Szkolenia WordPress

Szkolenia WordPress

WordPress działa jako silnik pod maską witryny. Pozwala jej działać, umożliwia edycję treści serwisu, tworzenie nowych postów i stron, a następnie zapewnia poprawne wyświetlanie serwisu na wszystkich urządzeniach. Lokalne, instruktażowe kursy szkoleniowe na żywo WordPress pokazują poprzez dyskusję i praktyczne ćwiczenia jak planować, instalować i zarządzać systemem WordPress.

Szkolenie z usługi WordPress jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii WordPress

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Audience: This course is general and can be attended by anyone. Most precisely, this course is attended by people who are interested in developing a website without any coding /programming skills.
14 godzin
Z 60% udziałem w rynku Word Press jest systemem Management treścią (CMS) dla wielu najbardziej znanych witryn na świecie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy przenoszą swoje umiejętności związane z prasą Word Press na wyższy poziom, ucząc się, jak skonfigurować, dostosować i wdrożyć złożoną witrynę komercyjną opartą na prasie Word . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj Word press lokalnie i w chmurze (jedno i wielostronne).
 • Zbuduj wyrafinowaną witrynę e-commerce.
 • Dostosuj istniejącą stronę internetową.
 • Oznakuj witrynę za pomocą niestandardowych motywów.
 • Włącz funkcję rezerwacji i członkostwa.
 • Konfiguruj i administruj różnymi rolami użytkowników (redaktorzy, administratorzy itp.)
 • Utwórz prywatną lub publiczną sieć społecznościową
 • Zoptymalizuj witrynę Word Press dla SEO ( Search Engine Optimization.)
 • Utwórz kopię zapasową i przywróć witrynę Word Press.
 • Utrzymanie i rozwiązywanie problemów z produkcyjną stroną internetową Word Press.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o Word , odwiedź: https://wordpress.org/
21 godzin
Z udziałem rynkowym 60%, WordPress jest systemem zawartości Management (CMS) wyboru dla wielu światowych stron internetowych o najwyższym profilu. PHP jest językiem strony serwera, który zasługuje na około 82 procent sieci Web. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy z niewielką lub żadnym wcześniejszym doświadczeniem w programowaniu dowiedzą się, jak dostosować stronę internetową PHP. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw narzędzia rozwojowe niezbędne do szybkiego rozpoczęcia pracy PHP Zrozum i zmienić różne rodzaje plików PHP w WordPress Zrozumienie PHP syntazy (świadczenia warunkowe, plamy, funkcje itp.) Napisz swój własny plugin lub temat w WordPress Debug, rozmieszczanie i rozwiązywanie problemów na stronie internetowej Word
publiczność
  Web designers Twórcy treści z umiejętnościami technicznymi Business Właściciele posiadający umiejętności techniczne Rozwijacze bez wcześniejszych doświadczeń z PHP
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje Wiele ćwiczeń i praktyk Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o Wordpress, proszę odwiedzić: https://wordpress.org/
14 godzin
Bootstrap to biblioteka UI wykorzystywana do tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych. Ponadto Bootstrap można wykorzystać do opracowania interaktywnych tematów drukowanych Word za pomocą szablonów. Integracja tematu Word umożliwia tworzenie dynamicznych stron internetowych i aplikacji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć Bootstrap do tworzenia Wordtematów drukowanych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stwórz niezbędne środowisko rozwojowe, aby rozpocząć rozwój tematów prasowych Word. Tworzenie indywidualnych komponentów dla dwustronnego układu kolumny. Podzielić i zintegrować kod HTML do Wordpress. Wyświetlanie elementów UI z zachowaniem warunkowym.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Ionic jest ramy rozwoju mobilnego do tworzenia aplikacji internetowych hybrydowo-mobilnych. WordPress jest systemem zarządzania treścią napisany w PHP. Używając Ionic 4, użytkownicy mogą korzystać z WordPress Rest API do tworzenia aplikacji backend dla aplikacji internetowej mobilnej. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą używać WordPress i Ionic 4 do pełnego rozwoju stack. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie aplikacji internetowych przy użyciu WordPress jako backend. Zainstaluj Ionic 4 przy użyciu WorPress Rest API. Wykonaj operacje CRUD za pomocą Ionic 4. Zabezpiecz aplikację internetową z autentycznością JWT.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii WordPress

Szkolenie WordPress, WordPress boot camp, Szkolenia Zdalne WordPress, szkolenie wieczorowe WordPress, szkolenie weekendowe WordPress, Kurs WordPress,Kursy WordPress, Trener WordPress, instruktor WordPress, kurs zdalny WordPress, edukacja zdalna WordPress, nauczanie wirtualne WordPress, lekcje UML, nauka przez internet WordPress, e-learning WordPress, kurs online WordPress, wykładowca WordPress

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions