Szkolenia Inżynieria wymagań w Zielonej Górze | Szkolenia Requirements Engineering w Zielonej Górze

Szkolenia Inżynieria wymagań w Zielona Góra

Lokalne, prowadzone przez instruktorów szkolenia z zakresu inżynierii wymagań są demonstrowane poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia dotyczące definiowania, dokumentowania i utrzymywania wymagań w procesie projektowania technicznego Szkolenie z zakresu inżynierii wymagań jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Zielonej Górze lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Zielonej Górze Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Zielona Góra, ul. Reja 6
Szkolenia Inżynieria wymagań w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Zielona Góra. Sale szkoleniowe NobleProg w Zielonej Górze są zlokalizowane przy ulicy Reja 6. Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Inżynieria wymagań Szkolenia - Zielona Góra

Plany szkoleń z technologii Inżynieria wymagań w Zielonej Górze

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
Model Based Development (MBD) to metodologia opracowywania oprogramowania, która umożliwia szybsze i bardziej opłacalne opracowywanie systemów dynamicznych, takich jak systemy sterowania, przetwarzania sygnałów i systemy komunikacji. Opiera się on na modelowaniu graficznym, a nie na tradycyjnym programowaniu tekstowym.

W tym instruktażowym uczestnicy szkolenia na żywo dowiedzą się, jak stosować metodologie MBD w celu zmniejszenia kosztów opracowywania i przyspieszenia wprowadzania na rynek wbudowanych produktów.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli

- Wybierz i wykorzystaj odpowiednie narzędzia do wdrożenia MBD.
- Użyj MBD, aby przeprowadzić szybki rozwój we wczesnych etapach projektu oprogramowania wbudowanego.
- Skróć czas wypuszczania oprogramowania wbudowanego na rynek.

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 godzin
Opis
Szkolenie przygotowujące do zdobycia certyfikatu IREB CPRE Foundation Level. Certyfikat ten potwierdza umiejętności określania i opisywania wymagań oraz przeprowadzania skuteczniej analizy wymagań. Stanowi też potwierdzenie znajomości procesu i procedur inżynierii wymagań oraz zarządzania ryzykiem.
63 godzin
Opis
Ten kurs demonstruje poprzez praktyczne ćwiczenia podstawy i zastosowania inżynierii oprogramowania, inżynierii wymagań i testowania.
7 godzin
Opis
Cel szkolenia

Uzupełnienie wiadomości na temat inżynierii wymagań, na przykład zdobytych na kursie „Podstawy inżynierii wymagań i analizy”, lub w inny sposób, o umiejętności pozwalające na skuteczne zdanie egzaminu na Certyfikat Podstawowy IREB CPRE (IREB CPRE FL). Zdanie egzaminu wymaga radzenia sobie ze specyficznie sformułowanymi pytaniami testowego egzaminu.

Grupa docelowa

Osoby, które chcą potwierdzić posiadane doświadczenie i wiedzę w zakresie inżynierii wymagań, zdając egzamin na certyfikat IREB CPRE FL.
14 godzin
Opis
Cel szkolenia

Uzyskanie przez uczestników szkolenia podstawowych umiejętności, przydatnych do bezzwłocznego zastosowania w praktyce, w zakresie inżynierii wymagań, analizy biznesowej i analizy systemowej, zarówno jej aspektów organizacyjnych jak i technicznych.

Grupa docelowa

Analitycy (analitycy biznesowi i analitycy systemowi) oraz inżynierowie wymagań, chcący usystematyzować posiadane wiadomości i umiejętności oraz zdobyć nowe, oraz wszystkie osoby, którym potrzebne są umiejętności skutecznego pozyskiwania, analizy i zarządzania zmianami wymagań użytkowników i biznesu: programiści, kierownicy projektów, testerzy, uczestnicy zespołów scrumowych, a także osoby zamawiające oprogramowanie, które potrzebują umiejętnie przekazać swoje potrzeby działom IT lub zewnętrznym dostawcom.
Szkolenie Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, szkolenie wieczorowe Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, szkolenie weekendowe Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, Inżynieria wymagań boot camp w Zielonej Górze, kurs zdalny Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, instruktor Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, Trener Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, Kurs Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, nauka przez internet Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, Kursy Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, nauczanie wirtualne Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, lekcje Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, wykładowca Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, edukacja zdalna Inżynieria wymagań w Zielonej Górze, kurs online Inżynieria wymagań w Zielonej GórzeSzkolenie Requirements Engineering w Zielonej Górze, szkolenie wieczorowe Requirements Engineering w Zielonej Górze, szkolenie weekendowe Requirements Engineering w Zielonej Górze, Requirements Engineering boot camp w Zielonej Górze, kurs zdalny Requirements Engineering w Zielonej Górze, lekcje Requirements Engineering w Zielonej Górze, nauczanie wirtualne Requirements Engineering w Zielonej Górze, Trener Requirements Engineering w Zielonej Górze, Kursy Requirements Engineering w Zielonej Górze, nauka przez internet Requirements Engineering w Zielonej Górze, kurs online Requirements Engineering w Zielonej Górze, wykładowca Requirements Engineering w Zielonej Górze, Kurs Requirements Engineering w Zielonej Górze, instruktor Requirements Engineering w Zielonej Górze, edukacja zdalna Requirements Engineering w Zielonej Górze

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions