Szkolenia Docker

Szkolenia Docker

Praktyczne szkolenia na żywo z platformy Docker służącej do zarządzania aplikacjami rozproszonymi skierowane jest do develeoperów oraz administratorów. Podczas szkoleń dowiesz się jak przy pomocy Dokera umieścić program wraz z jego zależnością w wirtualnym kontenerze, który można uruchomić na prawie każdym serwerze z systemu Linux. Dzięki uruchamianiu kontenerów na jednym wspólnym systemie operacyjnym uzyskasz lżejszą wirtualizację niż przy użyciu klasycznej wirtualizacji lub parawirtualizacji.
Szkolenie dokerów jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń. Szkolenia Docker obejmują konfigurację i zarządzanie kontenerami Docker, w tym skalowanie i orkiestrację przy użyciu Kubernetes NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Docker

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
This Docker and Kubernetes training course is designed to provide attendees with a comprehensive foundation of Docker and Kubernetes technologies. The entire core features of Kubernetes is covered including, Pods, Labels, Volumes, Replication Controllers, Services and more. The course takes attendees from installation to management and usage through a combination of lecture and hands-on lab exercises where they will gain experience configuring and managing Kubernetes objects. In addition, this course will give attendees a solid understanding of Kubernetes including advanced features and security to run safety a Kubernetes cluster in production. This course is for people and teams that want to learn Kubernetes foundation and containers orchestration requirements to build services that are secure, robust, highly available, resilient and self-healing: · Developers · Operations · DevOps · QA Engineers · IT Project Managers
14 godzin
Docker to platforma typu open source do budowania, wysyłania i uruchamiania aplikacji wewnątrz kontenerów. Kubernetes idzie o krok dalej, dostarczając narzędzia potrzebne do wdrażania i zarządzania aplikacjami kontenerowymi na dużą skalę w środowisku klastrowym. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć kolekcję przykładowych serwerów w kontenerach, a następnie automatyzować, skalować i zarządzać swoimi kontenerami w klastrze Kubernetes . Szkolenie przechodzi do bardziej zaawansowanych tematów, przeprowadzając uczestników przez proces zabezpieczania, łączenia w sieć i monitorowania klastra Kubernetes . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj i uruchom kontener Docker .
 • Wdróż konteneryzowane bazy danych i serwery.
 • Skonfiguruj klaster Docker i Kubernetes .
 • Użyj Kubernetes do wdrażania i zarządzania różnymi środowiskami w tym samym klastrze.
 • Zabezpiecz, skaluj i monitoruj klaster Kubernetes .
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka.
Notatki
 • Różne obrazy Docker mogą być używane jako demonstracje w tym szkoleniu (np. Nginx , MongoDB , Tomcat itp.).
 • Aby poprosić o określone obrazy lub inne dostosowania dotyczące tego szkolenia, skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu.
21 godzin
Docker to platforma typu open source do automatyzacji procesu budowy, wysyłki i uruchamiania aplikacji wewnątrz kontenerów. Kubernetes idzie o krok dalej, dostarczając narzędzia potrzebne do wdrażania i zarządzania aplikacjami kontenerowymi na dużą skalę w środowisku klastrowym. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć kontenery Docker i zarządzać nimi, a następnie wdrażać przykładową aplikację w kontenerze. Uczestnicy dowiedzą się również, jak automatyzować, skalować i zarządzać swoimi aplikacjami kontenerowymi w klastrze Kubernetes . Na koniec szkolenie przechodzi do bardziej zaawansowanych tematów, przeprowadzając uczestników przez proces zabezpieczania, skalowania i monitorowania klastra Kubernetes . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj i uruchom kontener Docker .
 • Wdróż kontenerowy serwer i aplikację internetową.
 • Twórz i zarządzaj obrazami Docker .
 • Skonfiguruj klaster Docker i Kubernetes .
 • Użyj Kubernetes do wdrożenia i zarządzania klastrowaną aplikacją internetową.
 • Zabezpiecz, skaluj i monitoruj klaster Kubernetes .
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
Uwaga:
 • Apache Tomcat i Java EE będą wykorzystywane jako nasze serwery demonstracyjne i aplikacje do konteneryzacji. Jednak * mogą ulec zmianie *. Jeśli chcesz zobaczyć konkretną aplikację lub powiązane narzędzie lub technikę objętą tym szkoleniem, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
21 godzin
Program Certified Kubernetes Administrator (CKA) został stworzony przez Fundację Linux i Cloud Native Computing Foundation (CNCF). Kubernetes jest obecnie wiodąca platforma wykorzystywana do orchestracji pojemników. NobleProg dostarcza szkolenia Docker & Kubernetes od 2015 roku. Dzięki ponad 360 projektom szkoleniowym, które zostały pomyślnie ukończone, stajemy się jednym z najlepiej znanych firm szkoleniowych na całym świecie w dziedzinie kontenerowania. Od 2019 roku pomagamy również naszym klientom potwierdzić ich wydajność w środowisku k8, przygotowując je i zachęcając do przejścia egzaminów CKA i CKAD. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do Administratorów Systemów, Kubernetes Użytkownik swho chce potwierdzić swoją wiedzę poprzez przejście egzaminu CKA. Z drugiej strony szkolenie koncentruje się również na zdobyciu praktycznego doświadczenia w administracji, więc zalecamy udział w tym, nawet jeśli nie zamierzasz zdać egzaminu CKA. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o certyfikacji CKA, proszę odwiedzić: https://training.linuxfoundation.org/certification/certified-kubernetes-administrator-cka/
14 godzin
Celem tego praktycznego kursu jest dostarczenie wszystkich narzędzi, które dotyczą praktycznych aspektów Docker i Kubernetes , aby uczestnicy mogą liczyć na umiejętności niezbędne do prawidłowego zarządzania programem.
35 godzin
OpenShift to platforma aplikacji kontenerowej do wdrażania Docker i Kubernetes Zapewnia predefiniowane środowiska aplikacji i pomaga realizować kluczowe zasady DevOps, takie jak skrócenie czasu wejścia na rynek, infrastruktura jako kod, ciągła integracja (CI) i ciągłe dostarczanie (CD) OpenShift jest utrzymywany przez Red Hat W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać kontenerami działającymi w Docker, Kubernetes i Red Hat OpenShift Container Platform Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Twórz, konfiguruj, zarządzaj i rozwiązuj problemy z klastrami OpenShift Skaluj wdrożenia aplikacji za pomocą Kubernetes Zabezpiecz kontener OpenShift Monitoruj i zbieraj dane Zarządzaj pamięcią Szybko wdrażaj aplikacje na żądanie, w chmurze publicznej lub na hostowanej chmurze Publiczność Administratorzy systemu Architekci Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
35 godzin
Docker to platforma typu open source do automatyzacji procesu budowy, wysyłki i uruchamiania aplikacji w kontenerach. Kubernetes idzie o krok dalej, dostarczając narzędzia potrzebne do wdrażania i zarządzania aplikacjami kontenerowymi na dużą skalę w środowisku klastrowym. Platforma kontenerowa OpenShift (wcześniej OpenShift Enterprise) łączy Docker i Kubernetes razem w platformę zarządzaną lub PaaS (platforma jako usługa), aby jeszcze bardziej ułatwić i uprościć wdrażanie Docker i Kubernetes . Zapewnia predefiniowane środowiska aplikacji i pomaga w realizacji kluczowych zasad DevOps takich jak skrócenie czasu wprowadzania na rynek, infrastruktura w postaci kodu, ciągła integracja (CI) i ciągła dostawa (CD). Platformą kontenerową OpenShift zarządza Red Hat. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać kontenerami działającymi na Kubernetes Docker , Kubernetes i Red Hat OpenShift Container Platform ( OpenShift ). Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Utwórz i skonfiguruj konfigurację OpenShift .
 • Szybko wdrażaj aplikacje lokalnie, w chmurze publicznej lub na chmurze hostowanej.
Format kursu
 • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godzin
Program Certified Kubernetes Application Developer (CKAD) został opracowany przez Fundację Linux i Cloud Native Computing Foundation (CNCF), gospodarzem Kubernetes. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą potwierdzić swoje umiejętności w projektowaniu, budowaniu, konfiguracji i ekspozycji aplikacji native cloud dla Kubernetes. Z drugiej strony szkolenie koncentruje się również na zdobyciu praktycznego doświadczenia w Kubernetes rozwoju aplikacji, więc zalecamy udział w tym, nawet jeśli nie zamierzasz zdać egzaminu CKAD. NobleProg dostarcza szkolenia Docker & Kubernetes od 2015 roku. Dzięki ponad 360 z powodzeniem zakończonym projektom szkoleniowym stajemy się jedną z najlepiej znanych firm szkoleniowych na całym świecie w dziedzinie kontenerowania. Od 2019 roku pomagamy również naszym klientom potwierdzić ich wydajność w środowisku k8, przygotowując je i zachęcając do przejścia egzaminów CKA i CKAD. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować. Aby dowiedzieć się więcej o CKAD, proszę odwiedzić: https://training.linuxfoundation.org/certification/certified-kubernetes-application-developer-ckad/
14 godzin
Rancher jest platformą open source do zarządzania Kubernetes na dowolnej infrastrukturze. ten prowadzony przez instruktora, na żywo kurs zapewnia uczestnikom przegląd Rancher i pokazuje poprzez praktyczne praktyki, jak wdrożyć i zarządzać klastrem Kubernetes z Rancher. do końca kursu uczestnicy będą mogli:
 • zainstalować i skonfigurować Rancher.
 • Launch   Kubernetes klastra za pomocą RKE (Rancher Kubernetes Engine).
 • Zarządzanie wieloma klastrami Kubernetes w chmurze przy jednoczesnym uniknięciu blokady dostawcy.
 • Zarządzaj klastrami Kubernetes przy użyciu swojego systemu operacyjnego i silnika kontenerowego wyboru.
Format kursu
 • część wykładu, dyskusja część, ciężka praktyka praktyczne
35 godzin
A comprehensive Kubernetes course on Kubernetes platform and ecosystem. The entire core and advanced features of Kubernetes are covered, giving attendees with different backgrounds to operate with confidence. This training has been designed to provide a complete and comprehensive introduction to Kubernetes for people with different background and job roles.
 • Developers
 • Administrators
 • DevOps
 • QA Engineers
 • Software Architects
 • IT Project Managers
21 godzin
Istnieje wiele opcji wdrażania Docker i Kubernetes na AWS, w tym Amazon Elastic Container Service, Amazon ECS dla Kubernetes , AWS Fargate i Amazon EC2. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą ocenić każdą z tych usług w celu podjęcia świadomej decyzji o wdrożeniu w ich organizacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Skonfiguruj środowisko programistyczne, które zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia programowania.
 • Konfiguruj, konfiguruj i wdrażaj serię kontenerów demonstracyjnych, korzystając z wielu różnych podejść.
 • Kubernetes różnice architektoniczne i projektowe między różnymi rozwiązaniami Docker / Kubernetes w AWS.
 • Zautomatyzuj wdrażanie kontenerów Docker .
 • Skonfiguruj ciągły proces integracji i wdrażania.
 • Zintegruj Docker i Kubernetes z istniejącym systemem ciągłej integracji.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Docker to platforma dla programistów i administratorów do obsługi aplikacji rozproszonych. Składa się z środowiska uruchomieniowego do uruchamiania kontenerów i usługi udostępniania kontenerów. Dzięki dockerowi ta sama aplikacja może działać niezmiennie na laptopach, serwerach dedykowanych i serwerach wirtualnych. Kurs uczy podstawowego korzystania z Dockera, przydatnego zarówno dla programistów, jak i administratorów systemu. Kurs obejmuje wiele rąk do ćwiczeń, a uczestnicy będą ćwiczyć we własnym środowisku Docker i budować własne obrazy Docker w ciągu 2 dni.
21 godzin
Docker to platforma dla deweloperów i administratorów do zarządzania aplikacjami rozproszonymi. Docker zapewnia środowisko do uruchamiania kontenerów oraz narzędzia do dystrybucji i zarządzania nimi. Dzięki Dockerowi ta sama niezmieniona aplikacja może zostać uruchomiona na laptopie, fizycznym lub wirtualnym serwerze. Na tym szkoleniu, podczas dwóch pierwszych dni, nauczysz się podstaw Dockera, które będą użyteczne zarówno dla deweloperów jak i administratorów. Szkolenie zawiera dużą liczbę ćwiczeń praktycznych. Każdy uczestnik będzie miał swoje własne środowisko w którym będzie mógł tworzyć własne obrazy a następnie je uruchamiać i zarządzać nimi. Podczas ostatniego dnia szkolenia nauczysz się bardziej zaawansowanych narzędzi wspierających Dockera. Będzie to Docker Machine, Docker Compose i Docker Swarm.
35 godzin
OpenShift to platforma aplikacji kontenerowej do wdrażania Docker i Kubernetes w przedsiębiorstwie Jest utrzymywany przez Red Hata W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i zarządzać kontenerem platformy OpenShift Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Twórz, konfiguruj, zarządzaj i rozwiązuj problemy z klastrami OpenShift Zabezpiecz kontener OpenShift Monitoruj i zbieraj dane Zarządzaj pamięcią Szybko wdrażaj aplikacje na żądanie, w chmurze publicznej lub na hostowanej chmurze Publiczność Administratorzy systemu Architekci Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godzin
Spring Cloud to lekka mikroserwisowa platforma open source do budowania aplikacji Java dla chmury. Docker to platforma typu open source do budowania, wysyłania i uruchamiania aplikacji wewnątrz kontenerów. Docker doskonale nadaje się do tworzenia aplikacji mikroserwisowych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy budowania mikroserwisów za pomocą Spring Cloud i Docker . Wiedza uczestnika jest testowana poprzez ćwiczenia i stopniowe opracowywanie przykładowych mikroserwisów. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumienie podstaw mikroserwisów.
 • Użyj Docker do budowania kontenerów dla aplikacji mikroserwisowych.
 • Buduj i wdrażaj mikrousługi kontenerowe za pomocą Spring Cloud i Docker .
 • Integracja mikroserwisów z usługami wyszukiwania i bramą Spring Cloud API.
 • Użyj Docker Compose do kompleksowego testowania integracji.
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Docker to platforma typu open source do automatyzacji procesu budowy, wysyłki i uruchamiania aplikacji w kontenerach. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą używać Docker do wdrażania oprogramowania i zarządzania nim jako kontenerami zamiast tradycyjnego samodzielnego oprogramowania. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj Docker .
 • Zrozum i wdrażaj konteneryzację oprogramowania.
 • Zarządzanie aplikacjami opartymi na Docker .
 • Docker sieć różne aplikacje i systemy Docker .
 • Zrozum i edytuj rejestry Docker .
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
 • Aby dowiedzieć się więcej o Docker , odwiedź: https://www.docker.com
14 godzin
Docker to platforma typu open source do automatyzacji procesu budowy, wysyłki i uruchamiania aplikacji w kontenerach. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Docker , aby wdrażać aplikacje na większą skalę, zachowując kontrolę. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Twórz własne obrazy Docker .
 • Wdróż i zarządzaj dużą liczbą aplikacji Docker .
 • Oceń różne rozwiązania w zakresie aranżacji kontenerów i wybierz najbardziej odpowiednie.
 • Skonfiguruj proces ciągłej integracji aplikacji Docker .
 • Zintegruj aplikacje Docker z istniejącymi procesami ciągłej integracji narzędzi.
 • Zabezpiecz swoje aplikacje Docker .
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Jenkins to otwarty serwer automatyzacji do ciągłej integracji i ciągłej dostawy (CI / CD). Docker to platforma usługowa do dostarczania oprogramowania w kontenerach. Jenkins i Docker wspólnie optymalizują i upraszczają proces CI / CD, umożliwiając bardziej niezawodne środowisko wdrażania i testowania. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów DevOp, którzy chcą zoptymalizować i uprościć proces CI / CD za pomocą Docker i Jenkins . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zautomatyzuj dostarczanie kodu i wdrażanie potokowe za pomocą Jenkins .
 • Zbuduj aplikację za pomocą Docker i Docker File.
 • Skonfiguruj opcje uwierzytelniania, aby zwiększyć bezpieczeństwo.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Selenium jest ramą, która zapewnia różne narzędzia do autoryzacji testów oprogramowania dla aplikacji internetowych. Docker jest platformą serwisową do dostarczania oprogramowania w kontenerach. Selenium zapewnia możliwość przeprowadzania testów wewnątrz Docker kontenerów równolegle. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do testujących oprogramowania, którzy chcą użyć Selenium do przeprowadzania testów automatycznych wewnątrz Docker kontenerów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie infrastruktury automatyzacji testów na żądanie. Rozwijamy ramy automatyzacji testów przy użyciu Java. Zbuduj rurociąg CI/CD z śruby z Jenkins i Docker.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Docker

Szkolenie Docker, Docker boot camp, Szkolenia Zdalne Docker, szkolenie wieczorowe Docker, szkolenie weekendowe Docker, Kurs Docker,Kursy Docker, Trener Docker, instruktor Docker, kurs zdalny Docker, edukacja zdalna Docker, nauczanie wirtualne Docker, lekcje UML, nauka przez internet Docker, e-learning Docker, kurs online Docker, wykładowca Docker

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions