Szkolenia Stress Management

Szkolenia Stress Management

Praktyczne szkolenia na żywo z zakresu zarządzania stresem pokazuje jak radzić sobie z tym jednym z największych problemów współczesnej cywilizacji. Podczas szkolenia poznasz metody walki ze stresem, radzenia sobie w nagłych sytuacjach stresowych.

Szkolenie Zrządzanie Stresem jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Stress Management

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Jednodniowy kurs zarządzania stresem i zapobiegania mu
7 godzin
To szkolenie 1-1 na żywo (online) jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą uzyskać większą strukturę i produktywność w swojej pracy. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Osiągnąć więcej w życiu. Kontrolować swój czas. Odzyskać koncentrację. Efektywnie planować swój tydzień. Wiedzą, jak radzić sobie ze stresem.
Format kursu To szkolenie będzie bardzo intensywnym szkoleniem, podczas którego zmienimy Twój dzień (pracy). W tym szkoleniu skupimy się na sytuacji uczestników, więc każde szkolenie będzie wyjątkowe. Podczas szkolenia nauczysz się myśleć w produktywny sposób, co powinno zaowocować większą motywacją podczas pracy. Po szkoleniu uczestnik będzie wiedział, jak wyciągnąć więcej ze swojego dnia, jak uzyskać większą koncentrację i co ważne, jak radzić sobie ze stresem.

Last Updated:

Szkolenie Stress Management, Stress Management boot camp, Szkolenia Zdalne Stress Management, szkolenie wieczorowe Stress Management, szkolenie weekendowe Stress Management, Kurs Stress Management,Kursy Stress Management, Trener Stress Management, instruktor Stress Management, kurs zdalny Stress Management, edukacja zdalna Stress Management, nauczanie wirtualne Stress Management, lekcje UML, nauka przez internet Stress Management, e-learning Stress Management, kurs online Stress Management, wykładowca Stress Management

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions