Szkolenia Game Development

Szkolenia Game Development

Game Development to sztuka tworzenia gier, proces ich projektowania, rozwoju i wydawania. Proces ten polega na znalezieniu koncepcji gry, programowaniu, konstruowaniu, nagrywaniu, miksowaniu, testowaniu itd., aż do momentu uzyskania pełnej, gotowej gry.

Szkolenie z usługi Game Development jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Game Development

Plany szkoleń z technologii Game Development

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Roblox to aplikacja, która pozwala użytkownikom grać i tworzyć różnorodne gry. Roblox Studio to platforma, która pozwala użytkownikom projektować, budować i publikować dowolną grę w Roblox.To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych programistów, którzy chcą tworzyć własne gry Roblox.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz studio Roblox. Poznaj podstawy tworzenia gry Roblox. Twórz obiekty gry i dodawaj zachowania w grze. Używaj animacji w grach.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Unreal Engine 5 (UE5) to zaawansowane narzędzie do tworzenia grafiki 3D w czasie rzeczywistym, które generuje fotorealistyczne efekty wizualne i realistyczne wrażenia. UE5 jest używany do tworzenia gier takich jak Lyra, Redfall, Fortnite, Dreamhouse: The Game, Echoes of the End, Black Myth: Wukong, ArcheAge 2, Senua's Saga: Hellblade 2, Ashes Of Creation, Dragon Quest 12, Stalker 2 i dużo więcej.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców gier, którzy chcą w pełni zrozumieć UE5 i jak go używać do tworzenia oszałamiających treści w czasie rzeczywistym.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Poznaj i zrozum nowe funkcje wersji UE5. Wykorzystaj możliwości narzędzia do tworzenia 3D w czasie rzeczywistym w UE5, aby tworzyć realistyczne efekty wizualne. Eksploruj i buduj wizualne światy i gry. Poznaj i opanuj zasady projektowania gier. Twórz animacje przerywnikowe.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
35 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at artists, game developers, or complete beginners who wish to use Blender to create 3D models for interactive applications, video games, animated films, etc. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the principles and core concepts of 3D modeling.
 • Explore a variety of modes and tools for modeling and editing 3D meshes.
 • Learn how to create animations and visual effects with Blender.
 • Add curves, surfaces, metaballs, and hair particles to simulate realistic 3D motions.
 • Use the tools for UV mapping/unwrapping, sculpting, and painting 3D models.
 • Export 3D models and assets to a game engine, 3D printer, or other software. 
28 godzin
Blender is an open source 3D computer graphics toolkit for creating animated movies, visual effects, art, 3D printed models, interactive 3D applications, and video games. During the workshop, participants will learn how to create 3D models for video games, 3D printing, house design, etc. What skills can you expect after completing this training ?
 • Understand the principles of modeling
 • Understand and manage animations, particle effects, 3D graphics, UV map and unpacking
 • Exporting models and assets to game engines, 3D printers, or other software.

Who is the training for?
 •      Artists
 •      Game Developers
 •      Beginners in the world of 3D graphics
7 godzin
Scratch jest językiem programowania komputerowego opartym na bloku, który upraszcza koncepcje programowania. Ułatwia to tworzenie prostych gier, interaktywnych opowieści i animacji, które można udostępniać i dostosować wspólnie. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do każdego, kto chce zaprojektować i tworzyć zabawne i zaangażujące gry i aplikacje, a także dowiedzieć się o podstawach programowania komputerowego. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Poznaj stronę internetową Scratch Program wykorzystuje Scratch redaktor. Dowiedz się więcej na temat różnych narzędzi i funkcji. Stwórz i zaprojektuj prostą grę lub interaktywną historię.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Unreal Engine to wiodący w branży zestaw narzędzi do tworzenia gier do tworzenia gier 3D. Został wykorzystany do opracowania wielu dzisiejszych gier i serii, w tym Borderlands, Gears of War, Bio Shock i Mass Effect. Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo obejmuje podstawy tworzenia gier w Unreal Engine 4, dając jednocześnie uczestnikom szansę na stworzenie własnej gry próbnej.
  Format kursu
  • Dyskusja + silny nacisk na praktyczne projektowanie i rozwój. Okazjonalne quizy do pomiaru postępu i zrozumienia. Wiele informacji zwrotnych od instruktora i zaangażowania.
  28 godzin
  This instructor-led, live training in w Polsce covers the fundamentals of game development with Unity while walking participants step-by-step through the creation of their own game.
  28 godzin
  Format kursu
   Interaktywne prezentacje i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

  Last Updated:

  Szkolenie Game Development, Game Development boot camp, Szkolenia Zdalne Game Development, szkolenie wieczorowe Game Development, szkolenie weekendowe Game Development, Kurs Game Development,Kursy Game Development, Trener Game Development, instruktor Game Development, kurs zdalny Game Development, edukacja zdalna Game Development, nauczanie wirtualne Game Development, lekcje UML, nauka przez internet Game Development, e-learning Game Development, kurs online Game Development, wykładowca Game Development

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions