Szkolenia Data Science

Szkolenia Data Science

Data Science to mieszanka różnych narzędzi, algorytmów i zasad uczenia maszynowego, której celem jest odkrywanie ukrytych wzorców z surowych danych. Data Science służy przede wszystkim do podejmowania decyzji i przewidywań z wykorzystaniem predykcyjnej analizy przyczynowej, analizy preskryptywnej (predykcja plus nauka o decyzjach) oraz uczenia maszynowego.
Szkolenie Data Science jest dostępne jako „szkolenie na żywo na miejscu” lub „szkolenie na żywo na odległość”. Szkolenie na miejscu można przeprowadzić lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Data Science

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Opis
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest skierowane do profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć karierę w Data Science .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zainstaluj i skonfiguruj Python i MySql.
- Dowiedz się, czym jest Data Science i jak może wnieść wartość dodaną do praktycznie każdej firmy.
- Poznaj podstawy kodowania w Python
- Naucz się nadzorowanych i nienadzorowanych technik Machine Learning oraz jak je wdrażać i interpretować wyniki.

Format kursu

- Interaktywny wykład i dyskusja.
- Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
- Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
35 godzin
Opis
To jest 5-dniowe wprowadzenie do Data Science i AI.

Kurs jest dostarczany z przykładami i ćwiczeniami wykorzystującymi Python
35 godzin
Opis
Uczestnicy, którzy ukończą to szkolenie, zdobędą praktyczną wiedzę na temat Data Science o Data Science oraz związanych z nią technologii, metodologii i narzędzi.

Uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać tę wiedzę w praktyce poprzez ćwiczenia praktyczne. Ważnym elementem zajęć są interakcje w grupie i informacje zwrotne od instruktora.

Kurs rozpoczyna się wprowadzeniem do elementarnych koncepcji Data Science , a następnie przechodzi do narzędzi i metodologii stosowanych w Data Science .

Publiczność

- Deweloperzy
- Analitycy techniczni
- Konsultanci IT

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka

Uwaga

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
35 godzin
Opis
Duże dane to zestawy danych, które są tak obszerne i złożone, że tradycyjne oprogramowanie do przetwarzania danych jest niewystarczające, aby sobie z nimi poradzić. Wyzwania związane z dużymi danymi obejmują przechwytywanie danych, przechowywanie danych, analizę danych, wyszukiwanie, udostępnianie, transfer, wizualizację, zapytania, aktualizację i prywatność informacji.
21 godzin
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla specjalistów Marketing Sprzedaży Marketing którzy zamierzają pogłębić zastosowanie nauki o danych w Marketing / sprzedaży. Kurs zapewnia
szczegółowy opis różnych technik nauki danych stosowanych w „upsale”, „cross-sale”, segmentacji rynku, brandingu i CLV.

Różnica w Marketing i sprzedaży - jak wygląda sprzedaż i marketing?

W bardzo prostych słowach sprzedaż można określić jako proces skupiający się na osobach lub małych grupach. Z drugiej strony Marketing skierowany jest do większej grupy lub ogółu społeczeństwa. Marketing obejmuje badania (identyfikowanie potrzeb klienta), rozwój produktów (wytwarzanie innowacyjnych produktów) i promowanie produktu (poprzez reklamy) oraz tworzenie świadomości o produkcie wśród konsumentów. Ponieważ taki marketing oznacza generowanie potencjalnych klientów lub potencjalnych klientów. Po wprowadzeniu produktu na rynek zadaniem sprzedawcy jest przekonanie klienta do zakupu produktu. Sprzedaż oznacza konwersję potencjalnych klientów lub potencjalnych klientów na zakupy i zamówienia, podczas gdy marketing ukierunkowany jest na dłuższe terminy, sprzedaż dotyczy krótszych celów.
21 godzin
Opis
Dane naukowe to zastosowanie analizy statystycznej, uczenia maszynowego, wizualizacji danych i programowania w celu zrozumienia i interpretacji danych rzeczywistych F # jest dobrze dopasowanym językiem programowania dla nauki o danych, ponieważ łączy w sobie wydajne wykonanie, REPLscripting, potężne biblioteki i skalowalną integrację danych W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać F # do rozwiązywania szeregu problemów związanych z nauką o danych w świecie rzeczywistym Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj zintegrowanych pakietów nauki danych F # Użyj klawisza F # do współdziałania z innymi językami i platformami, w tym Excel, R, Matlab i Python Użyj pakietu Deedle, aby rozwiązać problemy z szeregami czasowymi Przeprowadzaj zaawansowaną analizę z minimalnymi liniami kodu jakości produkcji Dowiedz się, jak funkcjonalne programowanie jest naturalnym rozwiązaniem dla obliczeń naukowych i dużych zbiorów danych Uzyskaj dostęp i wizualizuj dane za pomocą F # Zastosuj F # do uczenia maszynowego Przeglądaj rozwiązania problemów w takich domenach, jak inteligencja biznesowa i gry społecznościowe Publiczność Deweloperzy Data naukowcy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
Opis
Jupyter jest otwartym, interaktywnym środowiskiem IDE i środowiskiem komputerowym To instruktażowe szkolenie na żywo wprowadza ideę wspólnego rozwoju w nauce o danych i pokazuje, jak wykorzystać Jupytera do śledzenia i uczestniczenia jako zespół w "cyklu życia idei obliczeniowej" Uczestnicy przechodzą przez proces tworzenia przykładowego projektu nauki o danych opartego na ekosystemie Jupiter Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj i skonfiguruj Jupyter, w tym utworzenie i integrację repozytorium zespołu w Git Użyj funkcji Jupytera, takich jak rozszerzenia, interaktywne widżety, tryb wielu użytkowników i inne, aby umożliwić współpracę projektową Twórz, udostępniaj i organizuj Jupyter Notebooks z członkami zespołu Wybieraj ze Scala, Python, R, aby pisać i uruchamiać kod na dużych systemach danych, takich jak Apache Spark, przez cały interfejs Jowera Publiczność Zespoły naukowe ds Danych Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Notebook Jupypter obsługuje ponad 40 języków, w tym R, Python, Scala, Julia itp Aby dostosować ten kurs do wybranego języka (języków), prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów .
14 godzin
Opis
Presto is a distributed query engine for big data analytics. Using Presto, users can natively query data, access data from multiple systems, and more.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at data scientists who wish to query big data sources with Presto.

By the end of this training, participants will be able to:

- Employ Presto key concepts to optimize modern big data systems.
- Use Presto to run exabyte scale warehouses.
- Clone data to a proprietary data storage system.
- Work with existing BI tools such as R and Tableau.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
35 godzin
Opis
Python to język programowania, który zyskał ogromną popularność w branży finansowej. Przyjęty przez największe banki inwestycyjne i fundusze hedgingowe, służy do budowy szerokiej gamy aplikacji finansowych, od podstawowych programów handlowych po systemy zarządzania ryzykiem.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Python do opracowywania praktycznych aplikacji do rozwiązywania szeregu konkretnych problemów związanych z finansami.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumienie podstaw języka programowania Python
- Pobierz, zainstaluj i utrzymuj najlepsze narzędzia programistyczne do tworzenia aplikacji finansowych w Python
- Wybierz i wykorzystaj najbardziej odpowiednie pakiety Python i techniki programowania do organizowania, wizualizacji i analizy danych finansowych z różnych źródeł (CSV, Excel , bazy danych, sieć Web itp.)
- Twórz aplikacje, które rozwiązują problemy związane z alokacją aktywów, analizą ryzyka, wydajnością inwestycji i nie tylko
- Rozwiązywanie problemów, integracja, wdrażanie i optymalizacja aplikacji Python

Publiczność

- Deweloperzy
- Analitycy
- Kwanty

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka

Uwaga

- Szkolenie ma na celu zapewnienie rozwiązania niektórych podstawowych problemów, przed którymi stoją specjaliści ds. Finansów. Jeśli jednak masz konkretny temat, narzędzie lub technikę, którą chcesz dołączyć lub rozwinąć, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
14 godzin
Opis
Qlik Sense is a cloud-based data analytical software for analyzing and displaying data. With Qlik Sense, users will be able to gain impactful insights by connecting to different data sources and creating advanced visualizations.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at data analysts and web developers who wish to develop associative models in Qlik Sense.

By the end of this training, participants will be able to:

- Apply Qlik Sense in data science.
- Use and navigate the Qlik Sense interface.
- Build a data literate workforce with AI interaction.
- Create a data-driven enterprise with Qlik Sense.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
7 godzin
Opis
Ta sesja szkoleniowa oparta na zajęciach będzie zawierać prezentacje i sesje pytań i odpowiedzi
14 godzin
Opis
SMACK is a collection of data platform softwares, namely Apache Spark, Apache Mesos, Apache Akka, Apache Cassandra, and Apache Kafka. Using the SMACK stack, users can create and scale data processing platforms.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at data scientists who wish to use the SMACK stack to build data processing platforms for big data solutions.

By the end of this training, participants will be able to:

- Implement a data pipeline architecture for processing big data.
- Develop a cluster infrastructure with Apache Mesos and Docker.
- Analyze data with Spark and Scala.
- Manage unstructured data with Apache Cassandra.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
35 godzin
Opis
The training course will help the participants prepare for Web Application Development using Python Programming with Data Analytics. Such data visualization is a great tool for Top Management in decision making.
Szkolenie Data Science, Data Science boot camp, Szkolenia Zdalne Data Science, szkolenie wieczorowe Data Science, szkolenie weekendowe Data Science, Kurs Data Science,Kursy Data Science, Trener Data Science, instruktor Data Science, kurs zdalny Data Science, edukacja zdalna Data Science, nauczanie wirtualne Data Science, lekcje UML, nauka przez internet Data Science, e-learning Data Science, kurs online Data Science, wykładowca Data Science

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions