Szkolenia Lean

Szkolenia Lean

Praktyczne szkolenia na żywo z Lean. Lean często nazywany Lean Management to strategia i system zarządzania przedsiębiorstwem dowolnego typu umożliwiający osiąganie coraz wyższych zysków dzięki doskonaleniu nakierowanemu na potrzeby klientów. Firma działające wg zasad Lean Management to firma skupiona na tworzeniu maksymalnej wartości dla klienta przy wykorzystaniu minimalnych zasobów. Lean Management jest zbiorem sprawdzonych i skutecznych praktyk przemysłowych. W podejściu Lean zakłada się, że wzrost przewagi konkurencyjnej oraz ponadprzeciętne zyski firma osiąga poprzez spełnianie potrzeb klienta Po więcej wiedzy i informacji zapraszamy na szkolenia

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Lean

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które muszą łączyć Agile (w szczególności SCRUM), z łączeniem Lean i Kanban, aby zarządzać swoimi projektami. Łączy światy projektowania produktów i projektowania oprogramowania.
14 godzin
Kiedy przedsiębiorstwo rozpoczyna szczupłą transformację, czy to w produkcji, usługach czy technologii, zbyt często dział IT zostaje pominięty. Lean IT jest odpowiedzią na to. Lean IT jest rozszerzeniem zasad Lean na technologię informacyjną (IT), a jej zasadą jest „eliminacja odpadów” (praca, która nie dodaje wartości do produktu lub usługi). W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy uczą się, jak rozpakować problem odpadów w organizacji IT. Dzięki omówieniu teorii, studiów przypadków i praktycznej praktyki z narzędziami, metodami i potrzebnymi miernikami, uczestnicy uczą się krytycznego myślenia, umiejętności analitycznych i komunikacyjnych potrzebnych do rozwiązania problemu odpadów w działach IT. W ramach tego interaktywnego procesu uczestnicy uczą się, jak stosować zasady i praktyki Lean IT w swojej organizacji i ustanawiają kulturę ciągłego doskonalenia w IT. Pod koniec tego kursu uczestnicy zrozumieją wpływ i rolę działu IT w transformacji Lean organizacji. W praktyce uczestnicy nauczą się:
 • Zmierz wyniki biznesowe.
 • Określ ilościowo zwrot z „innowacji”.
 • Oceń procesy biznesowe i identyfikuj odpady.
 • Obniż koszty operacyjne.
 • Popraw jakość i wydajność.
 • Popraw poziom usług, zarządzaj zmianami i korzystaj z nowych technologii.
 • Utrzymuj jakość i stabilność w czasie.
 • Spraw, aby „ Lean thinking” było integralną częścią przedsiębiorstwa i każdego zestawu narzędzi informatycznych.
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i praktyka praktyczna
14 godzin
Lean Management to podejście do prowadzenia organizacji. Promuje długoterminową wizję pracy i kulturę ciągłego doskonalenia - dążąc do ciągłego i systematycznego osiągania małych, przyrostowych zmian w procesach w celu poprawy wydajności i jakości. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy uczą się, jak stosować zasady i praktyki Lean w kontekście produkcji i ustanawiać kulturę ciągłego doskonalenia. Szkolenie łączy działania i dyskusje z żywymi, praktycznymi praktykami przy użyciu narzędzi, metryk i metod potrzebnych do wdrożenia systemów i procesów Lean . Niektóre z omówionych pojęć obejmują:
 • Określenie podstawowej przyczyny nieefektywności.
 • Pomiar wydajności.
 • Realizacja cyklu ciągłego doskonalenia.
 • Organizowanie wydarzeń Kaizen.
 • Wpajanie myślenia Lean całej organizacji.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
Lean Management polega na skupieniu się na kliencie, rozwijaniu i utrzymywaniu systemów i procesów w celu zapewnienia wartości dla klientów. Lean Services to zastosowanie koncepcji lean do operacji serwisowych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy uczą się, jak stosować zasady i praktyki Lean we własnej organizacji i ustanawiają kulturę ciągłego doskonalenia. To interaktywne szkolenie łączy działania związane z przypadkami i dyskusje z praktyczną praktyką przy użyciu narzędzi, metryk i metod niezbędnych do wdrożenia systemów i procesów Lean . Ponadto szkolenie to ma na celu zaszczepienie myślenia Lean .
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i praktyka praktyczna
  14 godzin
  Lean Distribution odnosi się do zastosowania koncepcji Lean Manufacturing w operacjach dystrybucji, logistyki i łańcucha dostaw. Skupiamy się na dodawaniu wartości dla klientów, identyfikując i eliminując marnotrawstwo - wszystko, co nie dodaje tej wartości. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają metodologię, zespoły i narzędzia potrzebne do wdrożenia Lean we własnych centrach dystrybucji i operacjach łańcucha dostaw, jednocześnie ustanawiając kulturę ciągłego doskonalenia. Szkolenie łączy działania i dyskusje z żywymi, praktycznymi praktykami przy użyciu narzędzi, metryk i metod potrzebnych do wdrożenia systemów i procesów Lean . Niektóre z omówionych pojęć obejmują:
  • Obliczanie prawdziwego kosztu spełnienia
  • Obniżenie całkowitych kosztów w całym łańcuchu dostaw
  • Pokonywanie oporu przed zmianą
  • Kultywowanie przywództwa i wpojenie myślenia Lean całej organizacji
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i praktyka praktyczna
  7 godzin
  There are no specific requirements needed to attend this course.
  7 godzin
  To szkolenie zostało stworzone dla profesjonalistów ze wszystkich sektorów produkcji itp. i  oferuje praktyczne porady, jak wdrożyć 5S w Twoim zakładzie produkcyjnym.
  Kurs skierowany jest do liderów i agentów zmian, którzy chcą mieć pewność, że wprowadzają 5S we właściwy sposób.
  Każdy uczestnik kursu będzie miał okazję zdobyć praktyczne doświadczenie poprzez szereg ćwiczeń, aby zademonstrować, że 5S działa. Po ukończeniu szkolenia będziesz:
  - Wiedział jak 5S działa i poprawia wydajność o 10 do 30%
  - Potrafił zidentyfikować źródła marnotrawstwa i poprawić rentowność
  - Rozumiał przyczyny pięcioetapowego procesu i wiedzieć, jak go wdrożyć
  - Posiadał narzędzia i procedury w celu usprawnienia procesów produkcyjnych
  - Potrafił opracować konkretny plan wprowadzenia 5S w swoim miejscu pracy
   
  7 godzin
  Kto powinien uczestniczyć: menedżerowie zainteresowani poprawą produktywności poprzez wdrożenie 5S i którzy chcą upewnić się, że rozpoczynają tę ważną koncepcję w odpowiedni sposób. Ten kurs szkoleniowy został stworzony dla profesjonalistów ze wszystkich sektorów. Może być dostosowany do kliniki stomatologicznych, laboratoriów, biur itp. Nie jest przeznaczony do celów akademickich, ale oferuje praktyczne porady, jak wdrożyć 5S Kurs jest skierowany do przywódców i agentów zmian, którzy chcą upewnić się, że wprowadzają 5S w odpowiedni sposób. Każdy członek kursu będzie miał okazję zdobyć doświadczenie poprzez szereg ćwiczeń, aby pokazać, że 5S działa Po zakończeniu szkolenia będziesz:
   Zrozum, jak działa 5S i poprawia efektywność o 10 do 30% Możliwość identyfikacji źródeł odpadów i poprawy rentowności Zrozum przyczyny procesu pięciu kroków i wiedzieć, jak go wdrożyć Mamy narzędzia i procedury w celu poprawy procesów Opracuj konkretny plan, aby wprowadzić 5S do swojego miejsca pracy
  Jeśli myślisz o poprawie efektywności w miejscu pracy, zdobyciu więcej zamówień i zadowoleniu klientów, a jednocześnie poprawie bezpieczeństwa, nie możesz sobie pozwolić, aby nie brać tego kursu •   •  

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Lean

  Szkolenie Lean, Lean boot camp, Szkolenia Zdalne Lean, szkolenie wieczorowe Lean, szkolenie weekendowe Lean, Kurs Lean,Kursy Lean, Trener Lean, instruktor Lean, kurs zdalny Lean, edukacja zdalna Lean, nauczanie wirtualne Lean, lekcje UML, nauka przez internet Lean, e-learning Lean, kurs online Lean, wykładowca Lean

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions