Szkolenia KanBan

Szkolenia KanBan

Kanban to popularny framework używany do wdrażania zwinnego tworzenia oprogramowania. Metodologia Kanban pomaga zarządzać tworzeniem produktów, koncentrując się na ciągłym dostarczaniu i nie obciążając zwinnych zespołów programistycznych. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo Kanban demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak Kanban może pomóc w poprawie środowiska pracy, a także dostarczają umiejętności i wiedzy potrzebnej do zastosowania Kanban.

Szkolenie z usługi Kanban jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii KanBan

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Grupa docelowa: IT Director, Project Manager, Technical Team Leader, Analyst, Software Developer, Tester Cel szkolenia: Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i przećwiczenie w warsztatowej formie  zagadnień metodyki Kanban i fundamentów Agile.
14 godzin
Kanban Management Professional 1 (KMP1) is a highly interactive two-day course accredited by the Lean Kanban University (LKU). It combines teaching, group discussions and a fully immersive simulation to illustrate how the Kanban Method helps individuals, teams, and organisations to manage and improve the delivery of products and services to their customers.
 
The Kanban Method provides pragmatic, actionable, evidence-based guidance for successful evolutionary change. It starts with what you do now and pursues evolutionary change while respecting current roles, responsibilities and job titles, and encouraging leadership at all levels. This allows organisations to evolve business processes gradually, define and use relevant metrics to measure progress, and significantly reduce the risks associated with complex change programmes.
 
You will leave this course with knowledge of the Kanban principles and general practices, and skills that will enable you to apply Kanban with confidence in your organisation. What Will You Learn?
- Identify internal and external sources of dissatisfaction
- Analyse demand vs capability
- Model the knowledge discovery process
- Design kanban systems and their visualisations
- Identify and prioritise improvements
- Choose cadences for activities
- Identify classes of service Who Is This Course For?
Anyone who is involved in product development or knowledge work. This includes but is not limited to the following:
Programme and delivery managers
Product and project managers
Product developers, software developers and testers
People working in operations or support
Business analysts
High-level management
Anyone interested in implementing Agile in their organisation
21 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które muszą łączyć Agile (w szczególności SCRUM), z łączeniem Lean i Kanban, aby zarządzać swoimi projektami. Łączy światy projektowania produktów i projektowania oprogramowania.
14 godzin
Ten dwudniowy kurs uczy zespołów, które są częścią Agile Release Train (ART) jak pracować w środowisku Agile za pomocą Scrum, Kanban i XP. Zespół będzie się uczyć, jak stać się Agile zespołami, zbudować swój backlog i zaplanować i wykonywać iteracje. Agile Zespoły dowiedzą się o ich ART i ich roli w nim, planowania, wykonywania i ulepszenia z innymi zespołami. Ta klasa przygotowuje zespoły do prowadzenia Program Increment (PI), w tym wszystkie spotkania na poziomie zespołu i programu z szczególnym naciskiem na nadchodzące planowanie PI. Uczestnictwo w klasie przygotowuje uczestników do egzaminu i staje się certyfikowanym SAFe® Practitioner (SP). Po tym kursie powinieneś być w stanie:
  Aplikuj SAFe do skalowania Lean i Agile rozwoju w Twoim przedsiębiorstwie Poznaj swoją drużynę i jej rolę w pociągu Agile Release Train Poznaj wszystkie inne zespoły na pociągu, ich role i zależności między zespołami Plan iteracji Wykonaj iteracje, wartość demo i popraw proces Wzmocnienie programu Integracja i współpraca z innymi zespołami w pociągu
7 godzin
  Czy masz problem z wdrożeniem Agile w swojej organizacji? Czy zmiana jest zbyt nakazowa? Czy twoje zespoły są przeciążone i mniej produktywne, ale nadal zbyt odporne na rewolucyjne zmiany? Wybierz „Alternatywną ścieżkę do zwinności” i zastosuj ewolucyjną i humanitarną metodę Change Management która nie zmienia twojego procesu, ale go ulepsza. Metoda Kanban zapewnia pragmatyczne, wykonalne i oparte na dowodach wskazówki dotyczące udanej zmiany ewolucyjnej. Zaczyna się od tego, co robisz teraz i szanuje obecne role, obowiązki i stanowiska pracy. Umożliwia to organizacjom stopniową ewolucję procesów biznesowych, definiowanie i stosowanie odpowiednich wskaźników do mierzenia postępów oraz znaczne zmniejszenie ryzyka związanego ze złożonymi programami zmian. Jeśli twój zespół jest przytłoczony, Kanban może pomóc ci w opanowaniu pracy. Kanban to nowa technika dynamicznego zarządzania procesem i ujawniania wąskich gardeł. To szkolenie zapewnia umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, aby zastosować Kanban w swojej pracy i dowiedzieć się, jak określić, nad czym teraz pracować, co zostawić na później i co na zawsze usunąć z listy rzeczy do zrobienia. Wyniki nauki Uczestnicy powinni zapoznać się z metodą Kanban. Powinny być w stanie zaprojektować i wdrożyć podstawową tablicę Kanban. Powinny być w stanie zrozumieć rodzaje elementów pracy i ryzyko związane z określonymi elementami pracy. Powinni znać różne projekty i style planszowe Team Kanban i umieć wybrać projekt, który najlepiej pasuje do ich kontekstu. Powinni być świadomi planu szkolenia oraz wartości i korzyści, jakie można uzyskać na każdym etapie „alternatywnej ścieżki do zwinności”. Kto powinien uczęszczać Ten kurs jest przeznaczony dla każdego profesjonalisty, który jest częścią środowiska rozwoju produktu lub wiedzy i który jest zainteresowany odkrywaniem, w jaki sposób Kanban może pomóc w ulepszeniu środowiska pracy. Kanban działa w wielu funkcjach organizacji, od starszych członków personelu, którzy chcą adoptować Lean Management po członków zespołów dostawczych, którzy chcą poprawić swoje praktyki pracy. Poprzedni uczestnicy naszych zajęć pełnili następujące role:
  • Stanowiska Management wyższego szczebla (CxO)
  • Kierownicy programów i projektów
  • Menedżerowie produktu, właściciele produktu i analitycy Business
  • Członkowie zespołu Scrum
  • Scrum Masters, Team Leaders i Change Agents
  • Deweloperzy i testerzy produktów i oprogramowania
  • Agile Trenerzy i praktycy ( Scrum , XP, DSDM, Agile PM itp.)
  • Inne role, takie jak specjaliści HR i Finance
  Orzecznictwo Ten 1-dniowy kurs uczy podstaw Kanban Method® i służy jako poziom podstawowy i punkt wyjścia do alternatywnej ścieżki do zwinności. Po pomyślnym ukończeniu tego szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia od Lean Kanban University®. Dodatkowo zdobędziesz certyfikat poświadczający Team Kanban Practitioner® (TKP), któremu towarzyszy odznaka TKP. Project Management Institute (PMI): 7 jednostek PDU ( Professional Development Units).
  14 godzin
  JIRA to oparta na Java aplikacja internetowa, która zapewnia śledzenie projektów i problemów w celu zwiększenia sprawności tworzenia oprogramowania. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Jira do wdrożenia podejścia Kanban do Agile w swojej organizacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zrozum zasady Agile i Kanban
  • Użyj Jira aby stworzyć projekt Kanban i zarządzać nim
  • Dostosuj Jira do potrzeb swojej organizacji
  • Wykonuj podstawowe i zaawansowane wyszukiwania i analizy
  • Generuj i przeglądaj raporty
  Publiczność
  • Menedżerowie produktu
  • Deweloperzy oprogramowania
  • Inżynierowie testowi
  • Analitycy Business
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka w środowisku na żywo w laboratorium.
  Uwaga
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
  7 godzin
  Szkolenie pokazuje w praktyczny sposób - poprzez grę i ćwiczenia - podstawowe pryncypia i praktyki podejścia Kanban, umożliwiające:
  • Efektywną pracę w projekcie i/lub pracę operacyjną
  • Zwiększenie przewidywalności dostarczania produktów
  • Ciągłe doskonalenie systemu pracy.
  Szkolenie jest punktem wyjścia do kolejnych szkoleń dotyczących zwinnego zarządzania pracami, projektami i produktami przy zastosowaniu podejścia Kanban. Cele szkolenia Poznanie, przećwiczenie i doświadczenie pryncypiów i podstawowych praktyk podejścia Kanban, w szczególności poznanie:
  • Tablicy i kart Kanban
  • Limitu prac wtoku (WIP Limit) 
  • Zasad przepływu (ang. flow) i jego znaczenia w zarządzaniu pracami i projektami
  • Poznanie podstawowych miar Kanban
  14 godzin
  • Poznanie zasad i praktyk podejścia Kanban, umożliwiające
   • Efektywną pracę w projekcie i/lub pracę operacyjną
   • Zwiększenie przewidywalności dostarczania produktów
   • Ciągłe doskonalenie systemu pracy.
  • Doświadczenie, podczas gry symulacyjnej, podejścia zwinnego (Kanban-owego) w porównaniu z tradycyjnymi metodami pracy
  • Zidentyfikowanie Kanban-owych metod pracy możliwych do zastosowania w środowisku pracy uczestników szkolenia.
  7 godzin
  Grupa docelowa i cele szkolenia: Menedżerowie, liderzy i członkowie zespołów projektowych i/lub produktowych, pragnący poznać podejście Flow Management: jego praktyki i metryki, rozpoczynający wędrówkę po świecie Flow Management. Formy zabezpieczeń:
   Gra symulacyjna on-line, wykorzystująca platformę Kanbanize (www.kanbanize.com) Prezentacja praktyk i metryk będących przedmiotem symulacji Wymiana zebranych doświadczeń, refleksji i pomysłów uczestników
  7 godzin
  Grupa docelowa i cele szkolenia: Menedżerowie, liderzy i członkowie zespołów projektowych znający podstawowe praktyki i metryki podejścia Flow Management, pragnący pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę w obszarze Flow Management Formy zabezpieczeń:
   Gra symulacyjna on-line, wykorzystująca platformę Kanbanize (www.kanbanize.com) Prezentacja praktyk i metryk będących przedmiotem symulacji Wymiana zebranych doświadczeń, refleksji i pomysłów uczestników
  7 godzin
  Grupa docelowa i cele szkolenia: Doświadczeni w zakresie Flow Management menedżerowie, liderzy i członkowie zespołów projektowych pragnący zgłębić szczegóły praktyk i metryk Flow, ugruntować swoją wiedzę w tym zakresie, wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami oraz rozszerzyć stosowanie praktyk Flow w swoich zespołach/firmach. Formy zabezpieczeń:
   Gra symulacyjna on-line, wykorzystująca platformę Kanbanize (www.kanbanize.com) Prezentacja praktyk i metryk będących przedmiotem symulacji Wymiana zebranych doświadczeń, refleksji i pomysłów uczestników

  Last Updated:

  Szkolenie KanBan, KanBan boot camp, Szkolenia Zdalne KanBan, szkolenie wieczorowe KanBan, szkolenie weekendowe KanBan, Kurs KanBan,Kursy KanBan, Trener KanBan, instruktor KanBan, kurs zdalny KanBan, edukacja zdalna KanBan, nauczanie wirtualne KanBan, lekcje UML, nauka przez internet KanBan, e-learning KanBan, kurs online KanBan, wykładowca KanBan

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions