Szkolenia Content Management System (CMS)

Szkolenia Content Management System (CMS)

Lokalne instruktaże kursy szkoleniowe na żywo w systemie zarządzania treścią (CMS) w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Content Management System (CMS)

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
drpal8viewsDrupal 8 Views Module7 godz. Ten kurs został stworzony dla twórców witryn Drupal, którzy chcą używać widoków Drupal do prezentowania, agregowania i analizowania swoich danych .
drupal7devDrupal 7 for Developers14 godz. Ten kurs został stworzony dla młodszych programistów Drupala .
drupalsnBuilding Social Networking Application in Drupal14 godz. Ten kurs pomaga ludziom budować oprogramowanie Social Networking przy użyciu Drupala jako platformy Kurs został stworzony dla użytkowników Drupala, programistów, kierowników projektów, dyrektorów i każdego, kto jest zainteresowany modułami Drupal i Drupal związanymi z Social Networking Kurs rozpoczyna się od wyjaśnienia funkcjonalności modułu, a następnie działa poprzez ograniczenia Drupala i alternatywne rozwiązania .
drupal8devDrupal 8 for Developers14 godz. Kurs ten został stworzony dla programistów, architektów, kierowników projektów zainteresowanych rozwijaniem platformy Drupal 8 Uczestnicy dowiedzą się, jak zastąpić istniejącą funkcjonalność i jak pisać moduły wdrażalne .
drupal8adminAdministering a Drupal 8 Website7 godz. Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które są całkowicie nowe w Drupal 8 Dzięki nim dowiesz się, jak prowadzić prosty serwis społecznościowy z Drupalem, gdzie są rzeczy i czego możesz się spodziewać .
drupal8webappBuilding Web Applications with Drupal 8, Views, Fields and Panels14 godz. Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem solidnej aplikacji z Drupalem Wyjaśnia "nietechniczną" stronę Drupala, która pozwala na zbudowanie aplikacji bez żadnego kodowania .
ecomdrupalBuilding E-commerce Applications with Ubercart in Drupal7 godz. Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych budowaniem witryny e-commerce Obejmuje on instalację Ubercarta, tworzenie produktów, integrację z dostawcami takimi jak WorldPay, PayPal, Google Checkout itp .
drupal7themesDrupal 7 Themes7 godz. Ten kurs dotyczy Drupala 7 Warsztaty tematyczne Drupala umożliwiają webdeveloperowi tworzenie i modyfikowanie Drupal Themes Motywy Drupal są bardzo elastyczne, ale tylko wtedy, gdy zrozumiesz, jak działają silniki tematyczne Odkryjesz, jak interaktywnie zmieniać istniejące i tworzyć nowe motywy interaktywnie za pomocą narzędzi wtyczki Firefox .
drupal8themesDrupal 8 Themes7 godz. Ten kurs dotyczy Drupala Warsztaty tematyczne Drupala umożliwiają webdeveloperowi tworzenie i modyfikowanie Drupal Themes Motywy Drupal są bardzo elastyczne, ale tylko wtedy, gdy zrozumiesz, jak działają silniki tematyczne Odkryjesz, jak interaktywnie zmieniać istniejące i tworzyć nowe motywy interaktywnie za pomocą narzędzi wtyczki Firefox Poznasz także podstawy silnika szablonów Twig i dowiesz się, jak działa Drupal 8 .
drupalseoDrupal SEO14 godz. Dzięki temu kursowi możesz zdobyć wiedzę, której potrzebujesz, aby Twoja witryna trafiła na szczyt wyszukiwarek i dotrzeć do klientów Drupal .
drupal7adm1Administering a Drupal 7 Website7 godz. Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które są całkowicie nowe w Drupal 7 Dzięki nim dowiesz się, jak prowadzić prosty serwis społecznościowy z Drupalem, gdzie są rzeczy i czego możesz się spodziewać .
webappd7Building Web Applications with Drupal 7, Views, Fields and Panels14 godz. Ten kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem solidnych aplikacji z Drupalem Wyjaśnia "nietechniczną" stronę Drupala, która pozwala na zbudowanie aplikacji bez żadnego kodowania .
ploneintPlone Overview7 godz. Plone to darmowy i open source CMS (system zarządzania treścią) Ten kurs oneday prowadzi uczestników przez podstawy Plona z ćwiczeniami handson .
drupalviewsDrupal Views Module7 godz. Ten kurs został stworzony dla programistów Drupala, którzy chcą używać modułu widoków Drupala w swoich aplikacjach i modułach .
drupalcomOnline Store with Drupal Commerce7 godz. Kurs obejmuje konfigurację sklepu internetowego z modułem Drupal i Commerce Zawsze prowadzimy ten kurs na aktualnej wersji Drupala i modułów, ale jeśli potrzebujesz konkretnej wersji, daj nam znać .
drupalthemeDrupal Theming7 godz. Twórcy stron internetowych dowiedzą się, jak tworzyć i modyfikować tematy Drupala, które mogą być bardzo elastyczne, jeśli dokładnie zrozumiesz istotę ich działań Uczestnicy kursu dowiedzą się, jak interaktywnie modyfikować istniejące motywy i tworzyć nowe od zera przy użyciu narzędzi do wtyczek Firefox .
9386Drupal instalacja i konfiguracja14 godz.

This course is designed for anyone interested in using Drupal in their company. During this course the participant will learn how to download, install, update and use Drupal and its modules.

drupalsolrDrupal and Solr14 godz. Drupal to darmowa i otwarta platforma do zarządzania treścią i doświadczeniami cyfrowymi Apache Solr to szybka, skalowalna i otwarta platforma wyszukiwania Java .
drupal_multilangCreating multilingual sites in Drupal14 godz.Ten kurs pomaga w wyjaśnieniu i wdrożeniu systemu przekornego tłumaczenia Drupal Daje przegląd dostępnych systemów (Tłumaczenie jednostek, Tłumaczenie treści, itp), A następnie ćwiczyć wybraną przez delegata Obejmuje zarówno zawartość, interfejs, automatyczne tłumaczenie i wszystkie inne aspekty potrzebne do tworzenia stron internetowych, które można profesjonalnie tłumaczyć.
DrupalRespDesignDrupal Responsive Design7 godz. Wyjaśnia, jak stworzyć responsywny i adaptacyjny projekt za pomocą Drupala Zwykle używamy najbardziej stabilnej wersji modułów Drupal i Drupal Ten kurs próbuje użyć modułów Drupala, aby ograniczyć ilość kodu CSS lub kodu JavaScript, który należy zapisać .
drupal_in_depthDrupal in Depth21 godz. Ten kurs jest dla osób, które są całkowicie nowe w Drupal Jest to dokładny kurs na Drupal, począwszy od instalacji i konfiguracji, po rozbudowę i administrację strony opartej na treści, poprzez tworzenie motywów i bardziej zaawansowaną pracę .
spebuSharePoint 2013 Essentials for Business Users28 godz. Ten kurs stanowi kompleksową demonstrację zasadniczych zasad i zastosowań oprogramowania SharePoint 2013 dla użytkowników biznesowych .
WordPressWordPress21 godz. Publiczność: ten kurs jest ogólny i może w nim uczestniczyć każdy Najdokładniej w kursie biorą udział osoby zainteresowane tworzeniem strony internetowej bez umiejętności programowania / programowania .
gravGrav: Creating Websites with a Flat-File, No-Database CMS7 godz. Grav to opensource, flatfile CMS (system zarządzania treścią) Wyposażony jest w potężny system zarządzania pakietami, umożliwiający prostą instalację i aktualizację Architektura bazująca na Gravie wykorzystuje dobrze opracowane i najlepsze technologie, aby zapewnić, że Grav jest prosty w użyciu i łatwy do rozszerzenia Ponieważ Grav jest płaskim plikiem CMS, nie jest wymagana żadna baza danych; to sprawia, że ​​tworzenie nowej witryny jest bardzo płynnym procesem Szkolenie to wprowadza podstawy Grav CMS i prowadzi uczestników przez stworzenie strony internetowej Gravbased Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli wiedzę i praktykę do wdrożenia własnej strony internetowej Grav Publiczność Twórcy aplikacji internetowych Format kursu Ten trening kładzie duży nacisk na praktyczne ćwiczenia Większość pojęć odkrywa się za pomocą próbek, ćwiczeń i rozwoju handsona .
implmagforecomImplementacja Magento 2.X do rozwiązań eCommerce14 godz.
  • Magento jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce typu Open Source. Szacuje się, że obecnie ok. 30% wszystkich sklepów internetowych korzysta z jej rozwiązań wliczając w takie marki jak BurgerKing, CocaCola, Canon, Quinny, czy SEAT. 

Sukces Magento tkwi w jej prostocie oraz bardzo dużej liczbie dodatków, pozwalającej na dostosowanie platformy praktycznie do każdego biznesu. Magento umożliwia pełne zarządzanie procesem sprzedaży w kanale eCommerce, zaczynając od zarządzania stoną i katalogiem produktów, poprzez tracking zamówienia i płatności, kończąć na generowaniu raportów i działaniach marketingowych.

Szkolenie, które oferujemy dotyczy technicznych kwestii związanych z implementacją platformy oraz dostosowaniem jej pod wymagania danego biznesu. Skierowane jest przede wszystkim do programistów, osób odpowiedzialnych za wdrożenie platformy, jej utrzymanie i rozwój.

Po kursie uczestnicy posiądą praktyczną wiedzę dotyczącą:

  • struktury Magento 2.X oraz mechanizmów implementacji,
  • instalacji środowiska produkcyjnego oraz jego konfiguracji,
  • pracy nad jakością kodu, debugging, monitorowania działanie systemu,
  • implementacji zaawansowanych modułów,
  • zindywidualizowania strony pod daną branżę.

Jeśli decydują się Państwo na szkolenie zamknięte, plan może być zmodyfikowany i dostosowany do specyfika konkretnej branży.

magentomerchantsMagento for Merchants21 godz. Magento to potężna i elastyczna platforma e-commerce typu opensource o modułowej architekturze Napisany w języku PHP na podstawie Zend Framework, pozwala użytkownikom wdrażać witryny e-commerce zgodnie z ich potrzebami biznesowymi, wykorzystując wiele szablonów i wtyczek outbox W tym instruktażu uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak dodawać kategorie i przechowywać produkty, przetwarzać zamówienia zakupu i dokonywać wysyłek, uruchamiać promocje produktów, zarządzać klientami i uprawnieniami, uruchamiać wiele witryn i sklepów oraz wiele więcej Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą: Miej wszechstronne, eksperckie zrozumienie poziomu użytkowania i funkcjonalności Magento Możliwość samodzielnego uruchamiania i zarządzania wieloma witrynami i sklepami w zależności od potrzeb biznesowych Być w stanie usprawnić działalność gospodarczą, upraszczając i minimalizując codzienne czynności administracyjne i konserwacyjne Publiczność Kupcy chcący założyć sklep Magento Kupcy chcący usprawnić zarządzanie swoim dotychczasowym sklepem Magento Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
magentoforsalesMagento for Sales Reps7 godz. Magento to potężna i elastyczna platforma e-commerce typu opensource W tym instruktażu uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak przetworzyć zamówienie i dokonać wysyłki Publiczność Przedstawiciele handlowi Agenci sprzedaży Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
sharepointadmin SharePoint Online for Administrators21 godz. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować usługę SharePoint Online podczas przechodzenia przez konfigurację i wdrażanie usługi SharePoint Online Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Poznaj architekturę SharePoint Online Skonfiguruj składniki i opcje usługi SharePoint Online Praca z kolekcjami witryn i opcjami przechowywania Zarządzaj profilami użytkowników i profilowaniem społecznym Skonfiguruj łączność danych Zbuduj strukturę taksonomii Zrozum i skonfiguruj wyszukiwanie Skonfiguruj i wdróż aplikację SharePoint Publiczność Administratorzy SharePoint Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
gettingstartedmagentoGetting Started with Magento14 godz. Magento to najpopularniejszy na świecie CMS (Content Management System) dla e-commerce Jest wykorzystywany przez niektóre z największych marek, w tym Samsunga, Levono i Nike, i jest bardzo popularny wśród małych i średnich firm e-commerce W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się o cechach Mageto, jego mocnych i słabych stronach oraz strategiach wdrażania Magento w organizacji Studia przypadków są również dostarczane w celu zilustrowania udanych i nieudanych wdrożeń Magento w rzeczywistym świecie Oprócz obserwacji przeszłości, omawiamy przyszłe trendy w przyjmowaniu Magento na rynku Pod koniec tego szkolenia uczestnicy zrozumieją, jak: Zarządzaj sprzedażą, zapasami i klientami za pomocą zaplecza Magento Skonfiguruj i zarządzaj interfejsem, aby uzyskać naprawdę spersonalizowany interfejs użytkownika Zintegruj istniejące systemy z rozwiązaniem e-commerce Magento Zintegruj istniejące systemy z partnerami, którzy sami korzystają z Magento Publiczność Menedżerowie badający rozwiązania e-commerce Inżynierowie rozważający wdrożenie Magento w swoich organizacjach Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i pokazy na żywo Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .

Nadchodzące szkolenia z technologii Content Management System (CMS)

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Drupal 8 Views Module - Szczecin, ul. Sienna 9czw., 2018-08-30 09:001000PLN / 1500PLN
Drupal 7 for Developers - Warszawa, ul. Złota 3czw., 2018-08-30 09:001990PLN / 2640PLN
Drupal Responsive Design - Gliwice ul. Zwycięstwa 36pt., 2018-08-31 09:001000PLN / 1500PLN
WordPress - Kielce, ul. Warszawska 19pon., 2018-09-03 09:002190PLN / 3190PLN
Drupal SEO - Lublin, ul. Spadochroniarzy 9śr., 2018-09-19 09:001990PLN / 2740PLN
Szkolenie Content Management System (CMS), Content Management System (CMS) boot camp, Szkolenia Zdalne Content Management System (CMS), szkolenie wieczorowe Content Management System (CMS), szkolenie weekendowe Content Management System (CMS), Kurs Content Management System (CMS),Kursy Content Management System (CMS), Trener Content Management System (CMS), instruktor Content Management System (CMS), kurs zdalny Content Management System (CMS), edukacja zdalna Content Management System (CMS), nauczanie wirtualne Content Management System (CMS), lekcje UML, nauka przez internet Content Management System (CMS), e-learning Content Management System (CMS), kurs online Content Management System (CMS), wykładowca Content Management System (CMS)

Kursy w promocyjnej cenie

Szkolenie Miejscowość Data Kursu Cena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Adobe InDesign Katowice ul. Opolska 22 czw., 2018-08-16 09:00 850PLN / 1600PLN
Wprowadzenie do pakietu Microsoft Office - programy Word i Excel Gdynia, ul. Ejsmonda 2 pon., 2018-08-20 09:00 1280PLN / 2280PLN
Business Process Management Szczecin, ul. Sienna 9 pon., 2018-08-20 09:00 8230PLN / 9730PLN
Rola testera w Agile Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-08-22 09:00 990PLN / 1490PLN
Distributed Messaging with Apache Kafka Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-08-27 09:00 1970PLN / 2720PLN
Automatyzacja testów za pomocą Selenium i Jenkins Warszawa, ul. Złota 3 pon., 2018-08-27 09:00 4940PLN / 5790PLN
Advanced Python Gdynia, ul. Ejsmonda 2 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Building Interactive Applications with React, Redux and GraphQL Katowice ul. Opolska 22 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Customer Relationship Management (CRM) Gdynia, ul. Ejsmonda 2 czw., 2018-08-30 09:00 990PLN / 1490PLN
Certyfikacja OCUP2 UML 2.5 - Przygotowanie do egzaminu OCUP2 Foundation Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-09-10 09:00 4940PLN / 5940PLN
Wzorce projektowe w języku PHP Szczecin, ul. Sienna 9 wt., 2018-09-25 09:00 1970PLN / 2720PLN
Modelowanie BPMN 2.0 dla Analityków Biznesowych Katowice ul. Opolska 22 śr., 2018-09-26 09:00 1970PLN / 2720PLN
Efektywna komunikacja interpersonalna i rozwiązywanie konfliktów Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-10-03 09:00 1970PLN / 2720PLN
Visual Basic for Applications (VBA) w Microsoft Office Access i Excel Gdańsk, ul. Grodzka 19 pon., 2018-10-15 09:00 1280PLN / 2280PLN
Strategic Thinking Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-11-26 09:00 2960PLN / 3960PLN
Analiza i projektowanie obiektowe za pomocą języka UML Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 wt., 2018-12-04 09:00 3950PLN / 4950PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam