Szkolenia Content Management System (CMS)

Szkolenia Content Management System (CMS)

System zarządzania treścią (Content Management System) to aplikacja służąca do zarządzania treścią internetową, umożliwiająca wielu współautorom tworzenie, edytowanie i publikowanie. Treść w CMS jest zwykle przechowywana w bazie danych i wyświetlana w warstwie prezentacji w oparciu o zestaw szablonów.

Szkolenie z usługi Content Management System jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CMS

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to use Contentful to update a website or mobile app content. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up a Contentful account.
 • Manage web and mobile application content in Contentful.
 • Learn how to manage and update web or mobile application content.
7 godzin
Grav to otwarty CMS (system zarządzania treścią) o otwartym kodzie źródłowym. Posiada zaawansowany system Management pakietami, który umożliwia prostą instalację i aktualizację. Grav bazowy architektura „s wykorzystuje ugruntowane i technologie najlepszy w swojej klasie, aby zapewnić Grav jest prosty w obsłudze i łatwy do rozszerzenia. Ponieważ Grav jest płaskim CMS, żadna baza danych nie jest wymagana; To sprawia, że utworzenie nowej witryny jest bardzo płynne. To szkolenie wprowadza podstawy Grav CMS i prowadzi uczestników poprzez tworzenie strony internetowej Grav na Grav . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli wiedzę i praktykę do wdrożenia własnej strony internetowej Grav . Publiczność
 • Twórcy aplikacji internetowych
Format kursu
 • Szkolenie to kładzie duży nacisk na praktyczne ćwiczenia. Większość pojęć odkrywa się za pomocą próbek, ćwiczeń i praktycznego rozwoju.
7 godzin
Forestry to system obsługiwany przez Git (Content Management System). Generuje strony internetowe za pomocą statycznego generatora witryny i zapewnia przyjazne dla redakcji UI dla pisarzy treści. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów, którzy chcą utworzyć i zarządzać stroną internetową za pomocą tych samych narzędzi i technik, które deweloperzy używają do tworzenia i rozmieszczania oprogramowania: używając Git jako magazynu i CI/CD przepływów pracy. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja lasów. Zapewnij potężny interfejs edycji treści dla pisarzy treści. Przechowywanie i zarządzanie treścią internetową w formacie Markdown, aby ułatwić kontrolę wersji Git. Wciśnij kod do twojego Git repo i masz Forestry automatycznie aktualizować CMS. Wybierz z kilku szablonów startowych, aby dać witrynie właściwy wygląd i poczucie od początku. Ustaw aktualizacje na stronie internetowej automatycznie za pomocą ciągłych narzędzi dostawy i przepływów pracy.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Django CMS to coraz bardziej popularny system zarządzania treścią open source. Jest to dodatek do Python ramki internetowej, Django. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do sysadminów, którzy chcą zainstalować, rozwijać i zarządzać CMS (system zarządzania treścią) opartym na przedsiębiorstwie. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja strony internetowej klasy produkcyjnej Django CMS. Definicja rol użytkowników i zezwoleń. Konfiguruj bazę danych i wykonaj operacje konserwacyjne. Zabezpieczenie, monitorowanie, optymalizacja i rozwiązywanie problemów na żywo Django system CMS. Peform zadań administracyjnych, w tym kopii zapasowej, odzyskiwania i migracji witryny. Rozpocznij instancje multimedialne Django CMS na przód lub do publicznego chmury. Integruj Django CMS z aplikacjami i systemami stron trzecich.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Django CMS to coraz bardziej popularny system zarządzania treścią open source. Jest to dodatek do Python ramki internetowej, Django. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą dostosować i rozszerzyć CMS (system zarządzania treścią) oparty na przedsiębiorstwie. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stworzenie niezbędnego środowiska rozwojowego, aby rozpocząć rozwój. Tworzenie indywidualnych szablonów stron i wtyczek. Funkcjonalność łączenia z innej aplikacji z systemem DJango. Przesyłanie i otrzymywanie danych do i z systemów zewnętrznych za pomocą API Django's REST Integruj całą Django aplikację internetową z Django stroną internetową CMS.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Wagtail CMS to open source system zarządzania treścią, który rośnie w popularności. Jest to dodatek do Python ramki internetowej, Django. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą dostosować i rozszerzyć CMS oparty na Python (system zarządzania treścią). Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stworzenie niezbędnego środowiska rozwojowego, aby rozpocząć rozwój. Tworzenie i dostosowanie stron, menu i formularzy, aby dać osobowość stronie internetowej. Testowanie, debiutowanie, optymalizacja i uruchomienie w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Optymalizacja stron internetowych dla SEO.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Veeva Vault to platforma zarządzania treścią w chmurze i pakiecie aplikacji mających na celu poświadczoną liczbę nauk na świecie (h), to szkolenie na żywo (linia online lub użytkowników), mający na celu użytkownikom końcowym, którzy chcą użyć Vevo Vault do lepszego zarządzania dokumentami i dane o nauce na rynku..
4 Do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli zarządzać dokumentami, śledzić informacje o produkcie i współpracują z innymi członkami zespołu.

Format przedmiotu

interaktywny wykład i dyskusja.

Ćwiczenia. I
wdrożenie w przyrodniczej narodzie.

Opcje dostosowywania kursu

Aby poprosić o dostosowane do szkolenia do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować nas.
14 godzin
Kurs został stworzony dla młodszych programistów Drupal .
7 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które są zupełnie nowe w Drupal 8. Poprowadzi Cię przez podstawy prowadzenia prostej witryny społecznościowej z Drupal , gdzie są rzeczy i czego się spodziewać.
14 godzin
Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem niezawodnej aplikacji za pomocą Drupal . Wyjaśnia „nietechniczną” stronę Drupal , która pozwala zbudować aplikację bez żadnego kodowania.
7 godzin
Ten kurs dotyczy Drupala w wersji 8. Warsztaty tematyczne Drupal umożliwiają webdeveloperowi tworzenie i modyfikowanie Drupal Themes. Motywy Drupal są bardzo elastyczne, ale tylko wtedy, gdy zrozumiesz, jak działają silniki tematyczne. Odkryjesz, jak interaktywnie zmieniać istniejące i tworzyć nowe motywy od zera. Poznasz podstawy silnika szablonów Twig i dowiesz się, jak wpływa on na wygląd strony w Drupal 8.
7 godzin
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, którzy rozpoczynają prace w Drupal 7. Kurs poprowadzi Cię przez podstawy tworzenia prostego serwisu w Drupalu, wskaże potencjalne problemy i sposoby ich rozwiązania.
14 godzin
Drupal to darmowa i otwarta platforma do zarządzania treścią i doświadczeniami cyfrowymi. Apache Solr to szybka, skalowalna i otwarta platforma wyszukiwania Java.
14 godzin
Ten kurs pomaga wyjaśnić i wdrożyć Drupal system tłumaczeń Drupal . Daje przegląd dostępnych systemów (tłumaczenie jednostek, tłumaczenie treści, itd ...), później ćwiczy ten wybrany przez delegata. Obejmuje zarówno treści, interfejs, automatyczne tłumaczenie, jak i wszystkie inne aspekty potrzebne do tworzenia profesjonalnych stron do tłumaczenia.
7 godzin
Wyjaśnia, jak tworzyć responsywne i adaptacyjne projekty za pomocą Drupal . Zwykle używamy najbardziej stabilnej wersji modułów Drupal i Drupal . W tym kursie próbuje się użyć modułów Drupal celu ograniczenia ilości kodu skryptowego CSS lub Java który należy napisać.
14 godzin
Drupal jest open-source ramą zarządzania treścią internetową, która służy do opracowywania back-endów dla aplikacji internetowych. Progresywne aplikacje internetowe (PWA's) to aplikacje internetowe, które działają jak domowe aplikacje na Android, Windows, itp. Przekształcenie aplikacji internetowej w Progressive Web App otwiera drzwi do użyteczności offline, nagrywania powiadomień i innych rdzennych funkcji. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą przekształcić Drupal stronę internetową lub aplikację internetową w Progressive Web App. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć transformację Drupal strony internetowej w Progressive Web App. Tworzenie i stylowanie powiadomień push. Cache z Usługodawcą, aby strona internetowa Drupal pracowała offline.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Backdrop CMS to system zarządzania treścią (CMS) do tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych dla małych i średnich organizacji. Jest on oparty na Drupal 7. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane przede wszystkim do deweloperów, którzy chcą opracować stronę internetową lub aplikację internetową za pomocą architektury Drupal 7. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja Backdrop CMS. Podnieś najwyższy Drupal 7 modułów, tematów i układów, aby zbudować trwałe strony internetowe i aplikacje internetowe. Tworzenie mobilnej strony internetowej lub aplikacji za pomocą funkcji responsywnego projektowania Backdrop CMS's.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Backdrop CMS to system zarządzania treścią (CMS) do tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych dla małych i średnich organizacji. Jest on oparty na Drupal 7. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów, którzy chcą utworzyć i zarządzać stroną internetową opartą na Drupal 7 architektury. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja Backdrop CMS. Podnieś najwyższy Drupal 7 modułów, tematów i układów, aby zbudować trwałe strony internetowe i aplikacje internetowe. Tworzenie mobilnej strony internetowej lub aplikacji za pomocą funkcji responsywnego projektowania Backdrop CMS's.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Drupal jest open source CMS (Content Management System) do tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych. Drupal jest znany ze swojej elastyczności i modularności. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów, którzy chcą utworzyć i zarządzać stroną internetową Drupal 8. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja Drupal 8. Rozpoczęcie, testowanie i monitorowanie strony internetowej Drupal 8. Ustaw i zarządzaj użytkownikami. Bezpieczna strona internetowa Drupal 8 Optymalizuj wydajność strony internetowej Drupal 8. Wykonaj zaplanowane kopie zapasowe. Rozmieszcz kilka wersji strony internetowej Drupal 8 (multilingualne, mobilne itp.)
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Drupal remains the most reliable and secure CMS, and with the release of Drupal 9, it is even more powerful for site builders and ambitious developers who are looking to build their websites on top of it. Is Drupal 9/10 Learning Curve Steep: The short answer? No. The long answer: Drupal becomes more and more user-friendly with every upgrade, so it has come a long way since it started nearly 20 years ago—and this newest version is no exception. Drupal 9 takes the tremendous technical power of Drupal and makes it even more accessible to regular users through improved ease of use. By the end of this training, participants/delegates will be able to:
 • Install and configure Drupal on localhost/apache and live server.
 • Understand the core concepts/architecture of Drupal e.g Entities, taxonomies, views. 
 • Drupal site building and modern approaches to building a robust site. 
 • Drupal 9 Theme Development, starter kits, FED, and initiating themes using Gulp. 
 • Component-based development approaches in Drupal
Format of the Course
 • Interactive lecture and discussion.
 • Lots of exercises and practice.
 • Hands-on implementation in a live-lab environment.
Course Customization Options
 • To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 godzin
Liferay to narzędzie do tworzenia programów, które pomagają firmom tworzyć cyfrowe doświadczenia dla swoich klientów.
14 godzin
Audience: This course is general and can be attended by anyone. Most precisely, this course is attended by people who are interested in developing a website without any coding /programming skills.
14 godzin
Z 60% udziałem w rynku Word Press jest systemem Management treścią (CMS) dla wielu najbardziej znanych witryn na świecie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy przenoszą swoje umiejętności związane z prasą Word Press na wyższy poziom, ucząc się, jak skonfigurować, dostosować i wdrożyć złożoną witrynę komercyjną opartą na prasie Word . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj Word press lokalnie i w chmurze (jedno i wielostronne).
 • Zbuduj wyrafinowaną witrynę e-commerce.
 • Dostosuj istniejącą stronę internetową.
 • Oznakuj witrynę za pomocą niestandardowych motywów.
 • Włącz funkcję rezerwacji i członkostwa.
 • Konfiguruj i administruj różnymi rolami użytkowników (redaktorzy, administratorzy itp.)
 • Utwórz prywatną lub publiczną sieć społecznościową
 • Zoptymalizuj witrynę Word Press dla SEO ( Search Engine Optimization.)
 • Utwórz kopię zapasową i przywróć witrynę Word Press.
 • Utrzymanie i rozwiązywanie problemów z produkcyjną stroną internetową Word Press.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o Word , odwiedź: https://wordpress.org/
21 godzin
Z udziałem rynkowym 60%, WordPress jest systemem zawartości Management (CMS) wyboru dla wielu światowych stron internetowych o najwyższym profilu. PHP jest językiem strony serwera, który zasługuje na około 82 procent sieci Web. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy z niewielką lub żadnym wcześniejszym doświadczeniem w programowaniu dowiedzą się, jak dostosować stronę internetową PHP. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw narzędzia rozwojowe niezbędne do szybkiego rozpoczęcia pracy PHP Zrozum i zmienić różne rodzaje plików PHP w WordPress Zrozumienie PHP syntazy (świadczenia warunkowe, plamy, funkcje itp.) Napisz swój własny plugin lub temat w WordPress Debug, rozmieszczanie i rozwiązywanie problemów na stronie internetowej Word
publiczność
  Web designers Twórcy treści z umiejętnościami technicznymi Business Właściciele posiadający umiejętności techniczne Rozwijacze bez wcześniejszych doświadczeń z PHP
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje Wiele ćwiczeń i praktyk Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o Wordpress, proszę odwiedzić: https://wordpress.org/
14 godzin
Bootstrap to biblioteka UI wykorzystywana do tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych. Ponadto Bootstrap można wykorzystać do opracowania interaktywnych tematów drukowanych Word za pomocą szablonów. Integracja tematu Word umożliwia tworzenie dynamicznych stron internetowych i aplikacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Bootstrap do tworzenia Wordtematów drukowanych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć rozwój tematów prasowych Word. Tworzenie indywidualnych komponentów dla dwustronnego układu kolumny. Podzielić i zintegrować kod HTML do Wordpress. Wyświetlanie elementów UI z zachowaniem warunkowym.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Ionic jest ramy rozwoju mobilnego do tworzenia aplikacji internetowych hybrydowo-mobilnych. WordPress jest systemem zarządzania treścią napisany w PHP. Używając Ionic 4, użytkownicy mogą korzystać z WordPress Rest API do tworzenia aplikacji backend dla aplikacji internetowej mobilnej. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą używać WordPress i Ionic 4 do pełnego rozwoju stack. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie aplikacji internetowych przy użyciu WordPress jako backend. Zainstaluj Ionic 4 przy użyciu WorPress Rest API. Wykonaj operacje CRUD za pomocą Ionic 4. Zabezpiecz aplikację internetową z autentycznością JWT.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
 • Magento jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce typu Open Source. Szacuje się, że obecnie ok. 30% wszystkich sklepów internetowych korzysta z jej rozwiązań wliczając w takie marki jak BurgerKing, CocaCola, Canon, Quinny, czy SEAT. 
Sukces Magento tkwi w jej prostocie oraz bardzo dużej liczbie dodatków, pozwalającej na dostosowanie platformy praktycznie do każdego biznesu. Magento umożliwia pełne zarządzanie procesem sprzedaży w kanale eCommerce, zaczynając od zarządzania stoną i katalogiem produktów, poprzez tracking zamówienia i płatności, kończąć na generowaniu raportów i działaniach marketingowych. Szkolenie, które oferujemy dotyczy technicznych kwestii związanych z implementacją platformy oraz dostosowaniem jej pod wymagania danego biznesu. Skierowane jest przede wszystkim do programistów, osób odpowiedzialnych za wdrożenie platformy, jej utrzymanie i rozwój. Po kursie uczestnicy posiądą praktyczną wiedzę dotyczącą:
 • struktury Magento 2.X oraz mechanizmów implementacji,
 • instalacji środowiska produkcyjnego oraz jego konfiguracji,
 • pracy nad jakością kodu, debugging, monitorowania działanie systemu,
 • implementacji zaawansowanych modułów,
 • zindywidualizowania strony pod daną branżę.
Jeśli decydują się Państwo na szkolenie zamknięte, plan może być zmodyfikowany i dostosowany do specyfika konkretnej branży.
21 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce participants will learn how to add categories and store products, process a purchase order and make shipments, run product promotions, manage customers and permissions, run multiple websites and stores, and more. By the end of this training, participants will:
 • Have a comprehensive, expert user level understanding of Magento usage and functionality.
 • Be able to independently run and manage multiple websites and stores based on business needs.
 • Be able to streamline business activity by simplifying and minimizing daily administration and maintenance efforts.
7 godzin
Magento is a powerful and flexible open-source e-commerce platform. In this instructor-led, live training participants will learn how to process a purchase order and make shipments. Audience
 • Sales reps
 • Sales processing agents
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 godzin
Magento to najpopularniejszy na świecie CMS (Content Management System) dla e-commerce. Jest używany przez niektóre z największych marek, w tym Samsung, Levono i Nike, i jest bardzo popularny wśród małych i średnich firm handlu elektronicznego.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się o cechach Mageto, jego mocnych i słabych stronach oraz strategiach wdrażania Magento w organizacji. Studia przypadków są również przedstawione w celu zilustrowania udanych i nieudanych wdrożeń Magento w świecie rzeczywistym. Oprócz obserwacji przeszłości omawiamy przyszłe trendy w przyjmowaniu Magento na rynku. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy zrozumieją, jak:
 • Zarządzaj sprzedażą, zapasami i klientami korzystając z zaplecza Magento
 • Skonfiguruj i zarządzaj interfejsem, aby uzyskać prawdziwie spersonalizowane wrażenia użytkownika
 • Zintegruj istniejące systemy z rozwiązaniem e-commerce Magento
 • Zintegruj istniejące systemy z partnerami, którzy sami używają Magento
Publiczność
 • Menedżerowie badający rozwiązania e-commerce
 • Inżynierowie rozważają wdrożenie Magento w swoich organizacjach
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i pokazy na żywo
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Content Management System (CMS)

Szkolenie Content Management System, CMS (Content Management System) boot camp, Szkolenia Zdalne Content Management System (CMS), szkolenie wieczorowe Content Management System (CMS), szkolenie weekendowe CMS, Kurs Content Management System,Kursy CMS, Trener CMS, instruktor CMS, kurs zdalny CMS (Content Management System), edukacja zdalna CMS, nauczanie wirtualne CMS, lekcje UML, nauka przez internet Content Management System (CMS), e-learning Content Management System (CMS), kurs online CMS (Content Management System), wykładowca Content Management System (CMS)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions