Szkolenia Shopify

Szkolenia Shopify

Szkolenia z tematu Shopify w Polsce.

Plany szkoleń z technologii Shopify

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Shopify jest platformą e-commerce, która zapewnia pełne funkcje CMS do zarządzania małymi i dużymi przedsiębiorstwami internetowymi. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą używać Shopify do projektowania, rozwoju i zarządzania rozszerzającymi się aplikacjami e-commerce na skalę. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Stwórz niezbędne środowisko rozwoju, aby rozpocząć rozwój aplikacji Shopify. Zrozum funkcje i architekturę Shopify platformy e-commerce. Zrozum podstaw e-commerce i jak zbudować biznes z Shopify. Dowiedz się, jak utworzyć aplikację Shopify za pomocą Shopify CLI, Polaris, App Bridge i GraphQL. Budować REST APIs, aby rozszerzyć i rozszerzyć funkcjonalność Shopify aplikacji. Poznaj narzędzia i najlepsze praktyki w tworzeniu aplikacji Shopify. 
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Shopify, Shopify boot camp, Szkolenia Zdalne Shopify, szkolenie wieczorowe Shopify, szkolenie weekendowe Shopify, Kurs Shopify,Kursy Shopify, Trener Shopify, instruktor Shopify, kurs zdalny Shopify, edukacja zdalna Shopify, nauczanie wirtualne Shopify, lekcje UML, nauka przez internet Shopify, e-learning Shopify, kurs online Shopify, wykładowca Shopify

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions