural Networks, Kurs Neural Networks,Kursy Neural Networks, Trener Neural Networks, instruktor Neural Networks, kurs zdalny Neural Networks, edukacja zdalna Neural Networks, nauczanie wirtualne Neural Networks, lekcje UML, nauka przez internet Neural Networks, e-learning Neural Networks, kurs online Neural Networks, wykładowca Neural Networks

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions