Szkolenia GPU

Szkolenia GPU

GPU(Graphics processing unit) to wyspecjalizowany procesor pierwotnie zaprojektowany do przyspieszania renderowania grafiki. Procesory graficzne mogą jednocześnie przetwarzać wiele danych, dzięki czemu są one przydatne w uczeniu maszynowym, edycji wideo i grach. Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo GPU (Graphics Processing Unit) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy GPU i programowania GPU

Szkolenie z usługi GPU jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie GPU (Graphics Processing Unit)

Plany szkoleń z technologii Graphics Processing Unit

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This course covers how to program GPUs for parallel computing. Some of the applications include deep learning, analytics, and engineering applications.
21 godzin
This instructor-led, live training course in w Polsce covers how to program GPUs for parallel computing, how to use various platforms, how to work with the CUDA platform and its features, and how to perform various optimization techniques using CUDA. Some of the applications include deep learning, analytics, image processing and engineering applications.
14 godzin
Analityka wideo odnosi się do technologii i technik wykorzystywanych do przetwarzania strumienia wideo. Jedną z najczęstszych aplikacji będzie rejestracja i identyfikacja wydarzeń wideo na żywo za pośrednictwem wykrywania ruchu, rozpoznawania twarzy, liczenia tłumów i pojazdów itp. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą zbudować sprzętowe przyspieszone modele wykrywania obiektów i śledzenia w celu analizy transmisji danych wideo. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instaluj i konfiguruj niezbędne środowisko rozwojowe, oprogramowanie i biblioteki, aby rozpocząć rozwój. Buduj, trenować i wdrażać modele głębokiego uczenia się w celu analizy transmisji wideo na żywo. Identyfikuj, śledź, segmentuj i przewiduj różne obiekty w ramach ram wideo. Optymalizacja modeli wykrywania i śledzenia obiektów. Wprowadź aplikację Inteligentnej Analityki Wideo (IVA).
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
CUDA (Compute Unified Device Architecture) jest równoległą platformą komputerową i API stworzoną przez Nvidia. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą użyć CUDA do tworzenia aplikacji, które działają równolegle na NVIDIA GPUs. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Użyj kompilatoru Numba, aby przyspieszyć Python aplikacje działające na NVIDIA GPUs. Tworzenie, kompilacja i uruchomienie niestandardowych jądrow CUDA. Zarządzanie pamięcią GPU Konwertuj aplikację opartą na CPU w aplikację przyspieszoną GPU.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii GPU

Szkolenie Graphics Processing Unit (GPU), GPU (Graphics Processing Unit) boot camp, Szkolenia Zdalne GPU, szkolenie wieczorowe GPU, szkolenie weekendowe Graphics Processing Unit, Kurs Graphics Processing Unit (GPU),Kursy Graphics Processing Unit, Trener Graphics Processing Unit, instruktor Graphics Processing Unit, kurs zdalny GPU (Graphics Processing Unit), edukacja zdalna Graphics Processing Unit, nauczanie wirtualne Graphics Processing Unit, lekcje UML, nauka przez internet GPU, e-learning GPU, kurs online GPU (Graphics Processing Unit), wykładowca GPU

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions