Szkolenia KanBan w Warszawie

Szkolenia KanBan w Warszawa

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo Kanban (看板) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia, jak Kanban może pomóc w poprawie środowiska pracy, a także dostarczają umiejętności i wiedzy potrzebnej do zastosowania Kanban w swojej pracy i dowiedz się, jak określić, nad czym teraz pracować, co zostawić na później i na co zdjąć listę rzeczy do zrobienia na zawsze Trening Kanban jest dostępny jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Warszawie lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Warszawie Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Warszawa, ul. Złota 3 / 11
Szkolenia KanBan w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Warszawa. Sale szkoleniowe NobleProg w Warszawie mieszczą się przy ulicy Złotej 3/11 w odległości 200m od stacji Metro Centrum. Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

KanBan Szkolenia - Warszawa

Plany szkoleń z technologii KanBan w Warszawie

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Opis
Grupa docelowa:

IT Director, Project Manager, Technical Team Leader, Analyst, Software Developer, Tester

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i przećwiczenie w warsztatowej formie zagadnień metodyki Kanban i fundamentów Agile.
21 godzin
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które muszą łączyć Agile (w szczególności SCRUM), z łączeniem Lean i Kanban, aby zarządzać swoimi projektami.

Łączy światy projektowania produktów i projektowania oprogramowania.
14 godzin
Opis
Kanban Management Professional 1 (KMP1) to wysoce interaktywny dwudniowy kurs akredytowany przez Lean Kanban University (LKU). Łączy nauczanie, dyskusje grupowe i w pełni wciągającą symulację, aby zilustrować, w jaki sposób Metoda Kanban pomaga osobom, zespołom i organizacjom zarządzać i ulepszać dostarczanie produktów i usług swoim klientom.

Metoda Kanban zapewnia pragmatyczne, praktyczne i oparte na dowodach wskazówki dotyczące udanej zmiany ewolucyjnej. Zaczyna się od tego, co robisz teraz i dąży do zmian ewolucyjnych, przy jednoczesnym poszanowaniu obecnych ról, obowiązków i tytułów zawodowych oraz zachęcaniu do przywództwa na wszystkich poziomach. Pozwala to organizacjom na stopniowe rozwijanie procesów biznesowych, definiowanie i stosowanie odpowiednich wskaźników do pomiaru postępów oraz znaczne zmniejszenie ryzyka związanego ze złożonymi programami zmian.

Opuścisz ten kurs, znając zasady Kanban i ogólne praktyki oraz umiejętności, które pozwolą Ci z powodzeniem zastosować Kanban w swojej organizacji.

Czego się nauczysz
- Zidentyfikuj wewnętrzne i zewnętrzne źródła niezadowolenia
- Analiza popytu a możliwości
- Modeluj proces odkrywania wiedzy
- Projektowanie systemów kanban i ich wizualizacje
- Identyfikacja i ustalenie priorytetów ulepszeń
- Wybierz kadencje dla działań
- Określ klasy usług

Co otrzymam?
Materiały szkoleniowe (drukowane i elektroniczne)
Electron ic egzemplarz książki „Kanban - Udane zmiany ewolucyjnej na swojej Technologii Business ” David J. Anderson
Członkostwo w Lean Banan University (LKU)
Certyfikat Lean Banban University (LKU) ukończenia kursu

Dla kogo jest ten kurs?
Każdy, kto jest zaangażowany w rozwój produktu lub pracę z wiedzą. Obejmuje to, ale nie ogranicza się do następujących:
Menedżerowie programów i dostaw
Kierownicy produktu i projektu
Twórcy produktów, twórcy oprogramowania i testerzy
Osoby pracujące w operacjach lub pomocy technicznej
Analitycy Business
Zarządzanie na wysokim szczeblu
Każdy zainteresowany wdrożeniem Agile w swojej organizacji
14 godzin
Opis
JIRA to oparta na Java aplikacja internetowa, która zapewnia śledzenie projektów i problemów w celu zwiększenia sprawności tworzenia oprogramowania.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Jira do wdrożenia podejścia Kanban do Agile w swojej organizacji.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozum zasady Agile i Kanban
- Użyj Jira aby stworzyć projekt Kanban i zarządzać nim
- Dostosuj Jira do potrzeb swojej organizacji
- Wykonuj podstawowe i zaawansowane wyszukiwania i analizy
- Generuj i przeglądaj raporty

Publiczność

- Menedżerowie produktu
- Deweloperzy oprogramowania
- Inżynierowie testowi
- Analitycy Business

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka w środowisku na żywo w laboratorium.

Uwaga

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Opis
Ten dwudniowy kurs uczy zespołów wchodzących w skład Agile Release Train (ART), jak pracować w środowisku Agile przy użyciu Scrum , Kanban i XP. Zespoły nauczą się, jak zostać Agile zespołem, budować swoje zaległości oraz planować i wykonywać iteracje. Agile zespoły dowiadują się o swojej ART i swojej roli w niej, planowaniu, wdrażaniu i ulepszaniu w stosunku do innych zespołów.

Ta klasa przygotowuje zespoły do uruchomienia Przyrostu Programu (PI), w tym wszystkich spotkań na poziomie Zespołu i Programu, ze szczególnym naciskiem na nadchodzące planowanie PI. Udział w zajęciach przygotowuje uczestników do zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu SAFe® Practitioner (SP).

Po tym kursie powinieneś być w stanie:

-

Zastosuj SAFe, aby skalować rozwój Lean i Agile w swoim przedsiębiorstwie

-

Poznaj swój zespół i jego rolę w pociągu Agile

-

Poznaj wszystkie inne zespoły w pociągu, ich role i zależności między zespołami

-

Zaplanuj iteracje

-

Wykonuj iteracje, prezentuj wartość i ulepszaj swój proces

-

Planuj przyrosty programu

-

Integruj i współpracuj z innymi zespołami w pociągu
7 godzin
Opis
Czy masz problem z wdrożeniem Agile w swojej organizacji? Czy zmiana jest zbyt nakazowa? Czy twoje zespoły są przeciążone i mniej produktywne, ale nadal zbyt odporne na rewolucyjne zmiany?

Wybierz „Alternatywną ścieżkę do zwinności” i zastosuj ewolucyjną i humanitarną metodę Change Management która nie zmienia twojego procesu, ale go ulepsza.

Metoda Kanban zapewnia pragmatyczne, wykonalne i oparte na dowodach wskazówki dotyczące udanej zmiany ewolucyjnej. Zaczyna się od tego, co robisz teraz i szanuje obecne role, obowiązki i stanowiska pracy. Umożliwia to organizacjom stopniową ewolucję procesów biznesowych, definiowanie i stosowanie odpowiednich wskaźników do mierzenia postępów oraz znaczne zmniejszenie ryzyka związanego ze złożonymi programami zmian.

Jeśli twój zespół jest przytłoczony, Kanban może pomóc ci w opanowaniu pracy. Kanban to nowa technika dynamicznego zarządzania procesem i ujawniania wąskich gardeł.

To szkolenie zapewnia umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, aby zastosować Kanban w swojej pracy i dowiedzieć się, jak określić, nad czym teraz pracować, co zostawić na później i co na zawsze usunąć z listy rzeczy do zrobienia.

Wyniki nauki

Uczestnicy powinni zapoznać się z metodą Kanban. Powinny być w stanie zaprojektować i wdrożyć podstawową tablicę Kanban. Powinny być w stanie zrozumieć rodzaje elementów pracy i ryzyko związane z określonymi elementami pracy. Powinni znać różne projekty i style planszowe Team Kanban i umieć wybrać projekt, który najlepiej pasuje do ich kontekstu. Powinni być świadomi planu szkolenia oraz wartości i korzyści, jakie można uzyskać na każdym etapie „alternatywnej ścieżki do zwinności”.

Kto powinien uczęszczać

Ten kurs jest przeznaczony dla każdego profesjonalisty, który jest częścią środowiska rozwoju produktu lub wiedzy i który jest zainteresowany odkrywaniem, w jaki sposób Kanban może pomóc w ulepszeniu środowiska pracy. Kanban działa w wielu funkcjach organizacji, od starszych członków personelu, którzy chcą adoptować Lean Management po członków zespołów dostawczych, którzy chcą poprawić swoje praktyki pracy. Poprzedni uczestnicy naszych zajęć pełnili następujące role:

- Stanowiska Management wyższego szczebla (CxO)
- Kierownicy programów i projektów
- Menedżerowie produktu, właściciele produktu i analitycy Business
- Członkowie zespołu Scrum
- Scrum Masters, Team Leaders i Change Agents
- Deweloperzy i testerzy produktów i oprogramowania
- Agile Trenerzy i praktycy ( Scrum , XP, DSDM, Agile PM itp.)
- Inne role, takie jak specjaliści HR i Finance

Orzecznictwo

Ten 1-dniowy kurs uczy podstaw Kanban Method® i służy jako poziom podstawowy i punkt wyjścia do alternatywnej ścieżki do zwinności.

Po pomyślnym ukończeniu tego szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia od Lean Kanban University®. Dodatkowo zdobędziesz certyfikat poświadczający Team Kanban Practitioner® (TKP), któremu towarzyszy odznaka TKP.

Project Management Institute (PMI): 7 jednostek PDU ( Professional Development Units).
Szkolenie KanBan w Warszawie, szkolenie wieczorowe KanBan w Warszawie, szkolenie weekendowe KanBan w Warszawie, KanBan boot camp w Warszawie, kurs zdalny KanBan w Warszawie, nauczanie wirtualne KanBan w Warszawie, edukacja zdalna KanBan w Warszawie, Kursy KanBan w Warszawie, wykładowca KanBan w Warszawie, Kurs KanBan w Warszawie, nauka przez internet KanBan w Warszawie, kurs online KanBan w Warszawie, instruktor KanBan w Warszawie, lekcje KanBan w Warszawie, Trener KanBan w Warszawie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions