Szkolenia Unreal

Szkolenia Unreal

Unreal Engine to kompletny zestaw narzędzi programistycznych dla każdego, kto pracuje z technologią czasu rzeczywistego. Od wizualizacji projektów i kinowych wrażeń po wysokiej jakości gry na PC, konsole, urządzenia mobilne, VR i AR. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo Unreal prezentują poprzez interaktywną dyskusję i ćwiczenia podstawy rozwoju gry z Unreal Engine, dając uczestnikom szansę na stworzenie własnej przykładowej gry.

Szkolenie z usługi Unreal Engine jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Unreal

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Unreal Engine 5 (UE5) to zaawansowane narzędzie do tworzenia 3D w czasie rzeczywistym, które generuje fotorealistyczną grafikę i realistyczne wrażenia. UE5 jest wykorzystywany do tworzenia takich gier jak Lyra, Redfall, Fortnite, Dreamhouse: The Game, Echoes of the End, Black Myth: Wukong, ArcheAge 2, Senua’s Saga: Hellblade 2, Ashes Of Creation, Dragon Quest 12, Stalker 2 i wiele innych. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla twórców gier, którzy chcą uzyskać kompleksowe zrozumienie UE5 i jak go używać do tworzenia oszałamiających treści w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Poznaj i zrozum nowe funkcje wersji UE5. Wykorzystaj możliwości narzędzia do tworzenia 3D w czasie rzeczywistym UE5 do tworzenia realistycznych efektów wizualnych. Eksploruj i twórz wizualne światy i gry. Poznaj i opanuj zasady projektowania gier. Tworzenie animacji przerywnikowych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Unreal Engine to wiodący w branży zestaw narzędzi do tworzenia gier 3D. Został on wykorzystany do stworzenia wielu współczesnych gier i serii, w tym Borderlands, Gears of War, BioShock i Mass Effect. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo obejmuje podstawy tworzenia gier z Unreal Engine 4, dając uczestnikom szansę na stworzenie własnej przykładowej gry. Format kursu Dyskusja + silny nacisk na praktyczne projektowanie i rozwój. Okazjonalne quizy mierzące postępy i zrozumienie. Dużo informacji zwrotnych i zaangażowania ze strony instruktora.

Last Updated:

Szkolenie Unreal, Unreal boot camp, Szkolenia Zdalne Unreal, szkolenie wieczorowe Unreal, szkolenie weekendowe Unreal, Kurs Unreal,Kursy Unreal, Trener Unreal, instruktor Unreal, kurs zdalny Unreal, edukacja zdalna Unreal, nauczanie wirtualne Unreal, lekcje UML, nauka przez internet Unreal, e-learning Unreal, kurs online Unreal, wykładowca Unreal

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions