Szkolenia Learning Management System (LMS)

Szkolenia Learning Management System (LMS)

Praktyczne szkolenia na żywo z Learning Management System (LMS) koncentruje się na przekazaniu wiedzy oraz umiejętności praktycznych zarówno na poziomie podstawowych jak i zaawansowanych koncepcji LMS. System zarządzania nauczaniem (LMS) wyłonił się bezpośrednio z e-learningu. Główne zastosowanie tego nauczania ma miejsce w sektorach korporacyjnych i stanowi główny obszar wśród systemów edukacyjny Learning Management Systems.
Podczas szkole między innymi nauczysz się identyfikować luki edukacyjne i szkoleniowe używając do tego danych raportowych i analitycznych. Poznasz funkcje administratorską, dokumentowania, śledzenia oraz raportowania w odniesieniu do dostarczania kursów edukacyjnych wpisanych w aplikację Learning Management Systems. LMS odpowiada między innymi za utworzenia inteligentnych algorytmów, które dzięki automatyzacji pozwolą zarekomendować najlepsze kursy dla uczestnika bazując na umiejętnościach zawartych w jego profilu.
Szkolenie z LMS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Podkategorie LMS (Learning Management System)

Plany szkoleń z technologii Learning Management System

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Systemy Management nauczaniem (LMS) są używane przez trenerów i nauczycieli do tworzenia kursów online, które obejmują koncepcje, takie jak blended learning, kształcenie na odległość, odwrócona klasa i inne strategie e-learningowe w szkołach, uniwersytetach, miejscach pracy i sektorze prywatnym. Szkolenie prowadzone przez instruktora skierowane jest do użytkowników technicznych, takich jak administratorzy systemu i kierownicy kursów, którzy cieszą się praktycznym, praktycznym podejściem do nauki, jak wdrażać i wdrażać LMS. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy zrozumieją architekturę, projekt i zasady funkcjonalne stojące za LMS oraz, w ramach praktyki na żywo i wdrożenia, będą umieli instalować, konfigurować, zarządzać, optymalizować, rozwiązywać problemy i wdrażać system LMS w swoich własne środowisko.
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
  Uwaga
  • Podczas tego szkolenia Moodle zostanie wykorzystany jako przykładowa implementacja LMS.
  • Aby skorzystać z innego LMS lub dostosować dowolną inną część tego szkolenia, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
  14 godzin
  Systemy uczenia się (LMS) są wykorzystywane przez trenerów i nauczycieli do produkcji kursów internetowych, które obejmują takie koncepcje jak mieszane uczenie się, edukacja na odległość, flipped klas i inne strategie e-learning w szkołach, uniwersytetach, miejscach pracy i sektorze prywatnym. •   W tym instruktor prowadzony, uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak ustawić i zarządzać kursami, zorganizować stronę główną kursu i jego układ, zorganizować i oceniać zadania i udzielać zwrotów, prowadzić quizy, śledzić postęp uczenia się, prowadzić dyskusje online z uczonymi, korzystać z dyplomu i innych zaawansowanych metod oceny, prowadzić ankiety, prowadzić warsztaty i więcej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Mają głęboką wiedzę na temat LMS i wszystkich jego głównych cech. Tworzenie, projektowanie, dodanie, konfigurowanie i zarządzanie kursami w oparciu o własne potrzeby. Dodaj, skonfigurować i zarządzać zasobami i działaniami kursu, w tym, ale nie ograniczając się do zadań, czatu, informacji zwrotnych, forum, lekcji, kwiz, SCORM, ankiet, warsztatów, studiów itp. Zapewnienie lepszego nauczania, interakcji i doświadczenia uczenia się dla publiczności.
  Format kursu
   Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
  Uwaga
   Ten trening będzie wykorzystywać Moodle jako LMS dla wszystkich ćwiczeń. Aby skorzystać z innego LMS lub dostosować jakąkolwiek inną część tego szkolenia, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
  14 godzin
  This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers, instructors, or trainers who wish to use xAPI to track learning behavior and activities, and make better learning solutions. By the end of this training, participants will be able to:
  • Understand the features and benefits of xAPI and how it works.
  • Learn how to build a Learning Record Store (LRS).
  • Get an in-depth understanding of the complete xAPI specification.
  • Learn how to send and retrieve xAPI statements.
  • Get insights on how to implement xAPI to effectively measure learning activities.
  21 godzin
  Platforma Open edX to open source learning management system (LMS) zbudowany na szczycie opartej na Python Django ramie internetowej. Jest popularną platformą dla hostingu MOOC (Massive Open Online Courses), a także mniejszych zajęć i modułów szkoleniowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą dostosować i rozszerzyć kurs online oparty na platformie Open edX. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Stworzenie niezbędnego środowiska rozwojowego, aby rozpocząć rozwój. Zrozumienie Open edX architektury, narzędzi i procesu rozwoju. Budować, przetestować i wdrażać nowe aplikacje i usługi, aby rozszerzyć bogactwo kursu Open edX. Integruj istniejące aplikacje i treści internetowe, desktopowe i mobilne w kursie Open edX. Śledź, monitorować i analizować działalność i wydajność usługi lub aplikacji Open edX.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  14 godzin
  Platforma Open edX to open source learning management system (LMS) zbudowany na szczycie opartej na Python Django ramie internetowej. Jest popularną platformą dla hostingu MOOC (Massive Open Online Courses), a także mniejszych zajęć i modułów szkoleniowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do sysadminów, którzy chcą zainstalować, skonfigurować, rozmieszczać i utrzymywać system Open edX. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Instalacja i konfiguracja systemu klasy produkcyjnej Open edX. Definicja rol użytkowników i zezwoleń. Konfiguruj bazę danych i wykonaj operacje konserwacyjne. Zabezpieczenie, monitorowanie, optymalizacja i rozwiązywanie problemów w systemie na żywo Open edX. Peform zadań administracyjnych, w tym kopii zapasowej, odzyskiwania i migracji witryny.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
  21 godzin
  Platformą Open edX jest open source learning management system (LMS). Jest popularną platformą dla hostingu MOOC (Massive Open Online Courses), a także mniejszych zajęć i modułów szkoleniowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do instruktorów, którzy chcą korzystać z platformy Open edX do tworzenia i dostarczania kursów online. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Zrozum, jak Open edX's różne składniki współpracują, aby umożliwić instruktorom projektowanie światowej klasy uczenia się online. Użyj narzędzia do pisania kursu Open edX's, aby zbudować kurs edX. Wymieszaj odpowiedni rodzaj treści i multimediów, aby wzbogacić kurs. Tworzenie interaktywnych, praktycznych lekcji i działań. Oceniaj wydajność ucznia i dostarcz odpowiednią opinię przy użyciu narzędzi instruktora Open edX. Współpraca z innymi w celu uruchomienia i zarządzania całą serią pracy kursu online.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Learning Management System (LMS)

  Szkolenie LMS, LMS (Learning Management System) boot camp, Szkolenia Zdalne Learning Management System (LMS), szkolenie wieczorowe Learning Management System (LMS), szkolenie weekendowe Learning Management System, Kurs LMS,Kursy Learning Management System, Trener Learning Management System, instruktor Learning Management System, kurs zdalny LMS (Learning Management System), edukacja zdalna Learning Management System, nauczanie wirtualne Learning Management System, lekcje UML, nauka przez internet Learning Management System (LMS), e-learning Learning Management System (LMS), kurs online LMS (Learning Management System), wykładowca Learning Management System (LMS)

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions