Szkolenia Magento

Szkolenia Magento

Praktyczne szkolenie na żywo z Magento pokazuje jak poprzez praktyczne ćwiczenia opanować podstawy i zaawansowane koncepcje poruszania się na ten platformie. Magento to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwija go Varien (teraz Magento, grupa eBay) w oparciu o framework Zend Framework. Od roku 2020 rozwijany przez Adobe. Magento to platforma sklepowa, którą można wykorzystać do każdej wielkości sklepu. Doskonale sprawdzi się w zwykłym sklepie internetowym, ale także jako platforma do sprzedaży hurtowej.

Szkolenie Magento są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń."

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Magento

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
 • Magento jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce typu Open Source. Szacuje się, że obecnie ok. 30% wszystkich sklepów internetowych korzysta z jej rozwiązań wliczając w takie marki jak BurgerKing, CocaCola, Canon, Quinny, czy SEAT. 
Sukces Magento tkwi w jej prostocie oraz bardzo dużej liczbie dodatków, pozwalającej na dostosowanie platformy praktycznie do każdego biznesu. Magento umożliwia pełne zarządzanie procesem sprzedaży w kanale eCommerce, zaczynając od zarządzania stoną i katalogiem produktów, poprzez tracking zamówienia i płatności, kończąć na generowaniu raportów i działaniach marketingowych. Szkolenie, które oferujemy dotyczy technicznych kwestii związanych z implementacją platformy oraz dostosowaniem jej pod wymagania danego biznesu. Skierowane jest przede wszystkim do programistów, osób odpowiedzialnych za wdrożenie platformy, jej utrzymanie i rozwój. Po kursie uczestnicy posiądą praktyczną wiedzę dotyczącą:
 • struktury Magento 2.X oraz mechanizmów implementacji,
 • instalacji środowiska produkcyjnego oraz jego konfiguracji,
 • pracy nad jakością kodu, debugging, monitorowania działanie systemu,
 • implementacji zaawansowanych modułów,
 • zindywidualizowania strony pod daną branżę.
Jeśli decydują się Państwo na szkolenie zamknięte, plan może być zmodyfikowany i dostosowany do specyfika konkretnej branży.
21 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce participants will learn how to add categories and store products, process a purchase order and make shipments, run product promotions, manage customers and permissions, run multiple websites and stores, and more. By the end of this training, participants will:
 • Have a comprehensive, expert user level understanding of Magento usage and functionality.
 • Be able to independently run and manage multiple websites and stores based on business needs.
 • Be able to streamline business activity by simplifying and minimizing daily administration and maintenance efforts.
7 godzin
Magento is a powerful and flexible open-source e-commerce platform. In this instructor-led, live training participants will learn how to process a purchase order and make shipments. Audience
 • Sales reps
 • Sales processing agents
Format of the course
 • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 godzin
Magento to najpopularniejszy na świecie CMS (Content Management System) dla e-commerce. Jest używany przez niektóre z największych marek, w tym Samsung, Levono i Nike, i jest bardzo popularny wśród małych i średnich firm handlu elektronicznego.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się o cechach Mageto, jego mocnych i słabych stronach oraz strategiach wdrażania Magento w organizacji. Studia przypadków są również przedstawione w celu zilustrowania udanych i nieudanych wdrożeń Magento w świecie rzeczywistym. Oprócz obserwacji przeszłości omawiamy przyszłe trendy w przyjmowaniu Magento na rynku. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy zrozumieją, jak:
 • Zarządzaj sprzedażą, zapasami i klientami korzystając z zaplecza Magento
 • Skonfiguruj i zarządzaj interfejsem, aby uzyskać prawdziwie spersonalizowane wrażenia użytkownika
 • Zintegruj istniejące systemy z rozwiązaniem e-commerce Magento
 • Zintegruj istniejące systemy z partnerami, którzy sami używają Magento
Publiczność
 • Menedżerowie badający rozwiązania e-commerce
 • Inżynierowie rozważają wdrożenie Magento w swoich organizacjach
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i pokazy na żywo
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
Magneto jest platformą e-commerce napisaną w PHP. Z magneto, użytkownicy są w stanie tworzyć i organizować produkty, metody płatności, wysyłki i więcej. Magneto 2 w przeciwieństwie do magneto oferuje ulepszenia modułowości, elastyczności i rozszerzalności do rozwiązań e-commerce. Ten prowadzony przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do twórców stron internetowych, którzy chcą stworzyć aplikację internetową z magneto 2. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Wzorzec magneto 2 wzorce rozwoju, wzorce projektowe i podejścia.
 • Twórz i Personalizuj motywy w magneto 2.
 • Implementowanie dostosowań do funkcji magneto 2 z rozszerzeniami.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
7 godzin
Magento jest platformą internetową open source dla e-commerce. Oferuje w pełni funkcjonalne i bardzo dostosowalne narzędzia do projektowania i budowy sklepów internetowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do architektów oprogramowania i deweloperów, którzy chcą nauczyć się bardzo skutecznych technik określania wymagań niezbędnych do projektowania i rozwoju witryny e-commerce za pomocą Magento. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum architekturę, cechy i podstawowe funkcje Magento. Dowiedz się, jak tworzyć historie użytkowników, przypadki użytkowania i przepływy robocze oparte na scenariuszach świata rzeczywistego. Użyj narzędzi i szablonów dostępnych w Magento do gromadzenia i definicji wymagań funkcjonalnych. Definicja wymagań dotyczących integracji i infrastruktury w zakresie projektowania i rozwoju.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Magento jest platformą internetową open source dla e-commerce. Oferuje w pełni funkcjonalne i bardzo dostosowalne narzędzia do projektowania i budowy sklepów internetowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Magento do projektowania i budowania bezpiecznej i przyjaznej dla użytkownika witryny internetowej zakupów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwoju, aby rozpocząć rozwój stron e-commerce z Magento. Zrozum architekturę, podstawowe koncepcje, moduły i strukturę plików w Magento. Tworzenie funkcjonalnego i wytrzymałego sklepu internetowego poprzez dostosowanie Magento komponentów i modułów. Wdrożenie praktyk poprawy bezpieczeństwa w Magento w celu zmniejszenia szkodliwości i potencjalnych ataków cybernetycznych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Magento Commerce Cloud to zarządzana platforma oparta na chmurze jako usługa (PaaS) dla eCommerce. Zapewnia niezawodne, bezpieczne i rozbudowane środowisko w chmurze, które wspiera szerokopasmowe operacje, integracje i wydajność. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Magento Commerce Cloud do projektowania, budowania i rozwoju stron internetowych e-commerce dla przedsiębiorstw o skali przedsiębiorstwa w chmurze. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć rozwój firmowych stron e-commerce za pomocą Magento Commerce Cloud. Zrozum infrastrukturę, technologię i usługi wymagane do hostingu sklepu internetowego w chmurze. Dowiedz się, jak skonfigurować i zarządzać projektem w chmurze w Magento za pomocą interfejsu Project Web i CLI. Integruj obsługiwane usługi (Fastly, New Relic, Blackfire i Sendgrid) w celu optymalizacji wydajności i funkcji witryny. Konfiguruj i utrzymuj bardzo bezpieczną platformę, aby wyeliminować zagrożenia cybernetyczne i uszkodzenia. Budować, przetestować i rozmieszczać lokalizacje do stażu i produkcji, a następnie przeprowadzać kontrole i konserwację po uruchomieniu.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Magento, Magento boot camp, Szkolenia Zdalne Magento, szkolenie wieczorowe Magento, szkolenie weekendowe Magento, Kurs Magento,Kursy Magento, Trener Magento, instruktor Magento, kurs zdalny Magento, edukacja zdalna Magento, nauczanie wirtualne Magento, lekcje UML, nauka przez internet Magento, e-learning Magento, kurs online Magento, wykładowca Magento

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions