Szkolenia GPU

Szkolenia GPU

GPU(Graphics processing unit) to wyspecjalizowany procesor pierwotnie zaprojektowany do przyspieszania renderowania grafiki. Procesory graficzne mogą jednocześnie przetwarzać wiele danych, dzięki czemu są one przydatne w uczeniu maszynowym, edycji wideo i grach. Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo GPU (Graphics Processing Unit) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy GPU i programowania GPU

Szkolenie z usługi GPU jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie GPU (Graphics Processing Unit)

Plany szkoleń z technologii Graphics Processing Unit

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This course covers how to program GPUs for parallel computing. Some of the applications include deep learning, analytics, and engineering applications.
21 godzin
This instructor-led, live training course in w Polsce covers how to program GPUs for parallel computing, how to use various platforms, how to work with the CUDA platform and its features, and how to perform various optimization techniques using CUDA. Some of the applications include deep learning, analytics, image processing and engineering applications.
14 godzin
Analityka wideo odnosi się do technologii i technik wykorzystywanych do przetwarzania strumienia wideo. Typowym zastosowaniem jest przechwytywanie i identyfikacja zdarzeń wideo na żywo poprzez wykrywanie ruchu, rozpoznawanie twarzy, liczenie tłumów i pojazdów itp. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą tworzyć modele wykrywania i śledzenia obiektów z akceleracją sprzętową do analizy strumieniowych danych wideo. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstaluj i skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, oprogramowanie i biblioteki, aby rozpocząć tworzenie oprogramowania. Tworzenie, trenowanie i wdrażanie modeli głębokiego uczenia w celu analizowania kanałów wideo na żywo. Identyfikować, śledzić, segmentować i przewidywać różne obiekty w klatkach wideo. Optymalizacja modeli wykrywania i śledzenia obiektów. Wdrożenie inteligentnej aplikacji do analizy wideo (IVA).
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
CUDA (Compute Unified Device Architecture) to platforma obliczeń równoległych i API stworzone przez firmę Nvidia. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (w trybie online lub na miejscu) skierowane jest do programistów, którzy chcą używać CUDA do tworzenia aplikacji Python działających równolegle na układach GPU NVIDIA. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Użyj kompilatora Numba do akceleracji Python aplikacji działających na układach GPU NVIDIA. Twórz, kompiluj i uruchamiaj niestandardowe jądra CUDA. Zarządzanie pamięcią GPU. Przekształcanie aplikacji opartej na CPU w aplikację akcelerowaną przez GPU.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Graphics Processing Unit (GPU), GPU (Graphics Processing Unit) boot camp, Szkolenia Zdalne GPU, szkolenie wieczorowe GPU, szkolenie weekendowe Graphics Processing Unit, Kurs Graphics Processing Unit (GPU),Kursy Graphics Processing Unit, Trener Graphics Processing Unit, instruktor Graphics Processing Unit, kurs zdalny GPU (Graphics Processing Unit), edukacja zdalna Graphics Processing Unit, nauczanie wirtualne Graphics Processing Unit, lekcje UML, nauka przez internet GPU, e-learning GPU, kurs online GPU (Graphics Processing Unit), wykładowca GPU

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions